Ivan Obradović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Obradović odszedł z Legii

Wiśnia, źródło: Legia.com

Zakończyła się przygoda Ivana Obradovicia z Legią. Klub poinformował w komunikacie o rozwiązaniu kontraktu z obrońcą za porozumieniem stron. Od 26 czerwca Serb jest już wolnym zawodnikiem.

31-latek trafił do stolicy latem ubiegłego roku. Obradović przez długi czas nie potrafił przebić się podstawowego składu, a potem zmagał się z kilkoma kontuzjami. Ostatecznie na początku tego roku został przesunięty do rezerw, w których występował do zakończenia rozgrywek III ligi.

Przez rok Obradović ani razu nie zagrał w pierwszym zespole Legii.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (49)

+dodaj komentarz
Robert - 29.06.2020 / 14:11, *.47.136

Dlatego jak od czasu do czasu ktoś wywołuje nazwisko Kapustki na tym forum , jako zbawiciela Legii, to mam odruch wymiotny.
Ten jest jeszcze młody, a już chce chyba do końca kariery żyć z odcinania kuponów. Wyższa forma rozwoju w stosunku do Obradovica.

odpowiedz
LP7 - 28.06.2020 / 01:05, *.play-internet.pl

Żegnaj Legendo

odpowiedz
WarszawskaOchota - 27.06.2020 / 15:55, *.orange.pl

Lepiej późno niż wcale.
Dziwię się tylko Mioduskiemu że chciał płacić pieniądze na coś takiego.
Niech to będzie nauczka na przyszłość.

odpowiedz
grzesiek - 27.06.2020 / 15:22, *.centertel.pl

Bylem zwolennikiem pilkarzy z przebiegiem kariery w wielkich klubach. Obradović jest przykładem jaki świat jest omylny

odpowiedz
powiś(L)e - 27.06.2020 / 12:34, *.tpnet.pl

Taka legenda że chyba zastrzegą koszulkę z jego numerem...

odpowiedz
matus007 - 27.06.2020 / 09:42, *.play-internet.pl

Ani razu go nie widziałem na boisku

odpowiedz
Janusz - 27.06.2020 / 21:13, *.pljtelecom.pl

@matus007:
Widać za rzadko chodzisz ????????????.

odpowiedz
Jsh - 27.06.2020 / 09:35, *.centertel.pl

Rok za darmo tyle hajsu. Weźcie mnie ,mam trochę nadwagi ale technika za to jaka hahaha

odpowiedz
News⚽️Legia - 26.06.2020 / 23:23, *.57.6

Trzeba transparènt zrobić na meczu,-Nigdy wiécej takich Obra...kto za to zapłaci..

odpowiedz
Ja - 27.06.2020 / 13:46, *.plus.pl

@News⚽️Legia: no na pewno nie Ty....

odpowiedz
Matt - 26.06.2020 / 21:58, *.tpnet.pl

Nie dość, że fala kontuzji, to jeszcze takie osłabienie kadrowe.

A tak na serio, to bardzo dziwny przypadek z tym gościem. To z Chukwu chyba był mniejszy niewypał, bo stale niby próbował i ciągle coś. Natomiast ten gościu był na liście zawodników, a w Warszawie przechodnie go mijali nie wiedząc, że to piłkarz Legii. A ile chwalony...

odpowiedz
Majkel - 26.06.2020 / 22:57, *.mm.pl

@Matt: ale co poradzisz. Facet obliczył sobie, że do pewnego momentu pokopie a później poodcina kupony i będzie woził się na nazwisku+cv. Nie takie kluby zatrudniały pozorantów. Problem to uszczuplanie budżetu ale też negatwyny wpływ na resztę ekipy która mocno haruje co prawda za duże ale w większości mniejsze od niego stawki.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 26.06.2020 / 21:33, *.255.243

Panowie a co sądzicie o Forsselu z kondomy?? Bramy z wolnych ładuje bez względu na odległość. Myślę że warto by było go mieć u nas

odpowiedz
Majkel - 26.06.2020 / 22:01, *.mm.pl

@Sobo(L)ew: Taki Tomas z Brolin historycznie z postury. Weszlaki go mocno pompują i ma aktualnie swoje 5 minut. Ja bym brał ale filozofia obecnego zarządu jest inna. Raczej bez szans na transfer.

odpowiedz
artur - 27.06.2020 / 23:26, *.chello.pl

@Majkel: forcwel no nie wygłupiajcje się chłopaki...

odpowiedz
McA - 28.06.2020 / 01:55, *.as9105.com

@Sobo(L)ew: Grubasek do Legii? bez jaj.

odpowiedz
Jimmy L - 26.06.2020 / 20:17, *.d1-online.com

Niektórych transferów nie rozumiem, przeszedł z Anderlechtu do Legi i nawet nie mieścił Sie w 1 kadrze. Trenerze o co chodzi?

odpowiedz
Kls - 26.06.2020 / 20:07, *.nitronet.pl

Zapomnieliście dodać ile przez ten czas zarobił pieniążków

odpowiedz
Sebo(L) - 26.06.2020 / 20:00, *.master.pl

szczerze? WON! Takich pseudopiłkarzy w klubie nikt nie potrzebuje! Największy transferowy niewypał Legii ostatich lat!!

odpowiedz
(L)egia - 26.06.2020 / 19:56, *.virginm.net

To lepsze niż niejeden transfer w ich wykonaniu.

odpowiedz
mG - 26.06.2020 / 19:30, *.centertel.pl

Żegnaj Legendo !

odpowiedz
Darek - 26.06.2020 / 19:15, *.t-ipconnect.de

Ciekawe ile przytulił kasy za rozwiazanie kontraktu?Pewnie dostał za pół roku z góry i wszyscy zadowoleni.Obradović za przytulenie kasy za nic i Legia że zapłaciła tylko za pół roku a nie za rok.Choć na miejscu Legii to nie ma się z czego cieszyć. Ciekawe kto następny za Obradovicia?Zawsze musi tu być jeden Eduardo,Chukwu czy Obradowić?
Oby już nie było więcej takich transferów.

odpowiedz
Eri - 26.06.2020 / 18:58, *.play-internet.pl

Co zarobil to jego ;)

odpowiedz
Tom - 26.06.2020 / 18:54, *.mm.pl

Grał w Anderlechcie to nie wierzę że był słabszy od jakiegoś Rochy.
Trzeba było dać mu szansę zagrać.

odpowiedz
Sputnik 44 - 26.06.2020 / 19:56, *.vectranet.pl

@Tom: szanse miał na treningach, ale podobno miał to w tyle...

odpowiedz
derry - 26.06.2020 / 21:17, *.chello.pl

@Tom:
piecuch, musiałoby mu się chcieć biegać

odpowiedz
tekken (L) - 26.06.2020 / 18:52, *.chello.pl

Tego nie rozumiem, bo Gościu, ani razu nie dostał szansy!!! Przynajmniej jak już kupujecie to niech taki typ dostanie szanse się pokazać. Chyba, że nikt nie patrzył na niego przed kupnem to rozumiem, że niewypał.

odpowiedz
Alex Bielany - 26.06.2020 / 18:47, *.centertel.pl

Co za niepowetowana strata, jak żyć teraz bez naszej Legendy?

odpowiedz
dino - 26.06.2020 / 18:31, *.vtelecom.pl

A mogliśmy mieć Kirkeskova tylko za niego trzeba było dac 150 tys euro więcej

odpowiedz
... - 26.06.2020 / 18:30, *.master.pl

Jeszcze jednego vicia zwolnić i budować mocny zespół na przyszły sezon.

odpowiedz
PabLo - 26.06.2020 / 18:47, *.com.pl

@...: sam się zwolnij

odpowiedz
eLo - 26.06.2020 / 22:45, *.centertel.pl

@...: kogo masz na myśli?

odpowiedz
lucho_83 - 26.06.2020 / 18:26, *.chello.pl

Ale będą jaja, jak w następnym klubie będzie gwiazdą ;-)

odpowiedz
Eri - 26.06.2020 / 18:59, *.play-internet.pl

@lucho_83: moze tak byc

odpowiedz
Liczyrzepka - 26.06.2020 / 18:21, *.comcast.net

Do krzeszczu
Dlatego musimy sprzedac Karbownika
A kadre uzupelniac Holewiakiem czy Pyrdolem.
Nastepny przeplacony to Slisz tylko 1.8 mln euro.
No ale to nie forsa Kucharskiego wiec mozna wyrzucac w bloto.

odpowiedz
Pusia - 26.06.2020 / 18:13, *.vectranet.pl

Ktoś się na nim nie poznał, nie dał szansy,
a przecież ma papiery na grę, nawet na wyspach

odpowiedz
yyy - 26.06.2020 / 17:58, *.tpnet.pl

legendo :'(

odpowiedz
xxx - 26.06.2020 / 17:42, *.t-mobile.pl

Transfer dekady :) Ale teraz nikt poważny go nie kupi:)

odpowiedz
Kris - 26.06.2020 / 17:28, *.vectranet.pl

Hit transferowy

odpowiedz
eduardo - 26.06.2020 / 17:17, *.toneticgroup.pl

transfer roku

odpowiedz
bum - 26.06.2020 / 17:17, *.virginm.net

NIE WIE-RZE! :D

odpowiedz
Krzeszczu - 26.06.2020 / 17:08, *.bredband2.com

Najlepszy news od czasow kiedy Jezus biegal w trampkach.
A swoja droga ogromna kasa wylana w kibel. Po raz kolejny.
Pytanie, czy Prezes Mioduski NARESZCIE sie czegos nauczy?

odpowiedz
Olaf - 26.06.2020 / 18:49, *.vectranet.pl

@Krzeszczu: normalnie spadłem z krzesła! ;)))

Najlepszy transfer tego lata - z klubu out!!!

pozdro.

odpowiedz
Krzeszczu - 26.06.2020 / 19:18, *.bredband2.com

@Olaf: Jestes jednym z nielicznych ktorzy pojmuja moj humor ;-))

Pozdro.

odpowiedz
XX - 26.06.2020 / 17:07, *.mm.pl

Kocur, ale nie dostał szansy. Będzie jak z Lewandowskim.

odpowiedz
Hugon - 26.06.2020 / 23:40, *.vectranet.pl

@XX: Dostawał szansę w 2 najgorszy na boisku,dlatego nie zagrał w 1.

odpowiedz
lol - 26.06.2020 / 16:53, *.master.pl

Smutne

odpowiedz
dejne3 - 26.06.2020 / 16:49, *.199.66

Do widzenia , jak najdalej od Legii

odpowiedz
Karol - 26.06.2020 / 16:42, *.chello.pl

Jak przychodził do Legii to nawet przez myśl mi nie przeszło że piłkarz z takim CV nie zagra ani JEDNEGO meczu. Tak czy owak, powodzenia w dalszej karierze.

odpowiedz