Keanu Pinder - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pinder graczem Adelaide 36ers

Bodziach, źródło: Legionisci.com

25-letni podkoszowy Keanu Pinder, który dwa ostatnie sezony spędził w Legii Warszawa, w sezonie 2020/21 występować będzie w Adelaide 36ers, w australijskiej National Basketball League. 36ers są jedyną drużyną w lidze reprezentującą stan Australii Południowej i mają siedzibę w stolicy stanu - Adelajdzie. Australijczyk w barwach Legii rozegrał 53 mecze - 45 w lidze, 2 w Pucharze Polski i 6 w europejskich pucharach.

W ostatnim sezonie grał średnio 21:27 min., w tym czasie notując 7,1 punktu, 5,7 zbiórki i 0,6 bloku. W ostatnim sezonie dwukrotnie był kontuzjowany - pauzował od połowy października przez 6 tygodni, a następnie w lutym miał problemy z plecami przez co nie zagrał w dwóch ostatnich spotkaniach zakończonego przedwcześnie sezonu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.