fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Helik: Jesteśmy na fali

Fumen, źródło: Polsat Sport

Michał Helik: Dzisiaj dobrze wykonaliśmy swoją pracę. Szybko objęliśmy prowadzenie, ale przy 2-0 to Legia przejęła inicjatywę. Stanęliśmy nieco niżej jako zespół, staraliśmy się grać na zero z tyłu i to się udało. Z tego się cieszymy. Na pewno takie zwycięstwa jak Gdańsku czy dzisiaj są budujące. Aczkolwiek nie możemy ich rozpamiętywać. Czas skupić się na kolejnym spotkaniu. Tak się składa, że już w sobotę czeka na nas Legia. Mieliśmy różne momenty w tym sezonie, ale czuję, że jesteśmy na fali wznoszącej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
GL - 08.07.2020 / 14:14, *.tpnet.pl

Sobota da odpowiedz jaka jest fala wznoszaca - czekamy !!

odpowiedz
SF - 08.07.2020 / 14:08, *.tpnet.pl

Fala sie skonczy w sobote !!

odpowiedz
Kibic52 - 08.07.2020 / 07:34, *.orange.pl

Z brutalami trzeba potrafić grać ( Luquinhas był trzy razy kopany przez Rumuna podczas jednej akcji i dopiero jak upadł to Frankowski odgwizdał faul ) . Brak szybkości , zgrania i różnica poziomu poszczególnych piłkarzy .Widać ,że nie wszyscy potrafią grać pod presją .

odpowiedz
kami(L)praga - 08.07.2020 / 00:28, *.vectranet.pl

statystyki ??? od kiedy statystyki graja w sobote znow porazka i tez napiszesz zobacz statystyki ??? liczy sie wynik i taktyka na mecz nie statystyki a u nas widac ze jest coraz gorzej 3 mecze do konca a ja sie boje o mistrzostwo modle sie by piast z łachem punkty zgubili

odpowiedz
Hugon - 07.07.2020 / 22:52, *.vectranet.pl

Na jakiej jesteśćie fali zobacz statystyki gamoniu.Chyba że zapomniałeś dodać ze na fali opadającej.

odpowiedz
LUKI - 07.07.2020 / 22:59, *.net.pl

@Hugon: zabiegali nas dzis. Trzeba im pogratulowac i przyznaczr byli lepso

odpowiedz
Olo - 07.07.2020 / 23:53, *.chello.pl

@Hugon: Chłopie, wygrali 3:0, a nie przypadkiem 1:0. Ogarnij się. Byli lepsi.

odpowiedz
Bomb - 08.07.2020 / 06:33, *.icpnet.pl

@Hugon: to jest piłkarz Cracovii a nie legii

odpowiedz