Maciej Rosołek - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Rosołek: Ciężko było się podnieść

Fumen, źródło: Polsat Sport

Mateusz Rosołek: Na pewno sytuacja w jakiej znaleźliśmy się po pierwszej połowie nie była łatwa. Straciliśmy bramki, które były dla nas pewnym zaskoczeniem. Szczególnie druga, dość pechowa. Następnie Cracovia się cofnęła, ale my graliśmy za wolno. Ciężko było podnieść się. Po zmianie stron nieco przyspieszyliśmy. Czy kibice powinni się martwić? Nie.


W ostatnim czasie straciliśmy kilku kluczowych graczy jak Marko Vesović czy Jose Kante. Aczkolwiek to też nie jest usprawiedliwienie. Jesteśmy ekipą, która zawsze gra o komplet punktów. Tak będzie też w sobotę. Kibice nie powinni się obawiać.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (27)

+dodaj komentarz
tekken (L) - 09.07.2020 / 13:58, *.230.92

Młody ty musisz być groźny dla obrony, aby się ciebie bali na chwile spuścić z oka i musisz się urywać obrońcom i lądować gole. bronienie sobie odpuść, albo jak już musisz to udawaj,ze bronisz, bo tylko siły wytracisz i nie będziesz miał sił na groźne urywanie. Ćwicz strzały przy słupkach, aby mijały bramkarza.Gre w lini.

odpowiedz
Sasza - 09.07.2020 / 12:42, *.chello.pl

Rosołek, czemu Ty jesteś taki drewniany? Dlaczego piłka Ci tak odskakuje i dlaczego nie umiesz celnie strzelić? Chłopie, bramka ma SIEDEM !!! metrów szerokości a Ty ładujesz w sam środek tam gdzie stoi bramkarz? Messi debiutował w Barcelonie jak miał 16 lat. Nie oczekuję, że będziesz grał tak jak on ale wymagam od Ciebie podstawowych umiejętności, jak na zawodowego piłkarza przystało. Pamiętaj, bramka jest szeroka na siedem metrów!

odpowiedz
bronek49 - 08.07.2020 / 17:01, *.chello.pl

to trzeba było leżec i nie próbować się podnosić bo tak jest w każdym meczu przeciwnicy robią z was wiatraków i niedojdów

odpowiedz
Kacper - 08.07.2020 / 14:22, *.orange.pl

Odkupie bilet na Żyletę prosze o kontakt
500 235 266

odpowiedz
SF - 08.07.2020 / 14:05, *.tpnet.pl

Tak jak pisalem ze zostalismy zaskoczeni gra LEGII tylko szkoda ze niemile !!

odpowiedz
Pablo33 - 08.07.2020 / 10:46, *.tpnet.pl

Zdarza się w piłce, trudno o formę i wynik w każdym meczu. Co było to było, teraz koncentracja na tym co najbliższe. Spokojnie chłopaki, jesteśmy z Wami!

odpowiedz
K(L)AKIER - 08.07.2020 / 09:46, *.inetia.pl

Ty chłopie weź się za grę bo same straty

odpowiedz
L - 08.07.2020 / 18:14, *.tpnet.pl

@K(L)AKIER: ty nie oczekuj od 18 letniego świeżaka ze nam sam mecz wygra. On nie jest od cofania się i rozgrywania pilki a to ze to robił oznacza ze pomocnicy nie wywiązywali się ze swoich zadań.

odpowiedz
Jano - 08.07.2020 / 08:46, *.orange.pl

No jak w sobotę gwizdy i buczenie ich nie przywitają to ja nie wiem!

odpowiedz
Jano - 08.07.2020 / 07:31, *.tpnet.pl

A czy Legia nie ma jakiegoś ciecia ,magazyniera czy kogo innego na bramkę???Przecież ten Muzyk puszcza wszystko co leci do bramki!takich szmat to nawet moja babcia ny nie puściła?!?

odpowiedz
KuraK - 08.07.2020 / 09:26, *.chello.pl

@Jano: Juz nie gadaj bo swoje obronil Ogorem nie jest. Brak mu pewnosci siebie i dobrej gry nogami. 10 meczy i bedzie ok. Nie mam pewnosci czy przy tych sytuacjach Majecki zrobilby wiecej. Mysle ze tylko Kuciak i Stipica mogliby tu uratowac wiecej.

odpowiedz
Arek - 08.07.2020 / 00:49, *.t-mobile.pl

"Czy kibice powinni się martwić? Nie."
Nic się nie stało !! Miernoty, nic się nie stało !!

odpowiedz
hugoilowo - 08.07.2020 / 00:32, *.200.157

Witam. Jeśli ktoś chce przekazać bilet na sobotni mecz z Cracovia proszę o kontakt na e-mail: hugoilowo@gmail.com

odpowiedz
Jano - 08.07.2020 / 08:44, *.orange.pl

@hugoilowo: chcesz iść na tą padlinę masochisto???

odpowiedz
Memek - 08.07.2020 / 17:50, *.t-mobile.pl

@Jano: też chętnie kupię bilecik na najbliższy mecz i nie tylko. A co do tej marnoty z porównaniu do Ciebie i reszty twoich kibiców sukcesu, kocham Legie nie tylko wtedy kiedy wygrywa i w trudnych momentach staram się Ją wspierać. I teraz pytanie do Ciebie j reszty kibiców sukcesu po co chodzicie na mecze

odpowiedz
Sputnik 44 - 07.07.2020 / 23:31, *.vectranet.pl

Maciek pogadaj ze starszymi kolegami - brak finału to dla was 4 dni urlopów więcej, czyli jest sukces!!! Ojj młody jeszcze jesteś...

odpowiedz
Kle - 08.07.2020 / 06:48, *.vectranet.pl

@Sputnik 44: a potem wiadomo, wolne czwartki i te sprawy...

odpowiedz
kibic - 07.07.2020 / 23:23, *.chello.pl

Przeprosiny niech wsadzą sobie w dupę można przegrać z honorem
a to była 10 liga okręgówki i chyba oni by lepiej grali
Jeżeli macie tak grać nie wybiegajcie na Łazienkowską szkoda wstydu

odpowiedz
Brak przeprosin - 07.07.2020 / 23:16, *.play-internet.pl

Nawet piłkarze mają NaS w dupie..e,brak przeprosin....Taka Legia to Legia Pinokia i Loczka.Ja tęsknię za Legią która biegała, walczyła.Za Legia która potrafiła przeprosić za wpadkę.Ci piłkarze to grają wyłącznie dla siebie i spore pieniądze.Ja już biletem nie wspieram tego burdelu Poczekam na inne czasy.

odpowiedz
S(L)AVKO - 08.07.2020 / 06:28, *.play-internet.pl

@Brak przeprosin:
A kiedy miales taka Legie? W czasach Daewoo?? Kiedy to przychodzily parobki w stylu Srutwy i inwalidzi typu Siadaczka i Łapiński!! I co osiagneli? Nic..kupowalem wtedy gazete Nasza Legia co tydzien i uswiadomilem sobie ze oni nic nie osiągnęli..to byl dramat.
Dzis jest dobrze..jest walka...pamietaj ze takie Probierze caly sezon maja w dupie ale za takie mecze jak wczoraj poświęca caly sezon! I tak bylo wczoraj-obrona i kontry!!

odpowiedz
Pjoter - 08.07.2020 / 08:57, *.amazonaws.com

@S(L)AVKO: kiedy? Taką Legię mieliśmy za Wójcika, a potem za Janasa. Jeszcze Jabłoński miał dobry team.

odpowiedz
kibic - 07.07.2020 / 23:15, *.chello.pl

Bravo Vuko nic się nie stało aby tak dalej

odpowiedz
Darek - 07.07.2020 / 23:14, *.chello.pl

Chciałbym zobaczyć minę Mioduskiego po sobocie
Vuko z kontrantem a Legia jest w czarnej dupie i nic nie zdobędzie
Bravo my

odpowiedz
Ja - 08.07.2020 / 16:47, *.t-mobile.pl

@Darek: przecież, on nie jest trenerem w Legii za umiejętności tylko za bezwzgledne oddanie Miodkowi, jak dostanie nakaz promowania piłkarza to wystawi go w pierwszym składzie bez mrugnięcia okiem. Jak Miodek będzie e chciał się kogoś pozbyć na siłe to Vuko odsunie go z pierwszego składu. Do tego były wieloletni piłakarz to i więcej kibiców uwierzy w jego farmazony.

odpowiedz
Tylko Legia! - 07.07.2020 / 23:08, *.chello.pl

Ludzie, porażka to porażka a Legia nie jest w formie i tyle. Nie wypisujcie bzdur typu „przehandlowali puchar za ligę” bo to już jest lekka przesada tylko wspierajmy naszą Legię do końca sezonu. Jesteśmy Legionistami a to znaczy więcej niż wyniki.

odpowiedz
kami(L)praga - 07.07.2020 / 22:57, *.vectranet.pl

puchar za lige ma sie rozumieć a ze za wolno rozgrywacie piłke to wiadomo od 1 kolejki pytanie dlaczego jestescie zaskoczeni od meczu z arka jako pierwsi tracicie gola i gonicie wynik z arka sie udalo od gornika juz wam nie idzie chyba musicie sie nauczyc pierwsi strzelac gola i zaskakiwac rywala bo kolejne 2 ciezkie mecze jak je przegracie to nadzieja nasza beda porazki remisy łacha i piasta

odpowiedz
Luki - 07.07.2020 / 22:57, *.net.pl

Moze tu jest 2 dno. Obnizenie wyplat... a teraz moze postawione ultimatum. Albo placimy albo wszystko prze..my. Nie byli zalamani po koncowym gwizdku. Dziwne to.

odpowiedz