fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Lech - Legia

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Lech Poznań - Legia Warszawa przeprowadzą stacje TVP 1 i Canal+ Sport. Początek spotkania o godzinie 17:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (117)

+dodaj komentarz
antek - 07.07.2020 / 09:48, *.play-internet.pl

Odpuścili na KRAKA ,puchar jeszcze musi byc

odpowiedz
zawierciok - 05.07.2020 / 09:40, *.amazonaws.com

Jak ktoś ma pretensje do Muzyka... To nigdy w piłkę nie grał...
1. błąd w kryciu Antoli
2. rykoszet od Jedzy...

odpowiedz
SF - 04.07.2020 / 22:07, *.tpnet.pl

Co bylo dzis grane P,Trenerze ?

odpowiedz
smutek - 04.07.2020 / 19:29, *.orange.pl

Własnie przegraliśmy mistrzostwo , dno piach i muł

odpowiedz
Farme(L) - 04.07.2020 / 19:28, *.virginm.net

Przecież te qury ciesz się jakby mistrza miały...:)

odpowiedz
Farme(L) - 04.07.2020 / 19:53, *.02.net

@Bo satysfakcja jest piekana z dzi...ka wygrać Lech Kolejorz : nie ma czegoś takiego jak łach kolejorz... ale jest amica wronki... ile? Tyle ile lodówek się sprzeda... qure kolejerza... itd itp weź dziecko zejdź na ziemię ile jak wy to mówicie majstrów macie? Tylu ilu przyjedzie z Warszawy!!!

odpowiedz
Gregor - 04.07.2020 / 20:28, *.inetia.pl

@Farme(L): Boli I ma boleć i co nie napiszesz to ma boleć bo porażka z Kolejorzem boli inaczej hehe... mnie porażki z wami też bolą inaczej

odpowiedz
Farme(L) - 04.07.2020 / 20:35, *.02.net

@Gregor: a mnie nie bolą... porażka jak porażka... każda boli...

odpowiedz
Farme(L) - 04.07.2020 / 20:41, *.02.net

@Gregor: takich meczy jak dziś my mamy 37 w sezonie... każdy chce z nami wygrać... wiec jak się zdarzy porażka to boli ale dla nas ma to takie samo znaczenie jak porażka z ŁKS czy Piastem czy brukbetem... każdy się na nas spina a my zawsze mamy tylko dwa cele podwójna korona...

odpowiedz
Gregor - 04.07.2020 / 20:42, *.inetia.pl

@Farme(L): Na Lechu mistrz inaczej smakuje ale raz tak było i więcej nie będzie. Porażka boli ale z wami inaczej I każdy Poznaniak tak powie a wygrana jest super.

odpowiedz
Gregor - 04.07.2020 / 20:45, *.inetia.pl

@Farme(L): He he tłumacz tak sobie ale z Lechem jest inaczej boli mocniej.

odpowiedz
Farme(L) - 04.07.2020 / 20:54, *.02.net

@Gregor: jak już chcesz tak usłyszeć to w tym sezonie graliśmy trzy mecze! Legia wygrała 2 z 3... w bramkach jest 4:3! To dla was ta wygrana ma znaczenie sentymentalne dla nas porażka z Górnikiem bardziej zabolała bo tą ja osobiście gdzieś kalkulowałem wiec ból dupy mi nie grozi... a u was maść jak zwykle dobrze się sprzeda bo jednak jesteście daleko za nami... i będziecie bo jak zwykle Rutkowski będzie chciał wyciągnąć co jego... choć jednak wolę grać z wami Wisłą czy Lechią niż z dziwnymi wynalazkami... ale porażka jak porażka... tak przeciętni jesteście...

odpowiedz
Gregor - 04.07.2020 / 20:59, *.inetia.pl

@Farme(L): Zobaczymy w Pucharze jak wygramy mamy remis a dla was porażka i będzie bolało bo musi boleć

odpowiedz
Farme(L) - 04.07.2020 / 21:13, *.02.net

@Gregor: my takie pyry jak wy to na ognisku z solą zjemy... ale żyj w przekonaniu, ze amica jest wielka... ile mistrzostw macie przypomnij? pucharow? Ale żyj marzeniem, bo one są najważniejsze i powodzenia w szkole, bo gdybys chciał pójść na studia poza swoją A2 to zobaczysz, że barwy niebieskie bywają bardzo kur...skie... i nie maja znaczenia a Legia liczy się wszędzie! Nas można albo kochać albo nie nawidzieć a Was?
Powodzenia w życiu!

odpowiedz
Gregor - 04.07.2020 / 22:03, *.inetia.pl

@Farme(L): Farmel to dzięki nam macie A2 i możecie jechać na zachód bo inaczej jechał byś 15 godzin. Nie żyje marzeniami bo po co patrząc w historie byliście złodziejskim klubem który kradł zawodników i nigdy nie wymarzesz tego bo to prawdziwa prawda a może nie jest tak.

odpowiedz
Gregor - 04.07.2020 / 22:22, *.inetia.pl

@Farme(L): To jedz zwykłymi drogami a co do narodu jesteśmy najbardziej gospodarnym i nikt temu nie zaprzeczy...

odpowiedz
Farme(L) - 04.07.2020 / 22:30, *.02.net

@Gregor: jeżdżę... was uwierz mi, często omijam z daleka... choć nie powiem sprawia mi przyjemność z szalikiem jazda po waszym regionie, ale akurat ostatnio z powodów osobistych jeżdżę przez Dolny Śląsk... a co do gospodarczego narodu to musicie rywalizować z małopolską choć oni chociaż mają jakąś sensowną historię a wy tylko grosz dusicie;p

odpowiedz
Gregor - 04.07.2020 / 22:37, *.inetia.pl

@Farme(L): No tak bo trzeba zapłacić za bramki to już nie ma kasy jedziemy w korkach a co do gospodarczego narodu to poczytaj ile kasy dajemy do Wawy.... daleko macie do nas.

odpowiedz
Farme(L) - 04.07.2020 / 22:43, *.virginm.net

@Gregor: tak poczytam.... a tak jeśli chodzi o gospodarność, to gdybys próbował mi ubliżać w jednym miejscu to byłoby pomocne, bo ja mam tez życie rodzinne i skacząc między różnymi watkami tracę czas...
a tak swoją drogą to ciekaw jestem ile dajecie do wawy? Bo póki co janosikowym to wy objęci jako województwo nie jesteście... wiec nie kłam Grzesiu Kłamczuszku...

odpowiedz
Tom - 05.07.2020 / 12:44, *.play-internet.pl

@Farme(L): widzisz jak mlodziez z Lecha was pojechala...przed nami swietlana przyszlosc. Sprzedajemy kilku mlodych i mamy kilkanascie baniek euro. A wy co? Nie macie nawet jednego mlodziezowca...aaa sory macie slisza xa 2 banki euro ....hahah

odpowiedz
Farme(L) - 05.07.2020 / 20:30, *.virginm.net

@Tom:Tak, bo przecież cała Polska wie, że reprezentacja stoi amicami:x

odpowiedz
Mariol - 04.07.2020 / 19:08, *.wanadoo.fr

Prawda jest taka,ze gramy piach od kilku ładnych lat,no z chwilowymi przebłyskami.Tu potrzebny jest naprawdę dobry trener i konkretne wzmocnienia.Muzyka zostawcie w spokoju,jest młody niedoświadczony i jego koledzy grają dno.

odpowiedz
Warszawiak - 04.07.2020 / 19:05, *.centertel.pl

Jazda z k... Hej Legio jazda z pyrami

odpowiedz
I co pojechali boli porażka i dobrze ma boleć - 04.07.2020 / 19:43, *.centertel.pl

@Warszawiak :

odpowiedz
Farmer(L) - 04.07.2020 / 21:40, *.02.net

@I co pojechali boli porażka i dobrze ma boleć :
Boleć to może brak trofeum w gablocie od lat i brak maści na ból dupy w pyrlandii! Nawet wam może udać się coś wygrać raz na trzy... leć do apteki bo wazeliny zabraknie!

odpowiedz
:D - 04.07.2020 / 19:03, *.master.pl

Trenerzyna na lata

odpowiedz
bzura7 - 04.07.2020 / 19:34, *.play-internet.pl

@:D: do Autor, masz rację trochę mnie poniosło, wybacz brachu ale mam po prostu w k...w maksymalny

odpowiedz
Flaga Japoni na gaciach - 04.07.2020 / 19:03, *.plus.pl

Wukowicz już obesrany, będzie powtórka z ubiegłego sezonu. Miodulski też się niczego nie nauczył.

odpowiedz
Wolfik - 04.07.2020 / 18:50, *.mm.pl

A tych eksperymentów z "rzucaniem" zawodników po pozycjach też u Vuko nie rozumiem. Stolarski raz nie gra, raz gra. Jędrzejczyk raz na środku, raz na prawej, raz na lewej obronie. A generalnie dziś jesteśmy zdecydowanie gorsi.

odpowiedz
Rafix - 04.07.2020 / 19:13, *.centertel.pl

@Wolfik: ten problem występował od dawna u każdego z poprzednich trenerów.
A Vuko to ma chyba nie po drodze ze Stolarskim. Według mnie za mało szans dostaje.

odpowiedz
Gregor - 04.07.2020 / 18:47, *.inetia.pl

Słaba jest Legia wiem że boli a ma boleć

odpowiedz
(L) - 04.07.2020 / 18:46, *.orange.pl

Trzeba byc debilem zeby miec pretensje do Muzyka - najlepszy zawodnik Legii na boisku!

odpowiedz
WarszawskaOchota - 04.07.2020 / 18:37, *.orange.pl

Co do Muzyka, to radziłbym niektórym ,,zejście'' z chłopaka.
Młodziak bez doświadczenia wstawiony do meczu z Lechem w Poznaniu.
Muzyk, podobnie jak Miszta musi się ogrywać , może na zapleczu ekstraklasy.
A tutaj dużo ludzi go hejtuje, co jest z wami ?

odpowiedz
Farme(L) - 04.07.2020 / 18:42, *.virginm.net

@WarszawskaOchota: popieram... młody musi się ograć...

odpowiedz
Ewelina - 04.07.2020 / 18:35, *.play-internet.pl

W pierwszej połowie wszyscy tragiczni. Tak grając nie zaistniejemy w pucharach na pewno.

odpowiedz
Farme(L) - 04.07.2020 / 18:34, *.virginm.net

Mecz słabo wyglada... Dla pyr to mecz życia...
Kurę kolejorza wrzucimy do morza... a po przerwie utopi się...
Plotka głosi, ze Gytkiaer dał się wykartkować, bo Miodek chce wqurwić pyry i wyjąć kolejnego zawodnika amice...

odpowiedz
autor - 04.07.2020 / 18:46, *.vectranet.pl

@Farme(L): bzdura, Lech gra normalny mecz i tyle, to nasi graja dno i zaliczaja upokorzenie sezonu

odpowiedz
Farme(L) - 04.07.2020 / 18:56, *.virginm.net

@autor: ale gdzie widzisz tą bzdurę? Przecież napisałem, że słaby mecz gramy... a upokorzeniem sezonu to jest kolejne nie zdobyte mistrzostwo przez jak to określiłeś przez wielkie L lacha...
Z nimi zawsze należy wygrać ale dwa razy wygraliśmy z nimi w tym sezonie.... a ile koron w ostatnich latach? Błędy się zdarzają liczy się tylko to co w gablocie a oni będą mieć znów zero...

odpowiedz
autor - 04.07.2020 / 19:03, *.vectranet.pl

@Farme(L): widzę, że masz problem z czytaniem: bzdura jaka napisales to to, że Lech gra mecz zycia, oni graja zwykly i normalny mecz, pozostaly tekst to tez pierdoly pod haslem wmowie sobie to i to w ramach pocieszenia

odpowiedz
Farme(L) - 04.07.2020 / 19:07, *.virginm.net

@autor: dla nich mecz z Legią to zawsze mecz życia... a reszta to popychanie pierdół:)

odpowiedz
jezus - 04.07.2020 / 18:34, *.vectranet.pl

No ale dla Mioduskiego ważniejsze niż umiejętności jest to, że vuko połyka :)

odpowiedz
bzura7 - 04.07.2020 / 18:34, *.play-internet.pl

k.... ..ć w końcu coś napiszę, wuko co dno, muzyk co dno ,jak można któryś z kolei mecz zacząć znowu z taktyką na remis, a bramkarza po nie mamy tyle w temacie

odpowiedz
Autor - 04.07.2020 / 18:48, *.t-mobile.pl

@bzura7: Muzyk nie ma jeszcze doświadczenia !! Powinien grać wcześniej przeciwko słabszym zespołom

odpowiedz
Paweł - 04.07.2020 / 18:34, *.vectranet.pl

Kurdę dziewczęta co to za komentarze. Co to za pazie siedzą na tym forum.

odpowiedz
jezus - 04.07.2020 / 18:34, *.vectranet.pl

@Paweł: a co? prawda boli?

odpowiedz
ROSOMAK - 04.07.2020 / 18:45, *.chello.pl

@jezus: Co ma boleć Ciebi dupa maść zakup proponuję chłopcze

odpowiedz
jezus - 04.07.2020 / 18:54, *.vectranet.pl

@ROSOMAK : oj widzę, że zabolała Cię dupka po upokorzeniu dzisiejszym mmmmm zabolała :D

odpowiedz
ROSOMAK - 04.07.2020 / 20:22, *.t-mobile.pl

@jezus: Witam ponownie żadne upokorzenie my za tydzień Mistrza będziemy opijać nie wiem komu kibicujesz bo chyba nam nie więc płacz lamentuj posmaruj szybciej przejdzie

odpowiedz
x - 04.07.2020 / 22:04, *.vectranet.pl

@ROSOMAK : no juz sie uspokoj, wiem, ze cie zad piecze :D

odpowiedz
ROSOMAK - 05.07.2020 / 09:32, *.chello.pl

@x: zad słowniku to masz ty ale rozumiem tyle razy bolał no ile można więc już tylko z przodu i do końca a spokojnie juz wam w krew weszło więc spoko :-)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.07.2020 / 18:33, *.centertel.pl

Jezeli to ma byc ta Legia Vuko i tak bedzie wygladac gra zawodnikow rzekomo z Legijnym dna, to mozna sie zalamac. Kontuzje kontuzjami, itp. ale ci ludzie graja dramatycznie slabo...I to jest juz kolejny mecz. Nie widac tu zadnego zaangazowania.

odpowiedz
jezus - 04.07.2020 / 18:37, *.vectranet.pl

@Leśny Dziadek: oni z legijnym dna maja tyle wspolnego, co swinia z lataniem - to najemnicy

odpowiedz
Hahah - 04.07.2020 / 18:50, *.master.pl

@jezus: vuko i legijne DNA :D

odpowiedz
WarszawskaOchota - 04.07.2020 / 18:32, *.orange.pl

Spadek formy jest bardzo widoczny.
Mecze z Jagiellonią,Piastem, a teraz ten z Lechem tylko to potwierdzają.
Dzisiaj raczej porażka, wątpię żeby udało im się wywalczyć chociaż remis.
W każdym razie bardzo ciężko się to ogląda..

odpowiedz
Olo - 04.07.2020 / 18:32, *.chello.pl

No sorry, ale z takim poziomem, to już nawet z mistrzem San Marino nie mamy szans. Przecież to jakaś liga podwórkowa, ten poziom Legii dzisiaj.

odpowiedz
Jerry - 04.07.2020 / 18:32, *.207.235

Tu trzeba było wystawić rezerwowy sklad. We środe rozpierniczyć Craxę i złapać finał PP. W pozostałych meczach ten jeden punkt do mistrzostwa napewno by się złapało. A tak to dostamiemy dzis w dupę i we środę pilkarzyki będą zmrczeni tym meczem i wylecimy z Pucharu Polski.

odpowiedz
x - 04.07.2020 / 18:33, *.vectranet.pl

@Jerry: Cracovia tez nam wklepie, rozjechac legię to zadna sztuka

odpowiedz
Pinokio out - 04.07.2020 / 18:30, *.orange.pl

Pinokio pakuj walizki widać jakim jesteś trenerem żenada straszna won z Naszej Legii

odpowiedz
srakovic - 04.07.2020 / 18:30, *.orange.pl

Analogia z Solskjaerem - podpisal i manchester w pizde 5 meczow. To zadna nowosc przeciez rok temu bylo to samo - runda mistrzowska i Vukovic sie kompromituje brakiem znajomosci taktyki. Vukovic sie nie nadaje na trenera Legii, to ze bije arki i korony to nic nie znaczy, z lepszymmi klubami Legia kwiczy. Na wyjazdach potworny piach.

odpowiedz
KraJan - 04.07.2020 / 18:26, *.inetia.pl

Tragedia, żenada

odpowiedz
Pacan - 04.07.2020 / 18:28, *.47.207

@KraJan: Żenada to Twój komentarz, kibiczyno. Nie ma Cię na Ł3!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 04.07.2020 / 18:26, *.chello.pl

Gwilia i Wszołek nie grają. Ten drugi jeszcze spadnie z czerwoną. Pyry słabe, my jeszcze bardziej. Żal d...ę ściska.

odpowiedz
Wolfik - 04.07.2020 / 18:25, *.mm.pl

Byli tak nastawieni na bezbramkowy remis, że po stracie bramek nie oddali nawet celnego strzału. Sądzę, że ten mecz to już historia. Punktu trzeba szukać w meczu z Craxą.

odpowiedz
Matti - 04.07.2020 / 18:25, *.comsave.nl

Wstyd!!! Może nie za wynik ale za taką grę. Vuko może pora wziąść się do pracy?

odpowiedz
Autor - 04.07.2020 / 18:26, *.t-mobile.pl

@Matti: to jest jego max !!

odpowiedz
rkt - 04.07.2020 / 18:31, *.play-internet.pl

@Autor: nie tylko jego, całej drużyny

odpowiedz
jezus - 04.07.2020 / 18:35, *.vectranet.pl

@rkt: bzdura, druzyne stac na wiecej, ale sluga miodka jest dnem trenerskim i tyle

odpowiedz
rkt - 04.07.2020 / 19:49, *.play-internet.pl

@jezus: stać ich na więcej w meczach przeciwko Koronie albo Wiśle P. W meczach z drużynami pokroju Lecha grają padake

odpowiedz
jezus - 04.07.2020 / 22:05, *.vectranet.pl

@rkt: wlasnie o tym mowie, z dobrym trenerem w takim meczu byliby lepsi

odpowiedz
Młody - 04.07.2020 / 18:24, *.play-internet.pl

Ku...a tego nie da się oglądać. Ale żenada. Czy to możliwe że oni tylko trenują, nie tyrają w fabrykach a piłka tylko po robocie? Pier...ę wychodzę.

odpowiedz
Pacan - 04.07.2020 / 18:30, *.47.207

@Młody : cześć!

odpowiedz
mareczek - 04.07.2020 / 18:22, *.vectranet.pl

Nie chcę ich za bardzo tłumaczyć ale widać,że oni są po prostu już zmęczeni i trochę wypaleni tym sezonem,a poza tym pamiętajmy o kontuzjach.Epidemia,kolejne przygotowania etc... Ta liga jest za długa.Te 7 kolejek to niepotrzebny cyrk.

odpowiedz
HERORICH - 04.07.2020 / 18:21, *.orange.pl

Dzwońcie po Spejsona Walu Wojtasa i Cieślak a może oni ogarną chłopaków z Legi.

odpowiedz
Jerry - 04.07.2020 / 18:21, *.207.235

Nia ma Kante nie ma gry.

odpowiedz
Jaro. - 04.07.2020 / 18:19, *.207.235

Nie ma drugiej linii. Zero gry do przodu. Z Gwilii to taki rażyser gry jak z koziej dupy trąbka.

odpowiedz
mareczek - 04.07.2020 / 18:27, *.vectranet.pl

@Jaro. : A dla mnie to Martins nie za dużo daje Legii i to już od dłuższego czasu.Na początku kiedy był w Legii to był inny zawodnik

odpowiedz
mareczek - 04.07.2020 / 18:27, *.vectranet.pl

@Jaro. : A dla mnie to Martins nie za dużo daje Legii i to już od dłuższego czasu.Na początku kiedy był w Legii to był inny zawodnik

odpowiedz
Jerry - 04.07.2020 / 18:41, *.207.235

@mareczek: To też racja.

odpowiedz
Hahahah - 04.07.2020 / 18:11, *.master.pl

vuko.. trenerzyna na lata !!!

odpowiedz
Xd - 04.07.2020 / 18:09, *.chello.pl

Spoko jest, Liverpool też przegrał 4-0 a mistrzem już był

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 04.07.2020 / 18:17, *.240.22

@Xd: Tylko ze w Liverpool imprezowali przez tydzien.

odpowiedz
Xd - 04.07.2020 / 18:19, *.chello.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!: u nas najwyraźniej imprezowali przedwcześnie

odpowiedz
77/82 - 04.07.2020 / 18:28, *.chello.pl

@Xd: róznica jest taka, że Liverpool balował po zapewnieniu sobie mistrzostwa a nasi paralitycy jeszcze nic nie wygrali. Wciąż trzeba zdobyć ten punkt. Mistrzostwo pewne na 99% ale co z tego? Gają padakę, ukorzyli się z odwiecznym rywalem a z pucharów i tak odpadniemy zanim się na dobre zaczną. Na co nam to mistrzostwo przy takim dziadowaniu?

odpowiedz
Młody - 04.07.2020 / 18:08, *.play-internet.pl

Nasi jak na treningu w dziada, a młodzi z pyrlandi oddają strzały na bramkę, najsłabszy Mistrz w historii!

odpowiedz
Yeti - 04.07.2020 / 18:08, *.play-internet.pl

Dramat. Legia gra dziś fatalnie... Nieporozumienie ku.wa!

odpowiedz
Wolfik - 04.07.2020 / 18:07, *.mm.pl

Nasi wyglądają jakby tą porażkę wkalkulowali przed jego rozpoczęciem. Tak jakoś czułem, że na mistrzostwo przyjdzie jeszcze poczekać. Bardzo słabo to wygląda...

odpowiedz
jezus - 04.07.2020 / 18:07, *.vectranet.pl

Żeby nie Muzyk to by juz z 5-0 było dla Lecha, wiec zamknijcie ryje

odpowiedz
Rafix - 04.07.2020 / 18:06, *.centertel.pl

Wpisujcie kto wartościowy na ławce jest w dzisiejszym meczu!!!

odpowiedz
Pjoter - 04.07.2020 / 18:06, *.amazonaws.com

To co,ktoś tam szampany mrozi? Ktoś zaprasza na starówkę? A po co,chyba na lody...Już jest po meczu,także feta przełożona o tydzień, o ile do fety wogóle dojdzie,bo dziś to Swornica Czarnowąsy,czy Strażak Mokrzyska daliby radę wojskowym...przykra prawda.

odpowiedz
Nh123456 - 04.07.2020 / 18:05, *.tpnet.pl

Tragedia z bramkarzem... bramkarz zero....

odpowiedz
Janusz Panasewicz - 04.07.2020 / 18:07, *.plus.pl

@Nh123456: Mniej niż zero

odpowiedz
Barabasz - 04.07.2020 / 18:05, *.plus.pl

Ręcznik mamy na bramce.

odpowiedz
:o - 04.07.2020 / 18:09, *.master.pl

@Barabasz: majecki wrócił?

odpowiedz
x - 04.07.2020 / 18:05, *.vectranet.pl

Hej legiunia, dzieki za dzisiejsze upokorzenie :)

no ale Vuko sruko to supcio trenejro nie?

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 04.07.2020 / 18:53, *.play-internet.pl

@x: wypad na k6

odpowiedz
x - 04.07.2020 / 19:09, *.vectranet.pl

@Czwarty Pasek Na Dresie: ale nie placz male dziecko :)

odpowiedz
ROSOMAK - 05.07.2020 / 10:54, *.chello.pl

@x: no co ty słowniku jeszcz tu jesteś tam u was cie nie przytulą

odpowiedz
Czarny76 - 04.07.2020 / 18:04, *.t-mobile.pl

No i co ku...a Vuko?Zajebisty z Ciebie trener

odpowiedz
Jerry - 04.07.2020 / 18:00, *.207.235

Wszołek gra piach dziś.

odpowiedz
ESKIMOS - 04.07.2020 / 17:26, *.245.13

Mroooooozi się towar od 15-tej
Starówka czeka....... (L)

odpowiedz
autor - 04.07.2020 / 18:04, *.vectranet.pl

@ESKIMOS : heheheheh to se poczeka

odpowiedz
Hahaha - 04.07.2020 / 18:13, *.t-mobile.pl

@autor: hahaha

odpowiedz
Lebaid - 04.07.2020 / 17:21, *.play-internet.pl

Jakiś dobry sterem?

odpowiedz
... - 04.07.2020 / 17:25, *.master.pl

@Lebaid: tvPiS nie masz ??

odpowiedz
Lebaid - 04.07.2020 / 17:36, *.play-internet.pl

@...: Na plaży nie mam. Ktoś, coś?

odpowiedz
Łochu - 04.07.2020 / 17:46, *.orange.pl

@Lebaid: to zbieraj z plaży 4 litery a mecz w TV będzie Tobie dany. Plaża ważniejsza czy Legia i mistrzostwo?

odpowiedz
PragaPłd - 04.07.2020 / 17:20, *.chello.pl

Do zobaczenia na Starówce wieczorem !
Oby !! Z Fartem !

odpowiedz
x - 04.07.2020 / 18:05, *.vectranet.pl

@PragaPłd: to juz mozesz swietowanie dzis odwołac :) Nasz kochany vuko zapewnil upokorzenie zamiast wygranej

odpowiedz
Zły Krasnolud - 04.07.2020 / 16:56, *.virginm.net

Muzyk w bramce, to mnie nie napawa poczuciem pewności po meczu z miedzią

odpowiedz
... - 04.07.2020 / 17:22, *.master.pl

@Zły Krasnolud: pewne, że stracimy bramkę

odpowiedz