Rosołek w meczu z Piastem - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rosołek: Czuję niedosyt

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Na pewno mogę być zadowolony ze zdobytej bramki. Jako napastnik odczuwam jednak pewien niedosyt, ponieważ jeszcze przed tym golem miałem dobrą okazję. Tomas przepuścił piłkę, wbiegałem na pierwszym słupek i powinienem wtedy zamknąć tę akcję. Mógłbym wtedy cieszyć się z dwóch trafień. Sam wynik również nie jest dla nas satysfakcjonujący. Każdy kto oglądał ten mecz na pewno jest przekonany, że jeszcze parę minut i udałoby się nam wygrać - powiedział po meczu z Piastem Maciej Rosołek.

- Po mojej kontuzji już praktycznie nie ma śladu. Czasami pojawi się jakiś ból, ale tak to jest kiedy kontuzjowana była kostka. Jeżeli chodzi o moją formę fizyczną czy piłkarską, to czuję się gotowy.

Mecz z Piastem był ostatnim dla Radosława Majeckiego w Legii. - Radkowi należą się wielkie słowa uznania za to co zrobił w Legii. Jest nadal bardzo młodym zawodnikiem, a ma za sobą wiele meczów w pierwszej drużynie. Ponadto pokazywał w nich ponadprzeciętną skuteczność. Będzie brakować go w szatni jako kolegi i jako zawodnika na boisku. Dziękujemy Radek i mam nadzieję, że do zobaczenia.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
bronek49 - 28.06.2020 / 17:49, *.chello.pl

co Mjecki zrobił dobrego w Legii nic zadnego meczu nie wybronił jest bardzpo przeciętnym bramkarzem całe szczęście że juz odchodzi a Legia wzieła za niego bardzo dobrą kase

odpowiedz
[L] - 28.06.2020 / 17:56, *.elartnet.pl

@bronek49: Masz całkowitą rację, dobrzy to byli: Grotyński, Robakiewicz, Mucha, Kuciak.

odpowiedz
Pytanie do trenera i do wszystkich. - 28.06.2020 / 16:48, *.centertel.pl

Dlaczego gra Antolic ??? Nie potrafi odebrać piłki przeciwnikowi, nie potrafi biegać, gra tylko na alibi czyli podajemy do najbliższego. Moim zdaniem wychodząc z nim w składzie gramy w 10. Proszę o opinie jeżeli się myle

odpowiedz
L - 28.06.2020 / 17:46, *.tpnet.pl

@Pytanie do trenera i do wszystkich.: bardzo dobre pytanie. Gość porusza się jak 40 letni facet z brzuchem który raz na miesiąc pokopie piłkę. Nie ma żadnej cechy którą można wyróżnić. Nie jest ani szybki ani zwinny, nie ma strzału, podaje srednio ( do najbliższego) i srednio odbiera piłkę. Europy z nim w środku pola nie podbijemy...

odpowiedz
singspiel - 28.06.2020 / 18:55, *.atman.pl

@L: ale bodaj jako jedyny potrafi rzucić piłkę na skrzydło, otwierające atak, dokładne

odpowiedz
KibicL - 28.06.2020 / 16:12, *.plus.pl

Dobrze, że dziś niedziela to pewnie mamusia ugotuje ci rosołek, który pojesz aż się nasycisz. Chwała ci dzieciaku za to co zrobiłeś ale nie odlatuj. Piast niestety był drużyną lepszą, nie było widać kto grał w osłabieniu i dobrze, że to się tak skończyło.

odpowiedz
Legion - 29.06.2020 / 19:17, *.netcom.no

@KibicL: hahahaha

odpowiedz
GL - 28.06.2020 / 13:08, *.tpnet.pl

Gol jak najbardziej wazny a ze zostal uznany to nie ulega watpliwosci wiec inna decyzja zapasc nie mogla a P. Sedzia winien byl sprawdzic na VAR pomimo konsultacji !!

odpowiedz
tekken (L) - 28.06.2020 / 09:33, *.chello.pl

Super bardzo ważny gol. Spokojnie, rozważnie i do przodu, aby nie złapać kontuzji. Musisz wykańczać z zimną krwią jak Nikolic.

odpowiedz
SF - 28.06.2020 / 09:26, *.tpnet.pl

Niedosyt pozostal bo powinniscie wygrac ten mecz minimum jednym golem !!

odpowiedz
leon - 28.06.2020 / 08:42, *.tpnet.pl

hugon ogarnij sie zadrośniku ,zal ci du pe sciska:)

odpowiedz
Hugon - 28.06.2020 / 00:15, *.vectranet.pl

Słowa uznania za co za to że stał w bramce.On stał ,nie wybronił nam żadnego meczu,na dokładkę te jego wykopy i machanie łapami.

odpowiedz
... - 28.06.2020 / 12:51, *.master.pl

@Hugon: szczęśliwie to był jego ostatni mecz

odpowiedz
Artur - 28.06.2020 / 14:23, *.25.51

@...: Amikowcu, za tydzien znow bedziecie mieli 'dosyc'

odpowiedz