Paweł Gil - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Gil sędzią meczu z Lechem

Woytek, źródło: PZPN

Paweł Gil został wyznaczony do sędziowania meczu 34. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań i Legią Warszawa. W obecnym sezonie arbiter z Lublina prowadził 2 mecze stołecznego zespołu (0-0 ze Śląskiem i 4-0 z Koroną). Lechowi sędziował 1 raz (3-1 ze Stalą Mielec). Na liniach pomagać mu będą Konrad Sapela i Marek Arys, sędzią technicznym będzie Karol Iwanowicz, natomiast w wozie VAR zasiądą Bartosz Frankowski i Tomasz Listkiewicz.

Obsada sędziowska 34. kolejki Ekstraklasy:
ŁKS Łódź – Wisła Kraków, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń)
Korona Kielce – Arka Gdynia, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork)
Raków Częstochowa – Zagłębie Lubin, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków)
Lech Poznań – Legia Warszawa, sędzia: Paweł Gil (Lublin)
Lechia Gdańsk – Cracovia, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok, sędzia: Szymon Marciniak (Płock)
Piast Gliwice – Śląsk Wrocław, sędzia: Mariusz Złotek (Gorzyce)
Wisła Płock – Górnik Zabrze, sędzia: Dominik Sulikowski (Gdańsk)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

+dodaj komentarz
GOCŁAW (L) - 02.07.2020 / 22:28, *.centertel.pl

@All : Najlepszy zimny w dębowej jesionce...

odpowiedz
Rado - 02.07.2020 / 21:40, *.com.pl

Nie można dać pretekstu...

odpowiedz
M@c - 02.07.2020 / 18:28, *.chello.pl

Frankowski na VARze.. O w mordę będzie karny z kapelusza...

odpowiedz
Zbyszek - 02.07.2020 / 15:59, *.97.250

Dobrze że nie ten matołek Marciniak

odpowiedz
Vuko WON - 02.07.2020 / 15:04, *.vectranet.pl

łach - Legia 3:0

odpowiedz
Bemowo L - 02.07.2020 / 15:31, *.vectranet.pl

@Vuko WON:
Niestety tak to śmierdzi właśnie

odpowiedz
lob - 02.07.2020 / 16:04, *.chello.pl

@Bemowo L: nie podszywaj się zgniła pyro pod Warszawę, a tym bardziej pod Bemowo, które jest całe za LEGIĄ............

odpowiedz
Pawcio - 02.07.2020 / 16:08, *.netfala.pl

@lob: Ja jestem z Bemowa i jestem za Legią!

odpowiedz
lob - 02.07.2020 / 16:21, *.chello.pl

@Pawcio: I prawidłowo..........Tylko LEGIA !!!!!!!!!

odpowiedz
dejne3 - 02.07.2020 / 20:04, *.plus.pl

@Vuko WON: Cyba gośćiu grałeś n PSP,jeszcze mecz się nie rozpoczął aty już znasz wynik meczu Tarota sobie postaw mędrco

odpowiedz
All - 02.07.2020 / 22:02, *.plus.pl

A ja z Bemowa i za Lechem

odpowiedz
Rob - 02.07.2020 / 22:31, *.47.160

@All:

odpowiedz
lob - 03.07.2020 / 09:27, *.chello.pl

@All: zimnym czy ciepłym ???

odpowiedz
Tomek - 02.07.2020 / 14:26, *.113.189

Sędzia sędzią...gorzej że Vukovic wstawi bramkarza i 10 obrońców i będzie od początku wiózł się na 0:0. Zamiast wyjść z mocną ofensywa i cisnąć ostro Amikę, to będzie od początku granie na remis. A mając 11 pkt przewagi trzeba wyjść i pokazać siłę a nie kopanie się w czoło jak w meczu z Jagą. Odwagi panie Vukovic, nawet jak przegrasz z Lechem grając ofensywną piłkę, to 1 punkt w pozostałych trzech meczach zdążysz zdobyć. W Poznaniu ma być jakość i non stop ataki na bramkę Lecha, a nie męczenie buły

odpowiedz
velvr - 02.07.2020 / 13:31, *.143.116

sędzia awsze jest ok dopóki nie gwizdnie przeciwko Twojej drużynie wiec takie rozkminki są bez sensu. Są dorzy jak gwizdaja dla nas i hu...owi jak zagwizdają przeciwko. Stara prawda i nie ma co się nad tym rozwodzić.

odpowiedz
Pacho - 03.07.2020 / 10:10, *.chello.pl

@velvr: głupoty gadasz. Sędzia jest ok, jak nie krzywdzi nas. To wystarczy...

odpowiedz
GOCŁAW - 02.07.2020 / 13:31, *.centertel.pl

Hahahaha. Czyli jedziemy na wykopki ziemniaków.. A Gile im z nosa niebieskie polecą...

MiSTRZ (L) POLSKI. 2020 !!!!

odpowiedz
atmosferic - 02.07.2020 / 13:24, *.orange.pl

Kazdy lepszy niz Marciniak - ktory w kazdym meczu Legii stara sie usilnie udowodnic ze jej nie faworyzuje, tym samym czesto krzywdzac Legie.

odpowiedz
Walerek - 02.07.2020 / 12:53, *.netfala.pl

Brak mi słów na dobór sędziów... Chcą za wszelką cenę utrudnić zdobycie Legii mistrza. Znając Gila to bankowo będzie czerwona dla Legii i karny dla amiki. Jeszcze Frankowski na Varze. O królu!

odpowiedz
ziomek - 02.07.2020 / 13:16, *.airmax.pl

@Walerek: Po co te wyzwiska?

odpowiedz
Sobo(L)ew - 02.07.2020 / 13:21, *.255.243

@ziomek: Ale kogo on wyzywa?? Normalnie powiedział po nazwisku. A poza tym dość tych nieudolnych rządów pzpn i dobierania gównianych sędziów.

odpowiedz
Alan - 02.07.2020 / 14:30, *.t-mobile.pl

@Sobo(L)ew:
Nigdy nie mogłem zrozumieć takich osób jak Ty, krytykować sędziowanie hmm normalna sprawa ale zalecam choć trochę OBIEKTYWIZMU.
Ps. Ciekawe co ma się stać by w tej kwestii niektórzy byli zadowoleni skoro nawet sędziowie z Warszawy sędziujący mecze Legii mają tu pojazd....

odpowiedz
kami(L)praga - 04.07.2020 / 14:03, *.vectranet.pl

@Alan: ten sendzia z warszawy biega w czarnej koszuli :/

odpowiedz