fot. Piotr Kucza / FotoPyK

Cracovia 3-0 Legia Warszawa

Koniec marzeń o pucharze...

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia skompromitowała się w wyjazdowym meczu półfinałowym Pucharu Polski. Porażka 0-3 z Cracovią pogrzebała marzenia "Wojskowych" o finale krajowego pucharu. Dla gospodarzy gole zdobyli Michał Helik i Mateusz Wdowiak (dwa). O grze piłkarzy Aleksandara Vukovicia nie można niestety powiedzieć nic pozytywnego.

Mecz znakomicie rozpoczął się dla Cracovii. Już w 5. minucie gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Mateusz Wdowiak, który najlepiej zachował się w zamieszaniu w polu karnym i z bliska pokonał Wojciecha Muzyka. Pomocnik wykorzystał błąd w ustawieniu defensywy przeciwników, dzięki czemu znalazł się niepilnowany zaledwie kilka metrów przed bramką. Kilka minut potem mogło nadejść wyrównanie. Luquinhas urwał się jednemu z defensorów i mając przed sobą już tylko bramkarza Cracovii... trafił wprost w niego! Wydawało się, że zimny prysznic zmobilizuje legionistów do lepszej gry, lecz niestety ich postawa tego dnia była daleka od oczekiwanej.

Blisko kwadrans po pierwszym gwizdku Cracovia podwyższyła prowadzenie. Mocno z prawej strony dośrodkował Pelle van Amersfoot, a Muzyk interweniował na tyle niefortunnie, że nastrzelił stojącego obok Michała Helika. Futbolówka odbita od obrońcy po chwili wturlała się do pustej bramki. Kolejne minuty nie przynosiły zmiany wyniku. Legia starała się atakować skrzydłami, jednak nic z tego nie wychodziło, ponieważ brakowało najmniejszego elementu zaskoczenia. W 29. minucie z dystansu odważnie uderzył Bartosz Slisz. Golkiper Cracovii pomimo drobnego rykoszetu nie miał jednak żadnych kłopotów ze skuteczną interwencją. Z biegiem czasu gra zaczęła się zaostrzać. Obydwie drużyny zaczęły mocniej walczyć szczególnie w środkowej strefie boiska. Mnożyła się liczba fauli, co spowodowało sporo przerw w grze.

Kilka minut po zmianie stron Cracovia miała szansę na trzeciego gola. Po prostopadłym podaniu sam na sam z Muzykiem znalazł się Wdowiak, jednak chybił. Sędzia za moment słusznie jednak podniósł chorągiewkę symbolizując pozycję spaloną. Wkrótce kolejna dobra szansa dla gospodarzy. Raz jeszcze wśród obrońców przedarł się Wdowiak i odważna interwencja bramkarza Legii pozwoliła uchronić jego zespół przed utratą trzeciego gola. Po godzinie gry odpowiedzieli wreszcie legioniści. Bezpośrednio z rzutu wolnego strzelił Walerian Gwilia i Hrosso instynktownie odbił futbolówkę przed siebie.

Kwadrans przed końcem dobrą obroną popisał się Wojciech Muzyk. Po rzucie z autu w dobrej sytuacji znalazł się Michał Helik, kopnął piłkę mocno w kierunku bramki, ale tam czujny był bramkarz stołecznego klubu. Legia starała się strzelić kontaktowego gola, ale jej próby na nic się zdawały. Brakowało nawet chociażby celnych uderzeń. W 82. minucie spotkanie zamknął Wdowiak. Pomocnik wyprzedził grającego jako ostatniego obrońcę Pawła Stolarskiego i strzałem w dolny róg pogrzebał marzenia Legii o finale Pucharu Polski. Co ciekawe "Stolar" kilka minut wcześniej pojawił się na murawie, a mimo to nie dał rady wyprzedzić grającego od początku spotkania Wdowiaka.

Puchar Polski
1/2 finału
#CRALEG
3498
Kraków
7.07.2020
20:00
Cracovia
Legia Warszawa
Cracovia
3-0
Legia Warszawa
5' Wdowiak
14' Helik
82' Wdowiak
(2-0)
31 Lukas Hrosso
2 Cornel Rapa
39 Michał Helik
85 David Jablonsky
33 Kamil Pestka
4 Sergiu Hanca
10 Pelle van Amersfoot
22 Florian Loshaj 72'
14 Ivan Fiolić 66'
11 Mateusz Wdowiak 89'
21 Rafael Lopes
40 Michal Pesković
3 Michal Siplak 89'
8 Milan Dimun 66'
97 Daniel Pik
25 Michał Rakoczy
7 Thiago 72'
77 Sebastian Strózik
99 Tomas Vestenicky
Wojciech Muzyk 19
Michał Karbownik 14
Artur Jędrzejczyk 55
Mateusz Wieteska 4
81' Luis Rocha 16
Mateusz Cholewiak 17
Bartosz Slisz 99
46' Andre Martins 24
Walerian Gwilia 8
Luquinhas 82
57' Tomas Pekhart 9
Radosław Cierzniak 33
Ariel Mosór 15
Inaki Astiz 34
81' Paweł Stolarski 41
Radosław Cielemęcki 67
Piotr Pyrdoł 31
57' Paweł Wszołek 22
46' Maciej Rosołek 39
Szymon Włodarczyk 21
Trener: Michał Probierz
Asystent trenera: Grzegorz Kurdziel
Kierownik drużyny: Artur Bernacki
Lekarz: Sylwia Krzykawska
Masażyści: Przemysław Kutera, Dominik Kożuch
Trener: Aleksandar Vuković
Asystent trenera: Aleksandar Radunović, Marek Saganowski
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Mateusz Dawidziuk
Masażyści: Paweł Bamber, Michał Trzaskoma, Przemysław Wielebski
Sędziowie
Główny: Bartosz Frankowski
Asystent: Marcin Boniek
Asystent: Jakub Winkler
Techniczny: Piotr Lasyk
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (225)

+dodaj komentarz
Gniazdo - 10.07.2020 / 17:22, *.chello.pl

Naprawdę? Tacy z Was kibicie? Legia jest punkt od mistrzostwa na 3 kolejki przed końcem i taka stypa? Ogarnijcie się - w drużynie jest sporo kontuzji i trzeba ten sezon dopchnąć kolanem, więc nie pierdo*** a kibicować. LEGIA!

odpowiedz
bronek49 - 09.07.2020 / 17:38, *.chello.pl

teraz cracowia będzie podbudowana tym zwycięstwem i się boje że Legia nie zdobędzie punktu a pózniej to już będzie pod górkie zresztą nie ma co się dziwić teraz nie jest sztuka wygrać z taką beznadziejną Legią ,Vukowic już drugi rok pokazuje ze nie potrafi przygotować drużyny na mecze grupowe

odpowiedz
grzesiek - 09.07.2020 / 20:17, *.centertel.pl

@bronek49: spier*****j

odpowiedz
Lukas - 09.07.2020 / 08:55, *.chello.pl

W ogóle nie wyczekuje tej soboty i ewentualnego mistrza. Tak pewnie będę się cieszył mimo że dziś jestem wkur...

odpowiedz
Zbyszek - 09.07.2020 / 02:27, *.plus.pl

Cracovia w gazie, Lechia w gazie, to będzie ciekawa końcówka sezonu...

odpowiedz
ZBIR - 08.07.2020 / 22:50, *.orange.pl

łach wronki tez odpada - to jedyna pozytywna wiadomosc.

odpowiedz
dejne3 - 08.07.2020 / 23:37, *.plus.pl

@ZBIR: To bardzo pozytywna wiadomość, mecz kartofle z Legią wygrali i to się liczy .Miło było patrzeć jak karofli Lechia uciszyła

odpowiedz
Q - 08.07.2020 / 21:24, *.t-mobile.pl

Nie widzicie ze Fryzjer wrócił i ustawia ligę i puchar aby kluby odbiły sobie za bilety , 3:0 Legia w Krakowie widzieliście kurs przed meczem , miliony zakładów na ten wynik u wszystkich bukmacherów na świecie i polskich legalnych , przypadek nie sądzę .... pozdrawiam aby nie szedł gruszy szacher macher i Legia doczołgała się do Mistrzostwa Powiśle Warszawa

odpowiedz
tomaszek67 - 08.07.2020 / 20:41, *.centertel.pl

Podobno Vuković przedłużył kontrakt tylko dlatego, że siedzi "cicho" i nie oczekuje żadnych wzmocnień... żeby się nie rozczarował szybciej niż myśli jak zostanie zwolniony po odpadnieciu w eliminacjach bo może być taka jazda, że Mioduski będzie musiał to zrobić ( bez sensu było przedłużanie umowy w trakcie trwania sezonu ) zostały raptem 3 mecze... można było poczekać

odpowiedz
lodi de conti - 08.07.2020 / 20:39, *.vectranet.pl

skrzydła się wycofują i nie są szeroko przy liniach okążanie żeby dośrodkować może skończyć się źle urazami LEGIO do boju marsz po punkcika po punkcika po punkcika po punkcika po KORONOWANIE w stolicy POLSKI!!!!!!!

odpowiedz
Arek - 08.07.2020 / 18:42, *.play-internet.pl

Hej, jeśli ktoś nie będzie mógł się wybrać na mecz to bardzo bardzo proszę o udostępnienie biletu. Bez znaczenia na jaką trybunę.
Numer karty KMIC027-1

odpowiedz
Pedros - 08.07.2020 / 18:24, *.net.pl

Oddam nerkę za bilet na sobotni mecz
508 082 398

odpowiedz
1993 - 08.07.2020 / 23:45, *.chello.pl

@Pedros:
jedną?

odpowiedz
griff - 08.07.2020 / 17:50, *.chello.pl

I taką różnicę zrobił brak Veso na prawym skrzydle i fałszujący Muzyk na bramce. Oby ból dupy nie powtórzył się w sobotę.Sobotni mecz musi być zemstą za wczoraj i piłkarskim zaoraniem Cracovii.

odpowiedz
63 - 08.07.2020 / 16:49, *.chello.pl

Oglądałem wczoraj ten mecz i gdyby Legia zagrała tak agresywnie jak Cracovia to kończyła by ten mecz w 8 "umiejętność sędziowania pana Frankowskiego+pan Marciniak na varze

odpowiedz
janusz - 08.07.2020 / 16:39, *.centertel.pl

Wdowiak nastepny gol w 2025 a double w 2030

odpowiedz
Old_fan - 08.07.2020 / 16:32, *.plus.pl

Panowie, spojrzmy prawdzie w oczy ekipa: Muzyk, Stolarski, Wieteska, Rocha, Slisz, Cholewiak, Rosołek plus gwiazdy typu Wszołek i Gvilia i trenejro Wukowicz to cud, że doszla do półfinału i jeszcze większy ich pozycja w lidze. Nie liczcie z nimi w skladzie na jakies fajerwerki... Niestety to bardzo przecietna druzyna...

odpowiedz
olo - 08.07.2020 / 14:55, *.tpnet.pl

Wczoraj jedyne skojarzenia, to końcówka ubiegłego sezonu.
A miało być tak pięknie.

odpowiedz
Kacper - 08.07.2020 / 14:14, *.orange.pl

Odkupie bilet na Żyletę prosze o kontakt
500 235 266

odpowiedz
Chdx Legia (L) - 08.07.2020 / 13:58, *.play-internet.pl

Oceniajcie, wytykajcie błędy ale nie obrażajcie naszych piłkarzy Bracia. Mecz przegrany i w dupie z tym.W sobotę pasy u Nas i głowa do góry bo ten mecz to honorowa rzecz!!Do boju Legio!!!⁷

odpowiedz
HW - 08.07.2020 / 16:09, *.orange.pl

@Chdx Legia (L): Nasz Gosciu LEGIE w serduchu.

odpowiedz
jezus - 08.07.2020 / 20:25, *.vectranet.pl

@Chdx Legia (L): twoja wypowiedz to jedne wielkie brednie

odpowiedz
Klex - 08.07.2020 / 13:44, *.master.pl

O pucharze to może marzyć Korona albo podpi...e bb

odpowiedz
rafito - 08.07.2020 / 13:33, *.t-mobile.pl

jeden tytuł uciekł teraz się trzeba zastanowić czy drugi da się zdobyć czy tez ucieknie ????

odpowiedz
rafito - 08.07.2020 / 13:25, *.t-mobile.pl

straszna hańba, szkoda gadać odszedł tylko bramkarz i wszystko się posypało,

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 08.07.2020 / 13:31, *.247.205

@rafito: Obrona się posypała. Muzyk w ostatnich dwóch meczach miał więcej pracy niż Majecki przez całe wypożyczenie.

odpowiedz
Wolfik - 08.07.2020 / 13:56, *.mm.pl

@vadisodjidjiaofoe: Dokładnie.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 08.07.2020 / 13:04, *.247.205

Kolejny stracony tytuł na konto prezesa tysiąclecia.

odpowiedz
marecki - 08.07.2020 / 11:54, *.inetia.pl

Fakty są takie :
- drużyna przebiega w meczu z wronkami 46 km w I połowie
- brakuje jednego w gazie zawodnika / Veso / i drużyna nie może grać
szybko skrzydłem
- myślę, że na zajęcia taktyczne chodzą wszyscy zawodnicy żeby w razie kontuzji im zmian wiedzieć o cokomon
- mamy suuper klinikę przy stadionie w której badają wszystko oprócz chyba wydolności graczy
- jeżeli nie idzie nam w ataku pozycyjnym to gra się z kontry / tak dać szansę młodemu np. Włodeczkowi/
- umowa z trenerem podpisana awansem
- brak atmosfery w drużynie / zob. mowa ciała /
- szukanie na siłę legijnego DNA / jest ale na trybunach /
- pos....ni grajkowie przy pressingu przeciwników
- Karbo jest myślami w Barcelonie albo nie może się wychylać

---- i chyba najważniejsze - BRAK SIANA po covidzie

Niestety dzisiejsz LEGIA to House of Cards

odpowiedz
jezus - 08.07.2020 / 20:26, *.vectranet.pl

@marecki: dzieki tej super klinice i super sztabowi medycznemu mamy same kaleki w druzynie

odpowiedz
Piotr Boxer - 08.07.2020 / 11:27, *.com.pl

No niestety, brak napastnika, brak zaangażowania, brak koordynacji w obronie pokazuje, że po wakacjach Panowie myślą już tylko znów o wakacjach....

odpowiedz
fantom - 08.07.2020 / 10:50, *.chello.pl

nie placzcie... nie da sie tego czytac. wczoraj w 2. polowie mocno sie starali. niestety, drugi sklad jest wyraznie slabszy. priorytetem jest regularny, szybki atak pozycyjny, a na chwile obecna nie mamy ku temu wykonawcow. poza tym czesc starej kadry jest w dolku.

odpowiedz
jezus - 08.07.2020 / 20:27, *.vectranet.pl

@fantom: bredzisz

odpowiedz
Vuko WON - 08.07.2020 / 10:21, *.vectranet.pl

vuko patataj

odpowiedz
News⚽️Legia - 08.07.2020 / 09:33, *.186.242

A można było na poczátku stawiać na młodych,napewno nie zabrakło by siły i ambicji ,a teraz co trener pomcnik zrobi?a nic to samo co ostatnio rok temu,jak teraz znowu umoczà to wysłać Vuka na trybuny niech Sokołowski prowadzi!

odpowiedz
Karlito - 08.07.2020 / 09:30, *.t-mobile.pl

Zluzujcie gumy w majtach.
Po pierwsze sklad sie callowicie posypal. Z Cracovia mie zagralo 5 podstawowych zawodnikow - bramkarz (moze cudow nie robil, ale dawal spokoj i pewnosc) srodkowy obronca (najlepszy pilkarz miesiaca), prawy obronca (50% atakow zespolu i mur nie do przejscia), srodkowy pomocnik (spokoj, przeglad pola) i napastnik (walczacy, biegajacy, zdobywajacy bramki). Do tego dochodzi zjazd formy u dugiego bocznego obroncy i skrzydlowego. Lacznie odpada 7 najlepszych pilkarzy. Do tego kontuzje wartosciowych zmiennikow. To nie jest wina trenera. Niektorzy denerwuja sie na brak rotacji skladem, ale gosc probuje posklejac sklad z tego co ma. Muzyk nie ta para kaloszy, Stolarski kryminal, Martins bez formy, Wieteska elektryczny, Cholewiak walczak, ale nie na pierwszy sklad i Pekhart, ktorego latwo wyeliminowac z gry. Kto ma grac? Rosolek jest slaby, Slisz potrzebuje czasu. Prosze o podanie nazwisk, ktore moga wskoczyc na taki level z marszu. Przypominam lawke w meczu z Cracovia: Cierzniak, Mosor, Astiz, Stolarski, Cielemecki, Pyrdol, Wszolek, Rosolek, Wlodarczyk. Pytam serio, kto mial zagrac i za kogo?

odpowiedz
Wolfik - 08.07.2020 / 09:39, *.mm.pl

@Karlito: Grając praktycznie cały czas tymi samymi zawodnikami, Vuko sam się ograniczył. I nie mam tu na mysli zmian w podstawowej 11-stce wyjsciowej, lecz w ciągu meczu. Było ogrywać Slisza, Rosołka, Pyrdoła i innych. I dawać minuty Stolarskiemu. Bo z ławy grzanej miesiącami nikt drużyny nie pociągnie.

odpowiedz
Karlito - 08.07.2020 / 09:57, *.t-mobile.pl

@Wolfik:
Zgadzam sie z ogrywaniem, ale to tez nie jest takie proste. Kliknalem sobie sklad z meczu w grudniu. Na lawce sa m.in. Wieteska, Gvilia, Rocha, Cafu, Stolarski, Rosolek, Niezgoda. Sa to zawodnicy aspitujacy do gry w pierwszym skladzie, wiec tez musza grac, zeby w szatni nie bylo kwasu. Jak sa wartosciowi to widac obecnie, bo polowa to teraz pierwszy sklad. Dodatkowo, gdzie tu jeszcze wcisnac mlodych do ogrywania?

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 08.07.2020 / 13:02, *.247.205

@Karlito: A kto jest odpowiedzialny za krótką ławkę i brak zmienników?

odpowiedz
Karlito - 08.07.2020 / 14:48, *.t-mobile.pl

@vadisodjidjiaofoe:
Na pewno nie trener. Od transferow jest kto inny. Poza tym lawka by byla, gdyby nie kontuzje. Bo taki Pekhart, Rocha, Wieteska, Slisz, Muzyk i Cholewiak (czyli ponad polowa wyjsciowej 11) to wlasnie ta lawka. Dobrzy na zmiane, ale nie do ciagniecia zespolu od pierwszego gwizdka.

odpowiedz
speed - 08.07.2020 / 16:51, *.play-internet.pl

@Karlito: A Cholewiak to urwał się z choinki?

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 08.07.2020 / 18:32, *.247.205

@Karlito: Za zakupy płaci prezes, a że mamy sknerę, to się ławeczka skróciła po paru kontuzjach.

odpowiedz
Tadek - 08.07.2020 / 09:20, *.netfala.pl

Chyba za wcześnie były te pochwały dla Vuko i niektórych grajków. Karbownik jest cienki jak dupa węża, chyba sodówka zaczęła odbijać. Legia go sprzeda za miliony, ale chyba rubli. Gvilia 10 razy wrzucał z rogu i nic z tego nie wynikało, strzelał na bramkę, że może gdyby to była bramka do rugby to piłka by się zmieściła. Poza tym beknąć powinien ktoś odpowiedzialny za przygotowanie fizyczne, bo tyle kontuzji świadczy o złym przygotowaniu.

odpowiedz
Misiorro - 10.07.2020 / 12:15, *.237.148

@Tadek: z tymi kontuzjami to bym nie przeszadzal - Covid popsul wiele planow jesli chodzi o przygotowanie motoryczne i to nie tylko u nas.
Druga sprawa tez covidowa - gramy lige w srodku lata.
Trzecia - Majecki gone a mial byc do konca sezonu.

Reszta - jedyny zarzut ktory postawilbym Vuko w tym meczu to, ze nie postanowil grac brzydkiej pilki, takiej jak na poczatku. Bez 5 podstawowych graczy nie ma sensu ofensywna taktyka do ktorej nas przyzwyczail w ostatnim czasie (i ktora ladnie wyglada).
Trzeba bylo grac brzydko na kontry i ew. 0-0. Jak wroci Antola i Lewczuk bedzie duzo spokojniej. A Kante w ataku tez wykreuje cos wiecej niz Rosolek.

PS. Ok drugi maly minus dla Vuko - Cierzniak na pake a nie Muzyk w meczu Pucharowym.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 08.07.2020 / 09:08, *.play-internet.pl

Cóż-nie jestem ani zaskoczony,ani zdenerwowany,bo to wszystko było do przewidzenia.W naszej eksraklasie każdy może wygrać z każdym,bo wszystkie kluby są na tym samym-żenująco niskim poziomie.Często ciężko rozróżnić,która drużyna jest liderem,a która outsiderem,gdy grają między sobą.Powodem tej sytuacji jest brak poważnego inwestora,który odważnie wszedłby w Polską piłkę i wpompowując naprawdę duże pieniądze,z mozołem tą naszą ligę by pchnął mocno do przodu.Niestety,ale nie mamy na chwilę obecność nie mamy co liczyć na "bogatego wuja z Ameryki",bo nasz kraj niestety(nie tylko w sferze sportowej) był i jest rajem do hohsztaplerów i "małych biznesmenów robiących małe interesiki"a zmiany które rząd usiłuje wprowadzać,są blokowane przez "siły zewnętrzne" które mają tutaj niezłe Eldorado.Po prostu niewiele się zmieniło od 30-40 lat,gdy naszą piłką rządzili B.Krzyżostoniak,A.Ptak,A.Grajewski,czy J.Romanowski.Teraz mamy to samo,tylko nazwiska się pozmieniały,natomiast mechanizm jest ten sam-doić pieniądze w mniej lub bardziej nieuczciwy sposób dopóki nie będzie przypału.Dlatego żadna,ale to żadna poważna korporacja nie zainwestuje poważnych pieniędzy w coś,co tylko może przynieść straty i to nie tylko finansowe,ale przede wszystkim wizerunkowe,dopóki "wiatr przemian" nie zmiecie tych wszystkich ciułaczy,aferzystów,i innych dziadowskich biznesmenów bez grosza w kieszeni,robiąc miejsce dla poważnych inwestorów,robiących poważne interesy.Temat również dotyczy trenerów-który ze znanych selekcjonerów by się zgodził,by być "słupem" który tylko swoim nazwiskiem sygnuje to dziadostwo,a decyzje o wyjsciowej 11-tce ustala prezes/właściciel wraz z menedżerem?.Zastanawia mnie również,czemu P.Z.P.N.nie interesuje się tym,co się w Polskiej piłce dzieje i zdaje się ma w dupie to,że demontaż ligi trwa w najlepsze i tracą na tym wszyscy,poza paroma ",biznesmenami", którzy pod płaszczykiem inwestowania w kluby,zarabiają na sprzedaźy co lepszych zawodników.Reasumując-czeka nas dłuuuuuga droga do normalności,ale zaczęliśmy zmierzać w dobrym kierunku i jak na najwyższych szczeblach władzy nie pojawi się człowiek,który będzie stawał okoniem do rządu,to powoli,bo powoli,ale dokręcimy do czasu,że Polska będzie wielka,nie tylko pod względem sportowym.

odpowiedz
Wolfik - 08.07.2020 / 09:26, *.mm.pl

@FOREVER LEGIA: Temat już wałkowaliśmy....ale skoro do niego wracasz napisze tak. Jeśli wierzysz w intencje obecnego rządu lub jakiegokolwiek innego z złożonego dzisiejszych polityków różnej maści to szkoda czasu na polemikę...

Są w Polsce niby duże firmy państwowe które w jakiś tam sposób inwestują w kluby: Orlen i KGHM. Jak wyglądają osiągnięcia sportowe Wisły Płock czy Zaglębia? Nijak, bo prezesi tychże uzależnieni są właśnie od słupów wstawianych przez rządzących do owych firm.

Tak na marginesie. Tankujesz czasem Kolego na Orlenie? Wizytówce państwa? To zapytaj pracowników stacji gdzie i przez kogo są zatrudniani.

odpowiedz
Zbycho(L) - 08.07.2020 / 09:42, *.chello.pl

@FOREVER LEGIA: Bardzo mądre i trefne spostrzeżenie. Do puki LEGIA nie będzie polska (max. 2-3 obcokrajowców w pierwszym składzie) to takie pierdalamento o "Legijnym DNA" to mydlenie oczu - lud głupi, lud to kupi. Sprowadzanie tego zagranicznego szrotu jest przemyślaną decyzją, gdyż na tym najlepiej można zarobić i nie chodzi tu o Nasz Klub , tylko o własny interes (prowizje itp.). Na śmieciach zarabia się najlepiej. Kto w szatni ma to tałatajstwo wsiąść za ryj jak większość to najemnicy, którzy dzisiaj tu jutro tam. Nawet Jędza ma na to wywalone, bo jak na nasze warunki wiszą mu ogromną kasę. Zresztą on nigdy nie miał charyzmy aby "umierać za Legię". Inni młodzi nie mają nic do powiedzenia, może są ambitni, ale jak to młodzi, morda w kubeł i nosić piłki za pseudo piłkarzami. Tak więc Panie i Panowie będziemy się paprać w tym naszym grajdołku do czasu do puki nie znajdzie się Prezes, który będzie LEGIONISTĄ z krwi i kości.

odpowiedz
Wolfik - 08.07.2020 / 09:47, *.mm.pl

@Zbycho(L): Trochę się pogubiłem....raz piszesz że powinni grać Polacy, a zaraz potem podajesz przykład Jędzy... to w końcu jak to miałoby wyglądać?

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 08.07.2020 / 12:08, *.play-internet.pl

@Zbycho(L): Nie do końca mnie zrozumiałeś koleżko.Chodzi o to,że dopóki w naszym kraju-w sporcie i poza nim,będą się kręcić ludzie typu Mioduski,czy też inni "biznesmeni",dla których liczy się tylko tu i teraz,gdzie o żadnej wizji na przyszłość nie ma mowy,dopóty nikt,kto ma poważne zamiary,żeby coś tu zbudować nie przyjdzie i kasy nie zainwestuje.Nie ma "klimatu" dla ludzi,którzy by chcieli coś porządnego zrobić,bo jesteśmy nastawieni jako kraj,na szybki zysk.

odpowiedz
Krzeszczu - 08.07.2020 / 16:33, *.bredband2.com

@FOREVER LEGIA: Zapomniales niestety o lysych palach w dresach ktore niestety maja bardzo negatywny wplyw na wizerunki klubow. Dlatego nikt "normalny" ani "madry" w taki projekt nie wchodzi i nie wejdzie.

odpowiedz
eLpolo - 08.07.2020 / 17:59, *.amazonaws.com

@Krzeszczu: popieram

odpowiedz
Walo - 08.07.2020 / 09:04, *.cyfrowypolsat.pl

Czy są już dostępne w sprzedaży koszulki Legia zdobywca Pucharu Polski 2020? Aaaa sorry zapomnialem ze zostalismy wczoraj zgwalceni w Krakowie przez druzyne ktora zanotowala bodajze 7 porazek z rzedu w lidze i ma dwa punkty wiecej niz lider grupy spadkowej. Przydalaby sie wizyta spadajacych lisci. Vuko dresiarzu i pseudo trenerze odejdz wreszcie z tej Legii bo wszystko w tym klubie jest przez ciebie ty egocentryczny gamoniu nietak. Zabieraj tego pekharta i cholwiaka do walizki i znikaj.

odpowiedz
GL - 08.07.2020 / 08:53, *.tpnet.pl

Trener do zmiany innego wyjscia nie ma !!

odpowiedz
Krzeszczu - 08.07.2020 / 11:07, *.bredband2.com

@GL: Ale jak to? Przeciez dopiero co podpisal nowy kontrakt? A wiara tutaj tak piala z zachwytu...

odpowiedz
... - 08.07.2020 / 12:18, *.master.pl

@Krzeszczu: trener na lata !!!

odpowiedz
Krzeszczu - 08.07.2020 / 12:22, *.bredband2.com

@...: hahahah, chyba na wieki wiekow :-)

odpowiedz
Korda - 08.07.2020 / 12:46, *.com.pl

@...: a może tam była literówka i miało być trener na lato :-)

odpowiedz
SF - 08.07.2020 / 08:42, *.tpnet.pl

Odjechal puchar a czy odjedzie "MISTRZ" odpowiedz dadza 3 najblizsze mecze !!

odpowiedz
Jano - 08.07.2020 / 08:55, *.orange.pl

@SF: jak się Lech z Piastem nie zlitują to też odjedzie!

odpowiedz
Warszawiak1234 - 08.07.2020 / 08:39, *.chello.pl

Chcialbym wziac dzisiaj chopakow i Vuko w obrone przed Wami........ale nie potrafie......i chyba nie chce.......

odpowiedz
Błażej - 08.07.2020 / 08:28, *.telnaptelecom.pl

Cholewiak, Martins, Pekhart, dramat. Zmiany Vukovicia też dramat. Bez Lewczuka nie ma obrony. Bez Kante nie ma ataku. Ogólnie jest słabo.

odpowiedz
Jano - 08.07.2020 / 07:39, *.tpnet.pl

A za 2 tygodnie będzie tytuł KONIEC MARZEŃ O MISTRZOSTWIE!! idę o zakład!

odpowiedz
gazza - 08.07.2020 / 06:37, *.inetia.pl

Ponawiam pytanie od kilku meczy - Za co bierze pieniądze:
- Martins (udaje grę w piłkę...)
- Pekhard (udaje napastnika...)
- Rocha (bez pożyteczny zawodnik...)
_ Jędrzejczyk (niby jest a jaby go nie było...)
- Gwilia (przepiękny strzał w trybuny...piłka jeszcze pewnie na dachu jest...)

odpowiedz
Afro - 08.07.2020 / 06:24, *.chello.pl

Dawno nie pisałem ale teraz się przełamię. Praszelik za darmo do Wrocławia a u nas szpital + dziadki + wiecznie młodzi niespełnieni.

Nie ma gwiazdy, nie ma lidera, nie ma trenera, nie ma drużyny. Za to są wysokie kontrakty i nocne życie. Po co zasuwać na boisku jak wystarczy skręcić kostkę i laba a kasa się zgadza. Dla większości Legia to sufit i emerytura więc to im wystarczy.

Nikt się meczu z Legią już nie boi. Oglądać się tego nie da.

odpowiedz
Po co nam mladenovic mamy swoich mlodych - 08.07.2020 / 23:43, *.play-internet.pl

@Afro : wydaje sie ze tgz kumaci rozumieja o co chodzi ...nasze gwiazdy pozal sie boze ...jedza martin pekhart to emeryci ktorzy przyszli spokojnie przebimbac do 40 ... Zaden z nich nie mialby prawa grac z tym zaangazowaniem nawet w Mls... U nas w najstarszy zawodnik powinien miec gora 28 lat...za te wszystkie kominy placowe ktore tworzymy dla tych kopaczy spokojnie mozna by bylo kupic 5 lub 6 mlodych zawodnikow niekoniecznie polakow... Tylko ze trzeba chodz troche znac sie na prawdziwej pilce...a nasi skauci to jest jakis zart wydaje sie ze ludzie zarzadzajacy LEGIA to totalni amatorzy przed meczem z brucovia czy inna amica bylo od poczatku wiadome ze udeza w nas jak wsciekli a jak powszechnie wiadomo najlepsza obrona jest ATAK i wiedzac ze mamy zestresowanego mlodego bramkaza trzeba bylo nawet kosztem kartek pokazac twardy zdecydowany atak...ale kopacze wyszli przedrebtali swoje nie udalo sie to trudno ...wlasnie taka druzyne stworzyl prezes i atrapa trenera wraz z leniwym kapitanem jedza bo akurat jedzy z jego zaangazowaniem opaska kapitanska sie totalnie nie nalezy

odpowiedz
wrt - 08.07.2020 / 06:24, *.vectranet.pl

Wydaje ci się że znasz Legię? nie znasz! Drużyna się szykuje do półfinałowego rewanżu którego nie będzie. A w lidze jak w tym filmie tylko stawka wzrosła. Vuko dostał 5 dziwek więc 5 meczy prze...bie.

odpowiedz
Briosz - 08.07.2020 / 06:12, *.vectranet.pl

Tu się skończył juz pomysł trenera wszyscy wiedzą jak grać i ten styl to miernota. Jedyne co może pomóc to zmiana trenera i to już ... podyskutować tylko i sie pomądrzyc jak kibice powinni się odnosić do zawodników ale jak kopacze grać to cisza...

odpowiedz
motywator - 08.07.2020 / 05:12, *.chello.pl

Będą liście? Tu chodzi w końcu o dobro drużyny... siła wyższa jakby nie patrzeć...

odpowiedz
Ja - 08.07.2020 / 03:06, *.vectranet.pl

Od meczu w Zabrzu wróciły demony poprzedniego sezonu, pikujemy do miejsca, gdzie wcale nie chcemy być.

Muzyk to dramat, trzeci mecz z zawalonymi bramkami, a to wypuszcza piłkę z rąk, a to wpada mu między nogami, a to po rękach... Katastrofa zupełna, do pierwszej ligi. Zabrać ze sobą powinien tam Cholewiaka, którego jedyną alternatywą jest tartak. Slisz gra od samego początku, jakby był kupiony za 1 zł 80 groszy, a nie 1,8 mln. Z decyzji naszego wirtuoza sztuki trenerskiej nie rozumiem wpuszczenia padacznego Stolarskiego (mając na uwadze, co grał w Poznaniu) i niezabrania stałych fragmentów Gvilii, widząc że przestało mu wychodzić (naprawdę, nie ma nikogo, kto mógłby go zastąpić?). We Wszołku jest 80 procent mniej Wszołka po kontuzji Vesovicia.

Mógłbym wyliczać w nieskończonosc, ale już wystarczy. Zmienników mamy do bani.

odpowiedz
Wolfik - 08.07.2020 / 09:01, *.mm.pl

@Ja: Generalnie masz rację, ale....
-Muzyka należało przygotować wcześniej wiedząc, że Majeckiego nie będzie. W klubie liczyli, że Monaco pozwoli zostać Majeckiemu do końca rozgrywek. Tymczasem stało się inaczej, doszła kontuzja Radka 2 i mamy wystraszonego chłopaka na bramce, któremu obrońcy za bardzo nie pomagają;
-Slisz to piłkarz, z którego będzie pożytek ale nie w tym sezonie. Musi nauczyć się nowego towarzystwa, a nie zrobi tego grzejąc ławę w każdym meczu;
-Paweł Stolarski - ile minut zebrał w tym sezonie? Vuković miał Veso w pełnej formi który graywał jednocześnie na PO i na skrzydle to na tym bazował. Brakło Veso, nie ma ani skrzydła ani PO. Dlaczego nie ma - bo Paweł nie czuje gry. Dlaczego nie czuje - bo piłkę ogląda na treningu.

Nie zawsze zawodnik wchodzący będzie miał szczęście jak Rosołek, który już dwa razy uratował nam dupę. W końcu szczęście się skończy, co widac było wczoraj.

odpowiedz
ajg - 08.07.2020 / 09:15, *.chello.pl

@Wolfik: Generalnie masz rację ale...
która drużyna po stracie tylu zawodników z I składu będzie grać dobrze? Przypominam - Majecki ,Cierzniak,Lewczuk,Vesovic,Antolic,Kante .Novikowas,Santogo.
Cudów nie ma - ich zastępcy są gorsi więc skończyła się epoka łatwych zwycięstw! Drżę o ten jeden punkt ale liczę,że może Amika się potknie...
Czarno widzę puchary - chyba że będą solidne wzmocnienia - bo braki są na każdej pozycji! A nowych nie jest łatwo wkomponować...

odpowiedz
Wolfik - 08.07.2020 / 09:49, *.mm.pl

@ajg: Przecież w zasadzie napisałem to samo...

odpowiedz
ajg - 08.07.2020 / 09:59, *.chello.pl

@Wolfik: Ale tylko w zasadzie - raczej skoncentrowałeś się na tym,co powinno się zrobić z kilkoma piłkarzami.Zresztą miałeś absolutna rację! Ja chciałem zwrócić uwagę na problem kontuzji oraz obawę o przyszłośc Legii...

odpowiedz
Wolfik - 08.07.2020 / 10:16, *.mm.pl

@ajg: Czyli zgadzamy się w kwestii różnic :). Czy jakoś tak.

odpowiedz
Piotr - 08.07.2020 / 00:36, *.centertel.pl

Papierowy tygrysek. W pucharach europejskich już każdy czeka żeby na Legię trafić i zagrać w drugiej rundzie.

odpowiedz
Niemanja pucharic z dymano pogrzebia - 08.07.2020 / 00:36, *.orange.pl

W ch...j tych trofeow Vuko nam na wygrywal to mozemy sobie odpuscic - a nie poczekaj... {O_O}

odpowiedz
Kalarepa - 07.07.2020 / 23:45, *.play-internet.pl

To jest k... skandal. Mistrza tez nie bedzie. Nie ugraja tego punktu. To sa parodysci a nie pilkarze. Vukovic out!!!! Wez tych parodystow ze soba.

odpowiedz
Pit - 07.07.2020 / 23:35, *.tpnet.pl

Jeszcze towarzyski z Arką....i wpie...ol komplet:).....Wstyd nad wsytdy.....

odpowiedz
Gienek - 07.07.2020 / 23:34, *.vectranet.pl

Wiedziałem, że będzie trudna przeprawa w Krakowie, ale takiego łomotu się nie spodziewałem. Z amiką juz zagraliśmy słabo, ale dzisiaj to był dramat. Nie będę wskazywał winnych, bo cały zespół zagrał fatalnie. Zaczynam się bać o mistrza...

odpowiedz
Micha(L) - 07.07.2020 / 23:32, *.chello.pl

Spółdzielnia:)

p.s. wstyd Legia...wstyd:(

odpowiedz
dąbrowski lubartów - 07.07.2020 / 23:28, *.vectranet.pl

powinny wyjsc wywody ludzie komentować to forum na temat lekcji od cracovii: j a k_w y g r a ć/p r z e j ś ć_ś r e d n i a k a_k l a s o w e g o_w IV r. el CHAMPINONS LEAGUE

odpowiedz
Maciek - 07.07.2020 / 23:25, *.amazonaws.com

Dramat...ch...gramy w mistrzowskiej. Już dawno powinniśmy być mistrzem. W lidze to pewnie nawet jak wszystko byśmy przegrali i tak mistrzostwo, ale puchary slabo to widze. Wypadl Kante i Veso i nic

odpowiedz
Robert Mokotów - 07.07.2020 / 23:20, *.chello.pl

Nie lubię za bardzo wypisywać swoich spostrzeżeń ale jedno co mnie boli to brak takiej sportowej złości nożownicy nas rąbią po kościach a my nic dopiero w 90 minucie polecieli sobie wyjaśniać trzeba było zasadzić kopa na początku jednemu i drugiemu i nie byłoby machania rękami oni się z nami nie patyczkowali tak im kazał Probierz i tak grali.a na dodatek ta menda Frankowski i Marciniak na varze założyli spółdzielnie na Legię.Nie mogę na tego Frankowskiego patrzeć najgorsza menda jaka jest wśród Polskich sędziów.Na koniec zacytuję klasyka śp Janusza Wójcika: panowie kiełbasy do góry i golimy frajerów ,bo jak przegracie mistrzostwo my wam tego nie wybaczymy. Bo boju.Legia Mistrz!!!!!

odpowiedz
jezus - 08.07.2020 / 02:57, *.vectranet.pl

@ Robert Mokotów: ale Ty wiesz, ze oni maja w dupie czy im sie cokolwiek wybacza czy nie?

odpowiedz
ja - 07.07.2020 / 23:16, *.vectranet.pl

Dzieki za koronawirusa , nie będę musiał na to patrzeć.

odpowiedz
Filet NF - 07.07.2020 / 23:15, *.chello.pl

Witam wszystkich. To jest moment kiedy sie tu udzielam, bo widze co sie dzieje i chce wyrazić swoje zdanie. Pewnie inni ze mną pojadą, ale cóż, ich prawo. Potrzebujemy WIELU NOWYCH ZAWODNIKÓW. 1. Bramkarz – Muzyk na wypożyczenie do 1. Iigi, niech się ogrywa. Hładun lub Stipica jako jedynka, ewentualnie - czy w Europie nie ma bramkarza w wieku 26-30 lat za niewielkie pieniądze/darmo ktòry da odpowiednią jakość? Nie wierzę, że takiego nie ma. Cierzniak do walki w lidze jeśli w lidze to powinno starczyć. 2. Stolarski jest za słaby na Legię, tym bardziej na eliminacje europejskich pucharów, więc ktoś za niego. 3. Dalej, ze 2 napastników, bo Sanogo i Kante często kontuzje, są "szklani". 4. Karbo odejdzie, więc ktoś za niego na pewno i trochę "ojro" z tego powinno być. To tylko tak na już bo w sierpniu to już w 2r góra 3r pucharów i będzie bez nas. 1r to jeszcze jakoś przejdą, ale potem? Przypominam że tylko jeden mecz w pierwszych 3 rundach el. LM. Bo do mistrza to się doślizgną, ale co dalej? Słabo to widzę, ale chciałbym się mylić.

odpowiedz
kkk - 07.07.2020 / 23:27, *.vectranet.pl

@Filet NF: nikt ci tu nie pojedzie no chyba że ten idiota na "W" który jest cymbałem ale jego to olej,szkoda nerwów na debila :)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 08.07.2020 / 07:59, *.centertel.pl

@Filet NF: Potrzebujemy nowego wlasciciela, z tym bedzie tak, jak jest, czyli nijak. A pozniej cala reszta, rowniez pilkarze. Bo masz racje, spojrzmy na wczorajszy sklad. Jezeli to na spokojnie przeanalizowac, to nie ma ani jednego solidnego gracza, wpadlismy w przecietnosc. Nawet na lige, ci zawodnicy nie wyrastaja ponad przecietnosc...

odpowiedz
Jimmy L - 07.07.2020 / 23:14, *.d1-online.com

Wielkie oburzenie jak Kante kopnął koszulkę Legi ale opluć młodego i niedoswiadczonego zawodnika z eLka na piersi ( Muzyk) to już można, ile takich szambelanow jest w Warszawie i na stadionie ile takich kibiców sukcesu zagląda na stadion przy Ł 3 jak Legia wygrywa a jak nie to mnie nie ma bo po co? . Powiem krótko z szacunkiem do Legi Warszawa, szpoenfedziarze

odpowiedz
Jano - 08.07.2020 / 07:50, *.tpnet.pl

@Jimmy L: Młody?niedoświadczony?? on po prostu nic nie umie i to jest cała prawda!cieć z biedry by lepiej bronił niż on!

odpowiedz
Legion - 07.07.2020 / 23:11, *.chello.pl

Nie rozumiem czemu przedłużono umowę z Vukoviciem. Umowę powinno się przedłużyć w nagrodę za jakieś osiągnięcie, a on jak dotąd NIC z Legią nie osiągnął. Rok temu przegrał niemal pewne mistrzostwo. W tym roku mistrzostwo na pierwszy rzut oka wydaje się przesądzone, ale ja szczerze mówiąc zaczynam się niepokoić, czy w ogóle uda się zdobyć te 3 potrzebne punkty. Gdyby ten człowiek stracił kolejny raz niemal pewny tytuł mistrzowski, powinien zniknąć z Legii na zawsze...

odpowiedz
Kibic - 08.07.2020 / 01:52, *.centertel.pl

@Legion: Ten niemal pewny tytul wywalczyl Vuko, i dzieki niemu wystarczy go przypieczętować

odpowiedz
Jano - 08.07.2020 / 08:41, *.orange.pl

@Kibic: tlko że bardzo wątpliwe to przypieczętowanie

odpowiedz
Obi - 07.07.2020 / 23:06, *.centertel.pl

Jak można całe życie grać w piłkę trenować dwa razy dziennie brać za to zajebiste hajsy wejść na boisko w 80 min i dać się wyprzedzić od chlopa który jest na placu od 1 minuty ja k... Nie czaje

odpowiedz
Ten mecz należy powtórzyć! - 07.07.2020 / 23:03, *.centertel.pl

Zawodnicy Cracovii, trener i sędzia nie zostali poinformowani, że my idziemy po swoje. Że ten finał się nam po prostu należał...

odpowiedz
kkk - 07.07.2020 / 23:05, *.vectranet.pl

@Ten mecz należy powtórzyć!: i że mamy dna Legii

odpowiedz
Krzeszczu - 08.07.2020 / 13:17, *.bredband2.com

@kkk: raczej "dno" Legii...

odpowiedz
kkk - 07.07.2020 / 23:02, *.vectranet.pl

i co z pastuchami z krakowa w plecy tak jak mówiłem,nie ukrywam że wkur.enie moje jest teraz na maksymalnym poziomie,największy błąd to było przedłużenie umowy z Vuko przed końcem sezonu,ale miodek to cymbał jest i w ogóle sie na błędach nie uczy ,naszym Klubem zarządza debil i nie bójmy sie tego słowa użyć,ja pier.ole jak mozna było z ta zbieranina pajacy przegrać,to się w pale nie mieści ,gdzie jest k.rwa napastnik ???

odpowiedz
Na ławce - 07.07.2020 / 23:05, *.252.39

@kkk: rezerowej

odpowiedz
News⚽️Legia - 07.07.2020 / 23:01, *.252.39

W ligowym meczu u siebie tylko nowi młodzi z ławki a jeśli znowu skład przegranych to lepiej niech Vuko Odejdzie bez wzglédu czy Mistrza sie uda zdobyč ...przypadkiem

odpowiedz
kkk - 07.07.2020 / 23:12, *.vectranet.pl

@News⚽️Legia: nie odejdzie bo podpisał umowe niedawno,bedziemy sie jeszcze z nim użerać do pucharów i do odpadnięcia z jakąś macedonią czy innymi wyspami owczymi,wtedy cymbał miodek sie dopiero obudzi ,ku.wa amatorka pełną gębą

odpowiedz
News⚽️Legia - 07.07.2020 / 23:20, *.252.39

@kkk: ciekawe czy w tym nowym kontrakcie jest klauzula że jeśli odpanie z pucharu kontrakt traci moc a kiedy uda sie mu spréżyć drużyne i wygrać lige kontrakt nabiera spowrotem mocy,i tak powinno być ale nie jest,dai mu ..bo zasłużył? za co?!

odpowiedz
RobL - 07.07.2020 / 22:58, *.centertel.pl

Czytam wpisy tak dla poprawienia humoru chyba wszyscy naj***ni bracia to tylko piłka !! Pozdro

odpowiedz
Farme(L) - 07.07.2020 / 23:04, *.02.net

@RobL: No raczej bracie, parafrazując słynnego Franca, bo nasza piłka na trzeźwo jest nie do przyjęcia :p

odpowiedz
Wiatrak - 07.07.2020 / 22:56, *.myvzw.com

242 komentarze 10 kibicow ...
Cos tu chyba sie konkretnie zacielo ...
Z taka gra to i 10 wydaje sie duzo ...

odpowiedz
LPO - 07.07.2020 / 22:54, *.neter.pl

Najbliższe trzy mecze w plecy!
Kończymy na 3 miejscu... niestety!

odpowiedz
Farme(L) - 07.07.2020 / 23:07, *.02.net

@LPO: No jak Lach przegra to nie wiem czy skończy na 3 miejscu!!! Neter.pl? Spadaj do pyrlandii!!!

odpowiedz
kamyk - 07.07.2020 / 22:52, *.interarena.pl

nie pisałem komentarza od pół roku wierząc w ideę wielkiej LEGII Vuko ( po prostu nie ufam temu Serbowi) , ale dziś nie wytrzymałem i powiem krótko WSTYD mi za taką Legię co ściąga i płaci starym grajkom niewyobrażalną kasę ( MLADENOWIĆ 150 tysi miesięcznie inni niewiele mniejn) , pozbywa się młodych utalentowanych a ta zaciężna gwardia i zbieranina antygrajków ma jeden cel - dochłapać się jak najwięcej minimalnym nakładem sił , bo po co gryżć trawę kasa i tak się należy.
Jak była mowa o obniżeniu pensji wszyscy dobrowolnie mówili NIE - dostali w końcu mniej to dziś dają mniej z Siebie a w sercu to Legię w d... mają...
Mistrz nawet jak będzie to radość z tego żadna , popisali się na całą Polskę już dziś , oby to było po raz ostatni bo smierdzi to g....m .....

odpowiedz
Obi - 07.07.2020 / 22:50, *.centertel.pl

Muzyk Vuko won, starczy żartów blazny

odpowiedz
RobL - 07.07.2020 / 22:48, *.centertel.pl

Mecz ze Śląskiem rozpoczął serial tragedii.Po meczu z arką napisałem że Vuko stworzyłeś potwora teraz nie wiadomo czemu jesteśmy myszkami !!!Najgorsze dla mnie jest to że jak się cieszyć z mistrzostwa z taką grą.Humor poprawi mi tylko zwycięstwo w wyborach PAD!ps.wygrana 30 komentarzy , porażka 250

odpowiedz
Farme(L) - 07.07.2020 / 22:53, *.virginm.net

@RobL: niby tak, ale większość z tych komentarzy się powtarza, nie wiem czy mój internet szwankuje czy strona nie wyrabia;)

odpowiedz
Farme(L) - 07.07.2020 / 22:44, *.virginm.net

Muzyk nam meczu nie wygrał, ale też nie przez niego przegraliśmy więc zejdźcie z chłopaka.... błędy Karbownika, który łamie linię spalonego... błąd Stolarskiego, który ma kolejny mecz słaby... to jest porażka całej drużyny a nie błędy jednego, biednego, młodego bramkarza który dostał 3 za kołnierz... najłatwiej jest winić bramkarza...

odpowiedz
tomiacab - 07.07.2020 / 22:43, *.virginm.net

ja już o tym pisalem że jak piłkarz dostaje do podświadomosci sygnał że może za...c mecz , bo trener wytłumaczy, a my w następnym zdobędziemy tytul, to tak to się właśnie kończy. Bo za takie mecze jak ostatnio zgrali w lidze, to taki stsiek czerczesow wpadlby do szatni, ustrawił ich do pionu i dzis by buty palili na tej krakowskiej trawie.

odpowiedz
jezus - 07.07.2020 / 22:41, *.vectranet.pl

Nadzieja w tym, ze przegraja i mistrza - jest na to wielka szansa, a wtedy daj boze vuko won

odpowiedz
Ja! - 07.07.2020 / 22:39, *.tpnet.pl

Ufff... Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. W 2018 r. - mimo koszmarnie słabej gry - był dublet i chyba wszyscy w klubie uznali, że jest świetnie, co później w Europie i w kolejnym sezonie rozgrywek krajowych skończyło się tragedią. Teraz do wszystkich na pewno dotrze, że Legia jest "silna" tylko i wyłącznie słabością LZS-ów i że aby prawdziwie panować, potrzeba konkretnych, przemyślanych wzmocnień. MP wystarczy całkowicie dla tej drużynki. Więcej jej się nie należy. Kryzys jest więc permanentny, a wyczekiwany marsz w górę co chwila zakłócany.

odpowiedz
Common - 07.07.2020 / 22:38, *.02.net

Jak tak dalej pójdzie z tą grą to liście spadną w lipcu...

odpowiedz
spóldzielnia falowanie dał nam przykład bonaparte - 07.07.2020 / 22:36, *.vectranet.pl

i co zrobisz i co kaska:))))))))))

odpowiedz
Oczywiście - 07.07.2020 / 22:56, *.vectranet.pl

@spóldzielnia falowanie dał nam przykład bonaparte: układy ukladziki

odpowiedz
loko - 07.07.2020 / 22:35, *.vectranet.pl

lansowanie slisza i myzuka może się nie oplacic

odpowiedz
speed - 07.07.2020 / 22:35, *.play-internet.pl

A Ja tak sobie myślę Czesi,Słowacy,Bułgarzy potrafią.Tam zawsze znajdzie się inwestor,właściciel,który będzie potrafił zaprezentować swój klub na arenie europejskiej.W Polsce zajdzie się oczywiście prezes idiota,który w swej przenikliwości i genialności z zespołu średniej półki europejskiej(aspirującego wyżej) doprowadzi do dna,a potem będzie(w ciągu 10 lat) go odbudowywał.
Obym się mylił,ale coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu,jeśli to towarzystwo będzie rządziło Legią to niestety nic z tego nie będzie.

odpowiedz
Wolfik - 07.07.2020 / 22:42, *.mm.pl

@speed: Ale innego towarzystwa nie ma i nie łudź się, że będzie.

odpowiedz
speed - 07.07.2020 / 22:54, *.play-internet.pl

@Wolfik: Ja już dawno przestałem się łudzić.Chodzi o to,że Mioduski nie chce nikogo dopuścić do rządzenia klubem i nikomu go nie sprzeda.Chce sam się lansować nie mając oczywiście pojęcia o futbolu.Zresztą kto przy zdrowych zmysłach wyłoży kasę na totalną katastrofę przygotowaną przez pseudoprezesa.

odpowiedz
Rado - 07.07.2020 / 22:33, *.com.pl

Pamiętam jak Vuko załamał ręce po kontuzji Vesovicia. Niestety ten wymowny gest był zapowiedzią katastrofy. Kto by pomyślał, że posypiemy się jak domek z kart. Dramat.

odpowiedz
Legia - 07.07.2020 / 22:31, *.chello.pl

Zera. Piłkarskie niedojdy!

odpowiedz
kokxik - 07.07.2020 / 22:30, *.t-mobile.pl

Szanowny Panie Stolarski. Bardzo proszę mi powiedzieć, za co otrzymuje Pan swoje wynagrodzenie? Piłka nożna to gra, w której czasami wypadałoby szybciej podbiec. Tym bardziej jak się gra kilka minut. Takiego kabaretu, jaki odstawił Pan w końcówce meczu z cracovią - nie widziałęm: świeży gracz wchodzi na boisko i zostaje po prostu zmasakrowany biegowo.
To jest tak przykre, że aż nie wiem co mogę jeszcze napisać.

odpowiedz
Pawe(L) - 07.07.2020 / 22:28, *.t-mobile.pl

Teraz miejmy nadzieję że był to typowy handel, puchar za mistrzostwo. W innym wypadku będzie to największy blamaż od wieeeelu lat. Rzotrwonic przewagę 11 punktów.

odpowiedz
Roman - 07.07.2020 / 22:36, *.play-internet.pl

@Pawe(L): Pierwsze co pomyślałem... czyli mamy mistrza :/ i nie zmienia się nic...

odpowiedz
Pique-nique - 07.07.2020 / 23:06, *.centertel.pl

@Roman: co wy p(...)licie.Legia gra kanał, ale opcji żeby Lech wygral wszystko aLegia w trzech meczach nie zdobyla ani punktu nie ma. Ten mistrz bedzie. Nie w stylu, w jakim bysmy chcieli, ale bedzie. Oddali byscie puchar w zamian za obietnice czegos, co jest i tak Wasze?

odpowiedz
lph - 07.07.2020 / 23:08, *.wtvk.pl

@Pawe(L): I niby czemu Legia miałaby iść na taki układ skoro mistrza jest już prawie pewna? To żaden układ, Legia po prostu tak obecnie gra.

odpowiedz
Mike - 07.07.2020 / 22:27, *.orange.pl

Można mieć słabsze dni i grać gorzej ale statystycznie nie ma mowy żeby w tylu meczach zapomnieli jak gra się w piłkę . Teatr dla mas

odpowiedz
jim - 07.07.2020 / 22:26, *.tpnet.pl

Wydawało się że trener wyciągnął wnioski z błędów jego poprzedników a tu skucha, nie ma Vesovicia i Kante i nie ma drużyny, forma była i się zbyła. Cóż z tego że chłopaki chcieli jak niestety nie mieli argumentów, pomysłu i umiejętności a ten dzisiejszy chaos nic nie mógł dobrego przynieść. Jak nie idzie z gry to może chociaż stałe fragmenty no ale tam obecnie nie ma człowieka który umie dograć dobrą piłkę na głowę któregoś z wysokich grajków. Gwilia kolejny mecz jako 12 zawodnik przeciwnika.

odpowiedz
Rzymski Legionista - 07.07.2020 / 22:26, *.chello.pl

Dno

odpowiedz
bzura7 - 07.07.2020 / 22:26, *.pirx.pl

W tym momencie ,po takim spotkaniu, powinna być zmiana na nowego trenera (tylko: Leszek .O) są jeszcze trzy spotkania do rozegrania i tylko L.O. może jeszcze odmienić tą drużynę bo w vuko już nie wierzę i naprawdę mistrzostwo może nam przejść koło nosa dziękuję i pozdrawiam

odpowiedz
Rado - 07.07.2020 / 22:23, *.com.pl

Dokładnie miesiąc temu zagrali koncert z Arką, a w następnej kolejce przegrali z Górnikiem i od tej chwili wszystko się zj...o. Nie rozumiem tego. A grał praktycznie taki sam skład...

odpowiedz
Rysio - 08.07.2020 / 00:54, *.amazonaws.com

@Rado: koncert z Arką? No błagam...na którym miejscu wtedy była Arka?

odpowiedz
Pawciu - 07.07.2020 / 22:21, *.play-internet.pl

Mam wrazenie ze cos nie dobrrgo dzieje sie wszatni co przeklada sie na boisko :(

odpowiedz
Sx - 07.07.2020 / 22:19, *.mm.pl

Co za złamasy! Za grosz ambicji, aby tylko kasa im się zgadzała...

odpowiedz
Duerte - 07.07.2020 / 22:17, *.play-internet.pl

Obawiam się, że nie będziemy mistrzem. Z tak żenującą grą nie zdobędziemy punktu z nikim.

odpowiedz
eLka - 07.07.2020 / 22:16, *.mm.pl

Mi się wydawało, że jak się jest Legią Warszawa i dojeżdża do półfinału, to reszta jest już formalnością (bo inaczej po wuj jeździć po tych wiochach wcześniej), no ale nie wziąłem poprawki, że w bramce ręcznik.

odpowiedz
KIBIC NA ZAWSZE NIE OD ŚWIĘTA I WYNIKU - 07.07.2020 / 22:16, *.chello.pl

Ch.j z wynikami, HEJ LEGIO JESTEŚMY Z WAMI!
Janusze sukcesu wyjazd z Ł3!

odpowiedz
Behsjdhd - 07.07.2020 / 22:21, *.tpnet.pl

@KIBIC NA ZAWSZE NIE OD ŚWIĘTA I WYNIKU: to może spadnijmy do 4 ligi to zobaczymy ilu przyjdzie wtedy prawdziwych kibiców

odpowiedz
Karol - 07.07.2020 / 22:46, *.chello.pl

@KIBIC NA ZAWSZE NIE OD ŚWIĘTA I WYNIKU:
Jeżeli tolerujesz grę bez ambicji, a taką prezentują w ostatnich meczach to tylko pogratulować, przegrywać po walce, to ok "Ch.j z wynikami...." jednakże po tym co pokazują to raczej "Legia grać k... mać". To nie był mecz wpadka, to żenujący obraz jaki jest od blisko 3 tygodni. Legia staje się pośmiewiskiem pod koniec tego sezonu.

odpowiedz
Pit - 07.07.2020 / 22:15, *.net.pl

Szkoda słów..... Dziady i partacze. Wstyd! Powinni wracać piechotą z Krakowa.....

odpowiedz
Sebo(L) - 07.07.2020 / 22:14, *.master.pl

Jeśli mecz z Lechem można było nazwać wypadkiem,bo gra w drugiej połowie Legii była całkiem przyzwoita ,tak dzisiejsze spotkanie w Krakowie należy nazwać KATASTROFĄ! Legia w zasadzie nie istniała,nie zagroziła poza sytuacją Luquinhasa sam na sam (koncertowo zmarnowaną przez Brazylijczyka) bramce Cracovii ani razu.Brak jakiegokolwiek pomysłu na rozegranie akcji,brak koncepcji.Zęby bolały od ogladania poczynań "wojskowych". W zespole nie wyróżnił się kompletnie nikt.Nikomu po meczu nie mozna przyznać choćby najmniejszego plusika.To była tragedia.Legia została dzisiaj upokorzona przez "Pasy" i sprawa tytułu MP po takim meczu przestaje już być oczywista,choć wydawało się że w zasadzie nic już nie jest w stanie zagrozić Legii. Tymczasem po rozsypce zespołu,pozostał zlepek piłkarzy,którzy stracili jakąkolwiek koncepcję gry.

odpowiedz
Wolfik - 07.07.2020 / 22:31, *.mm.pl

@Sebo(L): Koncepcja gry została zmieniona przez Vukovica od meczu w Białymstoku. Dlaczego? Nie wiem. Do tego wypadli Vesović (wcześniej) i Antolić (teraz) i nasza pomoc przestała grać. Martins gra coraz gorzej i jest zajęty głownie rozmowami ze wszystkimi wokoło, Ślisz nie umie się odnaleźć w nowym towarzystwie (a to już sprawa trenera). Do tego niezrozumiałe zmiany Vukovicia który nagle zapałał chęcią wprowadzania do gry Pawła Stolarskiego, który jej zwyczajnie nie czuje, bo nie gra od roku.

odpowiedz
KraJan - 07.07.2020 / 22:14, *.inetia.pl

Ta drużyna nie ma defensywy.
Pierwsza bramka Karbownik łamie linię spalonego a stoperzy nie są w stanie wybić piłki która jak balon lata w polu karnym. KOSZMAR.
Druga bramka strzał z ostrego kąta spoza pola karnego przechodzi przez stoperów!!! Muzyk broni ale piłka trafia Helika którego Karbownik pilnuje od tyłu?!
To jest obrona?!

odpowiedz
Całaprawda - 07.07.2020 / 22:14, *.chello.pl

Legia przegrała bo grała fatalnie, mam wrażenie że kompletnie nie zdawali sobie sprawy z rangi meczu i za to odpowiedzialny jest Vuko. Natomiast druga sprawa to sędziowanie Frankowskiego. Pamiętam jak przekręcił Górnika Łęczna z Wisłą Kraków, Górnik wtedy spadł z ekstraklasy. Lewy sędzia do zadań specjalnych.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 07.07.2020 / 22:27, *.chello.pl

@Całaprawda: Frankowski oszczędził dziś srakowii wiele kartek. Fiolic (druga żółta!), Amersfoot, Jablonsky, Hanca, Lopes. Niezły cyrk.

odpowiedz
Pjoter - 08.07.2020 / 08:54, *.amazonaws.com

@Po(L)ubiony: Srał pkes sędziego...To grała nasza Legia,która nie powinna się oglądać na sędziego,tylko siekać gole i wygrać!!!

odpowiedz
Kamuflaż - 07.07.2020 / 22:13, *.tpnet.pl

Boże umiłowany, jak to dobrze że mnie wyleczyłeś z tego szamba i otworzyłeś mi oczy na ten cyrk. Całe szczęście że już mi to lata koło uja i nie sponsoruje tego badziewia, nie da się tego oglądać. Jeśli tak gra przyszły mistrz Polski to ja mam prośbę do panów w rządzie i PZPN: zaorać boiska, posadzić cokolwiek, a pieniądze przeznaczyć na szkoły, przedszkola, bezdomnych, dzieci z domów dziecka, jest wiele możliwości.

odpowiedz
Kwad70 - 07.07.2020 / 22:25, *.oktv.se

@Kamuflaż: 100% racja

odpowiedz
W dup.ie macie kibiców - 07.07.2020 / 22:13, *.194.12

A nasz wspaniały prezes,nie czekając na koniec sezonu i rozstrzygnięcia jeszcze z Vuko-wuefistą kontrakt przedłuża.
Takie rzeczy to tylko w Legii,proszę Państwa!

odpowiedz
Tarcho - 08.07.2020 / 09:24, *.warszawa.pl

@W dup.ie macie kibiców :
Dzień w którym loko opuści Ł3 będzie jednym z piękniejszych w moim życiu.
Wuefista także samo. Za granie anty piłki, za tę wielomiesięczną degrengoladę i za jego niepomierną głupotę życzę mu szybkie kopa w dupę. Serbie WON!!!

odpowiedz
Kibic - 07.07.2020 / 22:12, *.play-internet.pl

Vuko masz jaja przeproś NaS kibiców za ten przykry teatr.Jak tego nie zrobisz to nie zasłużysz na NaSz szacunek.To nie był wypadek przy pracy to był blamaż!!!!! Przeproś puki nie jest za późno.

odpowiedz
lechu47 - 07.07.2020 / 22:47, *.orange.pl

@Kibic: Co Ty chrzanisz? Abstrachując od tego, czy jest dobrym, czy słabym trenerem, Vuko przez ostatnie lata już wystarczająco udowodnił, ze należy mu się szacunek calej legijnej społeczności! Podejrzewam, ze zrobił dużo wiecej dla Legii niz Ty...

odpowiedz
... - 07.07.2020 / 23:12, *.master.pl

@lechu47: vuko = Pinokio

odpowiedz
Obsranic Gacic - 07.07.2020 / 22:12, *.orange.pl

Fatalne transfery zima + kontuzje + Vukovic = katastrofa. Cala nadzieja w dziadach typu Lech i Piast ze cos potraca, bo sami gramy na poziomie LKSu wiec jak oni wygraja wszystko do konca tak my wszystko przegramy i kompromitacja 21 wieku stanie sie faktem - ODPUKAC.

odpowiedz
Kris - 07.07.2020 / 22:11, *.vectranet.pl

rozbici totalnie co z drużyną ?

odpowiedz
L Kibic L - 07.07.2020 / 22:10, *.chello.pl

Muzyk zrobi jeszcze karierę ale Narzekacze jeszcze zatęsknią za Majeckim

odpowiedz
Martinez - 07.07.2020 / 22:10, *.105.93

Gra się kompletnie posypała.
Braki kadrowe wychodzą. Dzisiejsza ławka rezerwowych to poziom niezbyt wysokich lotów. Na dodatek Wszołek wszedł i widać, że kompletnie bez ognia, nie poznawałem człowieka, Stolarski wszedł i pomógł strzelić a 3-0 (to albo kryminał, albo kabaret! To co gra ten facet to skandal!) i Rosołek wszedł i kopał się w czoło, jeżeli akurat nie leżał na ziemi.
Ostatnie mecze pokazują, że nie ma głębi składu i na dodatek ci co grają są ewidentnie pod formą.
3 mecze do końca, może być tak, że więcej punktów już nie ugramy... Nie wiem co się dzieje z tą drużyną, ale jest BARDZO ŹLE.

odpowiedz
SF - 07.07.2020 / 22:10, *.tpnet.pl

Powtorka w lidze i 1pkt. sie oddala ! To samo by bylo gdyby nie pojechali to by mieli wiecej czsu na przygotowanie sie do meczu w lidze i nie byliby zmeczeni !!!

odpowiedz
Max - 07.07.2020 / 22:09, *.70.202

Na szczęście liga jest już praktycznie wygrana, musiałoby dojść do katastrofy, ale biorąc pod uwagę aktualną formę można było założyć, że grając z tak zdeterminowanym rywalem, porazka i koniec marzeń o pucharze jest czymś jak najbardziej realnym, jednak martwi trochę, że nie mieliśmy wiele do powiedzenia i poza dosyć wysoką i wstydliwą porażką nie udało się z przodu zrobić niczego wartego zapamiętania.

odpowiedz
Jano - 08.07.2020 / 07:45, *.tpnet.pl

@Max: chyba kpisz!!!! wygrana?trzeba zdobyć 1 pkt a z tą szmaciarnią na boisku to niemożliwe!!No chyba że Lech z Piastem stracą pkt. i Tylko na to trzeba liczyć

odpowiedz
West - 07.07.2020 / 22:09, *.plus.pl

Witam wszystkich serdecznie.
Jestem kibicem Legii ze Świnoujścia już od paru dobrych lat i też specjalnie przyjeżdżałem 600 km na niektóre mecze do Wawy, jestem dumny że jestem kibicem tej drużyny ale to co wyprawiają w tym roku i tamtym to już się nie chce tego oglądać,przechodzi ludzkie pojęcie. Proszę Was bracia z Wawy przejdźcie się do tej szatni naszej i potrzasnijcie ich trochę bo zaraz będzie znowu za późno

odpowiedz
J1980 - 07.07.2020 / 22:08, *.amazonaws.com

Jakim to trzeba być baranem, nieukiem i tępym bałkańcem żeby nie obczaić że w ciągu 3 dni gra sie mecze z ekipami dla których są to mecze sezonu. Dla Lecha który w lidze gra już o nic mecz z Legia to mecz sezonu... Dla Cracovii która w lidze gra o nic, półfinał PP z Legia to mecz sezonu. Dla Legii mecz w Poznaniu to ch.j nie mecz bo o frytki a półfinał PP to mecz o trofeum. Tylko skończony debil przy tylu kontuzjach i widocznym zjeździe formy wdaje sie w bijatyke na dwóch frontach gdzie jeden mecz może oznaczać finał pucharu a drugi jest o gówno... Dlaczego Legia kolejny rok jest szkołą wieczorową dla trenerzyn na dorobku i uczniakow. Przecież to w normalnej lidze nawet w sredniaku jest ku.wa nie do pomyślenia

odpowiedz
Banio - 07.07.2020 / 22:07, *.t-mobile.pl

Wa(L)dek King......

odpowiedz
Banio - 07.07.2020 / 22:07, *.t-mobile.pl

Wa(L)dek King......

odpowiedz
Hiszpan - 07.07.2020 / 22:07, *.telnaptelecom.pl

Niedojda. Jak mozna zdobyc 2 punkty na 12 w ostatnich 4 meczach? Trenerek znowu obsrany jak przychodza decydujace mecze. Sobolewski kiedys nim rzucal jak szmacianą lalką. Zasial w nim strach i Vukovic wszystkiego sie boi.

odpowiedz
KraJan - 07.07.2020 / 22:07, *.inetia.pl

To już jest koniec. Niestety z taką defensywą zdobycie punktu w 3 meczach to będzie cud.

odpowiedz
Jano - 07.07.2020 / 22:06, *.tpnet.pl

Gramy bez bramkarza ślepy i kulawy jak kopnie w bramkę to wpadnie reszta gra jak szmaty,i przez tą szmatowatość trzeba zapomnieć o tytule,mistrzostwa też nie będzie zobaczycie ,bez bramkarza i z tą szmatowatością na boisku przegramy wszystko do końca ! koniec marzeń mam tylko nadzieję że "trener" będzie miał tyle przyzwoitości by podać się do dymisji!!!

odpowiedz
Gclw - 07.07.2020 / 22:14, *.play-internet.pl

@Jano: apropo dymisji. Czy pamięta ktoś kiedy ostatni raz podał się w Legii trener do dymisji?

odpowiedz
Miszczunio - 07.07.2020 / 22:06, *.plus.pl

Ja rozumiem że ch...j grali jak wszystkie ostatnie spotkania i Vuko to żaden zbawiciel ale tylko Frankowski i ten co mu płacił wie jak te pasiaste pe....ły skończyły mecz w komplecie

odpowiedz
Koski - 07.07.2020 / 22:11, *.amazonaws.com

@Miszczunio:
Tak, tak zwalaj na sędziego to na pewno daleko Legia zajdzie. Zapytaj sie grajków lepiej za co im właściwie płacą bo my w Warszawie nie wiemy !!!

odpowiedz
Miszczunio - 07.07.2020 / 23:40, *.plus.pl

@Koski: ja nie twierdzę że to wina sedziego.
Ch...j grali i dalej ch...j będą grać. Tak samo w pucharach ch..j nagrają.
Statystyka 24 faule Cracovi ja już po pierwszej połowie na miejscu Luquinhasa bym któremuś wyje..... Z laczka.
Chłop ma nerwy

odpowiedz
Wolfik - 07.07.2020 / 22:06, *.mm.pl

Jesteśmy w mocnym kryzysie. Kontuzje, kartki, wszystko rozumiem. Ale uważam też, że zwyczajnie...Vuković sie pogubił. Nie wiedziec czemu od meczu z Jagą zaczęlismy czekać na to, co zrobi rywal. Jadze niewiele się chciało więc osiągnęlisny remis, ale z Piastem, Lechem czy dziś z Cracovią już musieliśmy odrobiać straty.
NIe rozumiem tego, co robi nasz trener. Epitafium to zmiana lewego obrońcy Rochy na prawego Stolarskiego w czasie, gdy mielismy jeszcze jakieś tam szanse by gonić wynik. NIe pojmuję tej zmiany. Stolarski praktycznie nie gra, nie ma "czucia boiskowego" to widac było już w Poznaniu. Na ławce siedzi Pyrdoł, siedzi Włodarczyk. Po co w końcówce meczu, przy wyniku 0:2 wprowadzać prawego obrońcę za lewego?????
Zgadzam się w Kolegami którzy pisza że w tej chwili brakujący punkt możemy zdobyć jedynie słabością rywali. Pytanie jak zagra Cracovia w sobotę. Czy będzie im się "chcieć" czy będą świętować do sobotniego rana. To chyba najważniejsze pytanie, bo rozbity zespół Legii sam sie nie pozbiera.

odpowiedz
wrt - 07.07.2020 / 22:05, *.vectranet.pl

Smutno, tak mi smutno. Źle, tak mi źle. Serce bije pieśń pokutną. Żegnaj mistrzostwo me. Ten zespół w trzech meczach jest w stanie zdobyć ujemną liczbę punktów! Wierzyć się nie chce w to co widać!

odpowiedz
wawa3 - 07.07.2020 / 22:05, *.net.pl

Legia niestety, ale dziady. Coś czuje że będzie podobna kompromitacja w pucharach jak z poteżnym D U D E L A N G E !!!

odpowiedz
quad74 - 07.07.2020 / 22:05, *.chello.pl

Tylko jak wygrywać mecze skoro w niespełna dwa tygodnie traci się połowę składu - i to tę lepszą...

odpowiedz
Olaf - 07.07.2020 / 22:05, *.vectranet.pl

można przegrać - to sie zdarza - ale trzeba strzelić chociaż 1 bramkę, inaczej nigdy się nie wygra!!!

My nie strzelamy nawet 1 bramki.... : O

odpowiedz
Rafix - 07.07.2020 / 22:04, *.chello.pl

Dogadane przed meczem że oddadzą nam punktem w lidze.

odpowiedz
Zimny - 07.07.2020 / 22:11, *.mm.pl

@Rafix: Gdyby Lech nie bił się o mistrza byłbym w stanie w to uwierzyć. Ale Craxa zagra dla swoich kumpli drugi raz.

odpowiedz
qqq - 07.07.2020 / 22:17, *.125.68

@Rafix:Wszystko juz ustalone od lat to bagno i tylko kasa plus wkłady do koszulek mówiące jacy oni są Legijni do kości.

odpowiedz
Kipkorir - 07.07.2020 / 22:04, *.chello.pl

Po meczu w Poznaniu napisałem, że potrzebny jest jeden szczęśliwie zdobyty punkt do mistrzostwa. Teraz wygląda na to, że potrzebne jest szczęśliwe potknięcie rywali... Vuko - trener na lato?

odpowiedz
pjoter - 07.07.2020 / 22:03, *.amazonaws.com

Wiecie co, trzeba założyć portal dedykowany tylko Legii---upokorzeni.pl

odpowiedz
Wrath - 07.07.2020 / 22:03, *.chello.pl

nasz podstawowy obecnie skład to w większości rezerwowi.
dziś w formacji obronnej z podstawy Jędza, Martins i Karbo na zmienionej stronie; w formacji ofensywnej był tylko Luqi przesunięty na skrzydło gdzie wszyscy wiemy, że gra dużo gorzej.
4 z 11 w tym dwóch na innych pozycjach. każdemu zespołowi byłby trudno.
dodatkowo - poszedł mięsień Rochy (będzie badane) i z ławki słychać, że kontuzja Thomasa jest coraz bardziej nie do zniesienia, blokady przestają dawać radę.
niestety ale prawdopodobnie będziemy drżeć o mistrza do końca...

odpowiedz
Polo - 07.07.2020 / 22:03, *.virginm.net

Stolarski przeszedł samego siebie.Wieteska po raz kolejny dał du...y.Muzyk asysta brawo.Mozna by wymieniać całą jedenastkę łącznie z trenerem,któremu coś wymyka się z pod kontroli,albo wychodzi jego warsztat trenerski

odpowiedz
KLanik - 07.07.2020 / 22:02, *.chello.pl

La rosza, czy jak mu tam i Martins, zaciąg portugalski won! Czech tragedia. Ogólnie beznadziejnie. Bedzie finał craxa-lech.

odpowiedz
Jose Kante - 07.07.2020 / 22:02, *.play-internet.pl

Jak można przegrać 3:0 z Cracovia Probierz Anty Football Club. Przecież to same chłopy po 2 m... Spina jest n Legię n koniec sezonu straszna. Mi pamiętam kto tak dobrze kiedyś powiedział, że Legii autentycznie nienawidzą wszędzie. Ale nie ma co tłumaczyć, wszystko co zrobili ostatnich dniach to kabaret a raczej stand up. Szkoda tego Muzyka, chłopak debiutów nie miał łatwych. Ale uważam że oprócz gry n przedpolu to w miarę ogarnia. Choć powinni go wypożyczyć.

odpowiedz
PAB(L) O - 07.07.2020 / 22:02, *.mm.pl

Ale czego mamy się spodziewać? Nie mamy jakości, luqi i Gvilia się starają i do tego jędza a reszta? Muzyk? Czyja wina, że musi bronić? Wszołek i karbo to nie te osoby z przed wirusa, nie ma veso ehhh choli w Śląsku ława a nas ma zbawić? To że walczak to za mało, Czech drewniany, na początku się odbijało i coś wpadło teraz mniej szczęścia i każdy widzi. Panowie powtarzam nie ma jakości także nie oczekujmy cudów, slisz hmm prezio już chyba widzi ojro na jego zarobku, narazie nie ten rozmiar kapelusza. Miejmy nadzieję na punkt w trzech kolejkach, aczkolwiek co to da to już sam nie wiem...

odpowiedz
Zu(L)us - 07.07.2020 / 22:02, *.centertel.pl

Vuko został 1 punkt .Jak tego nie zdobędziesz to .....

odpowiedz
trick - 07.07.2020 / 22:02, *.interarena.pl

A miało być tak klawo , cała Polska ma polewkę ....
Kontrakty podpisane , reszta się nie liczy , kibic głupol i tak będzie darł ryja do boju Legio..

odpowiedz
Roma - 07.07.2020 / 22:01, *.domynet.pl

Meczu nie odpuścili, oni po prostu są słabi

odpowiedz
Leśny Dziadek - 07.07.2020 / 22:01, *.centertel.pl

Koniec marzen to bedzie za chwile. Bo jak byc optymista po takim meczu? Jeden czlowiek za to odpowiada. Panie oddaj / sprzedaj Legie komus innemu. Prezes NIEUDACZNIK!!!!

odpowiedz
pol - 07.07.2020 / 22:03, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: .......i drugi...........pinokio kaleczniak

odpowiedz
Enter ci się zaciął - 07.07.2020 / 22:04, *.vectranet.pl

@Leśny Dziadek: ja pierr

odpowiedz
maniek78 - 07.07.2020 / 22:01, *.chello.pl

Gramy słabo już od jakiegoś czasu.Ten jeden punkt pewnie zdobędziemy ale co dalej?

odpowiedz
Rav Legia - 07.07.2020 / 22:01, *.t-mobile.pl

A już miałem zmienić zdanie odnośnie trenera a tu totalna amatorka. Jak dalej będą tak grali to i mistrzostwo przegrają

odpowiedz
Mim - 07.07.2020 / 22:01, *.chello.pl

Dośyc tez żenady, kolejny mecz bez zwycięstwa, kolejny z tragiczna gra a trenerek mówi ze wszystko jest w porządku to i piłkarze nie musza się starać skoro wszystko jest fajnie.

odpowiedz
Jarosław - 07.07.2020 / 22:01, *.grefnet.pl

Co to kur...... było wstyd. Ciekawe jak mistrza nie zdobędziemy czy vuko dalej będzie trenerem...?

odpowiedz
Legia - 07.07.2020 / 22:01, *.chello.pl

Zera. Piłkarskie niedojdy!

odpowiedz
Fryzjer - 07.07.2020 / 22:00, *.centertel.pl

Proponuje postawić 100zl na mistrzostwo pyr. To co dziś obejrzałem to coś co ciężko opisać. Pozdrawiam

odpowiedz
Matti - 07.07.2020 / 22:00, *.plus.pl

Kolejny mecz i zero poprawy wręcz odwrotnie. Czy ktoś widział inny pomysł na gre oprócz laga do przodu?? I co trenerze dalej pan twierdzi że nie ma czego odbudowywać?

odpowiedz
pol - 07.07.2020 / 22:00, *.chello.pl

pinokio kaleczniaku.
To będzie cud ,jak zdobędziesz chociaż punkt w tej gównianej lidze w pozostałych trzech meczach

odpowiedz
Wawa - 07.07.2020 / 22:00, *.124.248

Ale
Wstyd
11 tu paralityków
I trener
Miernota

odpowiedz
Nie rozumiem - 07.07.2020 / 22:00, *.centertel.pl

Czy drużyna Cracovii nie wiedziała, że my idziemy swoje ? Że ten finał się nam po prostu należał?

odpowiedz
Legia - 07.07.2020 / 21:59, *.chello.pl

Pacany. Nieudaczniki. Zera piłkarskie. Wstyd

odpowiedz
Gclw - 07.07.2020 / 21:59, *.play-internet.pl

DNO...

odpowiedz
Gclw - 07.07.2020 / 21:59, *.play-internet.pl

DNO...

odpowiedz
XD - 07.07.2020 / 21:59, *.chello.pl

BRAK!!! MI!! SŁÓW!!!

odpowiedz
Behsjdhd - 07.07.2020 / 21:59, *.tpnet.pl

Chyba też Koniec marzeń o mistrzostwie

odpowiedz
Behsjdhd - 07.07.2020 / 21:59, *.tpnet.pl

Chyba też Koniec marzeń o mistrzostwie

odpowiedz
lechu47 - 07.07.2020 / 21:58, *.orange.pl

Prędzej można liczyc na stratę punktow przez Lecha i Piasta niz na naszych pilkarzy...

odpowiedz
No cóż - 07.07.2020 / 21:58, *.10.211

Hmmm. Żenada.. latają po boisku jak mucha po pokoju... gwila.. rozgrywający beznadzieja

odpowiedz
(L) - 07.07.2020 / 21:58, *.amazonaws.com

Panowie kopacze chyba potrzebują odwiedzin żeby im coś uświadomić

odpowiedz
Hiszpan - 07.07.2020 / 21:58, *.telnaptelecom.pl

Trener frajerzyna nic nie gra drużyna.

odpowiedz
Hiszpan - 07.07.2020 / 21:58, *.telnaptelecom.pl

Trener frajerzyna nic nie gra drużyna.

odpowiedz
lucho_83 - 07.07.2020 / 21:58, *.chello.pl

Brak słów... Wstyd i kompromitacja!

odpowiedz
Wujo - 07.07.2020 / 21:58, *.chello.pl

Damy rade zdobyc punkt w 3 meczach? Jest zle.

odpowiedz
Gclw - 07.07.2020 / 22:00, *.play-internet.pl

@Wujo: będzie bardzo ciężko...

odpowiedz