fot. MichałWyszyński / SKLW
REKLAMA

Bilety na mecz z Cracovią

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dzisiaj ruszyła sprzedaż biletów na sobotnie spotkanie Legia - Cracovia, które rozpocznie się o godzinie 17:30 na stadionie przy Łazienkowskiej. Pierwszeństwo zakupu wejściówek mają osoby z największą frekwencją w sezonie 2019/20, które ie posiadają abonamentów. Sprzedaż biletów prowadzona jest TUTAJ. Otwarta sprzedaż biletów rozpocznie się w czwartek po godzinie 14:00.

Ponadto do sprzedaży trafiła ograniczona liczba miejsc w strefie Silver. Osoby zainteresowane powinny zgłosić sę do POK (pok@legia.pl).

Przypominamy, że możliwość udostępnienia swoich miejsc z tytułu karnetu jest możliwa do czwartku do godziny 17:30. Po tym terminie miejsca można zwolić do ogólnodostępnej puli - wysyłając informację "Udostępniam nieodpłatnie na rzecz Legii Warszawa swoje miejsce karnetowe na mecz Legia - Cracovia" na maila pok@legia.pl.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.