Dariusz Mioduski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Mioduski: Musimy wzmocnić pozycję napastnika i prawego obrońcy

Woytek, źródło: Canal+ Premium

- Remis we Wrocławiu jest dla nas najlepszym wynikiem. Cały czas mamy dosyć duży komfort. Nie będę ściemniał - nie mam wielkich obaw, że tego mistrzostwa nie zdobędziemy, choć przed nami jeszcze cztery bardzo ciężkie mecze - powiedział Dariusz Mioduski w programie Liga+ Extra.

- Całą runda od wznowienia rozgrywek jest dobra w naszym wykonaniu. Mieliśmy trochę pecha w dwóch spotkaniach, natomiast nie ukrywam, że trener i Radek kucharski i ja widzimy, że musimy grać lepiej, żeby mieć sukces w pucharach. Nasze myśli są już na następnym etapie gry w pucharach i osiągniecie tego, czego nie udało się w trzech ostatnich sezonach - dodał prezes Legii.

Dariusz Mioduski został zapytany o wzmocnienia składu, a konkretnie o Mikkela Kirkeskova i Filipa Mladenovicia
- Czekamy aż zakończy się ta runda. Od dłuższego czasu prowadzimy szereg rozmów. Mamy konkretne pozycje, na których chcemy się wzmocnić. Nie ukrywam, że to co stało się w meczu ze Śląskiem może wpłynąć na to, w jaki sposób będziemy patrzeć na wzmocnienia składu, bowiem straciliśmy ważnych zawodników Vesovicia i Kante - będą musiały być na tych pozycjach wzmocnienia.

- Kirkeskov i Mladenović? Dopóki się to nie wydarzy, nie chcę spekulować o innych zawodnikach, tym bardziej grających aktualnie drużynach ekstraklasy. Obaj prezentują wysoki poziom i to co mówił "Vuko" o ściąganiu wyróżniających się graczy z ligi to część naszej strategii. Patrzymy na zawodników z zagranicy i talenty spoza Polski, które mogą nas w przyszłości wzmocnić.

- Jako klub idziemy do przodu i myślę, że jest to zauważalne w Europie. Nasza reputacja na poziomie Europy rośnie. Przyjściem do Legii zainteresowani tacy zawodnicy, którzy dwa-trzy lata temu mogli nie byli zainteresowani i byli poza naszym zasięgiem, nie wiedzieli czym jest Legia pod kątem organizacyjnym. Teraz takiego problemu nie ma.


Jose Kante i koszulka

- Całą sytuację odebrałem bardzo po ludzku. Kante bardzo ciężko pracował i mocno walczył, by wrócić na boisko. Łatwo mógł opuścić, ale "zapierniczał" przez 6 tygodni i właściwie w pierwszym meczu doznał urazu. Frustracja i złość, które w nim się pojawiły, były ogromne i to był moment, w którym zareagował. W klubie wszyscy to rozumiemy i nie postrzegamy tego jako brak szacunku. Jose codzienną pracą pokazuje swój szacunek do Legii.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (98)

+dodaj komentarz
CałaPrawda - 02.07.2020 / 18:40, *.centertel.pl

w Legii brakuje gwiazdy panie Mioduski… zawsze był ktoś taki - Rado, Ljuboja, Nikolić, Vadis czy chociażby Carlitos…
a teraz?
z kim do pucharów... ?

odpowiedz
M3 - 02.07.2020 / 09:56, *.ip-point.pl

Muszę przyznać, że Prezes Miodulski imponuje mi coraz bardziej. Z miesiąca na miesiąc rozkręca się. Myslalem, że bez Leśnego będzie spalony, a tu takie rozczarowanie. Brawo za upór i chęci. Jest Pan kizakyem na naszym rynku. W tej chwili nr 1! Brawo I chce więcej!

odpowiedz
jezus - 03.07.2020 / 02:49, *.vectranet.pl

@M3: pijany jestes czy nacpany?

odpowiedz
olew - 30.06.2020 / 23:53, *.vectranet.pl

Mniej zakupów, więcej wychowanków ! To przyciąga kiboli !

odpowiedz
lw73 - 30.06.2020 / 22:14, *.chello.pl

W ataku Zwoliński co wy na to?

odpowiedz
Krzeszczu - 01.07.2020 / 14:56, *.bredband2.com

@lw73: Ja jestem na tak! Juz chyba 4 lata temu to mowilem... Zadnych nceidow, pekhartow czy sadikow. Wole Zwolinskich i Bialkow.

odpowiedz
Majk - 01.07.2020 / 23:57, *.centertel.pl

@lw73: niestety polscy napastnicy są najbardziej przepłacani z wszystkich pozycji.

Wystarczy, że któryś kopie kilka razy prosto piłkę i strzeli bramkę w co trzecim meczu i już jest nowym Lewandowskim za 3, 5 czy 7 mln euro.

Prawda jest taka, że Legia nigdy nie miała szczęścia do Polaków - napastników, z małymi wyjątkami jak Sagan czy Mieciel.

Zwoliński to piłkarz-metor, zagra dobrze 2-3 mecze, a potem padaka. Jeśli byłby do wyciągnięcia za jakieś małe pieniądze, to można go spróbować ale nie sądzę by był lepszy np od Rosołka.

odpowiedz
tekken (L) - 30.06.2020 / 16:50, *.chello.pl

Transfery to tylko sprawdzeni zawodnicy na puchary.
Moje typy:
1. Kiełb - na skrzydła,
2.Forsel -taki zawodnik zawsze się przyda na puchary,dobry strzał, dobry technicznie,
3.Imaz - napastnik,
4.Jankowski -drugi napastnik,
5.Boruc- na bramkę,
Obronę dobrać z młodych: Mosór, Nowotka, Żyro,Grudziński i Młody Włodarczyk do ataku.

odpowiedz
Co takiego??? - 30.06.2020 / 17:30, *.centertel.pl

@tekken (L):
Takie transfery to chyba do Wisły Płock...

odpowiedz
tekken (L) - 30.06.2020 / 18:20, *.chello.pl

@Co takiego???: Właśnie nie. Trzeba mieć gotowych piłkarzy na puchary, a nie piłkarzy na "chybił trafił" z zagranicy co dwa lata będą się wkomponywali. Lepiej mieć sprawdzonych piłkarzy, co coś wniosą. Optimum byłoby skupowanie najlepszych -perspektywicznych młodych z polskiej ligi, ale ci wyjeżdżają na zachód za 3-4 mln E, więc nie jest to dla nas obecnie realne (patrz. Buksa, Piątek, Żurkowski, Kurzawa, Reca itd.)

odpowiedz
Czesio - 02.07.2020 / 19:19, *.euro-net.pl

@tekken (L): To propozycje do KTS Weszło... Ale doceniam humorek

odpowiedz
Czesio - 02.07.2020 / 19:41, *.euro-net.pl

@tekken (L): Tutaj przydaliby się: Płacheta, Młyński, Abdou Razack Traore, Zylla, Furman, Glik, Alibeck, Klich, Pospisil, Młyński, Tugeman, Jirka tego pokroju gracze, ktoś z tego grona

odpowiedz
Lego - 02.07.2020 / 22:52, *.futuro.pl

@tekken (L):
To skład marzeń, ale tylko dla tych wymienionych.
Legia ma obowiązek posiadać gwiazdę na poziomie Lubo, to sport i PR w jednym. O Legii powinno się mówić w Czechach, na Ukrainie jako o ekipie z poziomu zachodniego klubu. Wystarczy nam walki tylko o mistrzostwo kraju? Mam nadzieję, że jest co ogrywać w Europie.

odpowiedz
autor - 03.07.2020 / 02:49, *.vectranet.pl

@tekken (L): a po co nam Boruc emeryt?

odpowiedz
Warszaeiak1234 - 30.06.2020 / 00:24, *.chello.pl

Wiekszosc z Was mialaby problem z wydaniem 1000 pln na Legie. Ot tak. Bo ja kocham. Dlaczego wylewacie swoje onanistyczne frustracje na swiatowego czlowieka ktory wladowal w klub 100 000 000 pln? Tego nie jestem w stanie pojac.

odpowiedz
legionista od 91 - 30.06.2020 / 04:04, *.vectranet.pl

@Warszaeiak1234: proste chłopie jak budowa cepa moje konto też bedzie równie ż tłuste mon ma wiecej pieniedzy na początku mi też ,,loczek'' sie podobał poprostu tak jak kodakowski nie ma pojęcia o biznesie w piłace patrz. przyp. biznesie w piłce ulokował oddamy żadna filozofia

odpowiedz
Antywazelina - 30.06.2020 / 16:21, *.chello.pl

@Warszaeiak1234: Nic nie wpakował, czego z zyskiem nie wyciągnie. To on przez swoje kretyńskie decyzje spalił w piecu grube miliony, jak reszta tej trójcy przytulił kasę z ligi mistrzów i mega pieniądze z a transfery. Jedyne co na razie mu wychodzi to robienie długów, które nie obciążają jego tylko Legię Warszawa. Sukcesy w europejskich pucharach demaskują jego pojęcie o piłce. Nie pisz chłopie tych służalczych postów, tylko wybierz się na Agrykolę na spacer, pogoda za oknem piękna.

odpowiedz
Robert - 30.06.2020 / 17:58, *.47.162

@Antywazelina: A skąd o tym wiesz? Jak zatajasz znane ci fakty to wpadasz pod paragraf, masz chyba tego świadomość ? A jak nie masz , to dalej układaj terakotę albo poprawiaj boazerię w mieszkaniu, bardziej kreatywne, niż jakieś majaki. Ale może czujesz się na siłach wykupić Legię , zainwestować i poprowadzić po kosztach albo z finansowaniem z własnej kasy? Takich jako kibice, tacy jak ja - od 1967, oczekujemy najbardziej . Będziesz sławny. Ponoć pyry miały takiego kibica , który prawie cały swój majątek wpakował w łacha. Dla tego gościa szacun ze Śródmieścia , ale ty go może przebijesz?

odpowiedz
MiodekNasWydyma - 29.06.2020 / 18:18, *.centertel.pl

Miodek już cieszy ryjek, że dostał akademie w połowie za pieniądze z dofinansowań.
Sprzeda to wszystko później z dużym zyskiem, a w okienku transferowym sprowadzi kilku ogórków mówiac nam kibicom, że to bardzo duże wzmocnienia i na większe w kasie klubowej nie było pieniędzy.
Później brak awansu do pucharów bo standardowo zabrakło trochę szczęścia ( tak jak od 3 sezonów ) .
Nie ma się z czego cieszyć bo nasza liga jest bardzo słaba. Prawdziwy sprawdzian będzie dopiero w eliminiacjach do Ligi Mistrzów. Pozdrawiam normalnych kibiców.

odpowiedz
Robert - 29.06.2020 / 22:58, *.47.136

@MiodekNasWydyma: To ty wybuduj akademię za swoje , honorowo, tylko nie maltretuj tego forum . Albo załóż sam plantację ogórków. Jeszcze lepiej pyr, tu będziesz miał najbardziej po drodze.
Bingo?

odpowiedz
Misiorro - 30.06.2020 / 18:45, *.239.36

@Robert: Ale to Miodek nie dal zadnych pieniedzy na (L)? W sensie, ze swoich nic nie wylozyl tylko "z dofinansowan" mamy na budzet klubu od 3 lat?
W 2019 w Czerwcu pamietam, ze byl artykul na legia.net i wyliczone ladnie 40 melonow wydane 37 pozyczone.

odpowiedz
Robert - 30.06.2020 / 19:58, *.47.162

@Misiorro: Napisz jakoś normalnie, żeby dało się zrozumieć co chciałbyś przekazać, jaką myśl.

odpowiedz
Zlb82 - 30.06.2020 / 21:08, *.t-mobile.pl

@Robert: Chlopcze po pierwsze Loczek nic nie dał tylko pożyczył!!!Wiesz jak to działa?Z jednej swojej firmy przelał pieniądze do drugiej tj.Legii jako dofinansowanie co jest naprawdę pożyczką. I jak ten sos mu się nie zwróci może ogłosić upadłość, sprzedać z długami (gdzie pozyczkodawca jest on) i sos mu się zwróci, tak czy siak. Kolejny właściciel będzie miał naprawdę ciężko, Loczek nie odda akademii, praw do różnych historii, chyba że za grubą pege!!!Widzę że sporo przydupasow jest tu Loczka. Inna sprawa że pięknie wyprowadził hajs z LM,twierdząc że za swoje wykupił Legie. Bardzo zły prezes. Mam nadzieję że się myle i Loko jednak zainwestuje (NOE POŻYCZY) w Legie na długo i da radę!!!!P.S.MARZENIE ŚCIĘTEJ GŁOWY.

odpowiedz
Robert - 30.06.2020 / 23:38, *.47.162

@Zlb82 : A w którym miejscu napisałem że dał ? Jeśli masz na myśli fragment mojego wpisu powyżej "To ty wybuduj akademię za swoje , honorowo, tylko nie maltretuj .." to przecież to czysta ironia, chyba nie załapałeś.. Czas Judymów to dawno minął i jak ktoś zakłada że taki właściciel będzie pompować hajs w klub dla samego pompowania to znaczy że na dłuższą metę nie jest przygotowany do życia w XXI wieku i niech , dla własnego bezpieczeństwa ,nigdy nie zakłada własnej firmy tylko będzie pracownikiem u dobrego pana do końca życia:)
Jak DM zarządza tym interesem z jakimś sensem, to ja uważam ze jest ok, jak ktoś mówi że powinien w ramach sponsoringu wkładać swoje pieniądze to ten ktoś jest oderwany od rzeczywistości.
Dlatego ja jestem realistą i wolę widzieć sprawy jakimi są , a nie życzeniowo.
No chyba że ktoś z forum ma znajomego szejka , który dla kaprysu wpakuje w nasz klub kilka miliardów USD, to też jest opcja.

odpowiedz
kibicL - 01.07.2020 / 06:56, *.t-mobile.pl

@Robert:
praw do nazwy stadionu dalej nie sprzedał... a byloby conajmniej 1 mln euro rocznie

odpowiedz
Krzychu - 29.06.2020 / 17:48, *.plus.pl

Skoro prezes powiedział, że nic się nie stało komentując zachowanie kante to pokazuje jaki on ma szacunek do NASZYCH SWIETYCH BARW!

odpowiedz
znajca - 30.06.2020 / 06:36, *.com.pl

@Krzychu :
"Świętych"?! Ty tak na poważnie?

odpowiedz
W Legii powinien być najlepszy napastnik w całej lidze !!! - 29.06.2020 / 17:40, *.com.pl

Legia Mistrzem Polski 2020 to i w Legii grać powinien najlepszy napastnik w lidze , dużo lepszy od ligowych kopaczy . Na dziś tak nie jest . I to powinien być cel num.1 aby ten fakt zmienić z nowym sezonem ligowym .

odpowiedz
Ja - 29.06.2020 / 16:07, *.t-mobile.pl

Jesteśmy niby lepiej rozpoznawalni w Europie niż 3 lata temu po remisie z Realem? Kucharski owinął loczka wokół palca bardziej niż Jozak skoro ten debil w to wierzy.

odpowiedz
BRL - 29.06.2020 / 11:36, *.chello.pl

Na prawej jest Veso, Stolarski, Karbownik może grać nawet lepiej niż na lewej, na obu stronach może Jedza zagrać. Na lewej jest Luis Rocha.

Sprzedali Carlitosa, kupili Pekharta, i wciąż napastnika nam trzeba.

A jak tam lewe skrzydło?

Świetny prezes. Oby chociaż ta akademia mu wyszła.

odpowiedz
Lee - 29.06.2020 / 11:01, *.mm.pl

Peteri forsell

odpowiedz
Kadłub - 29.06.2020 / 10:55, *.orange.pl

Legia powinna się zainteresować utalentowanym młodzikiem z Bałtyku. Chłopak ma papiery na grę. Rocznik 2005 Kaliszewski Piotr. Skauci do dzieła...

odpowiedz
maga - 29.06.2020 / 23:53, *.orange.pl

@Kadłub: Ma swojego dobrego napastnika z Akademii (2004) Wiktor Kamiński, zdaje się, że już trenował z I.... A w kolejce równie utalentowani koledzy z AP LEGIA

odpowiedz
atmosferic - 29.06.2020 / 10:45, *.orange.pl

Pekhart, Novikovas, Agra, Luis Rocha, Astiz, obradovic, wieteska - co oni w ogole robia w Legii? Legia powinna sie ich pozbyc jak najszybciej.

odpowiedz
axax12122 - 29.06.2020 / 11:02, *.tpnet.pl

@atmosferic: Obradinovicia już nie ma, Rocha odchodzi po zakonczeniu sezonu, Agry już nie ma w klubie, Novikovas beznadziejny ale przychodzil jako wmocnienie skrzydla i czolowy gracz za tanie pieniądze, Astiz to nasz czlowiek, swietny lingwista co w szatni ma duże znaczenie, w PP zawsze moze zagrać, trzymają go bo jest łącznikiem pomiędzy trenerem a mlodszymi graczami, za rok pojdzie do Akademii, Perkhart byl za darmo to kogoś musieli wyvrać skoro dwojka innych lepszych nie wypalila. Wieteska- przy okazji sprzwdać jeszcze poki te 2,5 mln juro ktoś da.

odpowiedz
golpat - 30.06.2020 / 13:36, *.play-internet.pl

@atmosferic: dobre pytanie ...

odpowiedz
tekken (L) - 30.06.2020 / 16:55, *.chello.pl

@atmosferic: Novikovas to jest nieprzewidywalny typ i może zawsze wygrać ci mecz. Wieteska to wychowanek - robi jeszcze ciut błędów, ale miałby miejsce w każdym skaldzie w lidze.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 29.06.2020 / 10:41, *.chello.pl

Brak LE i pomocnika, który kopnąłby celnie z dystansu. Przydałby się ograny bramkarz (brałbym Kozła z Korony) i obiecujący napastnik (Białek). Z Płachetą jak zwykle, jesteśmy spóźnieni.

odpowiedz
atmosferic - 29.06.2020 / 10:49, *.orange.pl

@Po(L)ubiony: Nie ma takiej opcji by LEgie bylo stac na Bialka - on jest juz wart z 5 milionow.

odpowiedz
singspiel - 29.06.2020 / 15:37, *.atman.pl

@atmosferic: tak twierdzą w Zagłębiu. czyli chłopak zostanie tam na parę kolejnych lat, do końca kontraktu w 2023

odpowiedz
sraczkovic - 29.06.2020 / 10:40, *.orange.pl

Legia powinna szukac w innych ligach - i to nie lawkowiczow w tych mocniejszych, tylko takie ligi jak Serbia, Bulgaria, Wegry - tam sa calkiem niezli pilkarze - ten Pekhart to nie wyglada mi na snajpera. On w ogole nie pasuje do stylu gry Legii - on by pasowal do cracovii-dosrodkovii. Legia nie gra lagami ostatnio wiec nie wiem po co taki zawodnik? Sciagniecie go to byl absurd. Legia gra kombinacyjnie, a Pekhart do takiej gdy jest zbyt drewniany. Potrzeba kogos szybkiego, silnego, dobrego technicznie, kogos kto przytrzyma i rozegra. Kante tez nie jest wystarczajaco dobry na Legie, ma ogormne problemy z wykonczeniem i skutecznoscia.
Kolejna sprawa to skrzydla - Wszolek tez jest za slaby na Legie. Potrzeba skrzydlowego na jego miejsce. Najlepiej dwoch skrzydlowych bo i Novikovas to zart.

odpowiedz
PLBBOY - 29.06.2020 / 17:30, *.227.22

@sraczkovic: żart to twój komentarz.

odpowiedz
Robert - 30.06.2020 / 00:29, *.47.136

@sraczkovic: Nick pasuje do ciebie jak ulał.

odpowiedz
Kamień - 29.06.2020 / 07:25, *.chello.pl

Chyba zapomnieliście, że mamy dobrego bramkarza, młodego i właśnie ogrywa się w 1 lidze...

odpowiedz
Andreas - 29.06.2020 / 05:39, *.play-internet.pl

My w najbliższym meczu nie mamy bramkarza bo Cierzniak nawet na ławce nie siedział po pandemii A Muzyk 1 mecz w pucharze.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 29.06.2020 / 02:26, *.play-internet.pl

Mistrz nie do Poznania!

odpowiedz
(L) ukas - 29.06.2020 / 00:58, *.as9105.com

Pilnie potrzebujemy wzmocnień na kilku pozycjach, ale napastnika przed 30chą to najbardziej(zdrowego, walecznego, silnego) takiego który tą drużynę uratuje, pomoże jej i za każdym wyjściem w składzie na mecz będzie miał w głowie dobro klubu.

odpowiedz
Jacek - 29.06.2020 / 00:23, *.unitymediagroup.de

Legia jest zainteresowana piłkarzem FC Nurnberg, Mikael Ishak, Napastnik umowa do 30 czerwca, w Tym sezonie 1 bramka w 11 meczach

odpowiedz
ginpasterz - 28.06.2020 / 23:46, *.202.66

Wiem że są lepsi znawcy ale uważam, że przede wszystkim potrzebny jest środkowy obrońca. Na prawa obronę mamy Stolarskiego i Jędrzejczyka, a na środek obrony potrzebna jest alternatywa. Jeżeli odjedzie Karbownik to lewa obrona to konieczność. Napastnik nie podlega dyskusji. Problem możemy mieć w bramce, jeśli Muzyk nie jest gotowy, a czy jest myślę że zobaczymy w ostatnich meczach. I na końcu ale nie mniej ważny jest potrzebny ktoś na 10 czyli ofensywny pomocnik z prawdziwego zdarzenia. Śmiem twierdzić że posiadając pomocnika pokoju Vadisa w atlau Rosołek i Pekhart w zupełności powinno wystarczyć.

odpowiedz
Fornal za Vuko !!! - 28.06.2020 / 22:55, *.com.pl

Na dziś najlepszym ligowym trenerem w ekstraklasie jest Fornalik i myślę , że Legia dużo lepiej wyglądała by za jego wodzą niż za Vuko . No i brak Legii napastnika , który powinien być najlepszy w całej naszej lidze .

odpowiedz
Jerry - 28.06.2020 / 23:16, *.207.237

@Fornal za Vuko !!!: Fornalik potrafi pracować z sukcesami tylko na Śląsku. Patrz na jego historię.

odpowiedz
Wolfik - 28.06.2020 / 23:22, *.mm.pl

@Jerry: Mógł wyjechać z Probierzem. Albo Stokowcem.

odpowiedz
Jerry - 28.06.2020 / 23:31, *.207.237

@Wolfik: ..no Probierz. Jeszcze lepszy as. Wiceprezio, treneiro i Bóg wie jeszcze kto. Wielka gęba a wyników brak. Opada mu zawsze na finiszu.

odpowiedz
Wolfik - 28.06.2020 / 23:36, *.mm.pl

@Jerry: Ale jak potrafi to "skomentować". Mistrz kamuflażu.

odpowiedz
kami(L)praga - 28.06.2020 / 23:36, *.vectranet.pl

@Jerry: dobre :D tez uwielbiam go od czasu babajagi znikły im flagi i pobierzinio postanowił uciec tam gdzie maja ich wiecej

odpowiedz
Legia Mistrzem w tym roku , ale bez mistrzowskiego napastnika . - 28.06.2020 / 22:52, *.com.pl

Napastnika , który powinien wzmocnić Legię w nowym sezonie - nie widzę w naszej ekstraklasie . Bo to powinien być napastnik , który wyprzedzałby umiejętnościami naszych szarych ligowych napastników . Napastnik , który w naszej słabej lidze był gwarantem 20 kilku bramek dla Legii w sezonie .

odpowiedz
Zdzicho - 29.06.2020 / 07:26, *.tpnet.pl

@Legia Mistrzem w tym roku , ale bez mistrzowskiego napastnika .: gytkjaer

odpowiedz
Gytkier to ten napastnik - 29.06.2020 / 11:27, *.plus.pl

@Legia Mistrzem w tym roku , ale bez mistrzowskiego napastnika .:

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 28.06.2020 / 22:49, *.centertel.pl

Stipica
Jędrzejczyk Lewczuk Jach/Bochniewicz Mladenovic
Wszołek Antolić Kozulji Płacheta
Luquinhas/Gvilia
Gytkjaer

odpowiedz
Jerry - 28.06.2020 / 23:17, *.207.237

@(L)egiunia Fanatic(L): O Gytkiaerze możesz zapomnieć.

odpowiedz
Ogryzek - 29.06.2020 / 14:21, *.tpnet.pl

@(L)egiunia Fanatic(L): Legie nie stać na Płachetę

odpowiedz
HrabiaBezeL - 30.06.2020 / 07:34, *.telenor.dk

@Ogryzek : Placheta ma zapisana kwotę odstępnego 300.000 euro, dlatego nie trafił do Legii przed obecnym sezonem bo jego menago Kołakowski stawiał taki warunek i tylko Śląsk się na to zgodził.

odpowiedz
Arek - 28.06.2020 / 22:39, *.t-mobile.pl

Zacząć od doświadczonego trenera !! Co z tego, że będzie dobry napastnik jak po treningu: gra w dziada, siatkonoga zapomni jak się strzela zza pola karnego.

odpowiedz
Krzeszczu - 28.06.2020 / 22:41, *.bredband2.com

@Arek: Tez racja!

odpowiedz
zygix - 28.06.2020 / 22:57, *.02.net

@Arek: Każdy musiał zacząć, aby zdobyć doświadczenie. Sir Alex po objęciu Utd był jednym z najgorszych trenerów w statystykach, potrzebował sezonu, dwóch a później wszyscy fani piłki nożnej wiedzą co się działo.. Vuko w każdym innym klubie w Polsce już by wyleciał, ale Miodu dał mu dużo zaufania, taj jak dano Fergusonowi. Bravo prezes, tak się robi na zachodzie, daje się szanse a nie, bo "wywalić go, bo nie ma doświadczenia", "nie ma wyników", "nie ma tego i tamtego".. Jak ktoś uważa, że nowy trener wpłynie na sukcesy w ciągu kilku miesięcy po objęciu stanowiska, to się grubo myli. Aby poukładać drużynę potrzeba pół sezonu, aby wprowadzony plan zaczął działać potrzeba sezonu, profity przychodzą w drugim sezonie a cała strategia(plan długoterminowy) daje o sobie znać po 3 sezonie. Dziękuję. Dobranoc.

odpowiedz
autor - 28.06.2020 / 23:07, *.plus.pl

@Arek: wydaje mi się, że na lepszego trenera nie ma szans - bo za każdym razem kiedy przyjdzie, odejdzie zaraz do innego zespołu (Stasiek). Zresztą tak jak jest z zawodnikiem - wystrzeli i zaraz przechodzi do lepszego klubu (co jest zrozumiałe).
Dlatego wole takiego Vuko, który czasami w tej szatni huknie i jakoś ich ustawi do pionu (w końcu atmosferę oczyścił) i gwarancje, że nigdzie nie odejdzie, bo gdzie :) ale jak najbardziej - jak akademia ruszy pełną parą i będą pieniądze na lepsze transfery i utrzymanie dobrych zawodników, na których będzie można coś budować (takich jak Odidja, Nikolic) to i trener przyjdzie, ale z gwarancją, że zostanie przy sukcesach.

odpowiedz
Arek - 29.06.2020 / 00:41, *.t-mobile.pl

@zygix: obecny "trener" był asystentem wielu trenerów, teoretycznie powinien mieć/zdobyć doświadczenie. Był asystentem w Koronie Kielce, później był w Legii. W sztabie Czerczesowa, Magiery i Pinto.

@autor: Czerczesow miał wymagania: oczekiwał wzmocnienia drużyny, gdyby zarząd wyłożył pieniądze na transfery to pewnie Pan Stanisław zostałby na dłużej w Legii.

odpowiedz
eduardo - 28.06.2020 / 22:07, *.toneticgroup.pl

wezcie Plachete ze Slaska.

odpowiedz
xLSx - 28.06.2020 / 22:48, *.t-mobile.pl

@eduardo:
Gdyby to było takie proste, wzięliby go rok temu, bo chcieli. Problemem jest agent, a w zasadzie śmieszna klauzula jaką żąda aby wpisać w kontrakt. Z połowy ligi tylko śląsk na to poszedł.

odpowiedz
Krasnal - 28.06.2020 / 21:57, *.telkab.pl

Tytoń
Mladenovic Jedza Lewczuk Kierskov
Wszolek Luqi Antol Kapustka
Gytkjer Kante

odpowiedz
Cch - 28.06.2020 / 22:37, *.cyfrowypolsat.pl

@Krasnal: Kapustka? A po co? Do rezerw by się nie nadawał

odpowiedz
Cch - 28.06.2020 / 22:44, *.cyfrowypolsat.pl

@Krasnal: no to może jeszcze Hajtę? Wolny jest do wzięcia

odpowiedz
Wolfik - 28.06.2020 / 23:20, *.mm.pl

@Cch: Mladenović na PO??? Autorskie rozwiązanie. Szacun.

odpowiedz
Mati - 29.06.2020 / 05:39, *.plus.pl

@Krasnala gdzie młodzieżowcy?:

odpowiedz
Jano - 28.06.2020 / 21:37, *.orange.pl

czyżby znowu plastikowe medale w Poznaniu :)

odpowiedz
Darek - 28.06.2020 / 21:05, *.chello.pl

Żeby choć trochę pograć w europie,grać co 3 dni do grudnia i obronić mistrzostwo to potrzeba wzmocnień.
Bramkarz bo odejdzie Majecki.
Lewy obrońca bo odejdzie Karbownik.
Prawa obrona bo połamał się Vesovic.
Stoper choć jeden bo wszyscy stare dziadki i elektryczny Wieteska.
Skrzydło bo na Novikovasa nie ma co liczyć.
I jeden dobry napastnik.Obecni na zmianę mogą być.
Ale jeśli to mają być kolejne Obradovicie lub Eduardy to lepiej nie sprowadzać nikogo.Szkoda kasy na kogoś kto wcale nie gra.

odpowiedz
zygix - 28.06.2020 / 23:21, *.02.net

@Darek : Ale skąd będziesz miał pewność, że ten czy tamten to wypał lub nie wypał? Słyszał dzisiejszy wywiad z prezesem? Koleś z umiejętnościami, solidny a po przyjściu albo blokada, albo symulacja, albo wyj...ane, bo kasa z 2 letniego kontraktu się zgadza.. Internetowi znafcy myślą, że to takie proste..

odpowiedz
Krzeszczu - 28.06.2020 / 20:52, *.bredband2.com

Napastnika.
Prawego obroncy (?)
Srodkowego obroncy x2
Bramkarza
Skrzydlowego

Czyli pol skladu.
Ale nie emerytow. Nie paralitykow. Nie wiecznie kontuzjowanych kalek. Nie dziadow oldboyow z zayeeebistym CV z czasow bitwy pod Grunwaldem.
Ale pilkarzy/zawodnikow/sportowcow w sile wieku. 22-26, ktorzy beda wstanie cos pograc przez kilka lat, a i ktorych mozna tez bedzie opchnac za jakas kase, a nie oddawac za friko. Lub rozwiazywac kontrakty.
Zadnych Eduardow kalek, Chipsow, Necidow, albanow, Sadikow, Obsradovicow, Iloskich, Grundigow czy innych Philipsow, Sanogow, Sulejmanow i innych im podobnych.
Legia to nie dom spokojnej starosci, ani jakies senatorium dla kalek. Kurla, kiedy nasze wlodarstwo (jesli kiedykolwiek?) to pojmie!?

odpowiedz
grzesiek - 28.06.2020 / 21:06, *.centertel.pl

@Krzeszczu: krotko mowiac dobrych pilkarzy pokroju Karbownika ! :)

odpowiedz
rafik - 28.06.2020 / 21:49, *.play-internet.pl

@grzesiek:
Przedewszystkim młodych poto jest budowany obiekt pod warszawa aby walić kasę w młodych zdolnych po meczu z piasek widać ze Karbo i Rosołek czują grę razem wiec trzeba więcej takich a nie pseldo gwiazdę pokroju Gvillia który po strzeleniu 2 goli myśli ze może grac sam i nie podaje nikomu

odpowiedz
Krzeszczu - 28.06.2020 / 22:13, *.bredband2.com

@grzesiek: Wlasnie o to chodzi!
A tu juz sie pojawil jeden z Tytoniem, Mladenovicem, Gytkjärem +Jedza i Lewczuk. No ja Pierre-Dole.
Zaraz wyskoczy ten caly yaya banana.

Albo ten co chcial Drogbe, Berbatova, Van der Harta i Boenischa, bo wszyscy sa za friko i maja zayeeeebiste CV.
Co za debilizm w tej sieci. Wogole co za debilizm rosnie.Realia rodem z fify 12.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 28.06.2020 / 22:46, *.centertel.pl

@Krzeszczu: A co powiesz o Forsselu?? Nie da rady u nas?? Za słaby będzie?

odpowiedz
Krzeszczu - 28.06.2020 / 22:49, *.bredband2.com

@Sobo(L)ew: za gruby. Jubego to na bramke hahahahaha.

odpowiedz
Wolfik - 28.06.2020 / 22:55, *.mm.pl

@Krzeszczu: No niestety przyjacielu, sam wiesz że po zakupie Ślisza pewnie nieprędko doczekamy się podobnego transferu. Jeśli mamy pomarzyć, to na pozycji napastnika widziałbym Białka a na pozycji bramkarza Hładuna z Lubina. Środkowy obrońca - Przemysław Wiśniewski z Zabrza. A na PO widziałbym....Skórasia z Lecha (na tej pozycji grywał w Rakowie na wypożyczeniu). To jak powiedziałem marzenia, byłbym zadowolony gdyby chociaz jeden z tej listy trafił do Legii.

odpowiedz
Krzeszczu - 28.06.2020 / 23:18, *.bredband2.com

@Wolfik: Czolem kolego! Hladun i Bialek jak najbardziej na tak. To bylyby sensowne wzmocnienia. Tak, wzmocnienia :-)
Wisniewski, czemu nie. Moze warto by bylo tez brac Bochniewicza?
O Skorasiu nic nie wiem bo go nigdy nie widzialem w akcji. Ale pomyslalbym o Conrado. Natomiast mowie stanowczo nie dla Mladenovica. Furiat ala sa pinto, a jako obronca wcale mi nie imponuje.
A skoro oczyszczac Gornik Z to bralbym i Jimeneza.

Jak na nasze podworko to chyba sa to niezli pilkarze i napewno by realnie wzmocnili nasz sklad. Czy nas na nich wszystkich stac? Watpie. Ale pomazyc mozna ;-)

Az tych balkanskich i innych talentow o ktorych wspomina Miodek, to nie mam zupelnie zielonego pojecia o jakich grajkow chodzi. Ale jesten pelen obaw ze beda to nowe wynalazki typu obsradocic, kulejnogalovic, eduardovic, i inni tego pokroju.
pozdro

odpowiedz
Jerry - 28.06.2020 / 23:26, *.207.237

@Krzeszczu: ..i żebysmy byli młodzi, piekni i bogaci. Chłopie tu nikt nie ma lampy Alladyna.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 28.06.2020 / 23:28, *.centertel.pl

@Krzeszczu: Za gruby?? W kondonie daje rade, a poza tym zobacz jakie bramy wali bez względu na odległość, pokaż mi takiego zawodnika od czasów Edsona??

odpowiedz
Wolfik - 28.06.2020 / 23:34, *.mm.pl

@Krzeszczu: Oczywiście brałem pod uwagę Bochniewicza, ale nie znam tak do końca jego statusu klubowego. Jeśli jest zawodnikiem Udinese to nie ma szans by go wykupić. Ale jeśli jest zawodnikiem Górnika...
Jimenez...nie, nie byłbym za tym transferem. Słabo broni, nie pasowałby do naszej strategii (o ile ona jeszcze istnieje, bo po dwóch meczach nie jestem już tego pewien). Jeśli choszi o PO to cały czas powtarzam że mamy dobrego zawodnika na tą pozycję (Stolarski) i nie wiem dlaczego nie można nim grać...

odpowiedz
Krzeszczu - 28.06.2020 / 23:36, *.bredband2.com

@Sobo(L)ew: Sam przyznaje ze nie ma dyscypliny i luzno sie prowadzi dlatego druzyny typu korona to szczyt dla niego. Serio chcialbys miec takiego grajka w Legii? To ze ma kopyto, bo ma kopyto, ale poza kopytem nie ma w sumie nic. Sorry, ma,gruba nadwage.
Jak dla mnie jest zupelnie na nie.

odpowiedz
Krzeszczu - 28.06.2020 / 23:42, *.bredband2.com

@Wolfik: Co do Stolarskiego to sie z Toba zgodze i nie kumam zupelnie tej lodowki do ktorej Vuco go schowal. O sytuacji Bochniewicza zupelnie zapomnialem. Jest chyba nadal pod wladza Udine, wiec tez zapomnijmy. O Jimenezie myslalem raczej jako o pomocniku/rozgrywajacym? Luqui pod napastnikiem, a Jimenez nasrodku? (z czyszczacym i oslaniajacym Antolicem, jak kiedys Dzidzia i Moulin?).
Tak czy siak potrzebujemy co najmniej 5-6 zawodnikow, co samo w sobie jest tragedia bo oznacza kolejne przemeblowanie. Ale ekipa nam sie starzeje, a na dodatek jesli Miodek ma jakiekolwiek ambicje na europe, to trzeba dzialac. Bo z obecnym skladem co najwyzej na san marino albo gibraltar. A i to tez nie jest juz pewne :-)

odpowiedz
Wolfik - 28.06.2020 / 23:54, *.mm.pl

@Krzeszczu: Trudno się z Tobą nie zgodzić. Z taką grą jak z Piastem czy Jagą, to może psim swędem dwie rundy jakoś przebrniemy. Ale co z tego? A przecież właściciel Legii w oficjalnym wywiadzie mówił, że nie wyobraża sobie kolejnego vacatu w rozgrywkach europejskich. Z obecną ekipą plus kontuzja Veso, z perspektywą straty Karbo, z jednym meczem...nie widzę tego.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 29.06.2020 / 00:15, *.centertel.pl

@Krzeszczu: Pekhart też miał różne wybryki i jakoś ktoś go ogarnął. Vadis też trochę miał nadwagi ale jak grał, tak samo Hildeberto a od nas odszedł i jakoś potrafił i grać i strzelać gole.

odpowiedz
Krzeszczu - 29.06.2020 / 07:59, *.bredband2.com

@Sobo(L)ew: To znaczy ze wedlug ciebie Forsell jest tej samej klasy pilkarzem co Odjija Ofoe? I jak tu z toba prowadzic powazna dyskusje.
No i ten gruby Hildeberto. Oh f@ck....

odpowiedz
Sobo(L)ew - 29.06.2020 / 12:08, *.centertel.pl

@Krzeszczu: Ja mam dla Ciebie bardzo konkretną propozycję weź daj Miodkowi 500 baniek euro i wtedy kupuj zawodników jakich tylko chcesz, zobaczymy jak daleko zajedziesz. Pierwszy sezon i spadek do pierwszej ligi a później w dół i dół

odpowiedz
Krzeszczu - 29.06.2020 / 17:42, *.bredband2.com

@Sobo(L)ew: Twoja wypowiedz nie ma jakiegokolwiek sensu. Wogole nie mam pojecia o co ci chodzi? Nie ma jak prowadzic sensownej z toba dyskusji, wiec po kiego *uja zaczepiasz mnie pytaniami, a potem sie pienisz kiedy dostajesz odpowiedzi ktore ci sie nie podobaja? O co ci w tym wszystkim qrwa chodzi? Whats your f@cking point???

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 30.06.2020 / 00:26, *.amazonaws.com

@Krzeszczu: blablablabla........

odpowiedz
Krzeszczu - 30.06.2020 / 08:58, *.bredband2.com

@Cult⚽️Legia: Zastanawia mnie twoja podnieta moja osoba. Ewidentnie hormony u smarkacza jak ty biora gore. Nigdy nie masz nic madrego do powiedzenia, zwykly rumun wlada lepsza polszczyzna niz ty, twoja inteligencja jest na poziomie karalucha. Ale sie udzielasz.
Dam ci rade. Poniewarz twoje komentarze sa tak zenujaco idiotyczne, wylacz kompa, zajmij sie szkola i lekcjami. Ucz sie. Bo twoja durnota nie wrozy ci nic dobrego. A reszte swojego marnego zycia spedzisz na zasilkach. Co pewnie i tak jest szczytem twoich mozliwosci i ambicji.

odpowiedz