fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Lech Poznań - Legia Warszawa

Mistrzostwo jeszcze nie teraz

Mishka, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa przegrała na wyjeździe z Lechem Poznań 1-2. Oznacza to, że na świętowanie 15. w historii mistrzostwa Polski legioniści muszą jeszcze poczekać.

Obie drużyny rozpoczęły mecz spokojnie. Lechici długo rozgrywali piłkę, ale dzięki dobrze spisującej się linii obrony stołecznego zespołu, nie byli w stanie zagrozić bramce Muzyka. W 16. minucie po stałym fragmencie dla gospodarzy szybką kontrę wyprowadził Michał Karbownik, odegrał do Wszołka, a ten zagrał przed pole karne. Niestety, legioniści nie potrafili w tej sytuacji nawet oddać strzału. W odpowiedzi Timur Żamaletdinow odważnie wbiegł w pole karne, ograł trzech legionistów, a Dani Ramirez zakończył akcję strzałem. Na szczęście piłka przeleciała ponad poprzeczką. Lechici złapali jednak wiatr w żagle i chwilę później w doskonałej sytuacji znalazł się Kamil Jóźwiak, ale i on minimalnie się pomylił.

Legioniści pierwszy strzał oddali w 22. minucie, kiedy to Walerian Gwilia niecelnie uderzył głową. W 23. minucie zagotowało się pod bramką bronioną przez Muzyka, bowiem gospodarze domagali się rzutu karnego po starciu Lewczuka z jednym z zawodników Lecha. Chwilę później mogli się już jednak cieszyć z pierwszego gola. Po rzucie rożnym piłkę do siatki wpakował Kamil Jóźwiak. Dwie minuty później Muzyk popisał się dobrą interwencją, tym razem ratując swoją drużynę przed utratą bramki. Lechici nie zwalniali tempa. W 29. minucie było już 2-0. Świetnym uderzeniem w długi róg popisał się Jakub Kamiński. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do siatki. 5 minut później Dani Ramirez znowu zmusił Muzyka do efektownej interwencji. Na boisku zrobiło się nerwowo. Lechici mieli dwa rzuty wolne, sędzia pokazał także dwie żółte kartki. Nie ostudziło to jednak emocji. Po faulu na Luquinhasie w przepychanki wdał się Andre Martins, ale tym razem obyło się bez upomnień.

W 44. minucie na dobrą pozycję wychodził Żamaletdinow, ale został uprzedzony przez obrońców. Jeszcze przed przerwą niecelny strzał oddał Tomas Pekhart, Wszołek ostro sfaulował Jóźwiaka, sędzia sypnął kartkami i można było zejść do szatni. Do przerwy legioniści zasłużenie przegrywali 0-2.

Drużyny wybiegły na drugą część spotkania bez zmian w składach. W 53. minucie Luis Rocha zmienił na boisku Pawła Stolarskiego. Chwilę później Aleksandar Vuković dokonał drugiej zmiany - w miejsce Luuinhasa wszedł Mateusz Cholewiak. W 57. minucie Wszołek dobrze wyszedł prawą stroną, z niemal końcowej linii zagrał przed bramkę, ale Gwilia nie zdołał wykończyć tej akcji celnym strzałem. To jednak Lech, podobnie jak w 1. połowie, był drużyną prowadzącą grę. Legionistom się nie spieszyło, a i lechici, mając dwubramkową przewagę, także nie forsowali tempa. W 63. minucie Cholewiak dobrze zagrał z lewej strony w pole karne, jednak Pekhart nie doszedł do piłki. Dwie minuty później ofiarną interwencją popisał się Artur Jędrzejczyk i piłka wyszła poza boisko. W 67. minucie Rocha pobiegł lewą stroną, zgrał do Pekharta, który odegrał do Cholewiaka. Niestety, i tym razem strzał był niecelny. To był ostatni kontakt Czecha z piłką, ponieważ chwilę później opuścił boisko. Zastąpił go Maciej Rosołek, który od razu stanął przed szansą pokonania bramkarza, ale wywalczył tylko rzut rożny. Po stałym fragmencie w słupek uderzył Jędrzejczyk, a piłkę z bardzo bliskiej odległości do bramki wbił Igor Lewczuk. Po golu legioniści nieco się ożywili i częściej zaczęli zapuszczać się w pole karne Lecha. Czasu na zmianę losów spotkania było jednak coraz mniej.

W 82. minucie legioniści wykonywali rzut wolny. Do piłki podszedł Domagoj Antolić, piłkę zgrał jeszcze Jędrzejczyk, ale akcja zakończyła się tylko źle wykonanym rzutem rożnym. Chwilę później Tymoteusz Puchacz musiał ratować swoją drużynę przed kolejną groźną akcją. Końcówka należała do Legii. Po kolejnym stałym fragmencie Cholewiak z bliskiej odległości próbował pokonać van der Harta, ale bramkarz Lecha obronił ten strzał. Sędzia doliczył do drugiej połowy 4 minuty. Lechici robili co mogli, żeby zyskać cenne sekundy i nie pozwolić Legii na kolejne świętowanie mistrzostwa na własnym stadionie. To im się udało - Lech pokonał Legię 2-1.

Ekstraklasa
34. kolejka
#LPOLEG
8167
Poznań
4.07.2020
17:30
Lech Poznań
Legia Warszawa
Lech Poznań
2-1
Legia Warszawa
24' Jóźwiak
29' Kamiński
(2-0)
Lewczuk 71'
1 Mickey van der Hart
91 Bohdan Butko
37 Lubomir Satka
5 Djordje Crnomarković
27 Tymoteusz Puchacz
38 Jakub Kamiński 70'
15 Jakub Moder
25 Pedro Tiba
7 Kamil Jóźwiak
14 Dani Ramirez 72'
11 Timur Żamaletdinow 83'
33 Karol Szymański
2 Robert Gumny 70'
6 Karlo Muhar
13 Tomasz Dejewski
16 Juliusz Letniowski
21 Michał Skóraś
22 Wołodymyr Kostewycz
23 Filip Szymczak 83'
36 Filip Marchwiński 72'
Wojciech Muzyk 19
52' Paweł Stolarski 41
Artur Jędrzejczyk 55
Igor Lewczuk 5
Michał Karbownik 14
Paweł Wszołek 22
Andre Martins 24
Domagoj Antolić 7
Walerian Gwilia 8
55' Luquinhas 82
68' Tomas Pekhart 9
Radosław Cierzniak 33
Mateusz Wieteska 4
52' Luis Rocha 16
Inaki Astiz 34
Piotr Pyrdoł 31
55' Mateusz Cholewiak 17
Radosław Cielemęcki 67
Bartosz Slisz 99
68' Maciej Rosołek 39
Trener: Dariusz Żuraw
Asystent trenera: Karol Bartkowiak, Dariusz Skrzypczak
Kierownik drużyny: Mariusz Skrzypczak
Lekarz: Krzysztof Pawlaczyk
Masażyści: Maciej Łopatka, Marcin Lis
Trener: Aleksandar Vuković
Asystent trenera: Aleksandar Radunović, Marek Saganowski
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Mateusz Dawidziuk
Masażyści: Paweł Bamber, Michał Trzaskoma, Przemysław Wielebski
Sędziowie
Główny: Paweł Gil
Asystent: Konrad Sapela
Asystent: Marek Arys
Techniczny: Karol Iwanowicz
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (187)

+dodaj komentarz
76 - 06.07.2020 / 20:33, *.plus.pl

Gramy zenująco...robią z nami co chcą...piast lech...szczęscie ze to nie srodek sezonu bo majstra by nie było....i jeszcze jedno Muzyk to bramkarz mistrza polski????? Przecież jego elektrycznosc a jednoczesnie spóznianie się....i niepokój czy aby się nie połamał....

odpowiedz
Legia92 - 06.07.2020 / 13:08, *.vectranet.pl

Cześć,

gdyby ktoś z karnetowiczów wiedział, że nie będzie w stanie pojawić sie na meczu z Cracovią 11 lipca i mógłby przepisać karnet to poprosiłbym o kontakt mailowy pod adresem tylkolegia92@o2.pl. Najchętniej bilet normalny na trybune wschodnią

Dzięki!

odpowiedz
M@c - 06.07.2020 / 12:16, *.chello.pl

Cóż my mamy za sezon, w którym wystarczy 66 punktów do zdobycia mistrzostwa. W zeszłym sezonie Legia zdobyła 68 i przegrała tytuł z Piastem, który zdobył 72 punkty. Różnica to bramki strzelone, ale jeśli chodzi o zdobywane punkty to jest podobnie jak poprzednio Nie wiem, czemu się media spuszczają nad Legią i jej przewagą. W tym sezonie po prostu nie ma konkurencyjnej ekipy, która by regularnie punktowała jak Piast w sezonie 2018/19.

odpowiedz
antek - 06.07.2020 / 12:51, *.play-internet.pl

@M@c: niema

odpowiedz
antek - 06.07.2020 / 11:51, *.play-internet.pl

NiE MA BRAMKARZA

odpowiedz
PaweLek - 06.07.2020 / 08:49, *.t-mobile.pl

Siema udostępnię miejsce na wschodnią na Cracovię. leszek00001@op.pl

odpowiedz
pol - 05.07.2020 / 21:55, *.chello.pl

KOLEJNA PORAŻKA NIEDOJDY PINOKIA

odpowiedz
vuko WON !!!! - 06.07.2020 / 00:57, *.t-mobile.pl

@pol: "kibice = pinokio" może, niektórzy jeszcze pamiętają jego wypowiedź

odpowiedz
StefQ - 05.07.2020 / 20:12, *.centertel.pl

Ciekawe gdzie ci wszyscy miłośnicy i zwolennicy wszechpotężnego trenera. Jakoś od 2 tygodni nie czytam tych ochów i achów. Czyżby dlatego że drużyna gra fatalnie a trener to miernota?!?!

odpowiedz
Krzeszczu - 05.07.2020 / 20:15, *.bredband2.com

@StefQ: Oj jest ich nadal mnostwo, co widac pod artykulem o przedluzonym kontrakcie. A ja oberwalem nawet niezle tylko dlatego ze mialem czelnosc podwazyc boskosc tej naszej trenerskiej Vanessy Paradise.

odpowiedz
FerreroRochee - 05.07.2020 / 19:07, *.t-mobile.pl

Jestem zszokowany dobrą grą Rochy, to ten sam piłkarz ?

odpowiedz
wybitny_ekspert - 06.07.2020 / 12:50, *.35.38

@FerreroRochee:
Kończy mu się kontrakt i szuka nowego klubu (albo przedłużenia) to gra na 100% zaangażowana. Szkoda że dostaje szanse od trenera na końcu jak inni zawiodą i dopiero dzisiaj widzimy że to może być w miarę niezły kocur bez szaleństw ale spokojnie pierwszy skład (poziom jak Hlousek ale inna specyfika).

odpowiedz
:/ - 05.07.2020 / 18:13, *.master.pl

Z takim poziomem to i z podpiździem bb będzie ciężko

odpowiedz
bronek49 - 05.07.2020 / 17:44, *.chello.pl

boję się żeby nie powtórzyl się poprzedni sezon bo teraz będzie nerwówka jeżeli z cracowia nie zdobędą chociaż jednego punktu to może być duzy problem w meczach z Lechią i Pogonią będzie trudno choć o punkt , ale najgorsze jest to co gra Legia czyli kiche ostatnie trzy mecze to dominacja przeciwników a to co robil Lech z Legią to dominacja Lecha który przerastał Legie o dwie klasy ale jak modło być inaczej skoro Legia miała tyle strat piłek i niecelnych podań że trudno było myśleć o dobrym rezultacie

odpowiedz
Kami(L) - 06.07.2020 / 12:41, *.chello.pl

@bronek49: Nie oszukujmy się, połowie drużyny bardziej chciało sie leżęc niż grać. Uwidaczni się brak Vesovica. To co robili na prawej stronie z Wszołkiem to była poezja. Teraz widać, że Stolarski jeszcze nie jest przygotowany na ten poziom. Wydaje się, że mistrz i tak będzie, bo to tylko 1 pkt. Ale jeśli on już sami siebie koronowali i przestali się nagażować w grę to może się okazać, że mistrz będzie, ale my już bez pkt. Lech i Piast raczej wszystkiego nie wygrają, tm do 6 miejsca jest cisno i każdy jeszcze walczy i to własnie dzięki temu zdobędziemy mistrza, ale raczej grą już nie zachwycimy.

odpowiedz
trick - 05.07.2020 / 16:46, *.interarena.pl

Muszą nasi kopacze ostro się zmobilizować i wznieść na wyżyny bo Craxa , Śledziki ostro dymają swoich rywali a w Gdańsku może być różnie a nie zdobycie mistrza z taką przewagą to byłaby plama na wskroś gorsza jak porażka w eliminacjach LM...
Uwaga wszyscy graja przeciw Legii

odpowiedz
trick - 05.07.2020 / 17:00, *.interarena.pl

@trick: Śledziki na koniec zachowali się jak leszcze ....

odpowiedz
Hybre - 05.07.2020 / 16:25, *.209.219

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, bo jak poniżej słusznie wypunktowano, nigdy nie jest ani tak dobrze, ani tak źle jakby się mogło bezpośrednio po meczu wydawać...

odpowiedz
bzura7 - 05.07.2020 / 12:56, *.play-internet.pl

do Leśny Dziadek: czekałem na taką mądrą wypowiedź, dzięki i pozdrawiam 100%racji

odpowiedz
Frugo - 05.07.2020 / 12:46, *.chello.pl

Druga połowa super wysoki pressing dużo sytuacji jest progres nie płakać tylko się cieszyć wynik i pierwsza połowa słaba ale pamiętajmy na trudnym terenie który nabity motywacją poprzednich porażek tu dzież upokorzeń spiął pyry.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.07.2020 / 11:36, *.centertel.pl

Mamy zbyt duze oczekiwania wobec...wszystkiego. Oczywiscie nikt nam tego nie zabroni, rowniez marzen o Wielkiej Legii, grajacej w grupie LM. Ale...Mamy przecietnego prezesa, z przecietnymi wspolpracownikami, przecietnego trenera i przecietnych zawodnikow. Slowo przecietny jest tu kluczowe. Bo to nie jest przecietnosc europejska, tylko polska. Nie ma kasy, wiec powstala akademia, zeby byla...sponsorem klubu. Tylko ile na takim rozwiazaniu mozna zarobic??? Moim zdaniem przejedziemy sie, myslac ze wyjdziemy w ten sposob z przecietnosci. Ale jakos to bylo, jest i bedzie. Jezeli bedziemy na poziomie radosci z MP i PP, a Europa nie bedzie wykladnikiem rozwoju klubu, to zostaniemy na tym poziomie. Oczywiscie, nikt nam nie odbierze radosci z ogrywania (w bolach) ligowej przecietnosci, ale czy to maja byc nasze ambicje....? Chcialbym sie pomylic, i tego zycze przede wszystkim prezesowi, niech sie panu uda....

odpowiedz
eLpolo - 05.07.2020 / 16:19, *.240.9

@Leśny Dziadek: Masz dużo racji. Tylko skąd wsiąść kasę w tej przeciętnej lidze ? Żyjemy tu gdzie żyjemy i jeszcze daleko nam do poziomu czołowych europejskich lig. Nie mamy też właścicieli którzy wyłożą grube miliony szejków, bogatych Rosjan i innych. Nikt nie wyłoży takiej kasy na tak niepewny i skorumpowany produkt jak polska piłka. Kibice też w tym nie pomagają.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.07.2020 / 18:37, *.centertel.pl

@eLpolo: Nie chodzi tylko o kase. Decyzje podejmowane w Legii sa albo kiepskie, albo tragiczne. Poza tym jestem porazony tym, co gramy od kilku spotkan. Nie ma zadnego pomyslu ma rozgrywanie akcji. Nie ma gry pilka. Jest jej bezsensowne holowanie az do straty. Nie mam pojecia co sie stalo, ale wyglada to dziwnie. Bylo calkiem przyzwoicie na poczatku roku, a po powrocie na boiska, druzyna padla mentalnie. Oczywiscie, sa kontuzje, ale trudno wszystko zwalac tylko na urazy. Poza tym (ktos o tym napisal) niektorzy nie graja na swoich pozycjach. A to strata potencjalu. Odszedl bramkarz i co sie okazalo? Jeden ma ciagle bole plecow, a drugi nie jest gotowy na ten poziom. Co to za dziwne budowanie zespolu? Dlaczego rok temu nie pozyskano Kirkesova? Jak to mozliwe, ze prawonozny zawodnik gra na lewej obronie? Oczywiscie gra dobrze, ale to kolejna utrata potencjalu. I mozna tak pisac i pisac. W klub pilkarski, podobnie zreszta jak w inny projekt, mozna zainwestowac mnostwo pieniedzy, ale nic z tego moze nie wyniknac. Gdy sie nie ma pomyslu, doswiadczenia, logiki i konsekwencji w dzialaniu. Ja tego w Legii nie widze. Cieszymy sie z przeblyskow i krotkich okresow dobrej gry, ale calosc wyglada tragicznie. Jak fryzura prezesa - zywiol, bez skladu i ladu, ubrany w pusty marketing...

odpowiedz
Wolfik - 05.07.2020 / 21:22, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Dwa lata temu Kolega Tomek Mokotów pisał o braku Dyrektora sportowego. Dwa lata!!! Coś się z tej kwestii zmieniło? Bo jeśli ktoś mi odpowie, że przecież jest Radosław Kucharski.....

Nie rozumiem również dlaczego od kilku meczów nie gamy tak jak w ostatnich meczach fazy zasadniczej. Miałem nadzieję, że taka gra będzie naszym znakiem firmowym. Dlaczego wrócił minimalizm i demony przeszłości? Granie na remis i "zero z tyłu" zawsze skończy się źle. Albo prawie zawsze. Tak sie już nie gra nigdzie w Europie, tylko u nas. Potem dziw, że jak stracimy gola w 80 minucie to nie ma czasu na odrobienie strat.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.07.2020 / 23:25, *.centertel.pl

@Wolfik: Masz racje. Mam wrazenie, ze prezes nie przyjmuje zadnej, chocby najbardziej rzeczowej krytyki. Jest najmadrzejszy i nie dopuszcza mysli, ze moze byc inaczej. Stad brak Dyrektora sportowego, a trener i cala reszta wdziecza sie i liza radosnie po cojones. Nie chce analizowac obecnego skladu, za dlugo by to trwalo. Ale jak sie na to spojrzy, to gdy wypada kilku zawodnikow, calosc sie totalnie sypie. Poza tym jakie sa perspektywy z zawodnikami, ktorzy maja juz swoje lata, a mlodzi sa sprzedawani, zeby pozostali mieli na miske. Tak to niestety wyglada. To okienko transferowe pokaze dokad zmierzamy. Mladenovic to duzy plus, ale to za malo. Oby byl jakikolwiek plan na rzeczywiste wzmocnienia, chociaz mam powazne watpliwosci, czy tak sie stanie. Ale napisze to jeszcze raz, chce sie pomylic i to bardzo...

odpowiedz
Korek - 06.07.2020 / 01:25, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: niestety nie pomylisz się i to ani na jotkę. Przeciętność oraz bylejakość opanowała nasz klub - na dobre. Jeżeli komuś się to nie podoba, trudno i tak tego nikt nie zmieni. Ot, polska i legijna rzeczywistość...

odpowiedz
AAA - 05.07.2020 / 11:22, *.chello.pl

Czy Miszcz Karbownik miał jakieś celne podanie?

odpowiedz
Lukas - 05.07.2020 / 10:40, *.chello.pl

Ślepy prowadzi głuchego po mistrzostwo...

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 05.07.2020 / 10:35, *.play-internet.pl

No cóż-dopóki za prezesa będziemy mieli dziada,a za trenera słupa,to tak właśnie będzie wyglądała nasza gra.Wogóle nas-Polaków wpędzono w stan dziadostwa.Każą nam się cieszyć,że Niemcy spojrzeli na nasz kraj łaskawym okiem,że U.E.rzuciła kilka Euraków więcej,albo w P.E.jakiś komisarz unijny poklepał naszego po plecach.I powiem szczerze,że nam (Wam) zaczęło to wystarczać.Tak samo jest z Legią-doprowadzili nas (Was) kibiców do takiego stanu,że zdobycie Mistrzostwa Polski jest powodem do dzikiej radości,a pokonanie w europucharach drużyny z Luksemburga powoduje euforię graniczącą z ekstazą.I powiem Wam,że ten stan dziadostwa będzie trwał,dopóki nie zostaną poczynione podstawowe zmiany.Przede wszystkim,żeby się rozwijać,iść do przodu,stawać się coraz lepszym,potrzeba INWESTORA,a nie "małego prezesa,który kręci swoje małe interesy" Przy Mioduskim zaś,nie czeka nas żaden rozwój-przynajmniej sportowy,bo za dziadowskie pieniądze buduje się tylko dziadowskie kluby.

odpowiedz
775 - 05.07.2020 / 10:46, *.orange.pl

@FOREVER LEGIA: Zgodzę się z Twoim zdaniem, w tym kraju miernota to poziom wystarczający aby zadowolić większość społeczeństwa w niemal wszystkich dziedzinach życia. To przykre, ale ciężko zmienić postawę ludzi gdy wielu idzie ślepo za maksymą „chleba i igrzysk”.

odpowiedz
Nie w tym kraju - 05.07.2020 / 11:10, *.vectranet.pl

@775: tylko w naszym kraju ,Zapamiętaj to raz na zawsze ,kolego

odpowiedz
Krzeszczu - 05.07.2020 / 11:12, *.bredband2.com

@Wolfik: Kolego, co do ewentualnego inwestora, to problem tkwi zupelnie gdzie indziej. Tzn dlaczego owego nie ma. Ani chetnych.

odpowiedz
Krzysztof - 05.07.2020 / 12:20, *.plus.pl

@Krzeszczu:
Czyli gdzie Twoim zdaniem? Rozwiń temat bo ciekawa dyskusja.

odpowiedz
Wolfik - 05.07.2020 / 13:56, *.mm.pl

@Krzeszczu: To o czym wspominasz Przyjacielu, to z pewnością jeden z powodów. Zapewne ważny, ale nie najważniejszy. Dlaczego tak sądzę? Bo podobnie jest w innych regionach Europy a mimo to są sponsorzy. Bo grając regularnie w LE (nie mówiąc o już LM) można zrobić marketing o szerokim zasięgu. Ale w polskiej lidze? Bądźmy poważni.....
Zresztą...większość poważnych zagranicznych firm jest od dawna "obstawionych", rodzimych nie ma - a jeśli są, to szefują im pociotki aktualnie rządzących zajętych jedynie napychaniem kabzy (vide Lubin).

odpowiedz
Krzysztof - 05.07.2020 / 13:56, *.amazonaws.com

@Krzeszczu:
Próbuję Cię zrozumieć, ale problem jest chyba szerszy. Tzn. też chciałbym żeby w Nasz klub inwestował poważny podmiot, tylko jak napisał wyżej Kolega Wolfik, jesteśmy 30 ligą w europie! O zgrozo, toż to zwyczajnie obciach. Problem polega troche na tym, że sami jako tak Klub jak i Polacy uważamy się za poważnego gracza w europie.
A niestety, mimo że mamy potencjał to na dzień dzisiejszy tak nie jest. Trochę widać to chociażby po kwotach jakie oferują nam lepsze ligi. Ok, Radek Majecki za 7 baniek to spoko kwota, ale ciągle poruszamy się w tym nieprzekraczalnym obszarze 10 mln, co w lepszych ligach (nie mówię o najlepszych) staje się normą.

Serdeczności
Krzychu

odpowiedz
Krzeszczu - 05.07.2020 / 14:03, *.bredband2.com

@Krzysztof: @Wolfik: Panowie, tak, problem jest napewno szeszy ale imho sprowadza sie wlasnie do tego gruntu. Spojrzcie tylko tu na forum, gdzie widnieja wpisy ze najwazniejszy jest Mistrz i wlasne podworko, a wszystko inne (europa) to pies yeeebal. A jak sie komus to niepodoba to niech spada na k6 czy zmienia klub.
Takie marne i malostkowe podejscie rzadzi, hmmmm, pewnymi srodowiskami, i od tego sie zaczyna. A dalej juz te detale o ktorych wspomnialem.
W innych krajach tak nie ma, tzn w tych z powaznymi ligami, bo cos takiego po prostu wytepiono. Kibicowanie, wsparcie itp to jedno. A to sie odprawia w polskich klubach to cos innego. U nas polsilver, lech tez ma swoich, wisla tez, inne kluby pewnie tez. Niestety, jak mawial klasyk, taki mamy klimat, i, powtarzam, nikt powazny ani szanujacy sie z powazna kasa i sporym trademarkiem w to nasze polskie pilkarskie szambo nie wejdzie.
Ale co ja tam wiem... ;-))

pozdro.

odpowiedz
Wolfik - 05.07.2020 / 14:17, *.mm.pl

@Krzeszczu: :@Krzysztof: To też chciałem napisać! Krzysztof podaj mi kraj sponsora, który byłby zdolny zadowolić tzw. "ogół"???? Niemcy - nie, bo wiadomo. Francuzi - nie, bo Francji przecież dawno nie ma, Szwedzi to pedały i lesby, Holendrzy to ćpuny, Hiszpanie to głupki, a Anglicy nas zdradzili w 39. Rosjanie - nie bo komuniści i mafia, Chińczycy więźili Dalaj Lamę, Koreańczycy już tu byli, Arabowie - o zgroza! Amerykanie nie znają się na piłce to samo Japończycy. Czesi są śmieszni, Ukraińcy to Banderowcy, Luksemburg to Unia a właśnie wstajemy z kolan, a włoska to dobra jest pizza. Został ktoś????

odpowiedz
Krzysztof - 05.07.2020 / 14:43, *.amazonaws.com

@Wolfik:
Mocno ironicznie, ale w sumie masz racje. To jest niestety trochę Polskość (z przekąsem, ale i z bólem serca).
Niestety, faktycznie jest tak że przez pryzmat genialnego ruchu kibicowskiego popadliśmy niejako w małostkowość, tzn. na zasadzie cieszymy się że jesteśmy naprawdę nieźli, i to nam wystarcza. A moim zdaniem nie do końca o to chodzi.

Zdrówko Panowie!

odpowiedz
Krzeszczu - 05.07.2020 / 14:51, *.bredband2.com

@Krzysztof: @Wolfik: bo przeciez, wedle tegoz to ruchu, nikt nie przychodzi na stadion dla pilki, czy sportu (tudziez wynikow) ale dla atmosfery i opraw. Nie liczy sie widowisko sportowe tylko fajerwerki i labada malego walczyka. Kogo interesuje walka z Barcelonami, Dortmundami, czy innymi Manchesterami, skoro fajniej jest szalec z Lechem, Jagiellonia, czy Wisla, bo mozna komus podpierniczyc flagi? O ironio....
(i dziwimy sie ze pilkarsko jestesmy w dööpie i ze zaden inwestor w to nie wchodzi)

odpowiedz
Krzysztof - 05.07.2020 / 15:55, *.amazonaws.com

@Krzeszczu:
Nic dodać, nic ująć. A jeszcze pamiętam (jak Wy Panowie z pewnością również), jak na Starej Żylecie Różyk uciszał Żylete bo Kryta zarzuciła piosenkę. I to było fajne bo nie było lepszych i gorszych.
Różnica polega na tym że kiedyś nie trzeba było krzyczeć "Cała Legia zawsze razem" żeby tak było. Dziś jest odwrotnie, niby się to śpiewa a jesteśmy podzieleni że hoho.

Zdrowia!

odpowiedz
Prosta metoda - 05.07.2020 / 16:02, *.t-mobile.pl

@FOREVER LEGIA i reszty: Wydaje mi się, że problemem jest nie tylko kasa czy "polsilver", ale kto chciałby tu grać ? nawet gdyby ktoś rzucił 50 milionów Euro na transfery, to co z tego, kogo byście chcieli za tę kasę ?
Może Boateng z Bayernu + Cunha z Herthy + Cuadrado z Juventusu ?

NITK TU K**WA NIE CHCE GRAĆ
Zostają piłakrze którzy gdzieś niewypalili, ktoś kto chce odbudować formę, grajki z trzecich lig hiszpańskich i inne zwały, kupowane są nadzieje - czasami trenerami kupowane są pośrednio lepsi grajkowie

Moim zdaniem cała Legia powinna się opierać o młodych (17-19) talentach europejskich, coś na wzór RB Salzburg oraz doświadczonych polskich top graczach i kilku topowych polskich młodziakach.

np. Jędza, Glik, Lewczuk, Karbownik, Płacheta, Góralski
to jakis niemożliwy do sklecenia trzon składu ?







odpowiedz
Krzeszczu - 05.07.2020 / 16:11, *.bredband2.com

@Prosta metoda: Tu tez masz w zupelnosci racje! Od lat powtarzam ze nie potrafie pojac dlaczego klub jak Legia nie potrafi znalezc talentow/reprezentantow kraju 18-22 i tych sciagnac. I nimi grac. Uzupelniajac sklad doswiadczonymi, ale nie starymi, kilkoma zagranicznymi grajkami.
Byly przeblyski ale zmarnowane szanse. Pamietasz np sklad z Odzidzia, Moulinem, Juniorem? Pazdek w obronie, Bereszynski na skrzydle (prawa obrona). Wyobrazmy sobie ze wtedy mielibysmy kilku najzdolniejszych mlodych polakow? Jestem pewien, ze gdyby przez kilka sezonow nie tylko Legia tak grala/miala taka strategie i polityke, ale i nasi najwieksi konkurenci (Lech, Lechia, Piart, Jagiellonia itp) to nie tylko poziom pilki by sie podniosl znacznie ale i atrakcyjnosc ligi. A co za tym idzie, zamiast nedznych hiszpanow z 3ej ligi i innych przereklamowanych -icov, do ligi naplywaliby duzo lepsi pilkarze. I zanim mi tutaj inne paski na dresie wyskocza z jadaczka, nie, nie chodzi mi o Messih, Ronaldow, czy innych Pogbow. Ale napewno pilkarze pokroju Odzidzi czy Prijo lub Niko.
Ale, zeby tak bylo, potrzeba pomyslec i miec jakas strategie. W Legii takowej (czy innej) strategii nie ma. Moze bedzie za kilka lat, jak juz Centrum bedzie istniec i dzialac. Kto wie. Nie wiem od ilu lat juz to powtarzam, ale teraz i w najblizszej przyszlosci niestety nie widze zmiany na lepsze.
Pozdro.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 06.07.2020 / 01:09, *.play-internet.pl

@Prosta metoda: Fakt,ciężko kogokolwiek znaleźć,żeby dosypał dużo kasy,a jeszcze najlepiej,żeby za bardzo się nie upominał o w miarę szybkie zwroty.Problem leży w tym,że u nas dalej tkwimy w latach 80/90-tych ubiegłego wieku,kiedy przy piłce nożnej kręcili się różnej maści "biznesmeni" typu Krzyżostoniak,czy Kozubal,że o Ptaku nie wspomnę.Bez zadnego nadzoru ze strony państwa,P.Z.P.N.u oraz innych instytucji,które służyły do kontrolowania(a jak takowych nie było,to należało je stworzyć),ci biznesmeni-a raczej aferzyści doili kluby z pieniędzy.Niestety,ale do tej pory niewiele się w tej kwestii zmieniło,nadal Polska jest idealnym polem nie dla poważnych inwestorów,a dla różnej maści hohsztaplerów-(chociaż od kilku lat,powoli i w bólach i wbrew niektórym"czynnikom zewnętrznym" to się zmienia)-dla których "mętna woda to idealne miejsce do łowienia ryb".Reasumując-dopóki P.Z.P.N.zdecydowanie nie wkroczy do akcji i nie ustali jakichś kryteriów,a przede wszystkim nie wprowadzi regulacji prawnych,które ograniczą działalność pseudodziałaczy,dopóty ŻADEN UCZCIWY INWESTOR ŻADNYCH PIENIĘDZY TU NIE ZAINWESTUJE,BO NAJZWYCZAJNIEJ W ŚWIECIE ZOSTANIE WYDYMANY przy "aprobacie"P.Z.P.N.u,który otrzepując się z odpowiedzialności zrzuci wszystko na"wolny rynek".Oj dużo wody w Wiśle musi jeszcze upłynąć,zanim w tej kwestii i nie tylko w tej zresztą,będzie w naszej Ojczyźnie "normalnie".Ale jest nadzieja,że step by step i dojdziemy do celu.Z fartem.

odpowiedz
Kamuflaż - 05.07.2020 / 10:24, *.tpnet.pl

To samo co rok temu, a nawet jeszcze gorzej, bo o tej porze Legia miała mniej porażek i więcej pkt. Klepanie dziadów pokroju Arki, Wisły czy Korony na nic się zda, bo przyjedzie mistrz Mołdawii czy Kazachstanu i pokaże nam miejsce w szeregu. Legia nie zrobiła kroku do przodu, wręcz przeciwnie cofa się w rozwoju i równa do reszty tej jakże okazałej Ekstraklasy, dlatego zamiast oglądać mecze piłki nożnej oglądamy rąbankę rodem z 3 ligi. Wyświechtane "ważne że 0 z tyłu" pokazuje z jakim nastawieniem grają drużyny w tej śmiesznej lidze, czyli najpierw bronimy, bronimy, a jak nam strzelą zaczynamy szturmować bramkę niczym husaria. Od lat strategia PMS'u dostaje po ryju na każdym szczeblu, ale wierni adepci tej elitarnej szkoły trwają przy tym założeniu jak pies przy budzie. Vuković nie jest inny, jest dokładnie odzwierciedleniem tej archaicznej szkoły i mamy to co mamy. Minimalizm, kunktatorstwo i gra na alibi znacie to?

Przyszły mistrz Polski mając 11 pkt przewagi w tej gównianej lidze, zamiast rozstawić towarzystwo po kątach, zapewnić sobie tytuł najszybciej jak się da, to opuszcza łeb i nastawia dupy - bez komentarza. Dno i wodorosty, a puchary za pasem, zaraz zaraz jakie puchary? 2 runda eliminacji i po ptakach! Ludzie dali się nabrać na te wysokie zwycięstwa, co przysłoniło im trzeźwe spojrzenie na całą sytuację. A prawda jest taka że liga się zwija i Legia razem z nią, czego dowodem są europejskie puchary, miłego dnia.

odpowiedz
Krzeszczu - 05.07.2020 / 10:28, *.bredband2.com

@Kamuflaż: Brawo. Swietnie powiedziane. W zupelnosci popierawm wszystko co napisales i chetnie sie pod tym podpisuje. Podobnie mowie od kilku lat, ale pewnie wiesz jakie sa/mam tego efekty...
Pozdro.

odpowiedz
Wolfik - 05.07.2020 / 11:07, *.mm.pl

@Kamuflaż: To bardzo przykre, lecz prawdziwe. Nieraz słyszałem wypowiedzi, że Legia to taki polski Bayern. Tylko, że rzeczony Bayern potrafi to, co napisałeś - rozstawić rywali po kątach.
Niestety, nikt z poważnych trenerów do nas nie przyjdzie, a jak przyjdzie to piłkarzyki zrobią bunt i po paru kolejkach wyleci. A nasi trenerzy zatrzymali się w latach 70-tych, z dewizą o której wspomniałeś. Tabuny marnych obcokrajowców drenują kasy klubowe, a młodzi Polacy którym jeszcze się chce siedzą na ławach lub kopią się po nogach z oldbojami po 3-cich czy 7-mych ligach. Ale wszyscy zadowoleni - prezesi, piłkarze, menadźerowie i wiekszość kibiców. A że za chwile będziemy grali w eliminacjach do eliminacji?? A ch.. z tym. Przecież najwspanialsza jest polska liga, jak swojego czasu mówił tuz polskiej trenerki Michał Probierz.

odpowiedz
gazza - 05.07.2020 / 08:58, *.inetia.pl

Patrząc na tą kopaninę to każdy zadaje sobie pytanie - Za co oni biorą pieniądze ???

odpowiedz
jim - 05.07.2020 / 08:38, *.tpnet.pl

Forma zawodników spadła z ekstraklasy do 2 ligi, Wszołek, Liquinhas, Karbownik nawet Antolic grają ułamek tego co wcześniej o Gwili nie wspomnę bo to w prawie każdym meczu 12 zawodnik przeciwników. Teraz trzeba zdobyć te potrzebne punkty i przeczekać aby forma wróciła na eliminacje pucharów bo w przeciwnym razie będziemy mieć tylko dwie rundy

odpowiedz
MAKEN - 05.07.2020 / 08:01, *.252.80

A wystarczyło ustawić drużynę na wybijanie piłki i grę z kontry. Remis zupełnie by wystarczył. Czy to takie trudne? I przerasta percepcję Vuko? Czemu Wieteska i Ślisz siedzieli na ławie? A Stolarski i Martins wybiegli w pierwszym składzie? No, cóż można było zagrać defensywie i byłoby po sprawie. :(

odpowiedz
SzB - 05.07.2020 / 09:22, *.pljtelecom.pl

@MAKEN :
Dokładnie tak kolego! Wystarczyło postawić autobus na naszej połowie i po sprawie. Taką strategię też trzeba umieć wcielić w życie, bo nie czarujmy się, że z takimi umiejętnościami inaczej niż w taki właśnie sposób uda się coś ewentualnie ugrać w pucharach.

odpowiedz
tekken (L) - 05.07.2020 / 07:28, *.chello.pl

Prawdę trzeba oddać Luis Rocha najlepszy na boisku, drugi najlepszy Jędza.

odpowiedz
Seri - 05.07.2020 / 11:22, *.chello.pl

@tekken (L):
Chyba inny mecz oglądaliśmy... Rocha? Szczególnie w ostatniej akcji jak zamiast wrzucić piłkę to się przewraca...Temu Panu juz podziekujemy ! Nigdy wiecej takich grajków w Legii

odpowiedz
Rondel - 05.07.2020 / 06:39, *.plus.pl

Grajki od trzech męczy to grają tak jakby im na niczym nie zależało, chyba brakuje im dyscyplinującej rozmowy z kibicami.

odpowiedz
Krzysiek - 05.07.2020 / 05:48, *.centertel.pl


Piękną koszulkę założyłeś na mecz trenerze Legii Warszawa.
To jedyny plus wśród wielu minusów wczorajszego dnia.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 05.07.2020 / 07:11, *.247.43

@Krzysiek: miła odskocznia od tej rewii "mody" wśród trenerów.

odpowiedz
Plaskacz - 05.07.2020 / 02:19, *.chello.pl

Co mecz to w dół. Żadnego progresu. Lecimy na pysk.

odpowiedz
Hey - 05.07.2020 / 02:12, *.as43234.net

Czysta bukmacherka... Kto jest sponsorem? To widać już od czasu Piasta... Ludzie myślcie troche

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 05.07.2020 / 07:30, *.247.43

@Hey : to jaki będzie wynik kolejnego meczu?

odpowiedz
Wronkie - 05.07.2020 / 09:51, *.play-internet.pl

@Hey : Kursy na Lecha czy Legię różniły się raptem o kilka groszy...

odpowiedz
Zbyszek - 05.07.2020 / 00:47, *.plus.pl

Może mi ktoś wyjaśni o co w tym wszystkim chodzi:
1. wielkie halo z centrum treningowym, po co? Skoro i tak młodzi wcale nie grają. Tak się zastanawiam co jeszcze musi zrobić taki młody żeby z pierwszego składu wykopać starych pierniko-nieudaczników. U innych młodzi zaczynają tworzyć zespoły, w tym w Lechu, a u nas jak nie masz 30 lat i nie pochodzisz z Bałkanów albo Portugalii to nie masz o czym marzyć.
2. ściągneli Slisza za kosmiczną kasę, pytanie po co, skoro nie gra? Nikt zatem nie wie czy umie czy nie umie?
3. jak rozumiem Vuko jest obrażony na Cholewiaka za to, że raz mu nie wyszedł mecz, kiedy na kilka minut przed dowiedział się że będzie napadziorem
4. Pekhart gra, Rosołek grzeje ławę
Ku... mać gdzie tu jest jakaś logika ...
W dupie mam kiedy i jakim fartem zdobędziemy mistrzostwo, wolałbym mieć drugie miejsce w pięknym stylu niż pierwsze wyżebrane na boisku. Ciekawe z jakimi ogórkami w tym roku oberwiemy w pucharach. Obyśmy trafili na mistrza Wysp Owczych, może tam jeszcze nie słyszeli o potędze z nad Wisły?

odpowiedz
Ja - 05.07.2020 / 05:30, *.amazonaws.com

@Zbyszek: współczuję Ci. Ale mam też rozwiązanie wszystkich Twoich problemów. Zostań kibicem Lecha! Będziesz miał pięknie wywalczone drugie miejsce.

odpowiedz
Kibic lat 50 - 05.07.2020 / 10:21, *.telnaptelecom.pl

@Ja: Nie współczuj, tylko popatrz! Syf, który grają jest straszny, zęby bolą. Jadę na Ligę Mistrzów do Kielc na Vive.

odpowiedz
Won - 05.07.2020 / 00:15, *.virginm.net

Może to jest śmieszne ale klątwa nr 9 trwa,od wielu lat obserwuję kolejnych piłkarzy którzy grają z nr 9 w naszym klubie i jakoś nic im nie wychodzi.Teraz mamy kolejny przykład

odpowiedz
sraczkovic - 04.07.2020 / 23:26, *.orange.pl

W ogole najwiekszy skandal to ze nasze grajki z mlodej Legii nie moga pograc a gra to drewno ten patalach Pekhart ktoremu sie pilka od seka odbija na 5 metrow - przyjac pilki nie potrafi a w Legii ma pewny sklad - drugi Kulenovic. Rosolek ZERO szans od 1 minuty... O_O

odpowiedz
sraczkovic - 04.07.2020 / 23:07, *.orange.pl

Skandaliczny mecz - trzeci juz z kolei - jest powtarzalnosc panie trenerze.

odpowiedz
kami(L)praga - 04.07.2020 / 22:57, *.vectranet.pl

na jakiej pozycji jest potrzebne wzmocnienie ??? TRENER jak to mozliwe ze wchodzi Rosołek i jest 2 razy lepszy od starego nic nie grajacego pekharda chyba po to ten zagraniczny szrot sprowadzamy by cos dawał tej drużynie juz w poprzednim meczu Rosołek pokazał ze nalezy mu sie wyjsciowy sklad za samo to ze ci tyłek uratował trenerzyno

odpowiedz
sraczkovic - 04.07.2020 / 23:19, *.orange.pl

@kami(L)praga: Pekhart to nastepca Kulenovicia - pupil trenejro - Rosolek nie moze wejsc bo jest Polakiem. Wedle pogladow super trenejro nalezy Polakow marginalizowac.

odpowiedz
Loczek - 04.07.2020 / 22:39, *.telkab.pl

Spokojnie...tak miało być...feta po meczu w Warszawie...pozdro

odpowiedz
t - 04.07.2020 / 22:39, *.tpnet.pl

2 punkty w ostatnich 3 meczach?!?!?!?wiecie w co sobie ten tytuł....
dla mnie żenada

odpowiedz
Witkacy - 04.07.2020 / 22:30, *.centertel.pl

Rocha zawodnik do pierwszego składu. Tak samo Cholewiak. Dzis super zmiany. Rosołek tak samo od początku. Tylko Legia

odpowiedz
Poranna_Dwójka - 04.07.2020 / 22:37, *.vectranet.pl

@Witkacy: Dokładnie. Po wprowadzeniu tych 3 zawodników mieliśmy już zupełnie inny mecz

odpowiedz
Brzostu - 04.07.2020 / 22:21, *.play-internet.pl

Jak pisałem
Gratuluję Mistrzostwa Polski wam bracia i siostry wspólną wiarą zdobyliśmy to co najcenniejsze
Czyli 15 tytuł

odpowiedz
filand - 04.07.2020 / 22:17, *.t-mobile.pl

Jeszcze poczekam z krytyką.Do momentu meczu z Cracovią...Dopiero po tym meczu dokonam rozliczenia.
A teraz cicho...cicho sza..
Jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz...

odpowiedz
griff - 04.07.2020 / 22:13, *.chello.pl

A robi się coraz mnie różowo. Pasiaki rozjechały Lechię bez zadyszki i są na wznoszącej a nas czeka Cracovia razy dwa. Oby nie było lipy.

odpowiedz
Poranna_Dwójka - 04.07.2020 / 22:08, *.vectranet.pl

Jestem trochę zaniepokojony tym spadkiem formy Legii, tym bardziej że następne mecze (i ten o puchar i w lidze) z Cracovią wcale nie będą łatwe, widząc w jakim stylu Cracovia pokonała dziś Lechię (0-3) na wyjeździe.

odpowiedz
Łuki - 04.07.2020 / 22:03, *.orange.pl

Od początku tzw. rundy mistrzowskiej gra wygląda bardzo słabo. Nijaki choć na szczęście wygrany mecz ze Śląskiem a potem już coraz gorzej remisy po fatalnej grze z Jagiellonią i słabej z Piastem no i ten dzisiejszy przegrany też niestety bardzo słaby. I to najbardziej niepokoi. Dlaczego tak jest? Kontuzje? Przygotowanie fizyczne przy tylu meczach co kilka dni? Zbyt szybkie uwierzenie że już jest mistrzostwo? Coraz bardziej przypomina to końcówkę poprzedniego sezonu. Trzeba jakoś uciułać ten punkt bo robi się powoli słabo. Obawiam się że dubletu nie będzie bo o ile Cracovię może się uda jakoś ograć ale w ew. finale z Lechem (jestem pewien że ogra Lechię) raczej nie damy rady. Obym się mylił. Mam nadzieję że na mistrzostwo czekam już ostatni tydzień nie dłużej.

odpowiedz
Józefowianin - 04.07.2020 / 21:52, *.chello.pl

Vuko gdzie Mistrz?

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 04.07.2020 / 21:46, *.vectranet.pl

Mamy nadzieję, że przewaga punktowa nie stopnieje do tego stopnia, że ktoś nam zabierze Mistrza...bo to było by FRAJERSTWO. Mental do poprawy na już!!!

odpowiedz
News⚽️Legia - 04.07.2020 / 21:27, *.amazonaws.com

Teraz Super oprawa Mistrzoska ..na meczu z Crakowiakami doping dla piłkarzy!o Mistrza!Polski!Legia albo śmierć!

odpowiedz
Krzeszczu - 05.07.2020 / 08:55, *.bredband2.com

@News⚽️Legia: "Mistrzoska"? Wez sie za nauke zamiast siedziec przed kompem.

odpowiedz
Sowa - 04.07.2020 / 21:26, *.vectranet.pl

Vuko dostał kontrakt a w wrześniu będzie nowy trener z taką grą chociaż jego nie ma co winic jak nie ma kim grać antolic Martins perhart to jest katastrofa

odpowiedz
ach - 04.07.2020 / 21:24, *.as13285.net

oby nie skonczylo sie na: miales hamie zloty rog, zostal Ci sie ino sznur!! Dzielicie punkty, oceniacie sezon, odbieracie puchary tylko... tylko, ten sezon sie nie skonczyl!. Legia Vuko i loczka nic nie zdobyla! A gdyby ktokolwiek chcial byc Mistrzem Polski kopanej to i nasze grajki inaczej by spiewaly. Obym sie mylil ale chcesz miec pinokio dwa tytuly a nie wiem czy ty na to nie za pazerny! Zamias zrobic jedno i zabrac sie za drugie to ty twraz nie masz nic! Ciagle blisko.... Oj Vuko jestes w Polsce, a tu sie nie dzieli skory na niedzwiedziu!!!

odpowiedz
nichomaha - 04.07.2020 / 21:20, *.chello.pl

czekałem na mecz mężczyzn którzy wiedzą po co wyszli na boisko a zobaczyłem bandę kurczaków z biedry i nie mówcie że chcieli świętować w domu-zachowując proporcje-Bayern Juve Liver wychodzi i atak- mentalność nie kosztuje miliony ZDEGUSTOWANY

odpowiedz
Olaf - 04.07.2020 / 23:46, *.vectranet.pl

@nichomaha: to samo widziałem, marazm. Ale luz - najważniejszy mecz we wtorek, do Mistrza jakoś się doczołgamy...

odpowiedz
Juri - 04.07.2020 / 21:14, *.inetia.pl

Ligę wygramy,puchar będzie nasz!

odpowiedz
anatol - 04.07.2020 / 21:06, *.icpnet.pl

nie zapomnijcie podziękować panom w czarnych ( żółtych )wdziankach.
W pierwszej kolejności Kwiatkowskiemu , który we Wrocławiu dopilnował żeby Lech zbytnio nie zbliżył się do Legii ( nie wywalając Maczyńskiego) i dodatkowo wybił Lechowi zęby ( kartka dla Gytkiera). W drugiej kolejności wiernemu giermkowi Legii Gilowi za to co wyprawiał dzisiaj na boisku, Przy uczciwym sędzim mogło by się skończyć zdecydowanie

odpowiedz
zdegustowany - 04.07.2020 / 22:21, *.t-mobile.pl

@anatol: czy kibice amiki nie potrafią wytrzymać bez sugerowania, ze tylko dzięki sędziom Legia wygrywa?Glupota ma swoje granice...

odpowiedz
Legia1993 - 04.07.2020 / 21:06, *.tpnet.pl

Gdzie jest młodzież ?!!!!
W Lechu !!!!
Puchacz, Moder, Jóźwiak, Kamiński, Gumny, Marchwiński.
Dziękuję za uwage.

odpowiedz
Polo - 05.07.2020 / 00:08, *.virginm.net

@Legia1993: Taką mamy akademię że nie ma kto grać.

odpowiedz
Mag - 05.07.2020 / 01:48, *.centertel.pl

@Polo: jest wielu dobrych piłkarzy w Akademii tylko nie mają szansy zagrać.

odpowiedz
On L - 05.07.2020 / 13:10, *.play-internet.pl

@Legia1993: bo lech ma akademie. My tylko PR.

odpowiedz
LucGar - 04.07.2020 / 20:59, *.play-internet.pl

Puchary pucharami ale tam trzeba pokazać jakiś styl, Legia powinna być ligowym walcem. Co z tego że wymęczy mistrza jak tu nie ma drużyny która wszystko wygrywa.

odpowiedz
Sowq - 04.07.2020 / 20:48, *.vectranet.pl

Legia z czołówka nie umie wygrać i gdzie myślimy o pucharach odpadniemy z byle średniakiem brak napastnika i środek pomocy to kicha

odpowiedz
Ko(L)uniu - 04.07.2020 / 20:26, *.chello.pl

Po co to płakać?Ten zły,ten się nie nadaje!!!!Ludzie mamy Mistrza i to tylko się liczy!!!!Kasy w klubie jest tyle ile jest i stać nas na takich zawodników jakich mamy.Co mają powiedzieć kibice np.Barcy czy City gdzie kasy jest full a mistrza nie zdobędą?Cieszmy się tym co jest bo nie życze nikomu czekania na mistrza kilka czy kilkanaście lat jak kiedyś.AMEN.

odpowiedz
abdulWAWA - 04.07.2020 / 20:45, *.tpnet.pl

@Ko(L)uniu:

No po prostu świetnie, mamy mistrza i tylko to się liczy! Co dalej? Znowu wpierdziel z Luksemburgiem czy Mołdawią? Ja rozumiem, ze dla takich jak ty - łysych kibolków w dresach xxxxxxxxl z iq ameby liczy się tylko mistrzostwo, ale co dalej? Znowu eurowpierdziel. W europie w zadnej lidze nie ma mistrza z 9 porazkami.

odpowiedz
Jano - 04.07.2020 / 20:46, *.tpnet.pl

@Ko(L)uniu: nie byłbym taki pewny bo dobrze wiesz ze lechowi wszyscy się podłożą jeśli Legii noga się powinie,nie licz że ktoś w meczu z Lechem bedzie walczył jak będzie szansa na zablokowanie Legii,a nie mamy łatwych meczy jedyna nadzieja to Cracovia bo z Lechią nie ma szans z taką grą a i Pogoń nie gra słabo zwłaszcza u siebie

odpowiedz
lolo - 04.07.2020 / 20:25, *.tpnet.pl

Tak gra Mistrz Polski proszę państwa!!! Buhahahahaha

odpowiedz
Zlb82 - 04.07.2020 / 20:37, *.t-mobile.pl

@lolo: zagraj lepiej buhahaha

odpowiedz
Sig - 04.07.2020 / 20:58, *.centertel.pl

@lolo: To co myśleć o innych skoro Legia znow mistrzem?

odpowiedz
R1958 - 04.07.2020 / 20:18, *.t-mobile.pl

Mecz w Zabrzu i byłoby z głowy a tak wszystko się może zdarzyć

odpowiedz
grev - 04.07.2020 / 20:18, *.vectranet.pl

Mistrza już oczywiście mamy, nie ma możliwości żebyśmy tego jednego punkcika nie uciułali. Dziś jednak widzieliśmy że nie trzeba czekać do eliminacji pucharów na weryfikację siły Legii. BATE, Crvena, czy inne Anderlechty są duuuużo mocniejsze od Lecha. Bez bardzo poważnych wzmocnień nie ma szans na grę w pucharach. Ściągnięcie bardzo dobrego zawodnika, który jest na zakręcie kariery to duże ryzyko, ale jak wypali to jest szansa na fajny wynik i dużą kasę. Leśnodorski lubił ryzykować i mieliśmy Legię grającą z Realem. Pan Mioduski boi się ryzyka, do tego nie ma szczęścia, stawia na PEWNE ruchy kadrowe, ale Europy nie powąchaliśmy. Piłka nożna to emocje. Obecnie ich brak.

odpowiedz
Mila - 04.07.2020 / 21:53, *.t-mobile.pl

@grev: tak masz w swojej głowie.

odpowiedz
PLBBOY - 04.07.2020 / 20:13, *.240.196

Pekhart na ławkę. Koniecznie!

odpowiedz
Polo - 04.07.2020 / 21:20, *.virginm.net

@PLBBOY: Tylko kto za niego?

odpowiedz
Zero punktów w trzech meczach - 04.07.2020 / 20:08, *.chello.pl

też może dać nam mistrza tyle że Lech i Piast nie mają z kim tych punktów stracić ale mam nadzieję że stracą

odpowiedz
Obcy - 04.07.2020 / 20:08, *.t-mobile.pl

No i rozpoczął się festiwal płaczu.

odpowiedz
Hmm - 04.07.2020 / 20:08, *.play-internet.pl

Jak na razie 1:0 dla mnie.Jak pisałem że Legia nie wygra meczu do końca sezonu to zaraz byl atak na mnie.Koledzy nie mamy napastnika który pociągnie ten wózek.
Mistrza zdobędziemy bo Lech i Śląsk zalicza wpadki.No coż z Pogonią też nie wróżę szczęścia.

odpowiedz
Gienek - 04.07.2020 / 20:06, *.play-internet.pl

Oby to mistrzostwo zdobyli, bo to już druga kolejka, po której mistrzostwo przechodzi Legii koło nosa. Najpierw nie potrafili wygrać z piastem grającym w 10, a teraz ze slabym łachem, który grał jak kaleki w 2. połowie. Pewnie do tego mistrza się dotoczymy, ale z taką grą to ja podziękuję oglądanie Legii w europucharach. Szkoda nerwów.

odpowiedz
grzesiek - 04.07.2020 / 20:05, *.centertel.pl

Spokojnie pewnie wysoki kurs na lecha byl stad wtopa.

odpowiedz
Heniek - 04.07.2020 / 19:58, *.chello.pl

Grają cały rok bez trenera, także wynik jest ponad stan.

odpowiedz
Ja! - 04.07.2020 / 19:58, *.tpnet.pl

Pyrrusowe zwycięstwo pyr. Nie da się z nimi wygrać wszystkich meczów w sezonie. Z dotychczasowych trzech ten był dla nas najmniej ważny, więc jeśli któryś można było przegrać, to właśnie ten. Być może tych meczów będzie cztery, ale dzisiejszy pozostanie (dla nas) najmniej ważny. A oni? Dziś są w orgazmie, który prawdopodobnie szybko nie minie. Nie zdziwię się więc, gdyby utrzymał się długo i gdyby okazało się, że dziś dla tych ciotek zakończył się sezon. Spodziewam się, że Kuchenkorz będzie miał problemy w półfinale PP, a jeśli wejdzie do finału i zagra tam z nami, to przegra. Tradycyjnie. Mały klubik, małych ludzików skazanych na małe sukcesiki. A Legia niszczy ich nadal i dłuuuuuuuuuuuuugo nie przestanie.

odpowiedz
pyra - 04.07.2020 / 20:15, *.inetia.pl

@Ja!: pochlastaj się cymbale z tego powodu

odpowiedz
ROSOMAK - 04.07.2020 / 20:24, *.t-mobile.pl

@Ja!: To dobre naprawdę super :)

odpowiedz
Gregor - 04.07.2020 / 20:39, *.inetia.pl

@Ja!:Tłumacz się bo boli to byl ważny punkt bagatelizujesz a dla nas dla Lecha ważne zwycięstwo z wami inaczej smakuje. Lech Kolejorz wygrał dzisiaj z Legia i jest pięknie

odpowiedz
Zlb82 - 04.07.2020 / 20:41, *.t-mobile.pl

@pyra: Raczej ty pyro płacz, tnij się, rozpij itd...boli że znowu Legia Mistrz!!!Ma boleć. JESTEŚMY WASZĄ STOLICĄ

odpowiedz
Gregor - 04.07.2020 / 20:49, *.inetia.pl

@Zlb82: Azja Azja my na zachodzie hehe i pierwsza stolica byliśmy a wy trzecia może czwarta a my pierwsza bo z Wielkopolski

odpowiedz
Farme(L) - 04.07.2020 / 21:01, *.02.net

@Gregor: z całym szacunkiem ale czego? Wy byliście stolicą? Poczytaj jeszcze trochę????????????

odpowiedz
Ja! - 04.07.2020 / 21:34, *.tpnet.pl

@Gregor: Prusacko-bamberski (zgadłem?), prowincjonalny, rozdygotany ze strachu i kompleksów, pomiocie - wykaż więcej szacunku, gdy puszczasz ze swej dziewczęcej gęby cuchnącą parę w kierunku prawdziwych ludzi, obywateli miasta nieujarzmionego, miasta słynnego w całym świecie, miasta prawdziwie europejskiego (większego niż np. Mediolan lub Monachium). Twoja "zachodnia" miejscowość to - jak powszechnie wiadomo - prawdziwa pustynia kulturalna, zapomniana i lekceważona przez całą Polskę mieścina zdominowana przez ślusarzy i speców od obróbki skrawaniem, przez prostaczków kaleczących polszczyznę. Wasz kompleks i obsesja Warszawy są już przysłowiowe dla całej Polski. A wy jesteście dla nas tak samo "ważni" jak Ostrołęka czy Sieradz, a wasza - ciągle druga - (ch)Amica jest dla nas tak samo "groźna" jak Jeziorak Iława czy Piast Iłowa. Zadowalaj się więc swoim i swojego kolegi fistaszkiem całą noc, bo ból, cierpienie, frustracja i wściekłość czeka za rogiem ("eka" - chyba tak się to u was w Prusach mówi, nie?).

odpowiedz
Gregor - 04.07.2020 / 21:41, *.inetia.pl

@Farme(L): Gniezno to miasto w Wielkopolskie i tam była stolica pierwszy gród na górze Przemysława w Poznaniu poczytaj historie o Poczytaj o Polanach skąd się wzisl ród Polski od nas nie od was.

odpowiedz
Farme(L) - 04.07.2020 / 21:45, *.02.net

@Ja!: z całym szacunkiem ale Jeziorak Iława ma swoją tożsamość a oni mają amice:p

odpowiedz
Farme(L) - 04.07.2020 / 22:04, *.02.net

@Gregor: Gniezno tak, ma wielki wpływ w historię RP, nikt jednak nie wspomina o Wronkach.... ja już poczytałem kilka książek w swoim życiu o Polanach i wiem to i owo, i nie było to z cyklu „poczytaj mi mamo”!
Gdybyś chciał zrozumieć historię swojego kraju i dlaczego to wspaniałe miasto nigdy nie podda się to zapraszam, oprowadzę, pokaże i wytłumaczę jak trzeba...
Jest tylko jedno miasto czysto historycznie i kulturalnie, które może zarzucić cokolwiek Warszawie... napewno nie jest to jednak z całym szacunkiem Poznań (Wronki) i tak napisze z dużej litery!!!
Wiec pal wrotki albo wpadnij poznasz wtedy historie swojej stolicy!

odpowiedz
Gregor - 04.07.2020 / 22:08, *.inetia.pl

@Farme(L): O historii chcesz mówić to kto wygrał Powstanie.....

odpowiedz
Gregor - 04.07.2020 / 22:26, *.inetia.pl

@Farme(L): Powstanie Wielkopolskie wygrane.... dziękuję

odpowiedz
Farme(L) - 04.07.2020 / 22:32, *.02.net

@Gregor: a przypomnisz z kim wtedy walczyliście?

odpowiedz
Gregor - 04.07.2020 / 22:39, *.inetia.pl

@Farme(L): To poczytaj ja nie informacja

odpowiedz
Farme(L) - 04.07.2020 / 22:52, *.virginm.net

@Gregor: bo gdybyś poczytał to byś wiedział jaka była różnica między Powstaniem Wielkopolskim a Powstaniem Warszawskim... ile było sił, broni i ludzi, ale ty wiesz lepiej, bo udowadniasz, że jesteś dzieckiem albo debilem bez szkoły.... czytaj ucz się będziesz wiedział więcej o swoim regionie i Polsce... jeśli jesteś zbyt ambitny by sięgnąć po książkę kształtującą intelekt zamilcz!!! I nie posługuj się swoją beznadziejną wiedzą na temat historii, ponieważ ubliżasz naszym przodkom a to już ma wymierną karę w świecie realnym!
Wracaj do swojej nory zwanej u was „stolicą”!!!

odpowiedz
Gregor - 04.07.2020 / 23:16, *.inetia.pl

@Farme(L): Wygraliśmy na tamte czasy i nic nie zmieni a przypomiales sobie ze była nasza wygrana... to dobrze. Nie wyzywaj mnie od debili bo popatrz w lustro to zobaczysz prawdziwego debila. KOŃCZĘ nie będę czytał odpowiedź, o twojej miłego weekendu i powodzenia :)

odpowiedz
Farme(L) - 04.07.2020 / 23:20, *.virginm.net

@Gregor: no tak adekwatna odpowiedz...

odpowiedz
ROSOMAK - 05.07.2020 / 00:55, *.chello.pl

@Gregor: dziecko już dobranocka ząbki umyte a paciorek i spać i książkę poczytaj najlepiej o historię pajacyku

odpowiedz
(L)ychu - 04.07.2020 / 19:54, *.chello.pl

Panowie zagrali na luzie przecież jeszcze trzy podejścia:). Pozdro dla kumatych

odpowiedz
KraJan - 04.07.2020 / 19:47, *.inetia.pl

dobrze, że w drugiej połowie wstali z kolan

odpowiedz
Piotrek - 04.07.2020 / 19:47, *.play-internet.pl

Czemu tak marudzicie? Szykuje się 4 Mistrzostwo w ciągu 5 lat; duża szansa na podwójne trofeum. Naprawdę zazroscicie pyrom zwycięstwa? Uwierzcie mi że wolę dzisiaj przegrać i być w Naszej sytuacji niż cieszyć się marnym zwycięstwem które i tak nic nie znaczy

odpowiedz
Tarchomin(L) - 04.07.2020 / 19:52, *.play-internet.pl

@Piotrek: ciebie chyba diabel k**pojeb***

odpowiedz
Piotrek - 04.07.2020 / 20:13, *.play-internet.pl

@Tarchomin(L) : to przerzuć się i kibicuj pyrom lub innemu klubowi jeśli Ci nie odpowiada.

odpowiedz
Zachodni - 04.07.2020 / 19:46, *.sfr.net

Pekhart do pchania karuzeli i tarcia chrzanu. Kolejny mecz w 10.

odpowiedz
Darek - 04.07.2020 / 19:45, *.t-ipconnect.de

Pierwszy celny strzał w 69 minucie.Brawo wy.3 celne strzały na bramkę w meczu.Mistrzostwo,europejskie puchary.Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać po dzisiejszym spotkaniu.
W rundzie mistrzowskiej na 12 możliwych punktów do zdobycia zdobyliśmy 5.Całe szczęście że Piast nic nie gra bo byśmy mieli po mistrzostwie jak rok temu.

odpowiedz
WETERAN - 04.07.2020 / 20:05, *.chello.pl

@Darek : Po to się przez całe rozgrywki zbiera punkty i robi przewagę, żeby mieć komfort w końcówce trudnego i dziwnego sezonu.

odpowiedz
Karol - 04.07.2020 / 19:45, *.plus.pl

Panowie która liga dziś grała ? Po co nam LM czy LE ? Co roku to samo ,dno, dno i jeszcze raz dno!

odpowiedz
Kamuflaż - 04.07.2020 / 19:41, *.tpnet.pl

Więcej tego kabaretu nie oglądam, sponsorowanie tego dziadostwa już dawno mam za sobą, współczuję tym co się dalej nabierają na te sztuczki. Poziom regional ligi, przyszły mistrz Gibraltaru czy tam Finlandii zaciera ręce by takie ogórki wylosować!

odpowiedz
Gclw - 04.07.2020 / 20:23, *.play-internet.pl

@Kamuflaż: czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham Cię...
Jest Ci to obce niestety...

odpowiedz
Po co nam mladenovic mamy swoich mlodych - 04.07.2020 / 19:40, *.play-internet.pl

Gosc z 9 na plecach to do rezerw jedza sb pezypomnial ze jest korwa kapitanem na koniec meczu przyspawany do pola karnego ...Muzyk ciezki debiut w trudnym meczu generalnie caly zespol dzisiaj nie mial checi wygrac !!!!

odpowiedz
Janusz Panasewicz - 04.07.2020 / 19:40, *.chello.pl

Zero punktów w 3 kolejnych meczach też może dać nam mistrza, także jest nadzieja.

odpowiedz
Jerry - 04.07.2020 / 19:39, *.207.235

Wszołek już się skończył w tym sezonie. Co mial zagrać to zagrał. Najgorsze jest to, że nie ma go kim zastąpić. O Gwili to mogę powiedzieć tylko to co jego trener z FC Luzern. Dla takiego pilkarza nie ma miejsca w nowoczesnym futbolu. Luki też po wznowieniu rozgrywek nie jest tym samym dynamicznym zawodnikiem. Wniosek - bez mocnej drugiej lini to trzeba się modlić byśmy złapali gdzieś ten jeden brakujący punkt.

odpowiedz
Arek - 04.07.2020 / 20:00, *.t-mobile.pl

@Jerry: nie tyle skończył, co traktuje Legię jak dom emeryta.. doczłapać do kolejnego sezonu i jakoś to będzie

odpowiedz
Kipkorir - 04.07.2020 / 19:38, *.chello.pl

Jeden punkt trzeba szczęśliwie wywalczyć i tyle, tylko tyle. Na nic więcej nie ma szans tym składem, tą drużyną, prezesem i trenerem.

odpowiedz
Wawa - 04.07.2020 / 19:36, *.124.248

Żenada
Żenada
Młodzież pyrowska na rozjechała
Vuko żenada
Ten mecz był żałosny wykonaniu Legi
80 % zespołu prezentuje formę
Na poziomie
3ligi

odpowiedz
(L) ukas - 04.07.2020 / 19:35, *.as13285.net

1sza połowa tragedia. 2ga było lepiej. To tyle ode mnie

odpowiedz
News Legia - 04.07.2020 / 19:35, *.amazonaws.com

No to jaki plan i założenia były?Legioniści pierwszy strzał oddali w 22minucie, to do 3 treneròw Legii mowa...a ważne że nowy kontrakt jest,tak?Vuko?

odpowiedz
Zawisza - 04.07.2020 / 20:13, *.chello.pl

@News Legia: Ty trochę ograniczony jesteś, co ?

odpowiedz
Legia ⚽️News - 04.07.2020 / 20:41, *.amazonaws.com

@Zawisza : zawijaj sie ,na swoje forum ale zaraz ?was już nie ma!chyba 5liga tak wyszło kiedy brutalnie zatopiliście swojà łupine...

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 04.07.2020 / 19:35, *.plus.pl

A jak pisałem miesiąc temu że jesteśmy silni tylko ze słabiakami i będą problemy w rundzie mistrzowskiej to się część napinaczy śmiała. Mistrzostwo zdobędziemy ale w pucharach jak zwykle będzie piach.

odpowiedz
Misiek 75 - 04.07.2020 / 19:35, *.vectranet.pl

Szkoda cokolwiek napisać ,tak się nie walczy o mistrzostwo.Dramat odkąd zaczęły się kontuzje ,nie ma zespołu !!!!Mistrza tak czy inaczej mamy ale co dalej ,o lidze mistrzów z takim zespołem możemy zapomnieć .Dzisiaj Legia nie istniała niestety .Mecz do zapomnienia i bez historii .Panie Vukovic masz o czym myśleć !!!!!!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 04.07.2020 / 19:35, *.chello.pl

Rocha powinien grać na LE, zamiast Karbownika. Rosołek jest piłkarsko lepszy od Pekharta. Luqi pajacuje, a Martins gra na alibi. Gwilia to nawet nie jest poziom Legii II. Jeśli pyrom zaczną się teraz podkładać, to będzie nerwowo.

odpowiedz
Gruby - 04.07.2020 / 19:35, *.play-internet.pl

Niech Vukovic wyjaśni dlaczego zespół nie wyszedł na pierwszą połowę.

odpowiedz
Wolfik - 04.07.2020 / 19:34, *.mm.pl

Gdybyśmy zagrali pierwszą połowę jak druga to cieszylibyśmy się z mistrzostwa. Vuković też raczej nie trafił w ustawieniem, zresztą nie rozumiem tych roszad. Patrząc na kartki, kontuzje sądzę, że nie złapiemy dwóch srok za ogon. Trzeba się skoncentować, by nie przepieprzyć wypracowanej przewagi.

odpowiedz
pawel - 04.07.2020 / 19:34, *.mm.pl

Weź Vukovic wyj... tego Pekharta i Gvilie. Luqi do środka a Rosołek za tego czeskiego parodystę. Rocha na lewo Karbo na prawo.
Czy on tego nie widzi że Gvilia się nie nadaje.

odpowiedz
Farme(L) - 04.07.2020 / 19:33, *.virginm.net

Ja nie jestem zaskoczony...
Mamy osłabienia, gramy o podwójna koronę...
Trzeba zdobyć minimum punkt w lidze i upokorzyć łacha w finale PP... a oni niech świętują to zwycięstwo, bo to jedyne co im zostanie po tym sezonie ????

odpowiedz
Bartosz - 04.07.2020 / 19:33, *.chello.pl

Fatalny ten cały Malarz nie mamy bramkarza!

odpowiedz
( L ) - 04.07.2020 / 19:35, *.187.140

@Bartosz: MUZYK

odpowiedz
Jano - 04.07.2020 / 19:32, *.tpnet.pl

jak tak mają grać to lepiej żeby tego mistrzostwa nie zdobyli patałachy

odpowiedz
On - 04.07.2020 / 19:32, *.152.109

3 mecze 2 punkty!!! Wszystko w temacie...

odpowiedz
WarszawskaOchota - 04.07.2020 / 19:32, *.orange.pl

Wygląda to bardzo źle.
Od 3 kolejek ligowych Legia nie można wygrać.
Wyobraźcie sobie teraz sytuacje w której nie mamy przewagi pkt nad Piastem i Lechem, byłoby kolejne stracone mistrzostwo.
Teraz tylko zwycięstwo w PP i w końcu przypieczętowanie mistrzostwa.

odpowiedz
On - 04.07.2020 / 19:32, *.152.109

3 mecze 2 punkty!!! Wszystko w temacie...

odpowiedz
WarszawskaOchota - 04.07.2020 / 19:32, *.orange.pl

Wygląda to bardzo źle.
Od 3 kolejek ligowych Legia nie można wygrać.
Wyobraźcie sobie teraz sytuacje w której nie mamy przewagi pkt nad Piastem i Lechem, byłoby kolejne stracone mistrzostwo.
Teraz tylko zwycięstwo w PP i w końcu przypieczętowanie mistrzostwa.

odpowiedz
Farme(L) - 04.07.2020 / 19:36, *.virginm.net

@WarszawskaOchota: Mistrz będzie mordo... trzeba ograć cracovie i poniżyć lacha w PP i sezon syty...
Bardziej boli ewentualne przygotowanie na eLM... już znam odpowiedz czemu nie gra Stolarczyk...

odpowiedz
Basniowa zawsze z Legla - 04.07.2020 / 20:02, *.chello.pl

Jakie eliminacje ligi mistrzow bracie? Z taką grą to oni sie nadaja na szkole nr 9 z wyjsc z mlodzieza pograc

odpowiedz
Cinek - 04.07.2020 / 19:31, *.centertel.pl

Karma wróciła wcześniej .......Lech sobie strzelił ostatnio....dziś Legia strzeliła wszystkie bramki w meczu......tragedia.....bojaźliwa gra w cwierkopaczami....z Poznania

odpowiedz
Bamberek - 04.07.2020 / 19:31, *.chello.pl

Żadnego mistrzostwa nie będzie z tym miernym trenerzyną i porażkowym prezesinom.

odpowiedz
eri - 04.07.2020 / 19:31, *.play-internet.pl

"Mistrzostwo jeszcze nie teraz" bo grali przez 3/4 meczu jak pi*dy... Rosołek powinien grac w podstawowym skladzie bo czech zamiast strzelic to sie chyba polozy najpierw zeby glowa strzelic...

odpowiedz
LP7 - 04.07.2020 / 19:30, *.play-internet.pl

Tak gra mistrz... wśród dziadów.
Żenujące, w 3 meczach 2 punkty z 9, mając na wyciągnięcie ręki zamknięcie tematu.

odpowiedz
... - 04.07.2020 / 19:30, *.master.pl

Haha..Pinokio, trener na lata !!!

odpowiedz
Ak - 04.07.2020 / 19:29, *.146.9

Karbownik po przerwie na wirusa dno. Rocha super zmiana.

odpowiedz
Luki - 04.07.2020 / 22:36, *.tpnet.pl

@Ak: Dokładnie, gdzie był dziś w meczu Karbownik? Ktoś to wie bo ja nie, ????, może na ławce zrozumie że wyjść na boisko oznacza dawać z siebie 100%, nie tylko latać 11/12km tylko oczekujemy jakości, inteligencji popartej zaangażowaniem, P Karbownik budzimy się!

odpowiedz
Mila - 04.07.2020 / 19:29, *.t-mobile.pl

jeszcze nie będzie tego mistrza

odpowiedz
As - 04.07.2020 / 19:29, *.chello.pl

Panowie co to było w pierwszej połowie, bo do teraz nie bardzo rozumiem.

odpowiedz
juri - 04.07.2020 / 19:29, *.vectranet.pl

po takiej grze to nie bedzie sie mozna dziwic jak znowu przegramy mistrza...

odpowiedz
Flaga Japoni na gaciach - 04.07.2020 / 19:28, *.plus.pl

Wukowicz już obesrany, będzie powtórka z ubiegłego sezonu. Miodulski też się niczego nie nauczył.

odpowiedz
NA mientowo - 04.07.2020 / 19:36, *.chello.pl

@Flaga Japoni na gaciach: Kleksa to Mioduski strzelił podpisując nowy kontrakt z tym amatorem.

odpowiedz
Piotr 66 - 04.07.2020 / 19:46, *.inetia.pl

@NA mientowo: Ty jesteś kibicem Legii pajacu?

odpowiedz