REKLAMA

Zmieniony terminarz sezonu 2020

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Znane są nowe terminy turniejów w ramach rozgrywek Amp futbol ekstralasy w sezonie 2020. Legia nie zgłosiła sie do rozgrywek Pucharu Polski, które odbyły się w miniony weekend, i w których triumfowała Husaria Kraków. Sezon 2020 składać się będzie z czterech turniejów, z których pierwszy odbędzie się w dniach 5-6 września w Białce Tatrzańskiej. Kolejne turnieje odbywać się będą w Bielsku-Białej (3-4 października), Łodzi (24-25 października) oraz Poznaniu (28-29 listopada).

Terminarz sezonu 2020 Amp futbol ekstraklasy:
5-6 września - Białka Tatrzańska
3-4 października - Bielsko-Biała
24-25 października - Łódź
28-29 listopada - Poznań


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.