Jarosław Przybył - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Przybył sędzią meczu z Cracovią

Fumen, źródło: PZPN

Jarosław Przybył został wyznaczony do sędziowania meczu 35. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Legią a Cracovią. W obecnym sezonie arbiter z Kluczborka prowadził aż 7 meczów stołecznego zespołu (po 3 zwycięstwa i porażki oraz remis). Cracovii sędziował 4 razy (dwa zwycięstwa i po jednym remisie i porażce).

Na liniach pomagać mu będą Konrad Sapela i Marcin Borkowski, a sędzią technicznym będzie Grzegorz Kawałko. Natomiast w wozie VAR zasiądą Tomasz Musiał oraz Tomasz Listkiewicz.

Obsada 35. kolejki Ekstraklasy
Zagłębie Lubin - Wisła Płock, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom)
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa)
Arka Gdynia - ŁKS Łódź, sędzia: Artur Aluszyk (Szczecin)
Legia Warszawa - Cracovia, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork)
Wisła Kraków - Korona Kielce, sędzia: Wojciech Myć (Lublin)
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Lech Poznań - Lechia Gdańsk, sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
PiotrŻo(L)iborz - 10.07.2020 / 21:04, *.play-internet.pl

Jutro stawiam u booka 1000 na czerwoną dla naszego zawodnika oraz drugi na wygraną Cracovi. Przybył przybył i wypaczył

odpowiedz
student_L - 10.07.2020 / 12:01, *.amazonaws.com

A Musiał i Marciniak gdzie?

odpowiedz
L fan - 10.07.2020 / 15:28, *.chello.pl

@student_L:
Musial na VAR

odpowiedz
bum - 10.07.2020 / 11:36, *.virginm.net

dajcie spokoj z ta wieczna sraczka przez sedziow... zagraja jak przystalo to hooya Przybyl moze zrobic. Inna sprawa to ze gramy jak paralici ostatnio i zaden sedzia nas akurat nie musial krzywdzic. To jest kurv.a uzalanie sie nad soba wiec przestancie. Mam nadzieje ze druzyna sie dzwignela po tych kilku gongach i zalatwi sprawe jutro! E(L)O!

odpowiedz
Franco - 10.07.2020 / 06:21, *.35.79

Już pograne....

odpowiedz
Gienek - 09.07.2020 / 23:32, *.vectranet.pl

Przybył nie pozwoli zdobyć Legii punktu... Spółdzielnia działa.

odpowiedz
Arek - 09.07.2020 / 23:13, *.tpnet.pl

Znaczy, będzie rzeźnia. Można tylko współczuć Luquinhasowi, bo trener alkoholik znów na niego zapoluje.

odpowiedz
Hugon - 09.07.2020 / 22:34, *.vectranet.pl

Będzie drukowanie.

odpowiedz
GL - 09.07.2020 / 20:40, *.tpnet.pl

Jak bedziemy dobrze grac to i sedzia nie przeszkodzi a rewanz za PP musi byc udany !!

odpowiedz
SF - 09.07.2020 / 19:00, *.tpnet.pl

LEGIO ma byc gra i wynik na ktory czekaja KIBICE !!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 09.07.2020 / 15:49, *.orange.pl

Nieważne kto i jak sędziuje, nieważne kto zagra. To ma być więcej, niż gryzienie trawy, to ma być wściekły Pitbull rozszarpujący smoka wawelskiego na strzępy...

odpowiedz
bum - 10.07.2020 / 13:05, *.virginm.net

@Leśny Dziadek: wlasnie tak!

odpowiedz
Bierrutt - 09.07.2020 / 15:45, *.centertel.pl

Daniel znowu podpadł?

odpowiedz