REKLAMA

1/2 finału Pucharu Polski. Finał Cracovia - Lechia

Redakcja, źródło: Legionisci.com

We wtorek i środę rozegrane zostały mecze 1/2 finału Pucharu Polski. Legia Warszawa przegrała na wyjeździe z Cracovią. W drugim spotkaniu Lech Poznań uległ Lechii Gdańsk po serii rzutów karnych.

1/2 finału PP:
Cracovia 3-0 Legia Warszawa
Lech Poznań 1-1, k. 3-4 Lechia Gdańsk

Terminarz i wyniki Pucharu Polski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
WarszawskaOchota - 09.07.2020 / 14:01, *.orange.pl

Drugi rok z rzędu nie zagramy w finale PP.
W zeszłym roku straciliśmy tytuł MP,w tym roku brakuje tylko 1 pkt do odzyskania MP ale cały czas jest nerwówka czy aby na pewno uda się to zrobić.
Wiele osób pisze o tym że Legia nie ma szans w europejskich pucharach z takim składem i z taką grą, a ja wam mówię że nie warto myśleć o europejskich pucharach, skoro nie jesteśmy w stanie zdominować naszej ligi.
Legia powinna najpierw zdominować naszą słabą ligę, zdobywać co roku mistrzostwo ( jak Bayern w Niemczech , chyba 8 tytuł z rzędu ! )
A dopiero później myśleć o europejskich pucharach.

odpowiedz
Plaskacz - 09.07.2020 / 14:48, *.chello.pl

@WarszawskaOchota:
Nic dodać nic ująć.

odpowiedz
SF - 09.07.2020 / 13:11, *.tpnet.pl

Sprawdzil sie przewidywany final i tak tez sie stalo! Nie LEGIA- Lech a Cracovia- Lechia wiec w sobote siegamy po zwyciestwo a minimum po 1pkt! Powodzenia LEGIO !!!

odpowiedz
Wolfik - 09.07.2020 / 11:03, *.mm.pl

Wczorajszy mecz był przykładem tego, że chcąc zdobywać trofea nie można tylko opierac się o młodych. To własnie młodzież Lecha pokazowo przerżnęła wygrany mecz. Z zaczęło się o strzału Machwińskiego, tego samego który rok temu dołożył cegiełkę do naszej detronizacji.

odpowiedz
Arek - 09.07.2020 / 23:26, *.tpnet.pl

@Wolfik: a za kim będziesz w finale:)

odpowiedz
Wolfik - 10.07.2020 / 22:20, *.mm.pl

@Arek: Raczej nie kibicuję postronnym zespołom, ale wolałbym żeby puchar pozostał w Gdańsku. Jakoś nie widzę Craxy w pucharach.

odpowiedz
Antyberg - 09.07.2020 / 10:15, *.centertel.pl

Najpierw BKS pomalował im lokomotywę, a później wyje...l z pucharu Polski, każdy robi sobie z tego Poznania co chce, do bólu dupy są już tam nieźle przyzwyczajeni! :)

odpowiedz
Yeti - 09.07.2020 / 12:57, *.play-internet.pl

@Antyberg: Bo Poznań to miasto złą sławą owiane w mniemaniu poznaniaków. Ich flagi są tak śmieszne jak to ich prowincjonalne miasto.

odpowiedz
Walerek - 09.07.2020 / 09:28, *.netfala.pl

Ale wczoraj ziałem z tych poznańskich szmat jak odpadli z pucharu. Tak śmiali się z Legii, że odpadła, a oni byli tacy pewni awansu. Już rozmieniali, jaki to będzie mecz przyjaźni z Cracovią w Lublinie. A tu taki ch.j! Trzymam kciuki aby Legia zdobyła ten punkt w sobotę. Będziemy mistrzem, bez dubletu, ale z najważniejszym trofeum. A te bulwy zostały z niczym. Wiecznie za Legią poznańskie ku.wy!

odpowiedz
DW(L) - 09.07.2020 / 11:04, *.47.100

@Walerek: Jak z niczym, mistrzostwo wielkopolski :) :) ;)

odpowiedz
Bombel - 09.07.2020 / 09:12, *.chello.pl

Ehhhh...... A mógł być łatwy finał

odpowiedz
Szemrany - 09.07.2020 / 11:41, *.centertel.pl

@Bombel : Nie ma pajacu łatwych finałów. Naucz się ignorancie że ten mecz rządzi się swoimi prawami.

odpowiedz
775 - 09.07.2020 / 08:07, *.centertel.pl

Ciekawe czy ktoś to będzie chciał w ogóle transmitować w TV, oglądalność pewnie będzie na poziomie tureckich seriali puszczanych w telewizji w godzinach wczesnopopołudniowych . ;)

odpowiedz
Kuba - 09.07.2020 / 11:59, *.t-mobile.pl

@775: To już od kilku lat jest Puchar Polsatu

odpowiedz
Pawel - 09.07.2020 / 07:09, *.net.pl

Zobaczyc smutek kibicow Lecha - bezcenne!

odpowiedz
dejne3 - 09.07.2020 / 09:23, *.plus.pl

@Pawel: 100%racji jak kartofli Lechia ucieszyła .Nic cenniejszego ,tak to u nich jest najważniejszy mecz z Legią wygrany/dwa wcześniejsze w plecy W lidze/ ,bo to się liczy i ta mina Józwiaczyny nie do opisania

odpowiedz
Wolfik - 08.07.2020 / 22:52, *.mm.pl

Jak widać, nie tylko my potrafimy przegrywać wygrane mecze. Ech, te nasze zespoły....
Swoją drogą 120minut gry w Poznaniu to jakiś tam ewentualny plus dla nas w perspektywie meczu ligowego. Kur..., człowiek zaczyna szukać wszelkich ewentualności by nasi jakoś doczołgali się do mety w pozycji nr 1.

odpowiedz
(L)egia - 07.07.2020 / 22:00, *.virginm.net

Brak słów.

odpowiedz
trick - 07.07.2020 / 21:55, *.interarena.pl

Wszystko jest możliwe , nawet to że będzie problem zdobyć ten 1 pkt , bo dziś na kolanach z Krakowa , WSTYD

odpowiedz
Spółdzielnia - 07.07.2020 / 17:47, *.icpnet.pl

Czy możliwe są porażki z Cracovią, Lechią i Pogonią????? Możliwe
Czy możliwe, że Lech wygra z Lechią, Cracovią i Jagą???? Mmmm tak i to wielce.
Czy możliwe, że Cracovia wygra u siebie w PP ??? Na pewno nie mają nic do stracenia...
Czy możliwe, że Filipiak zmotywuje zespół ekstra premią, czemu nie....
Czy Probierza trzeba będzie motywować????.....
Czy możliwa jest "Spółdzielnia" 4 zespołów tak, aby Legia nic nie zdobyła????,
Czy taki scenariusz nie byłby czymś extra dla tych 4 zespołów.
Czy ktoś nie chciałby wyciągnąć z tego gigantycznej kasy u buków????
Czy możliwe jest, że Lech odda finał PP Cracovii w zamian za 2 wygrane Cracovii i zrealizowanie się pomyślnie pozostałego scenariusza....?
Czy taka sensacja dobrze sprzedałaby się w mediach i czy media byłyby stratne na tym...???

Spółdzielnia :)

odpowiedz
GL - 07.07.2020 / 16:57, *.tpnet.pl

Mecz na serio ?

odpowiedz
Krzychu Ochota - 07.07.2020 / 12:14, *.contaboserver.net

Nie ma żadnego handlu albo obydwa wygramy albo obydwa przegramy

odpowiedz
SF - 07.07.2020 / 11:04, *.tpnet.pl

LEGIO walczymy o puchar RP a nie robimy jakiegos handlu ! LEGIA !!!

odpowiedz
Kibic L - 07.07.2020 / 10:04, *.tpnet.pl

Kiedy będą bilety na finał pucharu Polski? Mogą być nawet na neutralne. Chodzą plotki że tysiąc dla jednego i drugiego finalisty.

odpowiedz
Jano - 07.07.2020 / 09:09, *.orange.pl

ci bukmacherzy to mają fantazję 4,10 na zwycięstwo Craxy :) lece obstawić

odpowiedz
rysiek - 07.07.2020 / 21:17, *.centertel.pl

@Jano:
pewnie nie obstawiles a nalezało xd

odpowiedz
Jano - 07.07.2020 / 21:41, *.tpnet.pl

@rysiek: a właśnie że obstawiłem i jak patrzę na wynik to w sobotę obstawię tak samo już mi 400 wpadło bo Legia gra jak szmaty!!

odpowiedz
Żmija - 07.07.2020 / 08:44, *.vectranet.pl

Finał Corupcjovia - Lechia... Niestety przehandlują dziś mecze za punkty w lidze...

odpowiedz