REKLAMA

25 lipca zbiórka krwi na Legii!

Krewcy Legioniści

Serdecznie zapraszamy na kolejną już akcję honorowego krwiodawstwa na stadionie Legii Warszawa. Zbiórka organizowana przez KHDK Krewcy Legioniści przy współudziale Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa odbędzie się w sobotę, 25 lipca w godzinach od 9:00 do 14:00. Tegoroczna zbiórka organizowana jest dla uczczenia 100-lecia Bitwy Warszawskiej. Bitwa ta, nazywana „Cudem nad Wisłą”, uważana jest za 18. batalię pod względem znaczenia dla świata w jego całej historii.

Wstępnie w naszej akcji udział mają wziąć 3 autokary - krwiobusy z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z ul. Saskiej w Warszawie. Dla krwiodawców przewidziane są niespodzianki i bez wątpienia wspaniała atmosfera.

Jak wszyscy wiemy okres wakacji w warszawskich szpitalach charakteryzuje się niedoborem krwi, a dodając do tego pandemię, naprawdę każda oddana kropla krwi będzie bardzo ważna! Dlatego prosimy Was bardzo o liczny udział w akcji.

Aby przygotować się na akcję i zapewnić odpowiednie środki ochrony prosimy o wpisywanie się osób, które wiedzą że pojawią się na zbiórce, do wydarzenia na FB

Wcześniejsza wiedza, ile mniej więcej możemy spodziewać się krwiodawców, pozwoli nam lepiej zaplanować akcję.

Jeśli ktoś z Was chciałby przeznaczyć jakieś niespodzianki dla naszych krwiodawców (np. kupony zniżkowe) bardzo prosimy o kontakt.

Zarezerwujcie sobie terminy i namawiajcie znajomych - widzimy się 25 lipca na Legii!

fot. Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
??? - 10.07.2020 / 17:24, *.elartnet.pl

Co to są "kupny zniżkowe'?

odpowiedz
TopCWKS - 09.07.2020 / 21:45, *.play-internet.pl

Obecny jak zawsze!
(L)

odpowiedz
Zu(L)us - 09.07.2020 / 11:35, *.centertel.pl

25.07 to sobota.Jak robisz to będziesz miał zwolnienie

odpowiedz
Mateo - 09.07.2020 / 11:00, *.play-internet.pl

Czy oddajac krew na Legii w autokarze dostane zwolnienie z pracy jak normalnie w punkcie krwiodastwa?

odpowiedz
Elquatro - 09.07.2020 / 15:42, *.t-mobile.pl

@Mateo: zwolnij się najlepiej, robota to głupota, picie to jest życie

odpowiedz
ss - 11.07.2020 / 19:33, *.125.68

@Mateo:Dostaniesz.Powiedz że potrzebujesz i tyle.Pozdrowienia dla normalnych.Zjedz w piątek wątrobkę-to pomaga.3maj się

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.