fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

NS: Race na fetę, zbiórka na oprawę

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dzisiaj będziecie mieli możliwość zakupu rac od Nieznanych Sprawców, które mogą przydać się na fecie mistrzowskiej, która mamy nadzieję, odbędzie się po sobotnim meczu z Cracovią. Race sprzedawane będą w piątek, w godzinach 18:00 - 19:30 w Źródełku w cenie 30 złotych. Cały zysk z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na oprawy.

W dniu meczu, przy wejściu na stadion, NS-i prowadzić będą zbiórkę na oprawy i jak zwykle liczą na Wasze wsparcie - nie żałujcie grosza.

Podczas samego meczu każdy z nas ma dać z siebie sto procent, do czego zachęcają ultrasi. "W tym momencie liczy się tylko jedno.
Liczy się sobotni mecz. Dalej mistrz Polski jest na wyciągnięcie ręki. Dalej, wbrew pozorom, jesteśmy blisko. I to również od nas samych zależy czy po najbliższym meczu będziemy mogli świętować i polewać się szampanem, tym razem nad Wisłą ;) Mamy dać z siebie to maksimum, którego wymagamy od piłkarzy. Mamy dać to maksimum, na które zasługuje Legia. Mimo ograniczonej liczby, w jakiej możemy się pojawić mamy zrobić rozpierdol. Mamy razem wywalczyć kolejne mistrzostwo Polski! Legia Warszawa nas potrzebuje i musimy stanąć na wysokości zadania!" - apelują Nieznani Sprawcy.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.