Dariusz Mioduski z kibicami na fecie mistrzowskiej - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia odbiera gratulacje

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Po zdobyciu mistrzowskiego tytułu Legia zebrała w sieci sporo gratulacji od ligowych rywali, byłych piłkarzy, a także ludzi świata sportu. Zebraliśmy te wpisy poniżej.




























przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Zu(L)us - 13.07.2020 / 22:55, *.centertel.pl

Matigol MI5TRZ.Popieram.I niech wszyscy to wbija sobie do głowy. Nie jestem zbytnio kreatywny ale można przeprowadzić jakąś akcję po ten tytuł z 93./.. Super prezentacja na Cracovii ale to za mało. Pozdro

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 13.07.2020 / 17:50, *.197.168

Kuchy King !!!!!

odpowiedz
Olaf - 12.07.2020 / 19:05, *.vectranet.pl

że ŁKS pogratulował to miło, bo goście spadli z ligi więc mają masę zmartwień.

odpowiedz
Węgier - 12.07.2020 / 21:59, *.e-plan.pl

@Olaf: Doklanie. Mnie to nie dziwi, w końcu to ta lepsza strona Łodzi ;)

odpowiedz
Kle - 12.07.2020 / 17:11, *.centertel.pl

Mina tego typa przy gościu z maseczką mówi wszystko xD

odpowiedz
Snake - 12.07.2020 / 22:22, *.mm.pl

@Kle: Może mu w czaszkę przygrzało... w końcu czapę założył czy jakiś usrany turban.

odpowiedz
Matigol - 12.07.2020 / 15:52, *.orange.pl

Piast i ŁKS mogły sobie darować gratulacje używając bezczelnie zakłamanego sformułowania "14-go Mistrzostwa". PIĘTNASTE mistrzostwo !!!

odpowiedz
M15STRZ - 12.07.2020 / 14:20, *.t-mobile.pl

Piast i ŁKS - 14 to ma Ruch i Górnik.
Przeżyj to sam...

odpowiedz
wrt - 12.07.2020 / 13:56, *.vectranet.pl

a od kolejorza nie będzie gratulacji? najbardziej zakompleksione miasto i klub na świecie.

odpowiedz
Tom - 14.07.2020 / 12:23, *.as9105.com

@wrt: jeszcze dwie kolejki i w poznaniu mocno wierzą że będą mistrzami!

odpowiedz
Tommybielany - 12.07.2020 / 12:07, *.chello.pl

Kuchy kot:)

odpowiedz
Zgred - 12.07.2020 / 11:36, *.as9105.com

Kuchy King i wszystko jasne

odpowiedz
AVE LEGIUNIA - 12.07.2020 / 11:23, *.play-internet.pl

Jednak Kuchy jest KING !!!!
Mistrzem Polski jest ukochana ma ........

odpowiedz