Radosław Kucharski i Filip Mladenović - fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com
REKLAMA

Oficjalnie

Filip Mladenović piłkarzem Legii!

Woytek, źródło: Legia Warszawa

Pierwszym letnim transferem do Legii Warszawa został Filip Mladenović. Klub ze stolicy oficjalnie poinformował o podpisaniu kontraktu 28-letnim Serbem. Mladenović wystętuje na lewej obronie. Ten ruch transferowy może więc oznaczać, że coraz bliżej odejścia jest Michał Karbownik.

W sezonie 2019/20 Mladenović reprezentował barwy Lechii Gdańsk. Zagrał w 31 spotkaniach i zanotował w nich 6 asyst. Uzbierał także pokaźną kolekcję żółtych kartek - sędziowie napominali go aż 15-krotnie. Jego kontrakt z gdańszczanami skończył się 30 czerwca i nie został przedłużony nawet do końca sezonu.

Legia pozyskała go więc jako wolnego zawodnika, strony podpisały trzyletni kontrakt.

- Przed przyjściem do Legii rozmawiałem z trenerem Vukoviciem, spotkałem się również z dyrektorem sportowym i szefem skautingu, którzy przedstawili plan na mnie i pokazali swój punkt widzenia tego, jak ma wyglądać moja gra w Legii. Reprezentowałem zespoły, które walczą o najwyższe cele i lubię grę pod presją. Potrzebowałem takiej energii, takiego dopingu na trybunach i takiego klubu jak Legia - mówi Filip Mladenović.

- Okno transferowe zaczynamy nie tylko bardzo szybko, ale i z dużym przytupem. Pozyskujemy zawodnika o międzynarodowym doświadczeniu, a zarazem doskonale odnajdującego się w polskiej lidze, mówiącego po polsku i świadomego presji, jaka każdego dnia spoczywa na Legii Warszawa. Naszą drużynę wzmocni czołowy boczny obrońca ekstraklasy, który wnosi również dużo jakości w ofensywie. Jego profil piłkarski i charakter idealnie wpisują się w długoterminowy plan budowy zespołu, jaki sobie założyliśmy. Transfer Filipa może odegrać ważną rolę w walce o kolejne tytuły i europejskie puchary. Cieszę, że udało się tak sprawnie przeprowadzić wszystkie formalności i już pierwszego dnia okienka ogłaszamy nowego piłkarza - mówi dyrektor sportowy Legii Warszawa Radosław Kucharski.


Filip Mladenović
data urodzenia: 15 sierpnia 1991 (28 lat)
miejsce urodzenia: Čačak, Serbia
narodowość: Serbia
wzrost: 180 cm
waga: 65 kg

Poprzednie kluby:
do jesieni 2011 roku FC Borac Čačak [33 mecze, 1 asysta, 8 żółtych kartek]
wiosna 2012 - jesień 2013 FK Crvena zvezda Belgrad [60 meczów, 3 gole, 2 asyst, 10 żółtych kartek]
wiosna 2014 - jesień 2015 BATE Borysów [78 meczów, 7 goli, 13 asyst, 17 żółtych kartek]
wiosna 2016 - jesień 2017 1.FC Köln [16 meczów, 2 asysty, 8 żółtych kartek]
wiosna 2017 - jesień 2017 Standard Liège [5 mecze, 1 żółta kartka, 1 czerwona kartka]
wiosna 2018 - wiosna 2020 Lechia Gdańsk [86 meczów, 3 gole, 16 asyst, 28 żółtych kartek]
źródło: transfermarkt.pl

fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com
fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (127)

+dodaj komentarz
ja - 01.08.2020 / 15:00, *.chello.pl

On gra podobnie stylem jak Vesovic? Serio pytam.

odpowiedz
pikopiko - 01.08.2020 / 23:12, *.chello.pl

@ja: nie, ale dobrze ze stojacej pilki uderza, stad tyle asyst

odpowiedz
Kris - 29.07.2020 / 11:31, *.centertel.pl

Jaki będzie miał nr koszulki?

odpowiedz
WierciPała - 10.07.2020 / 11:36, *.chello.pl

Lepszy sprawdzony w lidze Mladenowicz niż jakiś wynalazek po przejściach.

Jeszcze bramkarz - najlepiej Borubar albo Pantofelek Kuciak jak jego stara ponownie zakocha się w Warszawie

Jeszcze stoperan - ???

Jeszcze ofensywny pomocnik - ???

Jeszcze skrzydłowy - ??? ewentualnie głąb z kapustki

Jeszcze napastliwy gol leadorek - ??? ewentualnie cygan Alibek


I jeszcze ze 2/3 takich do odbudowania jak kiedyś Gui lub teraz Luqi (pozycja bez znaczenia) ale nie takich jak gruba Berta

Paru też ewidentnie nic nie daje i wypadałoby się ich pozbyć - Cierzniak, Astiz, Remy, Nowikowas, Pekhart, a paru młodzieżowców wypoźyczyć.

odpowiedz
Komik - 10.07.2020 / 10:00, *.221.5

HAAHAHA widzę, że sami znawcy. Za stary, za chudy, na lige ok, ale w Europie dno.... ochłońcie i dajcie gościow izadebiutowaći czas. Jak całej drużynie. Obecnie grają słabo, ale w większości lig z wyjątkiem praktycznie Bayernu czołowe drużyny teraz gubią pkt bo pandemi. Na prawde ciężko jest odbudować formę w tak krótkim czasie i przy takiej intensywności spotkań .Zwłaszcza gdy rudy nie rozszerzył liczby zmian do 5 w meczu. Do tego plaga kontuzji.... Legia mistrz i trochę więcej wiary panowie.

odpowiedz
Bart - 05.07.2020 / 14:57, *.play-internet.pl

Może warto się zastanowić nad wolnym aktualnie graczem Marcel Zylla nie na pierwszy skład ale jako zmiennik spoko

odpowiedz
Adam - 03.07.2020 / 21:52, *.play-internet.pl

Świetna wiadomość! Kiedy oglądałem jego pomeczowy wywiad po ostatnim meczu w Gdańsku nawet pomyślałem, że fajnie by było gdyby Legia się nim zainteresowała. Chociaż raz trafiłem z transferem.

odpowiedz
DanieLo - 03.07.2020 / 17:50, *.comcast.net

Karbownik lewa pomoc, Mladenovic lewa Obrona.

odpowiedz
Qczi_Legia - 03.07.2020 / 12:10, *.atman.pl

Pytanko. Czy on może zagrać już w tym sezonie w Legii czy dopiero od nowego ? Jak to jest ?

odpowiedz
Arek - 03.07.2020 / 22:35, *.tpnet.pl

@Qczi_Legia: od nowego.

odpowiedz
PLK - 02.07.2020 / 23:44, *.cyfrowypolsat.pl

Wreszcie ktoś kto potrafi świetnie dograć piłkę ze stałego fragmentu!!! Myślę że bardzo dobry transfer!!! Koleś gotowy też na Europę więc będzie dobrze!!!

odpowiedz
Korda - 02.07.2020 / 22:26, *.orange.pl

Widzę że nawet jeśli Cristiano Ronaldo by przyszedł to i tak większość by narzekała że jest za stary

odpowiedz
Zlb82 - 02.07.2020 / 21:56, *.t-mobile.pl

Ja nie kumam skąd te płacze i lamenty????Przecież to naprawdę solidny zawodnik!!!Mam nadzieję że nie czyta jak go pseudoznafffcy witają. L.M.

odpowiedz
tomaszek67 - 02.07.2020 / 21:31, *.centertel.pl

Bardzo blisko Legii jest Ricardo Quaresma ! To wielka tajemnica skrywana głęboko w siedzibach klubu.
Prezes Mioduski chce przyciągnąć kibiców gwiazdą, której obecnie brak w szeregach Legii.
Zawodnikowi kończy się kontrakt więc przyjdzie za darmo pod koniec lipca.
Swój udział w przyjściu Quaresmy ma mieć jeden z Portugalczyków grających w Legii.
Sam piłkarz chciałby ponownie poczuć atmosferę Ligi Mistrzów.

odpowiedz
Zlb82 - 02.07.2020 / 21:50, *.t-mobile.pl

@tomaszek67: CZEMU?????

odpowiedz
Marian - 02.07.2020 / 20:04, *.t-mobile.pl

Kocur czy ogór?Pisać mi tu w komentarzach, k.rwa 1,2,3

odpowiedz
jezus - 02.07.2020 / 20:33, *.vectranet.pl

@Marian: ogórowy kocó€r

odpowiedz
tomiacab - 02.07.2020 / 19:51, *.virginm.net

Karbownik na prawa obrone za Veso

odpowiedz
filand - 02.07.2020 / 19:38, *.t-mobile.pl

O nie....nie...tym razem nie dam się wkręcić...Wysmiewałem transfer Pekhart ( Szrot) a on mi szczękę do kolan opuścił...O Cholewiaku nie wspomnę...Tym razem poczekam.na efekt Mladenovicia...

odpowiedz
tomiacab - 02.07.2020 / 19:52, *.virginm.net

@filand: Mladenović jest dobry ale wolalbym kikeskova. kilku w piaście jest dobrych grakow. Jorge Felix albo Tuszynski tez byliby dobrym zakupem

odpowiedz
Arek - 02.07.2020 / 21:51, *.tpnet.pl

@tomiacab: Felix tak, ale Tuszyński? Po co, na co? Już chyba wolałbym Rasiaka w obecnej formie:)

odpowiedz
tomiacab - 02.07.2020 / 22:20, *.virginm.net

@Arek: Tusznski na zmiennika, nie do pierwszej 11 ale uważam że jest silny i solidny. Czasem takiego zawodnika trzeba na boisku zeby sie poprzepycha c jak kiedyś Jodla

odpowiedz
eLpolo - 02.07.2020 / 23:43, *.137.74

@tomiacab: To Wszołka spróbować na dziewiątce . Dobre warunki i motoryka ;)

odpowiedz
PLK - 03.07.2020 / 00:11, *.cyfrowypolsat.pl

@tomiacab: Mladenović ma lepsze statystyki od Kirkeskova...

odpowiedz
Arek - 03.07.2020 / 19:39, *.master.pl

@eLpolo: wszoła to na K6 odstawić

odpowiedz
ooon - 25.07.2020 / 11:23, *.47.215

@tomiacab: Mladenovic byl za darmo, taka o roznica :)

odpowiedz
pk - 02.07.2020 / 19:08, *.tpnet.pl

Rosołkowi dać szanse w ataku

odpowiedz
Kris - 02.07.2020 / 18:58, *.vectranet.pl

No to jeszcze tylko dobry napastnik i bramkarz

odpowiedz
WWL - 02.07.2020 / 18:16, *.play-internet.pl

Gosciu konczy w siepniu 29lat.
Dla mnie on ma 29 lat a nie 28

odpowiedz
Czy Legia doczeka się w końcu napastnika , który zagwarantuje jej minimum 20 bramek w tej naszej słabej lidze ? - 02.07.2020 / 17:50, *.com.pl

Brakuje Napastnika z prawdziwego zdarzenia w sumie w całej naszej lidze takowego brak . Czy Legia znajdzie takiego napadziora po którym będzie można powiedzieć z całym sumieniem , że jest daleko ponad ligową mierność ?

odpowiedz
WAWA ( L ) - 02.07.2020 / 18:33, *.plus.pl

@Czy Legia doczeka się w końcu napastnika , który zagwarantuje jej minimum 20 bramek w tej naszej słabej lidze ?: O TAK JAK NIKO TRAWI DONAS Z POWROTEM

odpowiedz
Mrok - 02.07.2020 / 17:40, *.chello.pl

Generalnie on i Nalepa to najlepsze co miała/ma obecnie Lechia.
Bardzo dobre dośrodkowanie, waleczny ale z wadami - za nerwowy i kartkujący.
Jak się wkomponuje w szatnię to zyskamy, jak skłóci szatnie to stracimy.
Wg mnie warty zainwestowania ze względu na pucharowe doświadczenia.

odpowiedz
Darek - 02.07.2020 / 17:08, *.t-ipconnect.de

Powodzenia.Mam nadzieję że będziesz wzmocnieniem pierwszego skladu.

odpowiedz
Mamy dosc mlodych w rezerwach po co on ??? - 02.07.2020 / 16:28, *.master.pl

Wydaje mi sie ze troszke stary napewno nie bedzie mu sie chcialo umierac za Legie...

odpowiedz
Gniazdo - 02.07.2020 / 16:38, *.chello.pl

@Mamy dosc mlodych w rezerwach po co on ???: Ekspercka wypowiedź z którą warto się liczyć

odpowiedz
Mamy dosc mlodych po co - 02.07.2020 / 17:41, *.master.pl

@Gniazdo: swietnie ze oslabiamy lechie i nie wezmie do amika czy inna cracovia czy druzyna z bialorusi podlaskiej ... Ale trzeba pamietac ze w wieku 28 lat to zawodnik powinien odchodzic od nas ... Moze trzeba dac szanse mlodym z rezerw bo oni napewno zostawia serce na boisku i gdy trzeba dadza z watroby ...ale mam nadzieje ze sie myle i nie bedzie to niewypal w stylu eduardo obradovic czy inny agra

odpowiedz
Dejmo - 02.07.2020 / 18:38, *.tpnet.pl

@Mamy dosc mlodych po co: A słyszałeś, że zawodnik wchodzi w szczyt swojej formy w okolicach 28 roku życia?

odpowiedz
..... - 02.07.2020 / 19:32, *.chello.pl

@Mamy dosc mlodych po co: O jakim niewypale piszemy przychodzi zawodnik spawdzny podobno jeden z lepszym na tej pozycji więc .......

odpowiedz
Mamy dosc mlodych po co - 02.07.2020 / 19:42, *.master.pl

@Dejmo : gdyby byl stabilny i wybitnie dobry to na bank by poszedl gdzie indziej typ wybitnie przyszedl na ostatni dobry kontrakt w swojej karierze ... Ale wolalbym sie mylic poza tym jak wszem i wobec wiadomo boczni obroncy to tak naprawde cofnieci skrzydlowi czytaj musza zapierniczac bite 90 minut na pelnej wydolnosci nasza liga to liga fizyczna musisz miec wydolnosc i dlatego lepiej sie sprawdza mlodsi niz 29 lat ...alemam nadzieje ze sie myle wszyscy sie podniecaja Bialkiem z zaglebia a chlopak poprostu gra bo musial ktos dal mu szanse ktos na niego postawil i ot co ilu mlodych mamy w rezerwach ktorzy przeboeraja nogami na lawce dac im grac a jesli sie niesprawdza to trudno...

odpowiedz
Legionista78 - 02.07.2020 / 16:26, *.t-mobile.pl

Filip witaj w Legii . Teraz jeszcze konkretny napastnik by się przydał. Może Orlando Sa który jest aktualnie bez klubu ?

odpowiedz
Pablo33 - 02.07.2020 / 14:33, *.centertel.pl

Mladenović na lewo za Karbownika, a Karbownik na prawo za kontuzjowanego Veso. I Karbownik odchodzi za dobrą kwotę przed lub po Euro2020 w przyszłym roku.

odpowiedz
bubba - 02.07.2020 / 15:54, *.hawetelekom.pl

@Pablo33: ja to w końcu bym chciał tego Karbownika zobaczyć w środku na 8 bo podobno wszyscy mówią że to jego pozycja a ja nie pamiętam żebym go tam widział grającego choćby w jednym meczu

odpowiedz
Krzysiek - 02.07.2020 / 14:27, *.centertel.pl

Witaj Filip.
Życzę ci wszystkiego dobrego.

odpowiedz
olew - 02.07.2020 / 13:41, *.vectranet.pl

Zmiennik Karbownika, od Niego znacznie słabszy, ale dobrze , że kombinują zastępstwo; Karbownika nam wykupią, bośmy biedni... mimo ,że w Polsce bogacze.

odpowiedz
Wolfik - 02.07.2020 / 14:26, *.mm.pl

@olew: Bogacze "duchowi"... :).

odpowiedz
olew - 02.07.2020 / 23:36, *.vectranet.pl

@Wolfik: w Polsce jesteśmy krezusami, ale za granicą biedakami, u nas bilety po 20 Euro , a w takiej Hiszpanii 150 Eurusi, dlatego biedni jeszcze długo, długo...

odpowiedz
habrovnick - 02.07.2020 / 12:36, *.chello.pl

180cm i 65kg, przypakował by trochę na siłce ????

odpowiedz
To jq - 02.07.2020 / 14:02, *.centertel.pl

@habrovnick: haha tak bo każdy musi być przecież koksem. Ochlon chłopie :D

odpowiedz
rroy - 02.07.2020 / 12:04, *.mm.pl

No i Karbownik wraca na środek za Martinsa:) ehhh marzenia...

odpowiedz
WETERAN - 02.07.2020 / 12:02, *.tpnet.pl

Czy może grać w meczach eliminacyjnych do pucharów europejskich,tej edycji?

odpowiedz
Krzeszczu - 02.07.2020 / 12:29, *.tele2.se

@WETERAN: a dlaczego mialby nie moc?

odpowiedz
Jimmy L - 02.07.2020 / 11:43, *.t-ipconnect.de

Czyli wyjazd Karbownika dogadany, teraz tylko pytanie gdzie.?

odpowiedz
mjj - 02.07.2020 / 12:06, *.70.226

@Jimmy L: Raczej za ile?

odpowiedz
Jimmy L - 02.07.2020 / 12:49, *.t-ipconnect.de

@mjj: OK OK !!
,

odpowiedz
Marcin - 02.07.2020 / 13:21, *.151.5

@Jimmy L: 40 metrów na prawo.Do Legii na prawa obronę.

odpowiedz
WWL - 02.07.2020 / 11:32, *.play-internet.pl

Z całym szacunkiem.
Mladenovic, Kirkeskov i inni to są dobrzy piłkarze na ligę ale nie wybitni.
Na Puchary to są cienkie bolki.
Tu trzeba kocurów.
Poza tym nie wierzę że w 1, 2 cze 3 lidze nie ma polskich diamentów do oszlifowania.
Ciekawe ile tam biega Piszczków i Lewandowskich

odpowiedz
tekken (L) - 02.07.2020 / 11:26, *.230.92

Sprawdzony w naszej lidze to popieram. Piłkarz charakterny.

odpowiedz
Legia Fan - 02.07.2020 / 10:53, *.orange.pl

Bardzo dobry transfer! Najlepszy LO w lidze.

odpowiedz
eLpolo - 02.07.2020 / 13:13, *.amazonaws.com

@Legia Fan: popieram

odpowiedz
quad74 - 02.07.2020 / 10:40, *.chello.pl

Jeśli to ma być wstęp do sprzedaży Karbownika, to ja dziękuję za takie transakcje.

odpowiedz
eduardo - 02.07.2020 / 09:59, *.249.78

to wcale nie musi oznaczac sprzedazy Karbownika, bo nie zapominajmy ze on lewym obronca jest od niedawna. Moze grac w srodku pola, wiec jego wszechstronnosc moze jeszcze cene podbic

odpowiedz
Obi - 02.07.2020 / 09:52, *.plus.pl

Spoko decyzja. Powodzenia w Legii

odpowiedz
Bamberek - 02.07.2020 / 09:24, *.tpnet.pl

Co to za typ w tej kraciastej kamizelce? Takie coś ośmiesza Legię, to jakiś przydupas Miodulskiego?

odpowiedz
Warszawiak - 02.07.2020 / 10:14, *.98.100

@Bamberek: Lepiej by się prezentowałem w dresie od Franza Smudy?! Chłopie ogarnij się! Nie każdy chodzi w dresiku wpuszczonym w białą skarpetkę.

odpowiedz
... - 02.07.2020 / 15:00, *.master.pl

@Warszawiak: w dresie od Pinokio

odpowiedz
matus007 - 02.07.2020 / 09:13, *.play-internet.pl

Dobry ruch, powodzenia !!

odpowiedz
WarszawskaOchota - 02.07.2020 / 09:13, *.orange.pl

Bardzo dobry transfer.
Waleczny, doświadczony zawodnik, który aktywnie włącza się do akcji ofensywnych.
Jestem ciekaw, jak teraz Vuković ustawi Karbownika.
Czy będzie to prawa obrona czy jego nominalna pozycja czyli środek pola ?
A może Karbownik powędruje na lewe skrzydło ?

odpowiedz
Mario - 02.07.2020 / 09:12, *.93.147

bardzo dobre wieści

odpowiedz
atmosferic - 02.07.2020 / 09:06, *.orange.pl

Dobry pilkarz tylko powinien przejsc jakies spotkania z psychologiem, bo te kartki za machanie lapami do sedziego powinny sie skonczyc u nas.

Teraz ten skrzydlowy "Lourency" czy jak mu tam. Widzialem wideo, niezle drybluje, przyda sie.

odpowiedz
Szrot sprowadzany - 02.07.2020 / 08:55, *.t-mobile.pl

Kolejny niewypał ,gdzie są zdolni Polacy ,

odpowiedz
eduardo - 02.07.2020 / 09:58, *.249.78

@Szrot sprowadzany : jeszcze sie nie urodzili

odpowiedz
Szrot sprowadzany - 02.07.2020 / 11:04, *.t-mobile.pl

Oj długo poczekamy ,chyba

odpowiedz
znajca - 02.07.2020 / 07:12, *.com.pl

Stał się cud: lewy obrońca za darmo! Obstawiam, że przytuli pensję na poziomie Jędzy. Aczkolwiek, nikomu do portfela nie zaglądam.
Jest szansa, żeby Karbownik poklepał krótką piłkę z Liquinasem w środku pola. Nie licząc nieudanych rulet, brak odwagi do zagrań niekonwencjonalnych i niezdecydowanie Gwilii bywa irytujące.
A teraz poproszę o napastnika-sprintera do piłek prostopadłych pomiędzy obrońców i można startować w pucharach. Może być transfer powrotny Niezgody (za darmo, oczywiście), lub gościa o podobnej charakterystyce.
Dziękuję.

odpowiedz
Farme(L) - 02.07.2020 / 07:00, *.virginm.net

Co dzień to jakiś news...
Jechał, jechał i dojechał...
Witamy i duże oczekiwania mamy...
Powodzenia!!!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 02.07.2020 / 06:56, *.orange.pl

Świetny transfer. W Fm-ie musiałem go sobie kupić za klauzulę, a tu przychodzi za free.

odpowiedz
Elquatro - 02.07.2020 / 06:29, *.chello.pl

Kucharski jeszcze kaszkiet na łeb, karty w kieszeń i możesz podbijać miasto

odpowiedz
Pawel - 02.07.2020 / 06:01, *.net.pl

Po owocach go poznamy...

odpowiedz
Www - 02.07.2020 / 04:57, *.chello.pl

180cm wzrostu i 65 kg wagi- i tyle w temacie, nie mam więcej pytań.

odpowiedz
News⚽️Legia - 02.07.2020 / 02:57, *.17.47

Ogòr czy Kocur?!

odpowiedz
t - 02.07.2020 / 13:21, *.edu.pl

@News⚽️Legia:
Raczej Kocur!

odpowiedz
Doinf - 02.07.2020 / 01:03, *.t-mobile.pl

Jaki numer na plecach i ile będzie zarabiał?

odpowiedz
dzl - 02.07.2020 / 15:46, *.mm.pl

@Doinf: 16,73

odpowiedz
dzl - 02.07.2020 / 15:49, *.mm.pl

@dzl: mądrością nie grzeszysz kolego już wiesz wszystko

odpowiedz
Der - 02.07.2020 / 00:03, *.centertel.pl

Z jakim nr bedzie gral ?

odpowiedz
Felek - 02.07.2020 / 00:02, *.vectranet.pl

A kiedy wprowadzą to menelowe, o którym mówili prezydenci podczas debaty?

odpowiedz
PIeS - 02.07.2020 / 00:39, *.vectranet.pl

@Felek: kolejne podatki weszły od lipca, kolejne w szufladzie już czekają, więc myślę, że kwestia miesiąca.

odpowiedz
Kieras - 02.07.2020 / 08:44, *.chello.pl

@Felek: o menelowym mówił tylko menel żółtek

odpowiedz
Jano - 02.07.2020 / 08:57, *.orange.pl

@Kieras: co to jest to menelowe?

odpowiedz
Zlb82 - 01.07.2020 / 23:40, *.t-mobile.pl

I gra gitara. Nie psioczyc znafffcy

odpowiedz
majusL@legionista.com - 01.07.2020 / 23:25, *.214.250

nie wazne ze paralityk, wazne ze za darmo!! haha polamania nog .. grajku !!

odpowiedz
Le Ja - 02.07.2020 / 00:01, *.orange.pl

@majusL@legionista.com: Ten "paralityk" jest zaraz Karbowniku najlepszym lewym obrońcą naszej ligi.

odpowiedz
m57 - 01.07.2020 / 23:22, *.chello.pl

Karbownik idzie na prawą stronę. Vesovič ma kontuzję.

odpowiedz
Józefowianin - 01.07.2020 / 23:18, *.chello.pl

Witamy na asysty nie kartki czekamy.Dobry zawodnik nasz prezes staje,się łowczym.

odpowiedz
Jarkonet - 01.07.2020 / 23:09, *.metrointernet.pl

Świetny zawodnik fakt nie odstawia nogi i za to zbiera sporo żółtek ale Walczak . Gratuluje na tą pozycję najlepszy transfer i zna polską ligę. Brawo życzę zdrowia i serducha na boisku.

odpowiedz
Władeczek - 01.07.2020 / 23:09, *.vectranet.pl

Przecież on ma już prawie 29 lat faken! Nie za stary? Kolejny emeryt przychodzi do Legii zagrać na emeryturę faken.

odpowiedz
Albert - 01.07.2020 / 23:16, *.kompex.pl

@Władeczek: nagraj się na telefon i odtwórz sobie na tym swoim Oledzie 95 cali jaki jestes żalowy

odpowiedz
Badjoke - 01.07.2020 / 23:16, *.t-mobile.pl

@Władeczek: 29 lat "emeryt" XD

odpowiedz
Szmu(L)ki - 01.07.2020 / 23:45, *.chello.pl

@Władeczek: boczni obrońcy lekką ręką mogą grać na wysokim poziomie do 32-34 lat. W ogóle typie się obudź bo piłka poszła do przodu, jest bardziej profesjonalna niż 10-15 lat temu i zawodnicy mający 35 lat mogą stanowić o sile zespołu dzięki doświadczeniu (ustawianie się, wypełnianie założeń taktycznych).
Poza tym mamy regularnie grającego Lewczuka, który nie jest najmłodszy a z palcem w d... radzi sobie w ekstraklapie.

odpowiedz
L - 02.07.2020 / 00:03, *.tpnet.pl

@Władeczek: skoro 29 to dla ciebie emeryt to podaj swój wiek dziadu! Ja mogę podać swój bo za 2 dni mi 23 stuknie faken! Czas umierać!

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 02.07.2020 / 07:43, *.play-internet.pl

@L: Spotkaj się z Władeczkiem, on zapewni ci eutanazję. Kropluweczka z maciory i po temacie. A tak na serio to ignoruj Władeczka bo mu ta maciora już ostatnie szare komórki wypaliła ;)

odpowiedz
Rambo - 01.07.2020 / 23:06, *.centertel.pl

Witamy!!!

odpowiedz
bez - 01.07.2020 / 23:04, *.47.93

Brawo! Najlepszy lewy obrońca ligi

odpowiedz
Wolfik - 01.07.2020 / 23:11, *.mm.pl

@bez: I równie dobry w zbieraniu kartek...

odpowiedz
Obcy - 02.07.2020 / 06:59, *.t-mobile.pl

@Wolfik: Kogo byś chciał? Messiego? Chyba zmień drużynę, której kibicujesz. Tutaj na takie luksusy nie możesz liczyć. Ty jesteś z tych ciągle niezadowolonych.

odpowiedz
Krzeszczu - 02.07.2020 / 08:40, *.bredband2.com

@Obcy: Swietny argument, rodem z tych lewackich. Nie podoba sie zdanie forumowicza to ty i tobie podobni od razu "zmien druzyne" albo "won na k6". Gratuluje.
A tak na marginesie to Wolfik ma racje, bo mladenovic uwielbia zbieranie kartek kazdego koloru. Czy to sie tobie podoba czy nie, to jest to niepodwazalny fakt.

odpowiedz
bez - 02.07.2020 / 11:36, *.84.9

@Wolfik: Nie dziwi mnie frustracja kogoś, kto gra w pseudo drużynie, jaką jest Lechia. W Legiuni będzie inaczej ;)

odpowiedz
Wolfik - 02.07.2020 / 13:35, *.mm.pl

@Wolfik: Widzisz, gdybyś przeczytał całość wypowiedzi na forum a nie tylko fragment wiedziałbyś co o tym transferze myślę. Tutaj skomentowałem tylko fakt, że łapie głupie kartki w sporych ilościach.

odpowiedz
Ktos - 02.07.2020 / 13:58, *.orange.pl

@Krzeszczu: Nie zbiera kartek każdego koloru. Wystarczyło poświęcić 2 minuty i to sprawdzić, a nie polegać na intuicji. Fakt, że żółtek łapie mnóstwo, ale czerwo dostał tylko jedno w całej karierze ???? Za 2 żółtka też nigdy nie wyleciał....

odpowiedz
Krzeszczu - 02.07.2020 / 14:01, *.tele2.se

@Ktos: czyli bedzie spoko.

odpowiedz
Obcy - 02.07.2020 / 14:34, *.t-mobile.pl

@Krzeszczu: Ale marudny to ty jesteś. Nie mieszaj do tego polityki. Jest coś co ci się w Legii podoba?

odpowiedz
Wolfik - 01.07.2020 / 23:03, *.mm.pl

Na tą pozycję pewnie nikt lepszy za damo by nie przyszedł. Mam jednak mieszane uczucia bo to furiat. Ale skoro niedługo pożegnamy Michała, to wolę już chyba jego niż Roche.

odpowiedz
Krzeszczu - 02.07.2020 / 08:48, *.bredband2.com

@Wolfik: Zastanawia mnie dlaczego Stolarski nie moze grac na tej pozycji?

odpowiedz
wybitne ekspert - 02.07.2020 / 12:01, *.35.38

@Krzeszczu:
bo niestety Stolarski w każdym meczu w którym zagra okazuje się być strasznie drewniany. Jest wolny i statyczny - jak ma naprzeciw siebie skrzydłowego to zanim się odwróci to tamten już jest 3 metry dalej.
Karbownik i Mladenovic na jako ofensywni BO to może być naprawdę mocna strona zespołu. Byle Mladenovic nie łapał aż tak kartek.

odpowiedz
Krzeszczu - 02.07.2020 / 12:34, *.tele2.se

@wybitne ekspert: w sumie masz racje. Te jego zolte i czerwone kartki, ilosc/frekwencja bardzo mnie niepokoja. Oczywiscie przesadze teraz ale nie gra roli jesli mladenlvic jest najlepszym onroncom na swiecie jesli druzyna bedzie konczyla co trzeci mecz w dziesiatke.

odpowiedz
Wolfik - 02.07.2020 / 13:32, *.mm.pl

@Krzeszczu: Bo Stolarski to prawy obrońca, nie lewy :).

odpowiedz
Czyli Karbownik idzie w końcu na środek pomocy ? - 01.07.2020 / 23:03, *.centertel.pl

Jak w pytaniu.

odpowiedz
Sputnik 44 - 01.07.2020 / 23:07, *.vectranet.pl

@Czyli Karbownik idzie w końcu na środek pomocy ?: pytanie tylko czy u nas...

odpowiedz
Marcin - 02.07.2020 / 08:34, *.play-internet.pl

@Sputnik 44: Raczej na prawa obronę.I to może lepiej wypalić niż lewa bo jest prawonozny.Ale będą boki Karbo-Mlade.

odpowiedz
ben - 01.07.2020 / 22:55, *.inetia.pl

Brawo za szybkie działanie !

odpowiedz
Siwers - 01.07.2020 / 22:51, *.as9105.com

No z tymi kartkami go Vuko musi utemperować a tak wydaje się dobre wzmocnienie.Witamy i życzymy sobie dobrej gry!

odpowiedz
tomislawt - 01.07.2020 / 22:49, *.t-mobile.pl

Czy on może grać w tych ostatnich meczach co zostały?

odpowiedz
Redakcja (Legionisci.com) - 01.07.2020 / 22:54, *.legionisci.com

@tomislawt: nie.

odpowiedz
wawa ( L ) - 01.07.2020 / 23:23, *.plus.pl

@tomislawtMladenović do gry w Legii będzie uprawniony od sezonu 2020/21.

odpowiedz
:/ - 01.07.2020 / 22:46, *.t-mobile.pl

Kolejny ..vić

odpowiedz
Arek - 01.07.2020 / 23:14, *.tpnet.pl

@:/: i co z tego?

odpowiedz
Lowolak - 01.07.2020 / 22:44, *.centertel.pl

Kozak

odpowiedz