Igor Lewczuk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Lewczuk: Zagraliśmy pół meczu

Fumen, źródło: Canal+

Igor Lewczuk (Legia Warszawa): Pierwsza połowa była słaba w naszym wykonaniu. Było dużo strat, niedokładności i dobry stały fragment w wykonaniu Lecha. Druga stracona bramka, nie ma co ukrywać, ale po ładnej akcji. W drugiej części graliśmy lepiej, poprawiliśmy operowanie piłką, stwarzały się akcje po bokach i strzeliliśmy bramkę, ale to nie było to, o co nam chodziło. Tak to mogło wyglądać, że zagraliśmy tak naprawdę pół meczu. Szkoda, bo cel był bardzo blisko.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
olo - 06.07.2020 / 07:03, *.tpnet.pl

A już mieliśmy nadzieję, ze powstaje naprawdę dobra drużyna.
Pewnie tego mistrza przepchniecie, ale PUCHARY............ ?

odpowiedz
bronek49 - 05.07.2020 / 17:54, *.chello.pl

wy nawet pól meczu dobrego nie rozegraliśce może 20 minut ale ogólnie to gracie kiche już trzeci mecz i nie zanosi się na lepiej

odpowiedz
gong - 05.07.2020 / 16:34, *.135.90

Nie pierwszy i ostatni raz... Legia gra nie rowno. Strasznie... Bedzie mistrz dlatego ze reszta stawki zagrala jeszcze gorszy sezon... Co to za mistrz co ma 12 porazek hehe. Tylko w Polsce takie anomalie pilkarskie :) Pilkarcy emeryci stanowia trzon defensywy. Ja naprawde widze frustracje wsrod kibbicow i niema co ich winic. Kazdemu na secu lezy dobro tego klubu.

odpowiedz
Nie będzie żadnej spóldzielni - 05.07.2020 / 14:39, *.209.144

bo Pogoń tradycyjnie rozłoży przed nami nogi

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 05.07.2020 / 13:32, *.vectranet.pl

Nie kumam jak można tak słabo grać?
Nie wiecie o co gracie?
Nie wiecie gdzie gracie?
Uczycie się grać w piłkę dopiero?
Poczuliście się mistrzem na papierze?
To wy jesteście tymi wybrankami o których Vuko mówi, że jest "gwarantem", że będziecie oddawać serce za NASZ klub?????

Ja chyba śnię...

odpowiedz
WWL - 05.07.2020 / 10:36, *.play-internet.pl

Pół meczu?
Dla mnie zagraliscie może 15 minut i to rylko dlatego że amika zaczęła bronić wyniku.
Gra w rundzie dogrywkowej -żenująca

odpowiedz
Miro - 05.07.2020 / 09:13, *.com.pl

od kilku meczów mam wrażenie, że kilku piłkarzy gra poniżej swoich możliwości. w tym gronie znajdują się:
a) Karbownik, który myślami jest już w innym klubie, gra tak aby nie odnieść kontuzji,
b) Gwilia, gra na pół gwizdka, co było widać w wczorajszym meczu z Lechem, w pierwszej połowie niewidoczny, dopiero w drugiej połowie tak od 65 minuty coś tam zaczął grać,
c) Jędrzejczyk
d) Stolarski, wiadomo że nie otrzymywał aż tylu szans, ale to nie tłumaczy go z głupich strat
e) Cholewiak stara się ale czasami, jak w meczu z Lechem, odwalił taki sabotaż, że przy odrobinie szczęścia mogliśmy ten mecz zremisować (piszę o sytuacji bramkowej, gdy piłka lecąca do bramki zmieniła tor lotu po odbiciu się od niego)

Piłkarzami in plus są dla mnie w meczu z Lechem:
a) Luis Rocha - drugi mecz gdy wchodzi z ławy jest wartością dodana, szarpie i ciągnie grę do przodu, dać mu szanse od pierwszej minuty, a Stolarskiego posadzić na ławę (czy Luisowi kończy się kontrakt?)

Jesli ktoś ma odrębne zdanie to proszę o komentarz. kibic Legii z Pomorskiego od 25 lat

odpowiedz
Pawciu - 05.07.2020 / 12:40, *.net.pl

@Miro: nie wiem czym sie zajmujesz na codzien ale... uwazam ze minales sie z powolaniem. Redakcja Legionistow powinna zaproppnowac Ci przynajmniej "Plusy i minusy" a Qubas mialby czas na inne projekty :)

odpowiedz
Antyberg - 05.07.2020 / 07:06, *.centertel.pl

Wyglądało to jakbyście od początku nie chcieli wygrać tego meczu, żenada, zero ambicji, nic nie cisneliscie Pyr!

odpowiedz
wwy - 05.07.2020 / 04:32, *.it4polska.com

ten punkt qrwa jeszcze trzeba zdobyc! plomby z zebow wypadaja jak pomysle ze nie majeszcze pewniaka mistrza...

odpowiedz
Arek - 04.07.2020 / 23:19, *.master.pl

Człapaliście !!!

odpowiedz
Arek - 04.07.2020 / 22:58, *.tpnet.pl

No lipa. W I połowie robili Was jak chcieli.

odpowiedz
Darek - 04.07.2020 / 22:23, *.t-ipconnect.de

Zagraliscie pół meczu więc pół tygodniówki oddajecie na cele charytatywne.
Brać pieniadze za nic to każdy potrafi.

odpowiedz
Tym - 04.07.2020 / 22:21, *.22.8

Co jak co ale wole w srodku slisza oglądać jak martinsa antolic to w drugiej połowie od 60minuty czlapal sił brak

odpowiedz
SF - 04.07.2020 / 22:15, *.tpnet.pl

O co chodzilo dzis "LEGII" ?

odpowiedz
Marcin 79 - 04.07.2020 / 22:00, *.t-mobile.pl

Rocha dał dobrą zmianę.Pierwsza połowa cieniutka.

odpowiedz
Spółdzielnia - 04.07.2020 / 21:28, *.icpnet.pl

Czy możliwe są porażki z Cracovią, Lechią i Pogonią????? Możliwe
Czy możliwe, że Lech wygra z Lechią, Cracovią i Jagą???? Mmmm tak i to wielce.
Czy możliwe, że Cracovia wygra u siebie w PP ??? Na pewno nie maja nic do stracenia
Czy możliwe, że Filipiak zmotywuje zespół ekstra premią
Czy Probierza trzeba będzie motywować????.....
Czy możliwa jest "Spółdzielnia" 4 zespołów aby Legia nic nie zdobyła????, Czy taki scenariusz nie byłby czymś extra dla tych 4 zespołów. Czy ktoś nie chciałby wyciągnąć z tego gigantycznej kasy????

odpowiedz
jurand - 05.07.2020 / 22:16, *.t-mobile.pl

@Spółdzielnia: jak smutno się to czyta, ale tak to wygląda, mistrz powinien przejechać się po tych przeciwnikach i mieć naście pkt. przewagi, aby nie było gadania, że gdzieś, coś...

odpowiedz
Nie dajcie się zwieść - 04.07.2020 / 21:14, *.centertel.pl

Nie chcieli świętować w Poznaniu i tyle

odpowiedz
Dario - 04.07.2020 / 20:55, *.mm.pl

Was na tym meczu nie było :-((

odpowiedz
Do redakcji - 04.07.2020 / 20:50, *.net.pl

Czy istnieje mozliwosc zrobienia przez tedakcje dwoch ocen za kazdy mecz ( pierwsza i druga polowa) ???

odpowiedz