Dariusz Mioduski, Aleksandar Vuković, Radosław Kucharski - fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com
REKLAMA

Vuko 2022

Vuković na dłużej w Legii!

Wiśnia, źródło: Legia.com

Aleksandar Vuković podpisał nowy kontrakt z Legią, który obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku. Serb prowadzi "Wojskowych" od kwietnia 2019 roku. Pod jego wodzą legioniści rozegrali 58 meczów (bilans: 33-12-13). W przypadku zdobycia mistrzostwa Polski umowa "Vuko" zostałaby przedłużona tylko o rok.

- Czuję się doceniony. Ten rok pracy udowodnił nam wszystkim, że wiele dobrego można zrobić pracując razem, mając pomysł i się go trzymając. Emocje, które są we mnie przed najważniejszym momentem sezonu, tonują to, co czuję w chwili przedłużenia kontraktu. Myślę o tym, jak najlepiej przygotować zespół do następnych meczów. Rok w roli trenera Legii pokazał, że mając pomysł i realizując go konsekwentnie, można zrobić wiele dobrego. Mam jednocześnie świadomość, że nie jesteśmy nawet w połowie drogi, gdzie chcielibyśmy zajść. Zdobycie mistrzostwa Polski to dopiero pierwszy etap rozwoju tej drużyny nie tylko w Polsce, ale też na tle Europy - mówi trener Aleksandar Vuković na łamach oficjalnej strony klubu.

- Decyzja o przedłużeniu kontraktu z trenerem Vukoviciem jest naturalna i - co najważniejsze - bardzo mocno uargumentowana. W czasie ostatniego roku rozwinęliśmy nie tylko umiejętności indywidualne naszych zawodników, ale i potencjał całego zespołu. Zespół to zresztą w dużej mierze dzięki pracy trenera chyba najczęściej powtarzane teraz słowo w szatni Legii. Dobór ludzi do sztabu oraz szatni spowodował, ze zaangażowanie, poświęcenie, relacje międzyludzkie obrały kierunek, który zwiększa nam prawdopodobieństwo osiągnięcia zamierzonych celów - powiedział dyrektor sportowy Legii Radosław Kucharski.

- Trener Vuković doskonale odnajduje się w swojej roli, jest realistę, jest również świadomy presji związanej z nieustanną walką o trofea. Podejmuje odważne decyzji, które w dalszej perspektywie stają się zrozumiale. Przy kluczowych założeniach, jakimi są sukcesy klubu, chcemy dalej kontynuować regularne wprowadzanie młodych zawodników do pierwszego zespołu, zwłaszcza przy wszystkich możliwościach, jakie stworzy nam Legia Training Center, a nasz szkoleniowiec umiejętnie ten cel realizuje - dodał Kucharski.


SONDAJak oceniasz pracę Aleksandara Vukovicia na stanowisku trenera Legii?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (80)

+dodaj komentarz
(L) ukas - 04.07.2020 / 00:10, *.as9105.com

Dobra robota Vuko, czas na coś więcej niż tylko wygrana ligi

odpowiedz
x - 04.07.2020 / 19:38, *.vectranet.pl

@(L) ukas: o czym Ty bredzisz?

odpowiedz
ch.. - 04.07.2020 / 20:05, *.t-mobile.pl

@(L) ukas: np. wygrana z Lechem. Ten grad goli, dalej wierzycie, ze mistrzostwo jest zasługą tego ..vicia???

odpowiedz
Arek - 03.07.2020 / 01:33, *.master.pl

vuko..nic się nie martw, Korona i tak spadnie !!

odpowiedz
News⚽️Legia - 02.07.2020 / 22:41, *.amazonaws.com

To samo było przed rokiem,nie można było poczekać do końca rozgrywek?za wyniki rozlicza sie po ostatnim gwizdku,oczywiście że zasłużył do dzisiaj ale ludzie gramy dalej o Mistrza!i znowu nerwy bèdà,niepewność gry....aby wszystko grało do końca

odpowiedz
Ryj - 04.07.2020 / 00:48, *.47.195

@News⚽️Legia: Chyba chodzi o to, żeby umowa nie została przedłużona z automatu tylko o rok po zdobyciu mistrzostwa. Rozumiem z artykułu, że takie są zapisy w umowie z Vuko. Z drugiej strony to na pewno przemyślane posunięcie z różnych względów, no i Mioduski nie musi nas o zgodę pytać w żadnym swoim posunięciu.

odpowiedz
Zlb82 - 02.07.2020 / 21:32, *.t-mobile.pl

Słuchajcie Kibole jest taka akcja że w latach 1983-1989 grał dla Nas piłkarz z mega charakterem tj.JAN KARAS. Z tego co się dowiedziałem jest to teraz człowiek dość mocno schorowany i przydałaby mu się jakaś pomoc CAŁA LEGIA ZAWSZE RAZEM!!!Czy ktoś ogarnia (redakcja) czy pan Jan może liczyć na jakąś pomoc z klubu, lub czy kibice coś dla niego organizują???Jest to chłop z krwi i kości, różnie może zareagować na chęć pomocy,ale warto spróbować. Czy ktoś z redakcji może napisać czy klub lub środowiskowe jakiś sposób wspiera pana Jana. Z góry dzięki za informację.

odpowiedz
Kris - 03.07.2020 / 07:59, *.netfala.pl

@Zlb82:
Jak coś to chętnie się dorzucę.

odpowiedz
ZL - 02.07.2020 / 20:18, *.tpnet.pl

D.Furman w Hajduku Split ?

odpowiedz
wawerr - 02.07.2020 / 13:47, *.tpnet.pl

Brawo, przynajmniej jest pewność ze Michał Fatalczyk do nas nie wróci.

odpowiedz
olew - 02.07.2020 / 13:20, *.vectranet.pl

Brawo Vuko ! Brawo klub ! jest normalnie, Legia nie mając Vadisa gra fajnie, aż korci pomyśleć jak by było z Vadisem ?! Vuko jest inteligentny, jest dowcipny i jest nasz !

odpowiedz
z braku laku - 02.07.2020 / 10:23, *.vectranet.pl

cuś w innym poście gadoją że sezon skrócić ma pzpn?.?

odpowiedz
atmosferic - 02.07.2020 / 09:03, *.orange.pl

Mnie cieszy ze wreszcie mecze Legii da sie ogladac i sie nim cieszyc, w poprzednim sezonie to bylo nie mozliwe, najpierw sa pinto wprowadzil gowno futbol, potem vuko kontynuowal, w tym sezonie jest lepiej choc ta runda mistrzowska tez nie zachwyca. Wciaz to nie jest optymalna gra, ale jest lepiej niz bylo, a bylo dramatycznie w poprzednim sezonie.

odpowiedz
O7 zgłoś sie - 04.07.2020 / 19:24, *.tpnet.pl

Do zwolnienie 1!!! Co ta Legia gra !!! Dno totalne,

odpowiedz
z braku laku do - 02.07.2020 / 07:23, *.vectranet.pl

jeszcze nie świętujemy kupujemy piłkarzy w regulaminowym oknie transferowym aktualnie

odpowiedz
Ginpasterz - 02.07.2020 / 07:11, *.plus.pl

Warsztat trenerski zweryfikuja europejskie puchary. Po tych wszystkich zachwytach wyobrazcie sobie odpadniecie w 3 rundzie LE i 1 punkt w trzech pierwszych meczach w lidze. Wszystko w rękach trenera i nogach zawodników. Z tego co piszą na 90minut to LE w zasięgu ręki jeśli będą grać.

odpowiedz
z braku laku dobry klej - 02.07.2020 / 05:57, *.vectranet.pl

eee za młody eee za mało znane nazwisko w ekstraklasie 1 lidze pzpn eee nie polak taki se trenejro

odpowiedz
Legionista⚽️Legia⚽️News - 02.07.2020 / 02:55, *.17.47

Uczy sie,Vuko zaczoł studiować 100 letniá historie..poczátki trudne,lecz efekty teraz blisko,wiéc do roboty!✨⚽️✨

odpowiedz
Porażka - 01.07.2020 / 22:51, *.t-mobile.pl

Akademia powstaje, więc potrzebny jest posłuszny "trener" aby promować "talenty" jak było z Kulenoviciem

odpowiedz
Szyszko - 01.07.2020 / 23:28, *.chello.pl

@Porażka: mistrzu potrzebny jest trener, który umie pracować także z młodymi, umie prowadzić sportowo drużynę , utrzymywać dobrą atmosferę, jest Legionistą i wzorem dla chłopaków. Masz inne kandydatury? Oprócz Lucjana Brychczego ;)

odpowiedz
Piotr 66 - 02.07.2020 / 07:48, *.inetia.pl

@Porażka:Takich "kibiców"jak Ty nazywa się porażką.

odpowiedz
Lukas - 01.07.2020 / 22:38, *.chello.pl

No i bardzo dobrze. W obecnej sytuacji najlepszy trener na jakiego nas stać.

odpowiedz
Wzmacniać się na LM - 01.07.2020 / 22:12, *.com.pl

Każdy to wie , że Legii brakuje klasowego napastnika . Szybki , przebojowy i skuteczny . A mamy za to Czecha za grube $ . o Kurzawę i Kapustkę na nowy sezon też mogliby powalczyć

odpowiedz
G ar - 01.07.2020 / 22:05, *.chello.pl

Ja sie tylko zastanawiam, co tu do cholery robią te reklamy z tym głupim dlugoPISem..to portal o piłce, Legii a nie miejsce na polityczne afisze...

odpowiedz
Farme(L) - 01.07.2020 / 21:49, *.02.net

Ktoś wrzucił plotę na transfermarkt, że Ibrą jest Legia zainteresowana... Jutro wszystkie plotkary będą o tym pisać :)

odpowiedz
Arek - 01.07.2020 / 21:27, *.tpnet.pl

I słusznie moim zdaniem. Wiadomo, że znajdą się lamusy, co im nic nie pasuje, ale swoją pracą z drużyną zasłużył sobie na to. Początki były trudne, potem lepiej, a teraz wielka szansa na coś fajnego. Walka trwa!

odpowiedz
... - 01.07.2020 / 22:47, *.t-mobile.pl

@Arek: ty lamusie już sie wypowiedziales

odpowiedz
Arek - 01.07.2020 / 23:16, *.tpnet.pl

@...: spadaj kropko nad uchem!

odpowiedz
pol - 02.07.2020 / 09:03, *.chello.pl

@Arek: lamusie.......ten trenerzyna ma 13 meczów w lidze ze stratą punktów z czego 8 porażek,a to jeszcze nie koniec ligi.
Gdyby nie sprzedaż KALEKONOVICIA ,to by pewnie do tej pory go faworyzował niezależenie z jakich to było powodów.
Nie wygrać tej gównianej ligi ,to dopiero byłby cud..........jak w tamtym roku.

odpowiedz
Zlb82 - 02.07.2020 / 21:38, *.t-mobile.pl

@pol: Jak dla Ciebie wygrać tą gownolige to pryszcz to zwolaj ziomków i ją wygraj. I jak jest dla Ciebie tak gowniana to nie oglądaj, nie kibicuj, nie sprawdzaj wyników itd...La liga myślę że Ci przypasi.

odpowiedz
x - 01.07.2020 / 20:39, *.vectranet.pl

Niestety, to bylo wiadome, ze slugus Loczka zostanie

odpowiedz
Robert - 01.07.2020 / 21:47, *.47.158

@x: A jak tam z Żurawiem, wywalacie go czy nie? A pyry , przez te deszcze, aby za bardzo nie zamokły?

odpowiedz
x - 01.07.2020 / 22:42, *.vectranet.pl

@Robert: Ty debil jestes, czy tylko udajesz?

odpowiedz
Jeszcze kozackiego napastnika za Czeskiego Rasiaka !!! - 01.07.2020 / 19:26, *.com.pl

Teraz wyszukać napastnika , takiego , który byłby najlepszy w całej lidze bez dwóch zdań . A nie umiał grać tylko głową , a nogi chodziłyby jak u Rasiaka :)

odpowiedz
Darek - 01.07.2020 / 19:06, *.t-ipconnect.de

Dobra decyzja.Vuko wie czego Legii potrzeba.Lepszy Vuko niż kolejny Pinto czy Jozak ze swoim zaciągiem.Gra na tę chwilę trochę siadła ale patrząc w przyszłość powinno być tylko lepiej.Transfery do klubu to zweryfikują.
Powodzenia trenerze.

odpowiedz
... - 01.07.2020 / 18:53, *.master.pl

Dyzma w natarciu

odpowiedz
Mateusz z Gór - 01.07.2020 / 18:41, *.orange.pl

No, to dopiero teraz będzie miał pod górkę.

W Legii ostatnio stosunkowo często zwalnianie trenera zaczynało się od przedłużenia umowy.

Ostatnio nie mam nic do Vukovicia jako trenera, więc wiadomość na +.

odpowiedz
Radom L - 01.07.2020 / 18:41, *.plus.pl

Marny trener mimo wszystko

odpowiedz
Józefowianin - 01.07.2020 / 17:27, *.chello.pl

Szczerze myślałem że Vuko,nie da rady.W sobotę Mistrz!

odpowiedz
Elquatro - 01.07.2020 / 17:04, *.chello.pl

Szkoda ze Jacka Magiery tak nie doceniono

odpowiedz
ja - 01.07.2020 / 19:28, *.t-mobile.pl

@Elquatro: On miał własne zdanie, Vuko robi co mu każą.

odpowiedz
Arek - 01.07.2020 / 19:54, *.t-mobile.pl

@Elquatro: niestety miał w swoim sztabie szkoleniowym osobę odpowiedzialną za podzielenie i bunt w szatni

odpowiedz
tekken (L) - 01.07.2020 / 16:52, *.chello.pl

Miodek podpisuj przedłużenie po mistrzostwie zawsze, albo po awansie do PUEFA lub LM.

odpowiedz
Duda2020 - 01.07.2020 / 16:58, *.play-internet.pl

@tekken (L): o tym samym pomyślałem. jednak mioduch nie uczy się na błędach

odpowiedz
Krzeszczu - 01.07.2020 / 16:39, *.bredband2.com

Czytam komentarze i widze, ze "zasluzyl".
No tak, Jozak tez zasluzyl, ten po nim ktorego juz nie pamietam jak sie nazywal, ten trener od dziewczyn, tez zasluzyl, Magiera "dac mu szanse" tez zasluzyl, bylo kilku takich co "zasluzyli". A Legia poza wlasnym podworkiem dalej w czarnej dööpie. Ale co tam, dawac kontrakty na tak odpowiedzialne stanowiska bo jeden z drugim przecierz zasluzyl!
Ktos inny znow napisal ze jest gitara bo jest atmosfera. No to sciagnijmy 11 atmosferovicow i bedzie git! Zawojujemy swiat! Drzyjcie klubowe mocarstwa europy! Wy macie Messih, Salahow, Baleow, Pogbow i innych wirtuozow, a my mamy Atmosferovicow! Masakra...

A tak na powaznie, mam mieszane uczucia. W sumie mam wieksze watpliwosci, bo po roku pracy Vuko mnie wcale nie przekonal/przekonuje, niczym. Nie ma stylu gry, nie widac taktyki, planu, nie ma nic. Jest lider i bedzie mistrzostwo, ale to bardziej zasluga nedznego poziomu wszystkich naszych konkurentow niz mega umiejetnosci trenera czy zespolu.Bo czy ktos moze tak zupelnie szczerze powiedziec ze wyniki sa zayebiste a gra imponujaca? Szczerze? Ja nie. Za miesiac znowu eurowp...dol w eliminacjach. I uj tam ze nie ma kulejnovica.

Z drugiej strony lepszy "ten daibel ktorego znasz", bo kto wie, moglibysmy znowu byc skazani na kolejnego Jozaka czy innego wirtuoza furiata z np Portugalii. Ale (oprocz wlasnego podworka) czarno to widze...

odpowiedz
Danielo - 01.07.2020 / 17:07, *.myvzw.com

@Krzeszczu: mistrzu, czego Ty oczekujesz? Poziomu Barcelony? Trzeba wymienić 99.9% zawodników, pracowników i właścicieli klubu. Wtedy może się da. Na dzień dzisiejszy jest dobrze, potrzeba wzmocnień i będziemy się o tą Europę bili. Trzeba wierzyć i kibicować a nie marudzić i obwiniać

odpowiedz
TomekP - 01.07.2020 / 17:10, *.chello.pl

@Krzeszczu: Poważnie? Nie widzisz stylu? Moim zdaniem właśnie w końcu Legia ma jakiś sty: pressing, ruch bez piłki (ok, ostatnie dwa mecze kiepskie), widać zaangażowanie, walkę. Czego chcesz więcej? Jest człowiek, który rozumie ten klub, spędził tu większość swojego życia (sportowego).
Przepracował już dwa, czy trzy obozy przygotowawcze i po każdym z nich drużyna wygląda lepiej.
Jak był Jacek Magiera - wszedł z pompą, wszystkich goliliśmy, trzecie miejsce w lidze mistrzów, najpiękniejsza piłka jaką grała Legia (jaką widziałem), ale przyszła przerwa zimowa, przyszedł jeden obóz przygotowawczy i kolejny i było coraz gorzej. Tak wiem, sprzedali wielu chłopaków, ale Vuko zrobił zespół bez wielkich transferów, może jednak trzeba to trochę docenić.
A co do atmosfery: to jest podstawa żeby drużyna funkcjonowała. Bez atmosfery będziesz miał bandę poobrażanych małolatów i rozpuszczonych dzieciaków, którzym nic się nie będzie chciało (tak jak to było przez ostatnie lata). To są rozpuszczone bachory, 20+ sztuk, i wielką sztuką jest to żeby byli zadowoleni i im się chciało, to też świadczy o trenerze i jego sztabie. Możesz mieć bandę poobrażanych gwiazdorów (patrz: barcelona) i nic z tego nie wyniknie. A sztuką jest zachować dobrą atmosferę, żeby nikt z tych maminsynków nie poobrażał się na cały świat i nie zaczął fochować.
Moim zdanie Vuko to w końcu trener na lata. Mogę się mylić, oby nie, ale dał już parę sygnałów że ma trochę pojęcia o swoim zawodzie.
Pozdrawiam. Mistrz 2020.

odpowiedz
Krzeszczu - 01.07.2020 / 17:10, *.bredband2.com

@Danielo: Ewidentnie nie zrozumiales nic z mojego wpisu. Proponuje zebys poprosil starszego brata albo siostre zeby ci jeszcze raz przeczytali i wyjasnili. A jak nie masz nic madrego do odpisania, to nie pisz, bo ja o durne odpowiedzi nie prosze. Ani nic mnie one nie interesuja.

odpowiedz
grzesiek - 01.07.2020 / 17:14, *.centertel.pl

@Krzeszczu: co Ty znowu tak marudzisz. Na 4 kolejki przed koncem mamy praktycznie zagwarantowane MP. Mozna powiedziec ze juz przed runda finalowa wiedzielismy kto bedzie MP. Druzyna jak na takie nazwiska jakie w niej byly grala rewelacyjnie. Gdyby to Vuko był trenerem rozealilibysny Dundalk z 6:0 w pierwszym meczu i uzbieralibysmy duzo wiecej punktow w rankingu. Druzyna w koncu gra tak jak sie od niej oczekuje. Zeycieetwo po 5:0 nikogo nie dziwia juz. Wiec z łaski swojej ....shut up

odpowiedz
... - 01.07.2020 / 17:16, *.t-mobile.pl

@TomekP: jaki styl? Kopanina i aby jakoś przetrwać przez 90min. Nie widać progresu.

odpowiedz
Krzeszczu - 01.07.2020 / 17:20, *.bredband2.com

@TomekP: TOmek, klopot w tym ze cale podejscie "polskiej mysli szkoleniowej" skupia sie na walce i atmosferze. Owszem, oba walory/detale sa wazne, ale nie decydojace. Sama walka, czy atmosfera nic nie wygrasz. Moze mecz, czy kilka, ale nie bedziesz zdobywal zlotych medali. I prosze, nie o wlasne podworko mi chodzi. Szanuje kazde Mistrzostwo, ale czyz nie kazdny z nas kibicow nie marzy o np fazie grupowej LM? tam sama walka, czy atmosfera nie zajdziemy. To ci gwarantuje.
Ja widze walke, owszem, jest, ale nie widze jakiegos taktycznego podejscia ani planu. Nie widze zayeebistych schematow gry, rozgrywan, czy nawet stalych fragmentow. Tego w Legii nie ma. Poza walka, czy atmosfera nie ma zbyt wiele. Jedyne co, to indywidualne przeblyski bardziej kreatywnych zawodnikow. A to juz nie jest zasluga trenera.
Moim skromnym zdaniem wszystko (na nowo) zweryfikuje przygrywka do europy. I powtarzam, lepszy ten "nasz" Vuko niz na nowo jakis inny wynalazek.
I, szczerze, powiem jak ty (odnosnie moich obaw do Vuko): Obym sie mylil. Bardzo bym chial sie mylic. Szczerze.
Pozdro.

odpowiedz
Krzeszczu - 01.07.2020 / 17:21, *.bredband2.com

@grzesiek: To jeszcze raz przeczytaj co napisalem. Calosc. A nie pierwsze zdanie. Wiec sam GTFO-B.

odpowiedz
Krzeszczu - 01.07.2020 / 17:22, *.bredband2.com

@grzesiek: A tak na marginesie, rozwalibysmy ten Dundalk z 6:0 podobnie jak rozwalilismy potegi z Finlandii i Gibraltaru?

odpowiedz
Krzysztof - 01.07.2020 / 17:23, *.amazonaws.com

@Krzeszczu:
Ale Ty kolego jesteś arogancki. Czytam post Twój i kolegi Danielo i zrozumiał co napisałeś. Tylko nie zgodził się z Tobą więc go zaatakowałeś.

No a teraz w swoim stylu wyślij mnie na naukę czytania ze zrozumieniem.

Więcej serdeczności i pogody ducha.

odpowiedz
TomekP - 01.07.2020 / 17:25, *.chello.pl

@...: Może faktycznie styl to za dużo powiedziane, ale przez większość sezonu była równa forma i w większości meczów była dominacja. W porównaniu z ostatnimi paroma sezonami, widać progres, nie było takiej męczarni, że aż się chciało wyjść ze stadionu, albo pubu i zdobyliśmy Mistrza z jednym trenerem w sezonie!!! a nie trzema. To chyba też oznacza jakąś stabilizację.
Będzie dobrze!

odpowiedz
Lol - 01.07.2020 / 17:34, *.t-mobile.pl

@Krzeszczu: haha :D

odpowiedz
TomekP - 01.07.2020 / 17:39, *.chello.pl

@Krzeszczu: Na razie cieszmy się z Mistrzostwa, poczekajmy na Puchar Polski, a za puchary europejskie rozliczymy ich...kiedyś tam, nawet nie wiem kiedy zaczną eliminacje.
Jeszcze raz Pozdrawiam serdecznie!

odpowiedz
Krzeszczu - 01.07.2020 / 17:42, *.bredband2.com

@TomekP: I ja sie do tego przylaczam :-))
Pozdro.

odpowiedz
jozek1916 - 01.07.2020 / 20:59, *.tpnet.pl

@Krzeszczu: ten Kszeszczu leszczu uważa że to on powinien być trenerem Legii... ba pewnie nawet Barcelony. Od dawna uważałem że jego wpisy są niewarte nawet przeczytania, a tym bardziej skomentowania. Jednak czasem aż ręka świerzbi żeby takiej zarozumiałej parówie (jak to ktoś już ujął) coś odpisać. Do przeczytania jego myśli trenerskiej skłonił mnie tylko i wyłącznie fakt aż tylu komentarzy jego wpisu i jak widać każdy podziela jego opinię... A zatem czy ty uważasz że my naprawdę mamy w drużynie samych "atmosferovicow" bo ja uważam że może 2 góra 3, reszta coś więcej wnosi do drużyny niż tylko pozytywna atmosfera. Myślisz że największe kluby europejskie nie mają w ogóle takich ludzi w swoich szeregach? Poważnie uważasz że przewaga kilkunastu punktów nad resztą stawki na kilka kolejek przed końcem rozgrywek to tylko i wyłącznie: "zasluga nedznego poziomu wszystkich naszych konkurentow niz mega umiejetnosci trenera czy zespolu"? To ja się pytam ciebie kiedy ostatnio mieliśmy taką jasną i klarowną sytuację w lidze, na dodatek wygrywając co chwilę z kimś po 5:0? Bo jakoś nie zauważyłem żeby poziom naszej ligi jakoś znacząco się zmienił przez ostatnie 5 lat, a tym bardziej na pewno nie na niekorzyść. Poza tym wolisz jakieś wynalazki np. z Albanii, czy Portugalii niż swojego człowieka który ten klub ma w sercu (i nie zmienia tutaj niczego fakt że jakiś czas grał również w Koronie)? Bo on i tak w przeciwieństwie do ciebie ten klub ma w sercu. Niestety takich jak ty jest wciąż jeszcze wielu i zamiast wierzyć w takich ludzi i wspierać ich dobrym słowem wolą tylko rzucać kłody pod nogi i ubliżać, zapewne z zazdrości i z zawiści. Może nie każdy mecz był super w naszym wykonaniu i nie jeden też powinniśmy zagrać lepiej i go wygrać lub czasem chociaż zremisować, zamiast np. porażki. Ale naprawdę nie widziałeś w ogóle dobrych, a czasem nawet bardzo dobrych meczy Legii od późnej jesieni 2019? Kiedy ostatnio mieliśmy w lidze średnią punktów na mecz 2,00? Kilka, a może nawet kilkanaście takich meczy na pewno było, pytam ciebie ponownie kiedy w takim razie ostatnio tak graliśmy że swą opinią twierdzisz iż Vuko nie zasłużył na szansę? To ja się w takim razie ciebie pytam to kto na nią zasłużył, może ty zakompleksiały niespełniony talencie?

odpowiedz
Arek - 01.07.2020 / 21:44, *.tpnet.pl

@jozek1916: akurat ten krzeszczu, jako jedyny podał nazwisko trenera, którego widziałby w Legii. Fakt, dawno, bo dawno to było, ale podał. I on to zrobił jako jedyny tu, więc nie wyzywaj. Inna rzecz, że akurat tego trenera ja w ogóle w Legii nie widzę. Są tu że tak powiem delikatnie ciekawsze wynalazki.

odpowiedz
jozek1916 - 01.07.2020 / 22:14, *.tpnet.pl

@Arek: Kolego, z całym szacunkiem, ale uwierz ni że ja jestem akurat bardzo daleko od wyzywania zwłaszcza braci po szalu (inna rzecz że o nim akurat według mojej opinii ciężko jest tak powiedzieć). Co innego jeśli chodzi o delikatne wyzywanie i uszczypliwości osób które akurat wszystkich dookoła wyzywają, nie mając do nikogo szacunku, widząc jedynie własny czubek nosa i nic poza tym. Poczytaj sobie jego komentarze, i zwróć uwagę na to że on nikogo nie szanuje i wszystkim ubliża, a dla takich ludzi ciężko o szacunek.
Pozdrawiam

odpowiedz
Wolfik - 01.07.2020 / 23:21, *.mm.pl

@Krzeszczu: Wychodzi na to Kolego, że "lepszy wróbel w garści....". Dla mnie chyba najważniejsze w tym wszystkim jest fakt, że nie zmieniamy już trenerów co kilka miesięcy. A o "Portugalcu" już wszyscy zapomnieli. I całe szczęście.

odpowiedz
Krzeszczu - 02.07.2020 / 06:45, *.bredband2.com

@Wolfik: Tez to tak odbieram, i jako sam fakt czy raczej opcja jest to napewno lepsze rozwiazanie. O czym pisalem wczesniej wyzej, ale jakos to wymknelo wiekszosci komentujacych moja wypowiedz. Od kilku juz lat widzimy ze to co jest najbardziej potrzebne to stabilizacja. Dosyc tych wiecznych zmian, rotacji, projektow, eksperymentow. I mimo ze, ponownie, nie jestem w 100% przekonany co do warsztatu Vuko, jest to na dzisiaj chyba najlepsza opcja.
Pozdro
Ps: Widzialem newsa ze Mladenovic zostal naszym pilkarzem...

odpowiedz
Krzeszczu - 02.07.2020 / 06:50, *.bredband2.com

@Arek: Nie bardzo wiem jak napisac zeby nie wyszlo to jakos "niezrecznie", ale dzieki za te kilka slow...

odpowiedz
Grzesiek - 02.07.2020 / 13:44, *.centertel.pl

@Krzeszczu: finlandia i gibraltar to byly pierwsze mecze vuko. To nie byl styl vuko tylko poprzednikow...

odpowiedz
zaba285 - 03.07.2020 / 19:51, *.lukman.pl

@Krzeszczu: tak, zasłużył. drużyna zrobiła progres. i to wystarczy. a jak będzie poza własnym podwórkiem zobaczymy jak ruszą puchary. było kilka naprawdę dobrych meczów. były w końcu przekonywujące zwycięstwa u siebie. ciężko jest mieć jakiś niesamowity styl bez dobrego napastnika, a takiego nie mamy więc wyniki są dużo lepsze niż można by było oczekiwać.
wszystko zależy od perspektywy, jak jesteś marudą to marudzisz. jak szukasz pozytywów to je znajdujesz. przestań marudzić i być aroganckim wobec braci po szalu, wyjmij kija z dupy, będąc negatorem będziesz miał smutne życie i będziesz przyciągał ludzi nastawionych negatywnie do życia.
życzę przejścia na stronę ludzi pozytywnych :)

odpowiedz
... - 01.07.2020 / 16:08, *.t-mobile.pl

Czyli "skupiamy się na lidze" i marności ciąg dalszy .

odpowiedz
Ojjj - 01.07.2020 / 16:43, *.vectranet.pl

@...: Zasłużył

odpowiedz
vuko = Pinokio - 01.07.2020 / 16:03, *.master.pl

No i ch..j z grą w LE

odpowiedz
Pawełek - 01.07.2020 / 15:22, *.netfala.pl

Szkoda... Myślałem, że w końcu Avram Grant przyjdzie do Legii a tu taki zonk...

odpowiedz
Obcy - 01.07.2020 / 15:14, *.t-mobile.pl

Dobra decyzja. Widać w drużynie i dookoła niej dobrą atmosferę. To nie ten klimat co był przy Ryszardzie z Portugalii.

odpowiedz
Autor - 01.07.2020 / 16:17, *.t-mobile.pl

@Obcy: do tego ta ilość strzałów zza pola karnego, finezyjna gra skrzydłami, ofensywa i pełna dominacja przez 90min. Wszołek jak przyszedł do Legii to wyróżniał się jakością gry.. potrenował z wybitnym fachowcem i zrównał się z pozostałymi graczami

odpowiedz
Xyz - 01.07.2020 / 16:29, *.tpnet.pl

@Autor: ten ,,wybitny” fachowiec zrobił mistrzostwo w praktyce jeszcze przed pandemia i zawieszeniem rozgrywek. Pokaz mi drugiego fachowca, który z Legia zdobył MP w okolicach marca.

odpowiedz
Autor - 01.07.2020 / 16:37, *.t-mobile.pl

@Xyz: mistrzostwo śmiesznej ligi.. a w LE znowu będzie wstyd.

odpowiedz
Pepe - 01.07.2020 / 16:50, *.t-mobile.pl

@Autor:
Bo to wina Vuco, że liga jest słaba? Chyba rozjechałeś się z ukierunkowaniem swoich żali.

odpowiedz
Zlb82 - 02.07.2020 / 21:46, *.t-mobile.pl

@Autor: To przestań się tą ligą interesować!!!Jaki problem. Prawda jest taka, (dla każdego fanatyka),Legia gra kozacko, Mistrza już mamy, dozucimy Pipi będzie pięknie, sorry jest pięknie!!!Ale wiadomo szczekacze będą szczekac!!!

odpowiedz
WarszawskaOchota - 01.07.2020 / 15:08, *.orange.pl

Moim zdaniem zasłużył na to.

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 01.07.2020 / 14:56, *.vectranet.pl

A wszyscy myśleli, że newsem dnia będzie przyjście Boruca lub Mladenovica ;-)

odpowiedz
Pab(L)o Loża - 01.07.2020 / 16:49, *.centertel.pl

@(L)Łomża(L):
#DzieńTransferowy
Wg słownika języka polskiego Transfer to przejście zawodnika z jednego klubu do innego w zamian za wynegocjowaną kwotę także ten

odpowiedz
Pierwszy_transfer - 01.07.2020 / 14:51, *.cyfrowypolsat.pl

Brawo!
Zasłużył, swoją pracą i tym, że stworzył drużynę - w pełnym tego słowa znaczeniu!
Gratulujemy i dziękujemy Panie Trenerze!

odpowiedz