REKLAMA

Jędrzejczyk zachęca do wsparcia legijnych futsalistów

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Artur Jędrzejczyk, kapitan piłkarskiej Legii, zachęca wszystkich kibiców naszego klubu do wsparcia dla legijnej sekcji futsalu. Nasz zespół w debiutanckim sezonie (2019/20) zapewnił sobie awans na zaplecze futsalowej ekstraklasy, a celem na nadchodzące rozgrywki będzie kolejny awans - tym razem na najwyższy szczebel w Polsce. Każdy z Was może zostać sponsorem drużyny.

Futsalowa Legia prowadzi zbiórkę pieniędzy, a ofiarodawcy mogą liczyć na imienne dyplomy, bądź koszulki treningowe sekcji - w zależności od wysokości wsparcia.

Na koszulkach meczowych Legii w sezonie 2020/21 pojawi się logo głównego sponsora: "KIBICE LEGII WARSZAWA". Do tej pory udało się zebrać ponad 23 tysiące złotych, czyli połowę zakładanej kwoty. Zachęcamy do kolejnych wpłat, których dokonywać można TUTAJ.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Kibic - 07.07.2020 / 22:09, *.play-internet.pl

Jedzą wyskakuj z kasy bo twoja gra jest marna

odpowiedz
Z miłą chęcią , - 07.07.2020 / 18:19, *.vectranet.pl

A ja bym też chciał jeszcze na rower ,taki za 15 tys ,podam konto .

odpowiedz
Kibolek - 06.07.2020 / 17:09, *.telefonica.de

My kibice wesprzemy sekcje futsalu . KTO MOŻE NIECH POMOŻE. ARTUR Ty proszę Cię weź powiedz tym pseudo gwiazdora że liga się nie skończyła i że mają ZAPIER..ALAC bo na 5 ostatnich meczy to jeden udało im się wygrać, podkreślam udało że Śląskiem w Warszawie. Jak wy w tych ostatnich 3 meczach dojedziecie 4 pkt to naprawdę dużo będzie, bo nikt się przed wami nie położy bo każdy walczy o puchary . VUKO JĘDZA za mordy tych frajerów co są już na wakacjach albo innych klubach, liga się nie skończyła jeszcze , puchar Polski jest do zdobycia , ponad połowa pajacykow pilkarzykow ma już wakacje , frajery banda najemników bez honoru i.ambicji . WSTYD KUR..A WSTYD Z TAKIMI CIENIASAMI PRZEGRYWAC I REMISOWAC.

odpowiedz
Kali - 06.07.2020 / 13:52, *.play-internet.pl

to może każdy pilkarzyk z pierwszej drużyny ze swojej wygurowanej pensji dorzucić po tysiąc złotych dla wsparcia swoich?
i po kłopocie! ciekawe ile kto dał już z nich. ..?

odpowiedz
Legia to Legia - 06.07.2020 / 11:56, *.vectranet.pl

Legia to Legia! Pomóżmy nowej sekcji Legii bo to jest naprawdę fantastyczna inicjatywa ludzi od lat związanych z Legią. Legia z całej Polski wpłaca pieniążki. Kto ile może, przecież wspólnie możemy dla Legii zrobić wszystko. Brawa dla Jędzy za wsparcie. Ekstraklasa futsalu w Warszawie? To możliwe dzięki wsparciu całej Legii! Powodzenia dla futsalowej Legii! Mistrz!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.