Sebastian Kowalczyk - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Kowalczyk zawodnikiem Polpharmy

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sebastian Kowalczyk, który ostatnie dwa sezony spędził w Legii Warszawa, w rozgrywkach 2020/21 występować będzie w Polpharmie Starogard Gdański. 27-letni rozgrywający rozegrał w barwach Legii 57 meczów - 48 w lidze, 2 w Pucharze Polski i 7 w europejskich pucharach. W minionym sezonie w ciągu 22:28 min., zdobywał średnio 7,5 punktu i notował 2,7 asysty.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.