REKLAMA

25 lipca zbiórka krwi na Legii!

Krewcy Legioniści - Wiadomość archiwalna

Serdecznie zapraszamy na kolejną już akcję honorowego krwiodawstwa na stadionie Legii Warszawa. Zbiórka organizowana przez KHDK Krewcy Legioniści przy współudziale Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa odbędzie się w sobotę, 25 lipca w godzinach od 9:00 do 14:00. Tegoroczna zbiórka organizowana jest dla uczczenia 100-lecia Bitwy Warszawskiej. Bitwa ta, nazywana „Cudem nad Wisłą”, uważana jest za 18. batalię pod względem znaczenia dla świata w jego całej historii.

Wstępnie w naszej akcji udział mają wziąć 3 autokary - krwiobusy z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z ul. Saskiej w Warszawie. Dla krwiodawców przewidziane są niespodzianki i bez wątpienia wspaniała atmosfera.

Jak wszyscy wiemy okres wakacji w warszawskich szpitalach charakteryzuje się niedoborem krwi, a dodając do tego pandemię, naprawdę każda oddana kropla krwi będzie bardzo ważna! Dlatego prosimy Was bardzo o liczny udział w akcji.

Aby przygotować się na akcję i zapewnić odpowiednie środki ochrony prosimy o wpisywanie się osób, które wiedzą że pojawią się na zbiórce, do wydarzenia na FB

Wcześniejsza wiedza, ile mniej więcej możemy spodziewać się krwiodawców, pozwoli nam lepiej zaplanować akcję.

Jeśli ktoś z Was chciałby przeznaczyć jakieś niespodzianki dla naszych krwiodawców (np. kupony zniżkowe) bardzo prosimy o kontakt.

Zarezerwujcie sobie terminy i namawiajcie znajomych - widzimy się 25 lipca na Legii!

fot. Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
??? - 10.07.2020 / 17:24, *.elartnet.pl

Co to są "kupny zniżkowe'?

odpowiedz
TopCWKS - 09.07.2020 / 21:45, *.play-internet.pl

Obecny jak zawsze!
(L)

odpowiedz
Zu(L)us - 09.07.2020 / 11:35, *.centertel.pl

25.07 to sobota.Jak robisz to będziesz miał zwolnienie

odpowiedz
Mateo - 09.07.2020 / 11:00, *.play-internet.pl

Czy oddajac krew na Legii w autokarze dostane zwolnienie z pracy jak normalnie w punkcie krwiodastwa?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.