Mariusz Godlewski - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Mariusz Godlewski zostaje w Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W nadchodzącym sezonie 2020/21 w barwach Legii nadal występować będzie kapitan naszego zespołu, reprezentujacy eLkę w kółeczku od dawna, Mariusz Godlewski, występujący na pozycji przyjmującego. Z kolei w sezonie 2020/21 w barwach Legii nie zobaczymy Gabriela Stryjewskiego (środkowy), Filipa Balasza (przyjmujący) oraz Kamila Graczyka.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.