fot. UEFA
REKLAMA

Mecze el. europejskich pucharów bez kibiców!

Wiśnia, źródło: 90minut.pl

UEFA podjęła decyzję, że w sezonie 2020/21 kibice bez względu na sytuację nie obejrzą z trybun meczów eliminacji europejskich pucharów, w których o awansie będzie decydowało jedno spotkanie - czyli wszystkich bez IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów.

Jako argumentację tej decyzji, UEFA podaje chęć zachowania równych szans sportowych obu drużyn.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (31)

+dodaj komentarz
lks13 - 10.07.2020 / 16:15, *.interq.pl

I tak by po 1 meczu Legia grała bez kibiców więc dla nas to bez różnicy :D

odpowiedz
Znawca - 10.07.2020 / 17:23, *.centertel.pl

@lks13: tak jest przez chołote tak by było

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 10.07.2020 / 15:53, *.centertel.pl

Dzięki temu dla większości rodzina stanie się ważniejsza

odpowiedz
L fan - 10.07.2020 / 14:18, *.chello.pl

UEFA gra dla kasy ludzie sa zbyteczni olac ta farsę

odpowiedz
Kamil - 10.07.2020 / 09:16, *.31.113

Vuco powiedział, ze nasi piłkarze odpadna w pierwszej rundzie na znak protestu ze kibice ze obejrza meczy. Takze spoko ziomale zierac kaseza rok sobie odbijemy.

odpowiedz
Adrian - 10.07.2020 / 10:13, *.t-mobile.pl

@Adrian : dałes się wkręcić

odpowiedz
Roma - 10.07.2020 / 08:20, *.domynet.pl

Hasło UEFA : piłka nożna dla pieniędzy.

odpowiedz
Ginpasterz - 10.07.2020 / 07:05, *.197.229

Z tym składem i taka gra to europejskie puchary skończą się koło 2 lub max 3 rundy. Potrzebny bramkarz, środkowy obrońca, środkowy pomocnik, skrzydłowy i napastnik. Połowa składu niestety.

odpowiedz
BIE(L)ANY - 10.07.2020 / 07:48, *.plus.pl

@Ginpasterz: Prawy obrońca też, bo wypadł Vesović.

odpowiedz
Zbycho(L) - 10.07.2020 / 07:05, *.chello.pl

Zapomnieli dodać, że i bez transmisji. Jednak uefa dba o nasze zdrowie. Chociaż unikniemy mega wkur...nia jakbyśmy mieli oglądać mecze z Gibraltaru, Mołdawii czy innych egzotycznych miejsc.

odpowiedz
Urbiwpr - 10.07.2020 / 06:06, *.telkab.pl

Równe szanse dla obu drużyn i jeden mecz.Fuck uefa

odpowiedz
Platyny - 09.07.2020 / 23:25, *.chello.pl

Popieram

odpowiedz
Arek - 09.07.2020 / 23:10, *.tpnet.pl

Sorry, ale ja większej głupoty chyba w życiu nie przeczytałem. Dla wyrównania szans, mecze bez kibiców. Nobla dać frajerowi co to wymyślił.

odpowiedz
HOP - 09.07.2020 / 23:00, *.3.212

1 kwiecień ?
brak kibiców dla wyrównania szans ?
jednak sufit idiotyzmu przebity

(L)

odpowiedz
X - 10.07.2020 / 07:20, *.virginm.net

@HOP: mowi sie 1 kwietnia (pierwszy dzien kwietnia) a nie 1 kwiecien

odpowiedz
Turysta - 09.07.2020 / 22:42, *.plus.pl

Jeździć musimy, jeździć będziemy, nigdy z tego nie zrezygnujemy!

odpowiedz
prawdaolegii - 09.07.2020 / 22:37, *.t-mobile.pl

bez solidnych wzmocnień to nie bedzie zadnych pucharów w tym roku

odpowiedz
BIE(L)ANY - 10.07.2020 / 07:51, *.plus.pl

@prawdaolegii: Czyli jak co roku. Nic nowego.

odpowiedz
Alan - 09.07.2020 / 21:54, *.t-mobile.pl

Znając życie i tak najlepsze mecze były by bez kibiców tak jak z Ajaxem czy Realem..... dlatego tak czy inaczej jesteśmy skazani na marną ekstraklasę bo jak nawet Legia jest na topie to i tak zawsze COŚ musi się wydarzyć.. i dalej tak się to kręci .

odpowiedz
jerry - 09.07.2020 / 21:44, *.chello.pl

Ten sezon pucharów od początku do końca powinien być zbojkotowany przez kibiców. Dla mnie żadna strata.

odpowiedz
Juri - 09.07.2020 / 21:10, *.inetia.pl

Kpiny. Rekompensaty jakieś będą € ?

odpowiedz
Heeee - 09.07.2020 / 20:49, *.vectranet.pl

To mamy już opanowane ,grę bez kibiców ,nawet nieźle to było ostatnim razem ,

odpowiedz
Mateusz z Gór - 09.07.2020 / 20:42, *.orange.pl

No to dopiero będzie jak się uzbiera kilka tysięcy kibiców obu drużyn pod stadionem.

odpowiedz
Zdzicho - 10.07.2020 / 06:10, *.tpnet.pl

@Mateusz z Gór: ty tak na serio?

odpowiedz
Sowa - 09.07.2020 / 20:30, *.vectranet.pl

Z tą grą to na pierwszej rundzie się zatrzymamy

odpowiedz
jim - 09.07.2020 / 20:17, *.tpnet.pl

Jeden mecz to są według uefa równe szanse

odpowiedz
Uefa Maffia - 09.07.2020 / 20:04, *.chello.pl

MAFIA...

odpowiedz
olo - 09.07.2020 / 19:59, *.tpnet.pl

Przecież i tak będziemy jeździć ????

odpowiedz
Leśny Dziadek - 09.07.2020 / 20:32, *.orange.pl

@olo: Taaaaa, chyba tyłkiem po nieheblowanej desce...

odpowiedz
Żmija - 09.07.2020 / 20:47, *.vectranet.pl

@olo: ja nie będę, za stara jestem na głupotę!

odpowiedz