Kamil Jóźwiak - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Jóźwiak: Jestem dumny z drużyny

Fumen, źródło: Legionisci.com

Kamil Jóźwiak (Lech Poznań): Mieliśmy plan na ten mecz i w pierwszej połowie realizowaliśmy go w pełni. Stwarzaliśmy sporo akcji, a ja sam mogłem zdobyć więcej niż jedną bramkę. Generalnie byliśmy lepsi, mieliśmy mecz pod kontrolą. W drugiej części wkradło się nieco nerwowości. Za bardzo graliśmy na utrzymanie wyniku i to stworzyło szansę Legii, którą goście wykorzystali.
Niemniej jestem dumny z drużyny, bo daliśmy radę wygrać z Legią po dwóch porażkach. Wcześniej byliśmy blisko, ale dopiero dziś się udało. Dodatkowo cieszę się z tego, że zdobyłem bramkę oraz zaliczyłem asystę.

Czy fakt, że Legia mogła zdobyć mistrzostwo w Poznaniu dodatkowo nas motywował? Dla nas, wychowanków, to mogło mieć znaczenie. Jednak bardziej bolały nas poprzednie porażki ze stołecznym zespołem. Większą mobilizację wyzwalała w nas walka o drugie miejsce w tabeli.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
Wolfik - 05.07.2020 / 11:26, *.mm.pl

Kamil Jóźwiak już w przerwie meczu podczas transmisji w C+ wypowiadał się bardzo mądrze, bez żadnej spiny i niepotrzebnych docinków. Gra w Lechu i zależy mu na jak najlepszych wynikach. Podobnie jak Karbownikowi czy Rosołkowi u nas. I takich chłopaków powinno być w lidze jak najwięcej.

odpowiedz
Michał - 05.07.2020 / 00:16, *.plus.pl

Lech Poznań nawet jak byłem pierwszy to byłem drugi hihi.Z filmu "nic śmiesznego"

odpowiedz
Super Samiec - 05.07.2020 / 00:15, *.net.pl

Kamil Jóźwiak:Czy fakt, że Legia mogła zdobyć mistrzostwo w Poznaniu dodatkowo nas motywował? Dla nas, wychowanków, to mogło mieć znaczenie. Jednak bardziej bolały nas poprzednie porażki ze stołecznym zespołem. Większą mobilizację wyzwalała w nas walka o drugie miejsce w tabeli.

widac ze chlopak jest poukladany
kolejny dobry grajek dla ktorego ekstraklasa to juz za niski poziom

odpowiedz
Mateusz z Gór - 05.07.2020 / 08:49, *.orange.pl

@Super Samiec :

Racja. To jest wypowiedź, która pomija wszelkie kompleksy i stereotypy na linii Poznań- Warszawa.

Dla obcokrajowców mecz jak mecz. Dla wszystkich Lechitów mecz o wicemistrzostwo oraz okazja do rewanżu za porażki w poprzednich meczach z bezpośrednim rywalem. I dopiero w dalszej kolejności prestiż, bo to mecz z Legią.

odpowiedz
Groch - 04.07.2020 / 21:29, *.orange.pl

Trzeba przyznać że Ekstraklasa robi się za mała dla Jóźwiaka. Kolejny świetny mecz brawo młody

odpowiedz
Wlkp - 04.07.2020 / 20:49, *.t-mobile.pl

Szacun za takich wychowanków.. Dobrze ze w tej lidze jest taka legia którą trzeba szanować a nie trzeba jej lubić..

odpowiedz
dejne3 - 04.07.2020 / 21:49, *.plus.pl

@Wlkp: Legia jest była i będzie dLa Was, możecie sobie do woLi powyklinać Legia piszemy przez duże L

odpowiedz