fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

W przypadku mistrzostwa feta już w sobotę

Woytek, źródło: Legionisci.com

W przypadku pozytywnego rozstrzygnięcia w sobotnim meczu Legii z Cracovią, czyli wygranej lub remisu "Wojskowych", klub planuje mistrzowską fetę na ten sam dzień. W tym roku świętowanie zaplanowane jest w okolicach bulwarów wiślanych, a nie na Starówce.

Legia planuje przygotować niespodziankę dla kibiców, podświetlone w barwy zostaną niektóre elementy przestrzeni miejskiej.

Piłkarze zamiast autokarem przepłyną po Wiśle statkiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (87)

+dodaj komentarz
Tomko - 11.07.2020 / 20:20, *.plus.pl

Brawo bracia Mistrz jest tylko jeden Legia pozdr z Sosnowca (L)

odpowiedz
KObieta Legii - 11.07.2020 / 19:34, *.chello.pl

Mistrz jest Nasz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
ze stadionu - 11.07.2020 / 18:04, *.t-mobile.pl

Gruba melanż na stadionie Legia MISTRZ MISTRZ MISTRZ

odpowiedz
Lepiej szykuj się na MISTRZOWSKI MELANŻ,naszej ekipy nie lekceważ - 11.07.2020 / 15:24, *.chello.pl

Podobno o godz. 19:30 ma przestać padać,przypadek? Nie sądzę :)
Mrozić alko i widzimy się na bulwarach,a później pod kolumną Zygmunta :)

odpowiedz
Duch - 11.07.2020 / 12:21, *.centertel.pl

To ladnie panikuja ze az statkiem chca plywac byle kontaktu z fanami nie bylo

odpowiedz
Dario - 11.07.2020 / 09:03, *.mm.pl

Ma mocno padać ...temperatura 10 c ...otwarta przestrzeń, być może burze.....będą "Wianki" w listopadzie brrr

odpowiedz
KIEROWCA ARRIVY - 11.07.2020 / 03:05, *.chello.pl

U mnie też w sobotę będzie feta ;)

odpowiedz
:) - 10.07.2020 / 22:22, *.chello.pl

Niech balonem lecą nad miastem najlepiej

odpowiedz
Wiem co mówię - 10.07.2020 / 21:47, *.chello.pl

Oby tylko nie było utoniec, jak nawaleni na tych bulwarach będziemy się bawić, pilnować się!

odpowiedz
Warsaw Fanatics - 10.07.2020 / 19:10, *.chello.pl

NAJPIERW KRÓL ZYGMUNT i tam zimne piwko,a PÓŹNIEJ BULWARY :)

odpowiedz
bronek49 - 10.07.2020 / 18:33, *.chello.pl

nie będzie żadnej fety bo nie zdobędą punktu ,opieprzali się w trakcie przygotowań a teraz chcą zdobyć mistrza

odpowiedz
zp - 11.07.2020 / 14:19, *.chello.pl

@bronek49: fety pod dostatkiem a ad meritum, nie po to dali sobie wje...ć trzy Cracovii żeby teraz nie zremisować czy wygrać ????

odpowiedz
Mordo czlowieku - 10.07.2020 / 18:14, *.t-mobile.pl

Wszyscy na starówkę, zgodnie z tradycją!!!!

odpowiedz
BRL - 10.07.2020 / 17:01, *.chello.pl

Jakieś kretyńskie wynalazki. Liczę, iż w przyszłym roku wrócimy do normalności.

odpowiedz
Olo - 10.07.2020 / 16:30, *.virginm.net

Zamiast statkiem ,wpław niech płyną,za tą końcówkę sezonu.

odpowiedz
L fan - 10.07.2020 / 15:37, *.chello.pl

Z fety będzie lipa bo ma padać czy dzień :(

https://meteo.org.pl/radary

odpowiedz
haha - 10.07.2020 / 20:07, *.chello.pl

@L fan: ale amator... jakby w deszczu jeszcze fety nie było :) i może też kropic co najwyżej a jak chwile popada to nikt chyba z cukru nie jest

odpowiedz
BRD - 10.07.2020 / 14:43, *.t-mobile.pl

Czy ktoś mi wytłumaczy dlaczego teraz? Po paprykarzach to rozumiem ale teraz???

odpowiedz
asystent fryzjera - 10.07.2020 / 14:33, *.chello.pl

Już w najbliższą sobotę Legia 3 : 0 Cracovia

odpowiedz
INFO - 10.07.2020 / 13:45, *.chello.pl

Bulwary bo piłkarze przypłyną na łajbie ...
ot tajemnica..
Starówka była by lepsza.

odpowiedz
Młody kierowca autobusu - 10.07.2020 / 12:05, *.orange.pl

My z kolegami fetujemy na bazie!!! Pozdro wariaty :)

odpowiedz
filand - 10.07.2020 / 11:53, *.t-mobile.pl

Z tego co wiem to na Bulwarach Wiślanych jest zakaz spożywania napojów alkoholowych...
Czyli pozostaje kefir?

odpowiedz
Rytm - 10.07.2020 / 11:58, *.atman.pl

@filand: a na Starówce nie ma zakazu spożywania alko? I kto się tym przejmuje?:)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 10.07.2020 / 11:31, *.orange.pl

Pytanie tylko, w którą sobotę....? Już w sobotę, a już w najbliższą sobotę, to jednak różnica... Ale wcale mnie ta ostrożność nie dziwi...

odpowiedz
Nie kracz - 10.07.2020 / 12:23, *.vectranet.pl

@Leśny Dziadek: Dziadu

odpowiedz
Marian - 10.07.2020 / 11:14, *.chello.pl

Jak bulwary tzn.że piłkarze przypłyną na łajbie z cypla czerniakowskiego.

odpowiedz
TYLKO POD ZYGMUNTEM (L) - 10.07.2020 / 10:48, *.247.129

J/W

odpowiedz
WAWA Orbitek - 10.07.2020 / 10:33, *.vectranet.pl

Mistrza w tym roku nie będzie. Vuko już o to zadba

odpowiedz
Rado - 10.07.2020 / 10:31, *.play-internet.pl

Aha, czyli już wiadomo... zatem był układzik z kraksą.

odpowiedz
Jerry - 10.07.2020 / 10:57, *.plus.pl

@Rado: o tym samym pomyślałem...

odpowiedz
To nie prawda , - 10.07.2020 / 12:25, *.vectranet.pl

@Jerry: haaaaaa ,wszystko się zmienia ,tfuu

odpowiedz
Praga - 10.07.2020 / 10:25, *.chello.pl

Tylko Stare Miasto !!
Potem ewentualnie bulwary..

odpowiedz
Kupić Turgemana - 10.07.2020 / 10:13, *.centertel.pl

500.000 euro - okazja!

odpowiedz
123 - 10.07.2020 / 09:26, *.gov.pl

Na Starówce już od rana zabijają okna dechami he, he, he

odpowiedz
Władeczek - 10.07.2020 / 09:02, *.netfala.pl

Trzymam kciuki faken za ten 1 punkt. U mnie fiesta będzie na podwórku przy grilu. Przyjdzie sąsiad i szwagier. 4 maciory już w zamrażalniku, szwagier z sąsiadem też coś przyniosą i powinno wystarczyć. Jak nie to sklep jest niedaleko, taka bajba z podstawowymi artykułami monopolowymi. Na niedzielnego klina mam skrzynke perełki, też chłodzi się w sieni.

odpowiedz
Staszek - 10.07.2020 / 09:53, *.143.211

@Władeczek: Władeczek mordeczko jedziemy do ciebie ze szwagrem kanka bimbru już zrobiona prosie zabite właśnie zrobiliśmy kiszkę będzie bal

odpowiedz
Szwagier - 10.07.2020 / 10:39, *.plus.pl

@Władeczek: a ja nic nie wiem o tej imprezie

odpowiedz
śledź - 10.07.2020 / 11:15, *.futuro.pl

@Władeczek:
jedna maciora spadła z ligi hehehe :D

odpowiedz
NAS - 10.07.2020 / 21:07, *.centertel.pl

@Władeczek: zaprosisz mnie mordeczko?

odpowiedz
775 - 10.07.2020 / 08:59, *.orange.pl

Szczerze mówiąc to co tu świętować... wymęczone mistrzostwo w 30 lidze Europy po rywalizacji z drużynami które po pandemii mają kompletnie wywalone na grę i tylko czekają na koniec sezonu? Wszyscy byśmy chcieli gry w pucharach europejskich, LM, ale jak taki Mioduski widzi, że w Warszawie do radości wystarczy zdobycie mistrzostwa to po co ma wysilać się na więcej? Ja rozumiem świętowanie mistrzostwa w Gliwicach czy we Wrocławiu jak im się to przytrafi raz na 30 lat, ale dla Legii to stanowczo za mało i musimy wreszcie zacząć myśleć i działać w ten sposób jeśli chcemy iść piłkarsko do przodu.

odpowiedz
Głos rozsądku - 10.07.2020 / 11:03, *.amazonaws.com

@775: Nawet jeśli jest to 30 liga europy to nadal w prawie 40 mln państwie. Pomijając wielkość i kolejność, każdego sportowca cieszy nawet małe zwycięstwo, a mistrzostwo nawet Polski nie jest łatwym wyczynem patrz na lechie, lecha, jage... To, że rok temu zdobył je piast o niczym nie świadczy... Byli mocni i grali konsekwentnie. A co do Mioduskiego to też moim zdaniem nie do końca jest tak jak piszesz, po 1 to nie on się musi wysilać, bo to nie on gra, wysilić się powinni piłkarze i trener. Dodatkowo LE albo LM to zastrzyk gotówki, Miodek to biznesmen i liczy $, więc udział w takiej imprezie też jest dla niego ważny. 1 promocja klubu, 2 promocja zawodników 3 zastrzyk finansowy.

odpowiedz
On - 10.07.2020 / 15:36, *.centertel.pl

@775: istny debil

odpowiedz
XXX - 10.07.2020 / 16:26, *.182.46

@On: Ha ha ha! Nic dodać, nic ująć :)

odpowiedz
Mariusz - 10.07.2020 / 08:55, *.orange.pl

Potwierdzam, feta będzie w sobotę.
Dziewczyna przychodzi do mnie na obiad i planuję zrobić sałatkę z serem feta.

odpowiedz
Meteor - 10.07.2020 / 10:23, *.t-mobile.pl

@Mariusz: A wieczorem planujesz jeszcze ubijanie śmietany ?

odpowiedz
Zborek - 10.07.2020 / 11:00, *.plus.pl

@Meteor: jej bratu

odpowiedz
Mariusz - 10.07.2020 / 13:31, *.orange.pl

@Zborek:
A ty jesteś Zborek z Targówka ?

odpowiedz
Jano - 10.07.2020 / 08:50, *.orange.pl

Wy naprawdę wierzycie jeszcze w mistrzostwo Polski Legii?????Z tą drużyną i z tym stylem gry to Cracovia nas rozjedzie na placek!!!No chyba że Lech z Piastem cos zawalą!

odpowiedz
E(L)o - 10.07.2020 / 08:49, *.centertel.pl

Czyli przez bulwary na finał pod zygmunta?

odpowiedz
Kkkkk - 10.07.2020 / 08:40, *.play-internet.pl

A co tu świętować??? A w sierpniu płacz i lament znowu... zwłaszcza , że w eliminacjach tylko jeden mecz bez publiki. Nie ma rewanżów.

odpowiedz
Jasio - 10.07.2020 / 08:38, *.telkab.pl

Bulwary wislane! To jest to!

odpowiedz
Sowa - 10.07.2020 / 08:36, *.vectranet.pl

Remis też daje mistrza?? Przecież z Piastem mamy gorszy bilnas między tymi drużynami

odpowiedz
Bomb - 10.07.2020 / 08:39, *.icpnet.pl

@Sowa: legia były wyżej po rundzie zasadniczej

odpowiedz
Pio - 10.07.2020 / 08:16, *.plus.pl

W przypadku mistrza w sobotę??? A do kiedy mamy czekać???? Do meczu z pogonią ?
W sobotę trzeba to zakończyć bo inaczej będzie horror

odpowiedz
CO TO KU.... MA BYĆ !! - 10.07.2020 / 08:02, *.247.129

Słowa z jednej z opraw do tej absurdalnej decyzji...

"Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie. Legia była, jest i wielka pozostanie!"

odpowiedz
FI(L)IP - 10.07.2020 / 07:31, *.amazonaws.com

Miejmy najpierw co świętować...

odpowiedz
Młody kierowca autobusu - 10.07.2020 / 07:31, *.32.241

A feta będzie??? :p

odpowiedz
Bubsztyk - 10.07.2020 / 08:33, *.centertel.pl

@Młody kierowca autobusu: wy tam chyba w tych autobusach macie jej pod dostatkiem

odpowiedz
tomiacab - 10.07.2020 / 11:17, *.237.46

@Młody kierowca autobusu: hahaha dobre :)

odpowiedz
Bie(L)any - 10.07.2020 / 11:24, *.plus.pl

@tomiacab: tych kierowców to chyba z monaru biorą?

odpowiedz
Tolek - 10.07.2020 / 12:17, *.163.210

@Młody kierowca autobusu: Fety nie będzie. Będzie bryndza.

odpowiedz
Legia - 10.07.2020 / 07:29, *.chello.pl

(L) (L) (L) (L)

Ktoś chcę zmienić tradycję ?
Stanowcze NIE !

odpowiedz
Zbycho(L) - 10.07.2020 / 07:14, *.chello.pl

A co Miodek ma lęk wysokości i boi się wejść na podnśnik, żeby Zygmuntowi zawiesić szalik? Może woli pływać w nurtach rzeki?

odpowiedz
Pawciu - 10.07.2020 / 05:57, *.net.pl

Na bulwary nie wjedzie autobus przeciez :)

odpowiedz
StefQ - 10.07.2020 / 07:24, *.orange.pl

@Pawciu: A mowa o bulwarach czy okolicach bulwarów?? Przeczytaj raz jeszcze i odpowiedz sobie sam :)

odpowiedz
MZK Warszawa - 10.07.2020 / 10:43, *.play-internet.pl

@Pawciu Nie w takie miejsca się wjeżdżało...

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 10.07.2020 / 21:47, *.play-internet.pl

@Pawciu: Wezmą kierowcę z arrivy-ci to wszędzie wjadą.

odpowiedz
News⚽️Legia - 09.07.2020 / 23:52, *.133.31

Ješli uda sié zdobyć choć punkt,to impra tylko u Zygmunta pod Zamkiem , inne plany niewyjdá ,tylko nad ranem after party na bulwarach!

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 09.07.2020 / 23:48, *.play-internet.pl

Zygmunt, szykuj III Wazy z browarem na sobote.

odpowiedz
Wolfik - 09.07.2020 / 23:10, *.mm.pl

Może najpierw zdobądźmy ten brakujący punkt. Dzielenie skóry na niedźwiedziu nie jest nigdy dobrym pomysłem.

odpowiedz
Olaf - 09.07.2020 / 22:25, *.vectranet.pl

bulwary wiślane???? pogrzało ich???? Ma to rozbić ruch kibicowski, że za każdym razem gdzie indziej się mamy bawić???

ZAWSZE bawimy się pod Kolumną Zygmunta!!!!!

Już były takie "wynalazki" że kazano nam świętować na Agrykoli czy na BUlwarach po ostatnim PP - i wyszedł z tego straszny fajans, grupki sobie siedziały osobno nad Wisłą i g.... z tego było!

Tylko na Starówce jest zabawa - wszyscy razem (jak ktoś się boi wirusa to 2 m dalej, spoko ; ) !!!

odpowiedz
Juri - 09.07.2020 / 21:36, *.inetia.pl

No i gitara , mistrzostwo Polski w sobotę.

odpowiedz
Maniek - 09.07.2020 / 21:32, *.t-mobile.pl

Oby

odpowiedz
Turysta - 09.07.2020 / 21:29, *.virginm.net

Haha chyba ser feta ewentualnie ta druga znana bardzo dobrze w środowisku krakowskich napinaczy. A tak na serio to wiadomo ze każdy kto Legie ma w sercu będzie fetował ten tytuł mistrzowski po swojemu. Choć osobiście jakoś z perspektywy tego jak ostatnio wyglądamy to bez smaku ta feta będzie. Pozdr(L) dla wszystkich morderczek ze starej żylety i krytej. A wynalazkom na nowym stadionie mówię stanowcze NIE!!!!

odpowiedz
bełchatów pamiętam - 10.07.2020 / 08:27, *.125.68

@Turysta : jak wjechaliscie na sektor mało się nie pozabijali.
Coś pięknego!!
Maniana 3maj się T 97

odpowiedz
Klex - 09.07.2020 / 21:20, *.t-mobile.pl

Jaka feta? O PP już nie pamiętacie ??

odpowiedz
Kwas70 - 09.07.2020 / 21:17, *.oktv.se

NO to lipa, szykawalem przyjazdu na 19 go. Zesz kur.. Mac

odpowiedz
grzecchu1916 - 09.07.2020 / 21:23, *.inetgo.pl

@Kwas70: chyba większosc osób szykuje sie na 19. i to by była najlepsza opcja.

odpowiedz
Kurak - 09.07.2020 / 22:21, *.chello.pl

@grzecchu1916: a kto powiedzial ze zdobedziemy jakiekolwiek punkty :)

odpowiedz
... - 10.07.2020 / 00:12, *.master.pl

@Kurak: zdobędziemy tak jak PP !!

odpowiedz