Statystyki meczu z Lechem

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa

Legioniści zasłużenie przegrali w Poznaniu. Gospodarze byli przy piłce przez 54% czasu gry, oddali więcej strzałów, przebiegli więcej kilometrów. W sprintach lepsi byli "Wojskowi" - najwięcej wykonał ich Paweł Wszołek, a najszybszy był Luis Rocha.

Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

Pacho - 07.07.2020 / 11:05, *.chello.pl

Wyrównany mecz. Sędzia trochę po stronie Lecha. Trochę niepokoją jednak perspektywy porównując Legię i pyry. Pyry dużo młodzieży - mam nadzieję że szybko zrobią wietrzenie magazynów :D. My mamy kilku kluczowych zawodników już na wylocie - Karbownik, Antolic.

Rytm - 05.07.2020 / 13:12, *.centertel.pl

Ach ta dominacja Amiki w tym meczu. Tak się tym jarają. A w II połowie tyle samo strzałów celnych i niecelnych co Legia w I połowie. Do tego Legia miała 3 setki w II połowie, a Amica to zazwyczaj z daleka uderzała w I połowie.
No i gol Legii taki z przypadku wg nich...a ich pierwszy to w ogóle:D
Oni tam w chmurach żyją.

Thor - 05.07.2020 / 16:45, *.plus.pl

Przegrali zasłużenie wiec sie z tym pogódź chłopie

Rytm - 06.07.2020 / 06:41, *.centertel.pl

@Thor: przegrali fakt, ale nie tak jak to opisują kompleksiarze z Amiki.
Poczytaj też wypowiedzi piłkarzy Amiki, oni też odlecieli.
A prawda jest taka, że I połowa była dla nich, a druga dla Legii. I tyle.
Policz setki w meczu - kto miał więcej? Ale cieszę się, że skoro tak super grająca Amica ledwo wygrała ze słabo grającą Legią. To pokazuje, że nasza podłoga to dla nich sufit.

thor - 06.07.2020 / 14:25, *.143.116

no przecież patrzę na statystyki na stronie Legii. Byli trochę lepsi i wygrali jedną bramką. Co mnie obchodzą wypowiedzi kogoś z Lecha.

Tommyblny - 05.07.2020 / 10:21, *.centertel.pl

Najgorszy na boisku znowu Wszołek czlapak...same straty.

SNS - 05.07.2020 / 11:56, *.amazonaws.com

@Tommyblny: A dla mnie Gwilia. Nieporadny w środku, dużo start, często próbował przepychać piłkę przez nogi przeciwnika. Wszołek bez szału, ale trzeba też patrzeć że nie miał wsparcia z tyłu, Stolarczyk też zagrał tragicznie.

Olaf - 05.07.2020 / 12:10, *.vectranet.pl

@SNS: nie no, Gwilia miał kilka kluczowych podań, super się zastawia przed polem karnym, to nie jego wina że Rosołek z wystawki przywalił prosto w bramkarza zamiast obok słupka (i tak grał dobrze, nie to co drewniak Czech).

Ogólnie: słabiutki mecz Legii, do 60 minuty w strzałąch celnych było 5:0 dla LEcha stąd nie dziwne że wygrał jak Legia w piłkę grała tylko 30 minut...

SNS - 05.07.2020 / 15:40, *.amazonaws.com

@Olaf: wg. statystyk Gwilia miał 1 kluczowe podanie, do tego niecelne...

© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.