Dariusz Żuraw - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Żuraw: W końcu!

Fumen, źródło: Legionisci.com

Dariusz Żuraw (trener Lecha): W końcu! Trzeci mecz z Legią w tym sezonie i po dwóch porażkach, w końcu udało się wygrać. Wyglądaliśmy dobrze w pierwszej połowie. Mieliśmy dużo sytuacji bramkowych, mieliśmy przewagę w posiadaniu piłki oraz kreowaliśmy akcje ofensywne. To zaowocowało dwiema bramkami, a mogły być kolejne. Wiedzieliśmy, że Legia w końcu ruszy. Były stałe fragmenty gry, padł gol i zrobiło się nerwowo. Aczkolwiek odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo.

Tak się złożyło, że ostatnio gramy z bezpośrednimi rywalami do miejsc na podium. To oznacza walkę w każdym meczu. Teraz musimy się zregenerować i zrobić wszystko co w naszej mocy, aby w środę awansować do finału.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Zu(L)us - 05.07.2020 / 22:50, *.centertel.pl

"Gratulujemy "trzeciego miejsca ."Mniej niż zero "

odpowiedz
Zu(L)us - 05.07.2020 / 22:32, *.centertel.pl

Tylko się nie zesraj amikowcu. 7 dni i zapraszamy wszystkich na Starówkę. Będzie się działo

odpowiedz
Zu(L)us - 05.07.2020 / 22:23, *.centertel.pl

Tylko sie

odpowiedz
Przasnyszanin - 05.07.2020 / 07:11, *.multimo.pl

Tak, tak dla was , to więcej niż majster .... czy jakoś tak u was się mówi .

odpowiedz
M@c - 05.07.2020 / 01:57, *.chello.pl

Czekam na kolejny mecz Legia vs Lech w finale PP.

odpowiedz
Mosina - 05.07.2020 / 01:51, *.tpnet.pl

Legia idzie planowo po "mistrzynię Polski". Lech nieplanowo może być vicemistrzem. Legia normalka, Lecha Vice byłoby sukcesem ponad przedsezonowe oczekiwania.

odpowiedz
Ha - 05.07.2020 / 09:31, *.chello.pl

@Mosina: NIgdy!!! Jechac z tym kuchenkorzem i żaden vice... najlepszy spadek... tam jest wasze miejsce, bez Amiki moze dopiero byscie sie bronili przed spadkiem, a wczesniejsze sezony wychodzili z 2 ligi pyraki ziemniaczane

odpowiedz
PO(L)DI - 05.07.2020 / 01:28, *.t-mobile.pl

Legia za późno sie zaangażowała w mecz, gdyby zrobiła to wcześniej to było by lepiej. Lech się wypruł i chyba będzie pokutował w PP. Konsensus jest taki czy Legia gra o mistrza czy inne miejsce to ciśnienie rywala jest ogromne. Legia mistrz, ale trzeba pomyśleć co z grą poza naszą ligą. Nikt raczej nie podniesie znacząco rankingu, oprócz legii.

odpowiedz
Greg81 - 06.07.2020 / 10:46, *.t-mobile.pl

@PO(L)DI: to prawda, przespali pierwszą połowę, a druga już mi się podobała gra był pressing i stwarzaliśmy sytuacje . Zastanawiam się czy Rosołek i Rochpowinni grać od początku

odpowiedz
Michał - 05.07.2020 / 00:09, *.plus.pl

Oj oj w końcu zwycięstwo nad LEGIA!!! Oj oj na koniec ligi 2 miejsce oj oj!!

odpowiedz
powiś(L)e - 04.07.2020 / 22:59, *.chello.pl

W końcu znowu będziecie "vice majstrami" xD tuż za Legią.I tak ma być !

odpowiedz
Legionista - 04.07.2020 / 22:12, *.ovh.net

Brawo trener Zuraw. Takiego mam trzeba w Legii. Brawo Lech. Takiej druzyny nam potrzeba w Legii. Lech i Legia zawsze razem.

odpowiedz
Sputnik 44 - 04.07.2020 / 23:14, *.vectranet.pl

@Legionista: ostatnie upały ewidentnie niektórym rzuciły się na głowę...

odpowiedz
Jean Pierre - 05.07.2020 / 07:29, *.icpnet.pl

@Sputnik 44: a po upałach, burze z piorunami ;)

odpowiedz