Paweł Wszołek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Cracovią

Woytek, źródło: Legionisci.com

Tym razem w ręce legionistów trafiły tylko dobre i bardzo dobre oceny. Za mecz z Cracovią najwyżej oceniliście występ Bartosza Slisza i Pawła Wszołka - noty po 4,7 w skali 1-6.

W sumie oceniało 825 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 4,3.

Slisz 4,7
Wszołek 4,7
Gwilia 4,6
Cierzniak 4,6
Karbownik 4,6
Pekhart 4,5
Luquinhas 4,4
Jędrzejczyk 4,4
Luis Rocha 4,4
Antolić 4,3
Wieteska 4,1
Cholewiak 3,7
Rosołek 3,6
Andre Martins 3,4

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Hahaha - 14.07.2020 / 16:30, *.t-mobile.pl

Idealne zdjęcie " prawdziwi Legioniści"

odpowiedz
M3 - 14.07.2020 / 08:42, *.ip-point.pl

Szanuje statystyki i serce Gwilii, ale w tym meczu mu nie szło. Tak samo jak w poprzednich, strzały niecelne, podania za wolne, no i słaby przegląd pola. Cieszy mnie jego zimna krew i technika, ale miał dziś dużo szczęścia bo to Slisz grał dziś koncertowo. Dla Gwilii max 4 A bramkę. Zawodnicy meczu Slisz i Wszołek.

odpowiedz
Arek - 13.07.2020 / 23:02, *.tpnet.pl

Dla mnie Pekhart to jest dzik. Pchać się na boisko z połamanymi żebrami jest nie do pojęcia.

odpowiedz
grzesiek - 13.07.2020 / 19:03, *.centertel.pl

Czas wypi***ić tych portugalczyków. Wpierw Luisa Roche pozniej Andre Marinsa. Marco Vesovicia tez trzeba sie pozbyc. Antoliciowi zaproponowac roczny kontrakt. Jak podpiszemy z nim na 2 albo 3 lata to bedzie sie obijać. Tak jak po przyjsciu do klubu.
Sprowadzajmy wartosciowych graczy Sliz jest tego przykladem.

W srodku zostanie sliz z antoliciem. Martins ewentualnie tez na rok dać kontrakt i na ławie niech siedzi to moze zmadrzeje z grą bo widac ze po podpisaniu kontraktu juz sie zaczyna obijać.
Roche i Vesovica pognač. Mamu mladennovicia za roche a za veso kupič też kogos dobrego.

Co sie dzieje z williamem remym poczatki w Legii mial dobre a teraz co? Polki mu uderzyly do glowy i zamisst trenowac biega od jednej do drugiej? Do tego kasynko i wciaganko białego w klubach?

odpowiedz
Obcy - 13.07.2020 / 19:48, *.t-mobile.pl

@grzesiek: To w końcu chcesz tego Martinsa wyp.... czy zostawić? Bo nie łapię. Widzę ciebie na stanowisku dyrektora sportowego. Byś dopiero wyp....

odpowiedz
Milan - 13.07.2020 / 19:52, *.chello.pl

@grzesiek: Na czym jedziesz kolego????

odpowiedz
paw - 14.07.2020 / 08:02, *.tdt.pl

@grzesiek: plan może i dobry ale do pierwszej kontuzji...

odpowiedz
Abcd - 14.07.2020 / 08:57, *.vectranet.pl

@grzesiek: kolego, wszystko fajnie ale czas już wytrzeźwieć.

odpowiedz
grzesiek - 16.07.2020 / 16:45, *.centertel.pl

@Abcd: rocha na mur beton do odstrzalu jak zostanie to wtedy wspomicie moje slowa. Pamietacie slowa Vuko ze w Legii nie chce kogos kto zrobi tatuaz i bedzie calowac herb, tylko kogos kto bedzie zapi***alał na dobre i na złe za Legie?
Pamietacie jak nedznie grał antolić do tego sezonu??? Bo w tym sezonie mu sie kontrakt konczyl to zaczal zasuwac. Czemu Vuko pozbył sie Carlitosa a postawil na kante?

Wtedy tez pewnie sie pukaliscie w glowy hehehd

odpowiedz
jim - 13.07.2020 / 18:20, *.tpnet.pl

Ale jaja

odpowiedz