Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Vuković: Prezentowaliśmy się poniżej poziomu

Fumen, źródło: Legionisci.com

Aleksandar Vuković (trener Legii): Gratuluję gospodarzom, którzy wygrali zasłużenie. Wygrali, bo lepiej wykorzystali swój czas w pierwszej połowie. Natomiast my prezentowaliśmy się zdecydowanie poniżej poziomu drużyny, którą jest Legia i poniżej poziomu, który był dziś potrzebny do zgarnięcia całej puli. Druga połowa wyglądała lepiej w naszym wykonaniu. Mieliśmy sytuacje, zdobyliśmy bramkę, choć brakowało również skuteczności i dokładności. Ostatecznie nie odrobiliśmy strat, choć były ku temu okazje.
Niemniej, sytuacja jaką mamy jako drużyna, zmusza nas o myśleniu tylko i wyłącznie o wtorkowym meczu. Co prawda jest mało czasu, ale jest to najważniejsza dla nas potyczka i musimy myśleć tylko o tym. W lidze mamy trzy mecze do końca i będziemy dalej walczyć, próbować grać tak jak dziś w drugiej połowie.
Dzisiaj nie jestem zadowolony z wyniku, ale jestem zadowolony z faktu, że jesteśmy w miejscu, w którym jesteśmy w ligowej tabeli.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (102)

+dodaj komentarz
Karolina - 07.07.2020 / 20:21, *.centertel.pl

Witam mam takie pytanko...gdzie kupię taka bluzkę co miał trener Legii na meczu z Lechem?

odpowiedz
grzesiek - 06.07.2020 / 18:06, *.centertel.pl

VUKO NAJLEPSZY TRENER OD CZASÓW JANKA URBANA ALBO I JESZCZE DALEJ . HEJTERZY POZAMYKAC SIE A KLUCZ DO WISLY WRZUCIC

odpowiedz
bubba - 06.07.2020 / 11:05, *.hawetelekom.pl

tego się po prostu nie da czytać, jeszcze nie dawno Vukovicia na rękach co niektórzy nosili, a po wygraniu 5:1 to prawie Fergusona z niego robili, a teraz to byście mu oczy wydrapali. ja go nie bronie, sam nie wiem czy on na prawdę dobry trener ale bez przesady wypadło mu prawie pół składu, ma pół napastnika w każdym meczu, co mecz dwóch trzech zagrożonych kartkami i przerwą teraz jeszcze ten PP gdzie wszyscy się spinają a powinien wystawić głęboką rezerwę żeby czasem znów nam ktoś nie wypadł. ja tez liczyłem że będzie już po wszystkim i do końca sezony ogrywać młodzież w lidze ale zaczyna się robić ciężko i być może znów będzie trzeba walczyć do końca. takie życie tylko Trener zamiast płakać nad losem coś próbuje na razie wychodzi średnio ale zobaczymy.

odpowiedz
Marcin - 06.07.2020 / 09:54, *.151.5

Nie mogę patrzeć na obsra.... styl Vukovica w grupie mistrzowskiej.Gra na remis,lagowanie piątek przez bramkarza i moze coś wpadnie.Po co dawali mu nowy kontrakt jak my odpaniemy z pucharów i go wywalą.

odpowiedz
Obserwator. - 06.07.2020 / 09:47, *.centertel.pl

Najsłabszym ogniwem w Legi jest trener.
Pora przeprosić Jacka Magierę
panie prezesie.
Po z obecnym trenerem Legia będzie należała do piłkarskiego zadupia..

odpowiedz
tomek - 06.07.2020 / 08:31, *.warszawa.pl

brak napastnika i ręcznik w bramce robią swoje. jeden punkt i aż jeden punkt nam potrzebny. natomiast w obecnej dyspozycji to może być maks co oni ugrają w tych trzech meczach

odpowiedz
Autor - 06.07.2020 / 00:51, *.t-mobile.pl

Zaprezentowałeś swój max trenerzyno !! Byłeś asystentem trenera Czerczesowa, Magiery, Pinto. Wszyscy trenerzy byli źli? A może ktoś im przeszkadzał w pracy?

odpowiedz
(L) ukas - 06.07.2020 / 00:14, *.as13285.net

Powiem krótko. Wyglądało to słabiutko!!

odpowiedz
bronek49 - 05.07.2020 / 17:51, *.chello.pl

co wy Vuko robicie na treningach tyle niecelnych podan i strat pilek to żadna drużyna w lidze nie ma wy bardzo często jesteście dwunastym lub trzynastym zawodnikiem przeciwników wykopujecie na ślepo i prosto pod nogi przeciwników spóżniacie się z odbiorem piłek a że robicie to z dużym opóżnieniem powoduje to faule a rezultat jest taki że tracicie punkty i żadnej poprawy nie widac

odpowiedz
Adi - 05.07.2020 / 14:38, *.play-internet.pl

Nie zawsze zdobywa się majstra w poznaniu ;)
Trudno...jedziemy dalej !
L E G I A A A ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

odpowiedz
News⚽️Legia - 05.07.2020 / 13:13, *.amazonaws.com

Podpisany nowy kontrakt znowu za wcześnie....rozluźni każdego ,a co z jego pomocnikami za co oni kase biorà!?

odpowiedz
Pacho - 05.07.2020 / 12:27, *.chello.pl

Sprężyły się pyry i im się udało plus sędzia, który pilnował wyniku . Mecz wyjazdowy. Być może Antolic grymasi bo mu na transfer nie pomagają?
Z drugiej strony świętować na kartoflisku? To nie godne ;)
Musi być lepiej...

odpowiedz
zar - 05.07.2020 / 14:34, *.184.155

@Pacho: szkoda ze rodzice ciebie nie pilnuja ze takie głupoty piszesz

odpowiedz
Kasztan - 05.07.2020 / 12:07, *.47.107

Panie trenerze to proszę powiedzieć, bo w końcu Pan jest trenerem i odpowiada za drużynę, dlaczego skoro cały tydzień szykujecie się na bardzo ważny mecz dający Wam tytuł Mistrza Polski, w dodatku z Lechem, to czemu prezentujące się tak słabo?!?!
Powinien Pan nie brać kasy za ten tydzień bo swojej roboty Pan nie wykonał
Wstyd i jeszcze raz wstyd

odpowiedz
Radi - 05.07.2020 / 10:32, *.t-mobile.pl

Legia jak na najlepszą ekipę w Polsce prezentuje słaby styl...Vuko ostatnio za dużo cwaniakuje... i nie potrzebnie broni tego BAM busa który zniewazył barwy Legiionistòw widać że Vuko ma w dupie barwy Legii

odpowiedz
... - 05.07.2020 / 12:55, *.master.pl

@Radi: sprawdź co mówił o Legii jak grał w Koronie ;)

odpowiedz
GL - 05.07.2020 / 10:02, *.tpnet.pl

O wyzszosci decyduje boisko !!

odpowiedz
SF - 05.07.2020 / 09:58, *.tpnet.pl

Rosolek za Pekharta z ktorego wczoraj nie bylo pozytku a Trener powinien dac szanse zeby gral minimum jedna polowe albo od poczatku meczu bo Pekhart przypomina Kulenovica !!

odpowiedz
Wawa - 05.07.2020 / 09:38, *.play-internet.pl

Ale geniusz
Ale strateg
Ale taktyk
Ten nasz Vuko buchaaaa
Zagrali po niżej oczekiwań
3mecz z rzędu
Pojęcia vuko nie masz o niczym
A ustawienie zespołu i taktyka to u ciebie
Gakaktyka

odpowiedz
Micha - 05.07.2020 / 10:28, *.t-mobile.pl

@Wawa: Mówisz? Zaproponuj coś od siebie znawco.

odpowiedz
K(L)AKIER - 05.07.2020 / 19:57, *.inetia.pl

@Wawa: Ogólnie jakoś słabo to wygląda, antolic bierze się za zwody kiwki ale nie jest do tego stworzony i traci piłki,Wszołek dostaje pile wchodzi na 25 metr i wrzuca ba drewnianego pekharta,jak by nie mogli coś klepa zagrać ,pekhart zero startu kombinacji tylko głowa, chociaż by biegał i przeszkadzał stopera lecha, Wszołek bez polotu, oni już w głowach świętują mistrzostwo ale tu jeszcze daleka droga z raka gra

odpowiedz
Bartas - 05.07.2020 / 09:37, *.plus.pl

Kolejna runda finałowa w slabym stylu.... gdy by nie ta przewaga punktowa byloby po temacie, wystarczy spojrzec na ilosc punktow w 5 ostatnich meczach....

odpowiedz
tomiacab - 05.07.2020 / 08:45, *.virginm.net

"nie spuszczone gów.. smierdzi' - wielu nie rozumiało pewnie kiedy pisałem, ze postawa trenera, po tym jak kante narobił w klubowym korytarzu, obroci sie przeciwko druzynie jemu samemu. To własnie mialem na myśli, ze drużyna przestanie "umierać' na boisku. Po tym jak kante zrobił kupe, a Vuković zamiast spuscić wodę, zacąl go bronic przykrywając to koszulka, myslal, że przetsanie smierdziec? Dlaczego dziś drużyna nie zapi....a jak u Czerczesowa? -Bo dostała jasny sygnał do podświadomosci, ze trener nie takie grzechy jak brak 100% zaangazowania, wybacza i jeszcze za to ich broni. Co to za grzeszek, miec slabszy dzień i nie podjac walki w porównaniu do tego co zrobil kante,a on go jeszcze bronil. Gdyby mieli w tyle głowy, ze trenerem jest charyzmatyczny człowiek, który od razu zrobil porządek spuszczajac kante razem z jego kupa, dostali by sygnał że nie ma srania po krzakach. Spójrzmy na to z perspektywy takiego chlopaka jak Cholewiak. przychodzi, pokazuje charakter, walkę, a tu jakis gośc kopie sobie klubowe barwy po podłodze i trenerek staje w jego obronie. "O co ja tu zapi.....am w kazdym meczu?" Nie wykluczone ze Cholewiak w szatni dał jakiś wyraz aprobaty dla zachowania kante, bo widać, ze od tego momentu został zdjety z toru prowadzacego do pierwszego składu. praca trenera to nie tylko warsztat trenerski, ale i psychologia, wiele decyzji i słów trenera znajduje odbiór w podświadomosci piłkarzy i dlatego napisalem wtedy jak roznosi się po klubowych korytarzach i szatni smród gowna, które trener zamiast sprzatnać postanowił przykryć.

odpowiedz
Fgh - 05.07.2020 / 10:00, *.mm.pl

@tomiacab: serio? Masz wyobraznie

odpowiedz
Darek - 05.07.2020 / 11:01, *.t-ipconnect.de

@tomiacab: Gdyby Vukovic nie wziął w obronę Kante to byś napisał co to za trener co nie broni swoich piłkarzy.Kante miał chwilę słabości i trener za nim nie stanął. Teraz każdy się boi zrobić jakąś głupotę żeby trener ich nie odstawił od składu.Dlatego nie ma ryzyka w grze bo boją się reakcji trenera.
Każdy może sobie tłumaczyć jedną i tą samą sytuacje na swój sposób.
Co nie zmienia faktu,że drużyna bardzo obniżyła poziom.Nie ma zwyciestw więc nie ma mistrzostwa(mam badz to tylko chwilowe)
Dziadujemy z tym jednym brakującym punktem,że aż wstyd.
Młodzi z amiki nas rozjechali a my chcemy grać w europie.A poziom naszej ligi coraz słabszy.Z czym do europy?

odpowiedz
BRL - 05.07.2020 / 11:49, *.chello.pl

@tomiacab: dorośnij.

odpowiedz
Juri - 05.07.2020 / 12:28, *.inetia.pl

@tomiacab: takie coś nie powinno wyjść z szatni.
Ktoś inny też nasrał we własne gniazdo.
Krecia robota by atmosferę popsuć w najważniejszych meczach.

odpowiedz
tomiacab - 05.07.2020 / 12:29, *.virginm.net

@Darek : to bardzo intersujace ze wiesz lepiej ode mnie co bym napisalby gdyby.... otóż nie napisalbym bo dla mnie kante jest skreślony i będę go wygwizdywal przy każdej okazji

odpowiedz
tomiacab - 05.07.2020 / 12:38, *.virginm.net

@BRL: sam dorośnij skoro myslisz ze ja wyrażam tu swoje zdanie po to zeby kogokolwiek przekonywac o swojej racji. Wyrażam zdanie a ty dorośnij bo masz mentalnośc negacyjną. ty i wyżej wypowiadający sie. jak usiądziecie nad morzem to tez zaczniecie negowac i niezgadzać się z tym że na morzu tworzą się fale? Jestescie śmieszni. :)

@Juri: z Tobą akurat mogę rozmawiac bo jako jedyny podejmujesz normalny dialog. Czemu uważasz że ktoś zrobił krecią robotę? To ze kamery zarejestrowały zdarzenie? Na każdym stadionie są kamery które odprowadzają pulkarzy do kluboeych korytarze. Moim zdaniem to w żaden sposob by nieusprawiedliwaoło kante, gdyby nikt tego nie zarejestrowal i nie opublikowal. Różnicy byłaby tak, ze nie wiedziałbym iż w drużynie mamy typka bez szacunku do barw klubowych. Dla was moga one nic nie znaczyć tylko co wy w takim razie tu robicie? Z krzeszczem to nie gadam bo kojarze od kilku lat i wtorowali sobie z niejakim @arek i pisali takie farmazony że obaj znikneli z forum. Tamten ma chociaż honor nie odświeżać swojego nicku a ten odczekal kilka miesiecy i wrócił. w dodatku z innymi pogladmai na tamte tematy. BRL to jakieś dziecko z mentalnością nagacyjna. Z taką postawa bedzie biedny w zyciu. Może kiedyś dorośnie i to zrozumie.

odpowiedz
tomiacab - 05.07.2020 / 13:03, *.virginm.net

@Darek : no to własnie napisałem dlaczego moim zdaniem drużyna obniżyła loty. Drużyna nie umiera na boisku, a za mistrzostwo trzeba umierać na placu boju. u nas zamiast tego widać podejście typu: "mecz nam się ułoży to będzie fajnie i przyjemnie, a jak nam się nie ułoży, to w następnym wygramy, a trener nasza słabszą postawę obroni i usprawiedliwi, bo zawsze nas broni i usprawiedliwia." Ja nie twierdzę ze trener ma jechac po swoich podopiecznych ale wyrażenie niezadowolenia nie jest pojazdem, a w przypadku juz takiego zachowania jak kante, uważam że nie ma półśrodków. "Tam jest brama! Out. Nie mogę sobie jako głowa szatni pozowlic sobie na akceptację tego, bo jest to zly sygnal dla podświadomosci reszty drużyny. Powtarzam ze odnosze się do podświadomości. Nie mówię ze zawodnicy swiadomie odpuszczają sobie bo srante zrobił kupę. Ale tu chyba niektórzy nie wiedza jak działa podświadomosć.

odpowiedz
Wolfik - 05.07.2020 / 14:51, *.mm.pl

@tomiacab: Nie spodziewałem się takiej odpowiedzi od Ciebie, zwłaszcza że moja wypowiedź dotyczyła nie Twojej osoby lecz pewnych nawyków administratorów naszego forum (trzeba czytać całość). Nawet jeśli nie zgadzam się z opinią, nie wyzywam innych kibiców Legionistów od "kmiotów", tak już mam. Ale jeśli poprawiło ci to humor - odpiszę: Na zdrowie!!

odpowiedz
Wolfik - 05.07.2020 / 15:01, *.mm.pl

@tomiacab: Napisałem wyraźnie "forum"...zresztą, nieważne. Sprawa wyjaśniona.

odpowiedz
Wolfik - 05.07.2020 / 15:13, *.mm.pl

@tomiacab: Krzeszczu miał swoje powody by "zniknąć" ale nie są spowodowane faktami o których wspominasz. Zarówno Ty jak i on macie pełne prawo do swojej oceny pewnych wydarzeń. Oboje jesteście rozpoznawalni na forum zatem zalecam wzajemny szacunek mimo różnic zdań. Natomiast fakt obecnej tutaj cenzury jest dla mnie śmieszny, ale jak wspomniałem...przywykłem do tego i mam to już w du.... Każdy się bawi jak umie.

odpowiedz
Krzeszczu - 05.07.2020 / 15:14, *.bredband2.com

@tomiacab: albo masz bardzo krotka pamiec, albo jestes po prostu psycholem o podzielnej osobowosci. Vuko nigdy nie byl moim ulubionym trenerem wiec nigdy go nie bronilem (przeciwnie!) a tym bardziej kiedy druzyna dawala ciala w europie. Zreszta po co ja sie bede tobie tlumaczyl. Raz ze masz klopoty ze zrozumieniem (co udowodniles po raz kolejny wymyslajac Wolfikowi), a dwa ze ewidentnie z pamiecia czy psychika u ciebie nie na bakier.
Wszelkie jakiekolwiek z toba dyskusje nie maja najmniejszego sensu.

odpowiedz
tomiacab - 05.07.2020 / 16:25, *.virginm.net

@Krzeszczu: czego klamiesz parówo, teraz dopiero ci ublizam, nie bylo takiej sytuacji jaką opisujesz intrygancie. Tworzysz intrygi, pewnie nawet zmyślasz o tym ze cię ocenzurowali, bo z tym że ci ubliżyłem to na pewno.. ja wiem czemu mi wbijasz szpilki. Bo przed twoim zniknieciem z forum skompromitowaleś sie kłócąc się ze mna, aż ludzie ci wytłumaczyli że kompromitujesz i do dziś cię to boli. Po tamtej kompromitacji zniknałes z forum, a raczej zmieniłes nick na inny na kilka miesięcy. Ja pamiętam i wiem ze ty też pamietasz. dlatego mnie atakujesz.

odpowiedz
Darek - 06.07.2020 / 01:56, *.t-ipconnect.de

@tomiacab: Jeżeli my wszyscy tu na forum jesteśmy kibicami Legii Warszawa to proponuje rozmawiać na argumenty a nie wyzywać się oď jakiś parów.
Każdy tak jak ja piszę tu swoje uwagi na temat gry drużyny lub bardziej nad tym jak co jakiś czas ta drużyna daje po prostu dupy zarabiając największe pieniadze w Polsce za kopanie piłki.Rozmawiajmy o tym co jest złe w drużynie.Co można i trzeba poprawić by było lepiej.A czasami ta dyskusja schodzi na drugi lub nawet trzeci plan byle moje było na wieszku.Wyzywanie się od parów nic nie zmieni w grze drużyny a tylko skłóci nas kibiców Legia Warszawa.
Panowie proszę o argumenty by wytknać prezesowi lub trenerowi co w drużynie nie działa tak jak powinno a nie obrzucać się obelgami.Przecież my się nawet nie znamy.Każdy mieszka w innej części Polski lub europy.Łaczy nas tylko miłość do Legii.

odpowiedz
tomiacab - 06.07.2020 / 06:45, *.virginm.net

@Darek : przecież ja pisze na argumenty, czemu nie zauwazyłeś ze on mi ublizyl pierwszy? Ja nigdy nikomu pierwszy nie ublizyłem.

odpowiedz
Ketjow - 05.07.2020 / 07:35, *.mm.pl

Będzie kolejna kompromitacja polskiej piłki w eliminacjach europejskich!Dzięki Legii wartej tyle,co ta nasza "ekstraklasa".I jak zwykle hahaha redaktorzy sportowi w TV będą się zachwycać tą ligową miernotą!Jak cała ta liga.

odpowiedz
Miro - 05.07.2020 / 08:19, *.play-internet.pl

@Ketjow: po kiego się podniecasz nie podoba się to nie oglądaj pseudo znawco jakby nasze kluby miały kasę taka jak te zachodnie i były dopuszczane do kasy z pucharów jak tamte kluby też by grały na podobnym poziomie ale ty tego nie zrozumiesz bo ta cała sytuacja cię przerasta

odpowiedz
speed - 05.07.2020 / 08:31, *.play-internet.pl

@Miro: Ty to jednak matołek jesteś,jak coś piszesz to zastanów najpierw mocno.

odpowiedz
Romcio - 05.07.2020 / 07:33, *.play-internet.pl

Nie mogę pojac, jak to jest możliwe, że w drużynie mistrza Polski w meczu z Lechem może występować coś takiego jak Pan Kopacz Pekhard. Wogole jak to może być piłkarzem Legii. Kto wogole kupuje takie imitacje kopacza. Kto podejmuje decyzje. Przeciez aktywność tego kopacza na boisku jest mniejsza niż żółwia lądowego w śnie zimowym. Zero wyjścia po piłkę. Ooo, przepraszam. Raz wyszedł na początku, przyjął na 3 metry i kopnął do bramkarza kartofli. Zero przejęcia piłki pod kryciem, zero odwrócenia się z piłką. Zero objechania obrońcy jeden na jeden. Zero gry z klepki kombinacyjnej. Zero walki. Tylko dreptanie, człapanie, może mu spadnie na brzuch z poprzeczki i wpadnie. To jest gorsze od kulenowicza. Ale to jest styl tego pseudo trenera. Z przodu gra kaleka co tylko przeszkadza i nic nie daje drużynie. To styl wukowicza. Nikt w legii się nie zna i mu nie zabroni tak grać tym pseudo systemem dla jełopów. Kazio Węgrzyn mu mówił, żeby dał karbownika na prawe, a szczególnie jak nie ma vesowicza. A lewa niech da roche. I by i czaj to wyglądało. To ten instruktor swoje dziwne ustawienia. Gdzie gwilla. Który mógłby sto razy lepiej grać, to się po głowie kopie bo nie ma z kim grać. A szczególnie z tą tyczką bekhardem. Co za dno

odpowiedz
Tommyblny - 05.07.2020 / 10:24, *.centertel.pl

@Romcio: To co dopiero powiedzieć o grze Wszolka od dwóch meczy??

odpowiedz
Romcio - 05.07.2020 / 12:05, *.play-internet.pl

@Tommyblny: no tak. Wszolek. Lekkoatleta. Biegacz tak jak i vesovicz. Ale nie chce mi się pastwic nad pozostałymi nazywanymi piłkarzami. Ale Wszolek przynajmniej biega, walczy, nie umie gra w piłkę za bardzo ale walczy. A to coś benkard przetruchtal kolejny mec,, nic mu się od czoła nie odbiło i już nie jest super napadziorem. Gdzie te stada porównywać do kogo kolwiek. MAREK SAGANOWSKI to była maszyna do walki!!!!

odpowiedz
Hugoooo - 05.07.2020 / 06:17, *.chello.pl

Zawsze tak gra Legia z ekipami lepszymi od Arki Gdynia i ŁKS. Żadna nowość

odpowiedz
Loslobos - 05.07.2020 / 05:53, *.supermedia.pl

Legia czeka na mecz w Warszawie aby wygrać i świętować Mistrza. Lech grał jak potrafił najlepiej musiał wypluć płuca aby pokazać że nie są dnem. Druga sprawa Legia pokazała jakiś problem w szatni to było widać po ich minach i grze.

odpowiedz
Jacek - 05.07.2020 / 02:29, *.play-internet.pl

Vuko to wieczny asystent, trenerem nigdy nie będzie i to jest fakt...!!! Po drugie dziś dzieciaki z Poznania pokazały jugolom Vuko jak się gra ofensywna piłkę. Następne... Pewnie Legia wyżebra od kogoś punkt i mistrza zdobędzie... Sebki i Andrzeje odpala race na starówce, popija piwa , podra ryja i za 2 dni nikt nie będzie o tym pamiętał... W pseudo eliminacjach do LM i LE w ryj... Zmiana trenera i koncepcji... Dalej zabawa w tej gówno lidze i masturbacja po wygranej z Lechem lub Wisła... Po 20 latach żegnam się bez żalu... Może za 20 lat... Pozdro...

odpowiedz
Hiszpania - 05.07.2020 / 08:21, *.t-mobile.pl

@Jacek: W punkt. Dzięki

odpowiedz
tomiacab - 05.07.2020 / 08:22, *.234.234

@Jacek: a Ciebie co boli, że nie dali wczoraj zielonego światła żeby się isć naje..ć?

odpowiedz
Koras - 05.07.2020 / 09:30, *.amazonaws.com

@Jacek: również bez żalu cię żegnamy. Nie wracaj już nigdy. Nawet za 20 lat. Włącz sobie tv i pooglądaj ligę angielską. A my odpalimy race i napijemy się piwa. Wszyscy będą szczęśliwi!

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 05.07.2020 / 19:29, *.amazonaws.com

@Jacek: Vuko dobry jako drugi trener , a za drugá żöłtâ to chyba trybuny na niego czekajá...może to lepiej aby Sokołowski poprowadził!

odpowiedz
PO(L)DI - 05.07.2020 / 01:47, *.t-mobile.pl

Dzisiaj w plecy, niektórzy już widzą na czarno i vuko won, bo przewaga punktowa zmalała, ale sama się z nikąd nie wzięła. Nikt za frajer nam punktów nie przyznał. Ńa forum, to chyba sami pesymiści piszą, zero wiary i zaufania do Legii. Prawdziwy kibic to kocha i szanuje niezależnie od wyniku. w moim życiu już wiele razy legia przegrała, ale zawsze jestem jej wierny i dumny.

odpowiedz
Matti - 05.07.2020 / 00:57, *.plus.pl

Wstyd!!! Vuko może pora wziąść się do pracy

odpowiedz
Raf - 05.07.2020 / 02:18, *.play-internet.pl

@Matti: Może pora WZIĄĆ się za ortografię? Niby wakacje, ale WSTYD!!!

odpowiedz
Jean Pierre - 05.07.2020 / 07:18, *.icpnet.pl

@Raf: zdalne nauczanie, są efekty ;)

odpowiedz
c - 06.07.2020 / 09:24, *.centertel.pl

@Raf: Nie czepiaj się chłopaka,na tej lekcji go nie było.....'chory był'

odpowiedz
Michał - 05.07.2020 / 00:28, *.plus.pl

@Cichy: Cichy bo nasza liga jest specyficzna każdy na mecz z LEGIA gra na 200-300% a my każdy mecz musimy wyszarpac wygryzdz i stlamsic rywala i o zwycięstwa gryzdz trawę na maxa i tylko to przyniesie nam punkty.Trzymajcie się LEGIONIŚCI będzie dobrze.

odpowiedz
Michał - 05.07.2020 / 00:12, *.plus.pl

Spokój nas tylko uratuje.Teraz kiełbasy w górę i dwa zwycięstwa z panem Probierzem i jesteśmy w raju piłkarskim.CAŁA LEGIA ZAWSZE RAZEM!!! Jazda LEGIA z Cracovią

odpowiedz
Cichy - 05.07.2020 / 00:17, *.amazonaws.com

@Michał: mi to przypomina poprzedni sezon w grupie mistrzowskiej. Problem z wygrywaniem. 4 kolejki i tylko jedna wygrana.taki mistrz?

odpowiedz
Zduneq - 05.07.2020 / 02:04, *.play-internet.pl

@Cichy:
Mi to bardziej przypomina sezon w którym Lech miał ogromną przewagę i wszystko rozstwonił i przerżnął mistrzostwo na ostatniej prostej

odpowiedz
Kle - 05.07.2020 / 10:08, *.vectranet.pl

@Zduneq: i najgorsze jest to, że możemy je przerżnąć właśnie na korzyść Lecha...

odpowiedz
Arek - 04.07.2020 / 23:20, *.tpnet.pl

Granie na remis się zemściło. No przynajmniej tak to wyglądało moim zdaniem. Pierwsza połowa dramat. Nie mam zamiaru tu panikować, ale ewidentnie coś jest nie tak ostatnio.

odpowiedz
Otwock - 04.07.2020 / 22:58, *.play-internet.pl

Kompromitacja, Vuko VON!

odpowiedz
Szymon - 04.07.2020 / 22:47, *.t-mobile.pl

Poziom gry żenujące słaby. Pytanie zasadnicze: czyja to wina? Trenera że ultraasekuracyjna taktyka z której mamy 2 punkty w 3 meczach czy piłkarskie gwiazdy światowego formaty wymyśliła sobie że wszyscy się przed nimi położną. Nie zdziwię się jak im craxa wybije puchar ze łba A potem poprawią na Łazienkowskiej. Ech w pucharach to my za daleko to nie znajdziemy. Wraca jak bumerang słabość polskiej eklapy. Tkz norma

odpowiedz
Jose Kante - 04.07.2020 / 22:38, *.play-internet.pl

Słabiutko...słabiutkooooo. Cała nasza liga: cały Poznań napięty jak gumka w majtkach na Legię, napiera ile sił od początku, a nasze gwiazdy pressingu nie lubią. Scenariusz taki prawie co tydzień, w my dalej nie potrafimy tego przewidzieć. Znowu mistrz z 10 porażkami w sezonie.

odpowiedz
Groch - 04.07.2020 / 22:37, *.orange.pl

Musimy zachować rozsądek.Jesli vuko zdobędzie p.p. to trzeba go wspierać, jeśli nie , to nic więcej nie osiągniemy. Trzeba go kulturalnie pożegnać, puchary europejskiej to jest za wysoka półka jak się w kraju tyle meczów przegrywa

odpowiedz
Olaf - 04.07.2020 / 23:48, *.vectranet.pl

@Groch: analiza krótka, w punkt. Tu trzeba normalnego napastnika (nie trzeciego drewniaka) i trenera z doświadczeniem, już przegrane mistrzostwo rok temu powinno coś wszystkim wskazać...

odpowiedz
123leg - 04.07.2020 / 22:36, *.t-mobile.pl

Panowie spokoj Tylko moze nas uratowac, mamy Mistrza i na tym koniec, Miodek wyjmie pieniazki za Mistrzostwo dolozy do Grodziska a Vuko kupa z druzyny i LM, jak zwykle rok do roku

odpowiedz
Wukashi - 05.07.2020 / 00:28, *.com.pl

@123leg: To nie koniec, bo jeszcze puchar.

odpowiedz
Jest dobrze - 04.07.2020 / 22:32, *.t-mobile.pl

To jest maksymalny poziom vuko !!

odpowiedz
Wojciec - 04.07.2020 / 22:30, *.play-internet.pl

Piłkarze już zapomnieli jak się gra? Czy trener zapomniał o motywacji? Gdyby nie ta przewaga punktowa to już by była powtórka z zeszłego roku. Vuko nie radzi sobie z presją jaką na nim ciąży

odpowiedz
Mietek - 04.07.2020 / 22:23, *.play-internet.pl

Chyba kudłaty pospieszył się z tym podpisaniem nowej umowy z Vuko. To co gra Legia w ostatnichmeczach to jakaś katastrofa. Sorry ale dzisiaj Jóźwiak przykrył Karbownika lekkim ch.jem.

odpowiedz
kami(L)praga - 04.07.2020 / 22:23, *.vectranet.pl

masakra nasza gra wyglada fatalnie Pekhard drugi kulenowic bedzie trzymany w skladzie bo Vuko ślepy Wszołek znow tragedia i dalej gra jak trener nie widzi powielanych błedów marny nasz los kolejny rok bez euro pucharów :/

odpowiedz
Darek - 04.07.2020 / 22:21, *.t-ipconnect.de

Ostatnie mecze to całkowita obniżka formy.Na ostatnie 15 punktów do zdobycia w ostatnich 5 meczach zdobyte 5 punktów.
Pytanie czy piłkarze zapomnieli jak sie gra w piłkę czy może przewaga jest już tak duża że teraz buki odbijają sobie straty spowodowane pandemią?

odpowiedz
SF - 04.07.2020 / 22:11, *.tpnet.pl

Czy P,Trener wie co bylo dzis grane ? Wstyd zeby mlodzi zalatwili "LEGIE" !!!

odpowiedz
DNO - 04.07.2020 / 22:09, *.t-mobile.pl

"Trener" na lata !!!

odpowiedz
Kasztan - 04.07.2020 / 22:05, *.47.99

Dno
Od meczu z Jagą Vuko gra na remis
To jest tragedia
Z czym do Europy?!

odpowiedz
quad74 - 04.07.2020 / 22:02, *.chello.pl

Legia grała dobrze może 10 minut (łącznie). Liczba niedokładnych podań, złych przyjęć żenująca. Do tego zagrania czytelne dla przeciwnika, nie stanowiące żadnego zagrożenia. Brak Vesowicza i Kante bardzo odczuwalny. Stolarski na razie to jednak poziom niżej niż Veso. Karbownik jakby trochę wypalony. Wszołek podobnie. Martins na pewno nie lepszy od Slisza. Louquinias też w sumie rozczarowujący. Peckart to co najwyżej rezerwowy, już Rosołek wnosi więcej ożywienia. Najgorsze jest to, że znów oglądanie Legii staje się torturą...

odpowiedz
Mosina - 05.07.2020 / 01:59, *.tpnet.pl

@quad74: Karbownik myśalmi w Realu i Barcelonie więc nie dziw się że "po lecha" nie chciało mu się schylić. Ciekawe co napisali w notesach skauci (ponoć byli) z zagranicznych klubów.

odpowiedz
Kibic emeryt - 04.07.2020 / 21:17, *.centertel.pl

Vucović udowodnił dwie rzeczy ,pierwsza to że mamy skład którym możemy zdominować ligę odpowiednio ją przygotowując i drugie że źle przygotowując można szybko wszystko rozwalić .Legia jest bez formy ! I to zupełnie inny zespół niż przed przerwą i to pośrednio powiedział sam trener .Co dalej ? znów przyjdzie nam zgrzytać zębami oglądając nasz zespół a marzenie o sukcesach w Europie znów będą marzeniami z tym uczniem któremu wydaje się że jest dobrym nieomylny trenerem .

odpowiedz
Spółdzielnia - 04.07.2020 / 21:12, *.icpnet.pl

A gdyby tak powstała "spódzielnia" i 3 mecze w plecy hmmmmmmmm.....
Panowie Filipiak, Probierz, Rudy i Niemiec czy Wy nie dacie rady?????.....

odpowiedz
Ewelina - 04.07.2020 / 21:10, *.play-internet.pl

Może wyjaśnij dlaczego zespół przespał pierwszą połowę.

odpowiedz
Tomek - 04.07.2020 / 21:26, *.play-internet.pl

@Ewelina: Masz racje, kiedy w końcu przyklepiemy mistrzostwo?

odpowiedz
wrt - 04.07.2020 / 21:01, *.vectranet.pl

Jest u jakiegoś brokera kurs, że Legia nie zdobędzie mistrza? Ile dają

odpowiedz
Zlb82 - 04.07.2020 / 20:50, *.t-mobile.pl

Brawo trenerze,trzeba cały czas wywierać na chlopakach presję!!!

odpowiedz
rych - 04.07.2020 / 20:49, *.centertel.pl

Nawet nie udawali że biegają
. Żenada.

odpowiedz
lw73 - 04.07.2020 / 20:46, *.chello.pl

"Widowisko" powiedzmy że słabe ale pomimo puszczonych dwóch goli bardzo dobry mecz młodego bramkarza. Pierwszy mecz w lidze na wyjeździe w Poznaniu wg mnie zdał egzamin

odpowiedz
Kato - 04.07.2020 / 22:56, *.intelly.pl

@lw73: Zgadzam się, jakoś znacznie bardziej podoba mi się gra muzyka od Majeckiego. Jest pewniejszy w interwencjach, nie wypluwa wszystkiego i umie grać nogami. W tych elementach Majecki był bardzo irytujący.

odpowiedz
Fako - 04.07.2020 / 20:40, *.interkam.pl

stwierdzam , że Legia nie umie grać na swoim poziomie z czołówką ligi - piast od kilku spotkań ma pomysł na Legię z Lechem w kratkę jedynie śląsk się udało pokonać nawet Jaga w kryzysie pokazała pazur oby nie było to jedyne zwycięstwo - powtarza się scenariusz z zeszłego sezonu

odpowiedz
Mikrus - 04.07.2020 / 20:39, *.t-mobile.pl

Widać, że Pan Vukovic przygotował chłopaków tylko do meczu z Arką.
Jak się ma takiego Prezesa, to trudno się dziwić. Powinien podpisać kontrakt do 2030 roku?
Bramkarz Muzyk - tragedia, myślę, że kontuzjowany Cieżniak pokazałby klasę. Pozostali, poniżej zera.

odpowiedz
Robert - 04.07.2020 / 22:24, *.inetia.pl

@Mikrus: Gdzie ty widziałeś tragedię z bramkarzem? Prócz tego kontuzjowany z pewnością pokazałby klasę. Co za brednie wypisują ludzie na forum. Chyba faktycznie jesteś jeszcze mikry.
Grałeś kiedykolwiek w realu na boisku, czy tylko w komputerku?

odpowiedz
Bolek - 05.07.2020 / 07:26, *.chello.pl

@Mikrus: Muzyk przy golach nie zawinił, a co miał wyjąć to wyjął

odpowiedz
Dziadostwo! - 04.07.2020 / 20:39, *.centertel.pl

Z czym/kim do Europy ??? z taką grą ciężko będzie przejść pierwszą rundę...

odpowiedz
Zlb82 - 04.07.2020 / 20:54, *.t-mobile.pl

@Dziadostwo!: Ale co tak się srasz o ta le???Człowieku mamy Mistrza, znowu cała Polska płacze, A My się śmiejemy!!!!NIE lapiesz co jest dla NAS najważniejsze????Żeby plakali że znowu My.

odpowiedz
Racja - 04.07.2020 / 20:59, *.centertel.pl

@Zlb82 : Racja, ale jak zagramy w LE to będą płakali jeszcze bardziej, że im odjechaliśmy... ale z taką grą może być ciężko się zakwalifikować...

odpowiedz
Matti - 04.07.2020 / 20:30, *.plus.pl

Dobrze ze mamy przewagę bo jak by nie to to było by po mistrzostwie. Czwarty mecz z kolei i zero pomysłu na gre

odpowiedz
Mila - 04.07.2020 / 20:30, *.t-mobile.pl

żeby meczów Wam nie zabrakło zenada

odpowiedz
Wariat - 04.07.2020 / 20:27, *.vectranet.pl

A podobno mieliście zapierd... tak mówiłeś rok temu...żenada zaczęła się od meczu z Górnikiem i w lidze z Cracovia też przegramy

odpowiedz
Leggurom - 04.07.2020 / 20:26, *.tpnet.pl

niestety widać że w klubie za dużo najemników

odpowiedz
BRD - 04.07.2020 / 20:25, *.chello.pl

I to już 4 mecz... Hańba!

odpowiedz
Kruszankin do Cyzia cudowna akcja! - 04.07.2020 / 20:24, *.chello.pl

Podaj się DO DYMISJI!

odpowiedz
Hiszpan - 04.07.2020 / 20:23, *.telnaptelecom.pl

Żenada Panie Vukovic. Gdzie Ci prawdziwi Legioniści???

odpowiedz
Jesteśmy w miejscu, w którym jesteśmy :) - 04.07.2020 / 20:22, *.plus.pl

Czyli w czarnej d... :)

odpowiedz