REKLAMA

Nowa seria vlepek od UZL do kupienia w sobotę

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Przy okazji sobotniego meczu z Cracovią, fani Legii będą mieli możliwość zakupu najnowszej, ósmej serii vlepek od grupy UZaLeżnieni. Tym razem legioniści przygotowali vlepki zgodowe - za 10 sztuk (po dwie sztuki każdego z pięciu wzorów) zapłacimy 10 złotych. Cały zysk z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na cele kibicowskie.

Sprzedaż prowadzona będzie w godzinach 15:00 - 16:20 w Źródełku oraz w przerwie meczu z Cracovią pod gniazdem.



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
Kibic - 11.07.2020 / 15:29, *.com.pl

Wlepki spoko, co do motywu Rzymian gdzieś czytałem że w czasach głębokiej komuny władze chciały wymazać historie legionów Piłsudskiego naszego klubu i wymyśliły sobie ze nazwa Legia pochodzi od legionów rzymskich. Z drugiej strony mamy flagę legion 1916 i w pamięci mam oprawę,, Życie i śmierć dla Legii Warszawa. Moim zdaniem jedna z najlepszych na nowym stadionie.

odpowiedz
(L)egia - 11.07.2020 / 04:22, *.virginm.net

Witam, ja mieszkam w Anglii, a bardzo chciałbym takie wlepki. Czy mógłby ktoś zdradzić w jaki sposób mógłbym je zamówić?

Pozdrawiam (L)

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 11.07.2020 / 00:04, *.play-internet.pl

Pozdrowionka dla Pogoni Szczecin.

odpowiedz
RAF - 11.07.2020 / 10:29, *.02.net

@FOREVER LEGIA: Pogoń również pozdrawia dzisiaj mistrzostwo:-)

odpowiedz
rymek - 10.07.2020 / 23:18, *.net.pl

Panowie UZL , nauczcie się operować obrysem...

odpowiedz
TMK Z Dębicy - 10.07.2020 / 22:58, *.centertel.pl

Siema! Znalazł by się ktoś żeby mi kupić a później wysłać poczta

odpowiedz
W(L) kp - 10.07.2020 / 17:46, *.icpnet.pl

Dwie uwagi:
Nie przypominam sobie, by Legia nawiązywała do Rzymian...
Legia i Pogoń Szczecin zawsze braćmi! Wiemy to dokładnie, żet ta przyjaźń boli Poznań...

odpowiedz
SJ - 10.07.2020 / 17:29, *.t-mobile.pl

Zróbcie takie szale!

odpowiedz
wrt - 10.07.2020 / 16:41, *.vectranet.pl

Sprzedaż online wciąż zbyt skomplikowana?

odpowiedz
aqweds - 10.07.2020 / 20:16, *.net.pl

@wrt: Ruszenie tyłka pod źródełko zbyt skomplikowane?

odpowiedz
Sadi - 11.07.2020 / 13:03, *.plus.pl

@aqweds:jeśli ktoś ma 240 km to tak trochę skomplikowane geniuszu

odpowiedz
123 - 10.07.2020 / 16:33, *.plus.pl

A mi i tak brakuje MKS Pogoń

odpowiedz
Pogon Szczecin - 10.07.2020 / 15:17, *.chello.pl

Szkoda, że fajne czasy odeszły w dal :)
Zapraszamy na Bosmana jak zawsze.
Powodzenia Chłopaki ! Trzymajta się w 100licy :)
P.S Szczerze życzę Majstra.

odpowiedz
Jarek - 10.07.2020 / 13:41, *.play-internet.pl

Mogliby wcześniejsze edycje znowu wydac. Dużo osób na pewno by kupilo

odpowiedz
Andrzej - 10.07.2020 / 13:27, *.41.168

Bardzo fajne :) jedna uwaga, czemu tylko na vlepkach z Zagłębiem i Radomiakiem są pełne barwy a pozostałe są wybrakowane?

odpowiedz
X - 11.07.2020 / 07:56, *.virginm.net

@Andrzej: czego nie rozumiesz? Radomiak i Zaglebie maja trzyliniowe barwy wiec do zgpdnosci na wlepce sa trzyliniowe Legii, a w pozostalych dwie linie,inaczej by wizualnie sie gryzlo z dwoma liniami Olimpii,Den Haag i Warszawa.

odpowiedz
Ding - 10.07.2020 / 11:54, *.play-internet.pl

Wszystko ładne, piękne, ale... nie o takiego legionistę się tu rozchodzi, a to dyskwalifikuje całą pracę.

odpowiedz
saz06 - 10.07.2020 / 17:53, *.tpnet.pl

@Ding: Bez przesady...

odpowiedz