Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Legia - Cracovia

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Legia Warszawa - Cracovia przeprowadzi stacje TVP 1 i Canal+ Sport. Początek spotkania o godzinie 17:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (27)

+dodaj komentarz
Wolfik - 11.07.2020 / 19:39, *.mm.pl

Mamy to!!!

odpowiedz
eLpolo - 11.07.2020 / 18:53, *.137.74

To tak odnośnie wielkich inwestorów w Legii:)))

odpowiedz
eLpolo - 11.07.2020 / 18:53, *.137.74

To tak odnośnie wielkich inwestorów w Legii:)))

odpowiedz
haha - 11.07.2020 / 18:46, *.master.pl

PP oddany za mistrzostwo

odpowiedz
JACUNHO - 11.07.2020 / 18:40, *.kampinostelco.pl

Wielu z Was mówiło że Majecki nic nie wybronił.
Dziś Ciezniak gra pierwszy raz w sezonie i już coś wybronił. Strzał Wieteski

odpowiedz
Sweet - 11.07.2020 / 18:22, *.chello.pl

Co tu fetowac??? Jędza nędza i babole. Oddali finał za mistrza

odpowiedz
Sweet - 11.07.2020 / 18:35, *.chello.pl

@pekhart drewnensen: przyjdę bo nikt tak nie robi gryczana jak ty

odpowiedz
wkurzony - 11.07.2020 / 18:20, *.orange.pl

gra nogami pekharta to jakis dramat - mial sete na 2-0 i koncertowo spier...il
3-0 powinno byc a tak dalej bedzie drzenie do konca o wynik

odpowiedz
Azor stary - 11.07.2020 / 18:16, *.chello.pl

Sprzedaliscie puchar za mistrza ????

odpowiedz
... - 11.07.2020 / 18:45, *.master.pl

@Azor stary : na to wychodzi

odpowiedz
Polo - 11.07.2020 / 18:09, *.virginm.net

Brawo Rocha,ma papiery na piłkarza napewno lepszy od niektórych drewniakow z obecnego składu

odpowiedz
Stara ekipa - 11.07.2020 / 18:06, *.t-mobile.pl

Lepiej szykuj się na MISTRZOWSKI MELANŻ naszej ekipy nie lekceważ.Legia Mistrz Mistrz Mistrz

odpowiedz
Autor - 11.07.2020 / 17:51, *.virginm.net

A Gvilia swoje hehe. Rocha gra dobrze w piłkę nie rozumiem krytyki ale ten Walerian to co odpier...la ostatnio haha

odpowiedz
Won - 11.07.2020 / 17:41, *.virginm.net

Wyj....ć to trzeba tych fizjoterapeutów i cały sztab medyczny w pierwszej kolejności.

odpowiedz
herakles - 11.07.2020 / 17:40, *.orange.pl

kontuzja martinsa to wzmocnienie

odpowiedz
Grzegorz - 11.07.2020 / 17:26, *.cyfrowypolsat.pl

dajcie jakiś link do meczu

odpowiedz
Pinokio nie przeprosiłeś - 11.07.2020 / 17:17, *.vectranet.pl

Dlatego znowu przegrasz .
U bukmacherów kolejki.Naucz się pokory.Dlugo w Legii miejsca nie zagrzejesz.W bramce Cierzniak pierwszy strzał i szmata.

odpowiedz
Grzegorz - 11.07.2020 / 17:17, *.cyfrowypolsat.pl

Macie link do meczu????

odpowiedz
prawda o VUKO - 11.07.2020 / 17:17, *.amazonaws.com

Znowu wystawia sklad nie zgrany,a czemu nie ma Wlodara i Rosolka razem od pierwszych minut?Bo co nie dadza rady?Vuko jest chyba przypekany?

odpowiedz
Tryk - 11.07.2020 / 19:15, *.25.51

@prawda o VUKO: to mlodziez Legii a nie lecha. Nasi sa 3.poziomy nizej

odpowiedz
SF - 11.07.2020 / 16:58, *.tpnet.pl

LEGIA dzis walczaca - LEGIA 2-0 Cracovia ! "L" !!!

odpowiedz
KasztanoRonaldo - 11.07.2020 / 16:39, *.perfecteline.pl

Spokojnie bracia. Zmiany będą ale w grze. Wyjdziemy wysoko z presingiem. Nie pozwolimy szczerbatym grać. W 2 połowie wejdzie młody Włodarczyk i to on zamknie mecz!!!

odpowiedz
jezus - 11.07.2020 / 16:35, *.vectranet.pl

To co? ile dzis lykacie brameczek? 2?3? czy wiecej?

odpowiedz
Wolfik - 11.07.2020 / 16:32, *.mm.pl

Jeden z serwisów podał, że Igor Lewczuk jest kontuzjowany i nie zagra do końca sezonu?!!! Jeśli to prawda....

odpowiedz