fot. MichałWyszyński / SKLW
REKLAMA

Bilety na mecz z Cracovią

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dzisiaj ruszyła sprzedaż biletów na sobotnie spotkanie Legia - Cracovia, które rozpocznie się o godzinie 17:30 na stadionie przy Łazienkowskiej. Pierwszeństwo zakupu wejściówek mają osoby z największą frekwencją w sezonie 2019/20, które ie posiadają abonamentów. Sprzedaż biletów prowadzona jest TUTAJ. Otwarta sprzedaż biletów rozpocznie się w czwartek po godzinie 14:00.

Ponadto do sprzedaży trafiła ograniczona liczba miejsc w strefie Silver. Osoby zainteresowane powinny zgłosić sę do POK (pok@legia.pl).

Przypominamy, że możliwość udostępnienia swoich miejsc z tytułu karnetu jest możliwa do czwartku do godziny 17:30. Po tym terminie miejsca można zwolić do ogólnodostępnej puli - wysyłając informację "Udostępniam nieodpłatnie na rzecz Legii Warszawa swoje miejsce karnetowe na mecz Legia - Cracovia" na maila pok@legia.pl.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Mboncza - 11.07.2020 / 15:08, *.chello.pl

Kupię 2 bilety na dzisiejszy mecz z Cracovią, może być rodzinny. Tel. 721 253 702, ważne.

odpowiedz
Tom(L) - 11.07.2020 / 08:25, *.chello.pl

Dzień meczowy 8:30 a w systemie biletowym 75 sztuk czeka na chętnych.

odpowiedz
Ruda - 09.07.2020 / 15:36, *.plus.pl

Odkupie karnet na żyletę. Bardzo mi zależy. 510878933

odpowiedz
Wilk - 09.07.2020 / 15:28, *.amazonaws.com

Odkupię 665669312

odpowiedz
Plaskacz - 09.07.2020 / 14:14, *.chello.pl

Żyleta na szaro. Jest jeszcze kilka pojedyńczych na innych.

odpowiedz
Kacper - 09.07.2020 / 12:50, *.orange.pl

Odkupie bilet na Żylete
500235266

odpowiedz
Poprostukrzys1 - 09.07.2020 / 10:26, *.plus.pl

#NieIdzieszUdostepnij
Szukam biletu z karnetu na Zylete ktoś coś
Wrazie wu zostawiam TWIC371-2

odpowiedz
Miodek ale dr ; P - 08.07.2020 / 23:53, *.vectranet.pl

bilety wsadźcie sobie w...., nie kompromitujcie się - ostatnie mecze to totalne dno!!!!

odpowiedz
Władeczek - 08.07.2020 / 22:15, *.vectranet.pl

Ola boga! Ja obejrzę na swoim TV LG OLED 95 cali w fotelu rozkraczony, a obok zmrożona maciora ze szronem na butli. Nie martwcie się faken jednak, będę dopingował na chylki głos.

odpowiedz
Meteor - 08.07.2020 / 21:22, *.chello.pl

Guzik prawda ta cała sprzedaż otwarta. Nie było mnie w tym sezonie na jednym meczu (pucharowym) - i podczas ,,sprzedaży" na Piasta, jak i teraz wywala mnie i piszę że jestem nieuprawniony do zakupu uprzywilejowanego. No jeden mecz na który niestety nie dojechałem, ale miałem zakupiony bilet na niego.

odpowiedz
L - 09.07.2020 / 07:20, *.chello.pl

@Meteor: Sprawdź w Legionach za ile meczy masz naliczone punkty Od pewnego czasu nie są uaktualnione
Potem radzę napisać do POK

odpowiedz
ralf - 09.07.2020 / 13:35, *.amazonaws.com

@Meteor: Dziwne, ja nie byłem na trzech meczach i bez problemu mogłem kupić.

odpowiedz