Michał Probierz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Probierz: Na razie nic nie zrobiliśmy

Fumen, źródło: Polsat Sport

Michał Probierz (trener Cracovii): W finale się jest, ale finały się wygrywa. Niemniej jednak jeszcze nic nie zrobiliśmy. Teraz mamy kilka dni na regenerację i musimy myśleć o tym, co zrobić w sobotę w Warszawie. Czeka nas trudny weekend, bo chcemy walczyć o miejsce medalowe. Na razie nie czas dziś na świętowanie. Świętować będzie można, ale w Lublinie. Szkoda, że nie na stadionie Narodowym, ale tam również jest piękny stadion.

Dzisiaj mieliśmy trochę problemów. Dwóch, trzech zawodników borykało się z problemami. Walczyli sami z sobą i dali radę. Chwała im za to. Dodatkowo kibice nas wspierali od 1. do 90. minuty. Przez ten czas były trudne momenty, ale kibice nas ponieśli. Ważną rolę odegrali dziś także zmiennicy. Dobrze zagraliśmy w defensywie jako cały zespół. Umiejętnie wychodziliśmy z kontrą, ale z drugiej strony było też sporo strat. To tylko sygnał, że mamy sporo pracy przed sobą.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Kacper - 08.07.2020 / 14:23, *.orange.pl

Odkupie bilet na Żyletę prosze o kontakt
500 235 266

odpowiedz
Doman70 - 07.07.2020 / 23:59, *.250.80

Należy być obiektywnym.Nic nie mam do Vuko jak pół składu kontuzje.Probierz to też niby taki dyplomata.Skończy jak pudle ale z kartonów jak go Filipiak wywali.
Do wszystkich żałosnych cebul. KIBICEM SIĘ JEST A NIE BYWA. LEGIA WARSZAWA MISTRZ 2020.!!!!!!

odpowiedz
Olo - 08.07.2020 / 00:04, *.chello.pl

@Doman70: A umiesz to napisać w języku polskim, bo nic nie rozumiem?

odpowiedz
eduardo - 08.07.2020 / 16:43, *.toneticgroup.pl

@Olo: to nie czytaj

odpowiedz
kami(L)praga - 07.07.2020 / 22:46, *.vectranet.pl

Vuko by skomentował ze druzyna była super i widać jakośc tylko ze samo zachwyt juz minoł i czas zapier.... bo jest szansa na mistrza i gre w pucharach ale zje.... moze to tylko Vuko masakra przez rok sie ślizgać dostac kontrakt i zawalić wszystko mimo 6 dobrych meczy na 40 jakie widzialem w tym sezonie nie podoba mi sie gra Legi strzały z dystansu 0 cała gra opiera sie na małych nóżkach Lucinasa Martinsa GwILI Karbo Antolicia i na tym ze sa faulowani granie do tyłu i atak pozycyjny potem patrze na statystyki a Legia muj kochany klub z najwiekszym budżetem oddaje 1 celny strzal w 70 minucie masakra w statystykach zawsze wygladamy dobrze 29 strzalow 7 celnych z gornikiem chyba 0-2 co to za strzaly chyba rozpaczy Legia nie gra pieknej piłki tylko gra indywidualnościami które robia różnice i to sie nie zmieni do póki ktos nie wprowadzi systemu w jaki mamy grac od szkółki po 1 drużyne tak jak gra ajax borusia 1 zawodnik wypada 2 ze szkółki wchodzi i wie co ma grać

odpowiedz
Korkoszewo - 09.07.2020 / 09:03, *.centertel.pl

@kami(L)praga:
Człowieku Ty chyba inny mecz oglądałeś ! Jaki pierwszy celny strzał w 70 min ?
Tylko ze jeszcze w pierwszej połowie miał sam na sam Luquinhas i bramkarz obronił ..
A po drugie idź do szkoły ,,Mój ” piszemy ,,ó” .

odpowiedz
Sputnik 44 - 07.07.2020 / 22:36, *.vectranet.pl

Przykre to, ale on ma rację - w ostatnich czasach ograć Legię to żadne osiągnięcie...

odpowiedz
Wolfik - 07.07.2020 / 22:49, *.mm.pl

@Sputnik 44: Nie zgodzę się Kolego. Wygrać z Legią stylem "laga do przodu" to jest mega osiągnięcie. Bo bramki na 0:1 i 0:2 strzeliliśmy sobie sami.

odpowiedz
Arek - 07.07.2020 / 23:58, *.tpnet.pl

@Wolfik: niestety, ale co racja, to racja. Jest jakiś kryzys i do tego te kontuzje.

odpowiedz
zduneq - 08.07.2020 / 11:08, *.inetia.pl

@Arek: krzys chyba bardziej mentalny - "mistrzostwo już jest nasze" .Pycha kroczy przed upadkiem.

odpowiedz
Hiszpan - 07.07.2020 / 22:30, *.telnaptelecom.pl

W sumie racja. Ograłes pierdołę roku i zgraję nieudaczników...

odpowiedz
J1980 - 07.07.2020 / 22:28, *.amazonaws.com

Nic??? Misiu nie swiruj... Ograles Legie 3-0 w półfinale PP... Będziesz o tym wnukom przy niedzielnym rosole opowiadał przez sto lat...

odpowiedz
P(L)EBAN - 07.07.2020 / 22:40, *.tpnet.pl

@J1980: stul pysk. Zazdrośniku nieudaczniku przyjdź na stadion i dopinguj drużynę bo jak złe idzie stajesz się pii zzz ddd aą a nie kibicem. Jestem nikim po tym komentarzu bo na dobre i na złe to dla ciebie pojęcie którego nigdy nie zrozumiesz. Tfu na was niedojdy

odpowiedz
Kasztan - 07.07.2020 / 22:47, *.47.87

@P(L)EBAN:
Niepotrzebnie się umowie z
Nie czujesz że piłkarzyki plują nam w twarz?
Sądzisz że nagle zaczną grać lepiej
Coś siadło i to strasznie
Będziemy coś tak czuję do końca drżeć o mistrzostwo

odpowiedz
Olaf - 08.07.2020 / 11:59, *.vectranet.pl

@P(L)EBAN: wyluzuj, kolega tylko ironicznie napisał, jaki to "sukces stulecia" osiągnął Probierz, i ok, nie ma co się napinać.

odpowiedz
tommy - 08.07.2020 / 16:45, *.toneticgroup.pl

@P(L)EBAN: zgadzam sie z toba- jestes nikim

odpowiedz