Kontuzjowany Andre Martins - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kontuzja Martinsa

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Mecz z Cracovią pechowo zakończył się dla Andre Martinsa, który opuścił boisko z powodu kontuzji. W 9. minucie Portugalczyk złapał się za udo i chwilę później został zmieniony przez Bartosza Slisza. Pomimo krótkiego występu, Martins zdążył zobaczyć w spotkaniu przeciwko Cracovii żółtą kartkę.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Wolfik - 12.07.2020 / 14:16, *.mm.pl

Niech odpoczywa. Generalnie po podpisaniu nowego kontraktu notuje równię pochyłą. Więcej dyskutuje i gestykuluje, niż gra.

odpowiedz
JACUNHO - 12.07.2020 / 11:31, *.kampinostelco.pl

Oglądałem właśnie wczorajszą Liga+ i co mnie najbardziej zaskoczyło? Podali statystyki ŚLISZA
38 podań, 100% dokładności i nie były to tylko podania wszerz ale niektóre naprawdę fajne

odpowiedz
Wolfik - 12.07.2020 / 14:13, *.mm.pl

@JACUNHO : Bo Bartek to bardzo dobry, młody zawodnik z którego będziemy mieli dużo radochy. A że większość ocenia zawodnika po jednym meczu w którym wszyscy grali źle to inna sprawa. Dla mnie to cichy bohater wczorajszego meczu.

odpowiedz
Drakkar(L) - 12.07.2020 / 10:51, *.plus.pl

Teraz przez kolejne 2 mecze niech grają młodzieżowcy. Ogrywać ich...

odpowiedz
KibicL - 12.07.2020 / 10:21, *.vectranet.pl

Może w tym meczy aż tak bardzo nie było tego widać jak poprzednio ale można to dostrzec na tle Lecha czy półfinału z Cracovią że przygotowanie motoryczne nie jest najlepsze. Ponad połowa drużyny jest kontuzjowana więc to potwierdza stawianą przeze mnie tezę.

odpowiedz
p10 - 12.07.2020 / 11:27, *.chello.pl

@KibicL: A ja postawię inną tezę. Winne jest "polskie sędziowanie", które pozwala na ostrą grę ograniczając grę techniczną. Ile to razy Luquinhas był brutalnie faulowany, a przeciwnik kartki nawet nie zobaczył. Jest powszechna zgoda na grę faul w tej lidze - bez promowania gry technicznej. A łokci w żebra to praktycznie nikt tu nie widzi. Sędziowie nie bronią graczy technicznych.

Wczoraj Przybył zaczął temperować od początku grę faul dzięki czemu dało się tworzyć składną grę w ofensyfie. I strategia Cracovii by blokować przeciwnika każdym możliwym sposobem, nawet brutalnym faulem też została ograniczona.

W kwestii Martinsa odnosiosłem wrażenie, że ta żółtą kartkę złapał celowo, wiedząc, że ma kontuzje i zarazaz zejdzie. Możliwe, że się odegrać za nieodgwizdywane faule na nim i na Luquinhasie w poprzednim meczu z Cracovią.

odpowiedz
SF - 12.07.2020 / 09:18, *.tpnet.pl

Szkoda Martinsa ze tak sie przydarzylo w zwycieskim meczu dajacym "MISTRZA" ! Zyczymy zdrowia i powrotu pewnie w nowym sezonie pilkarskim - "LEGIA MISTRZ " !!!

odpowiedz
Tym - 12.07.2020 / 08:44, *.net.pl

Mnie martins nie przekonuje gra tylko do tyłu już lepiej młody slisz się prezentuje dać mu więcej czasu gry

odpowiedz
Ja - 12.07.2020 / 10:01, *.chello.pl

Myślę że Vuko weźmie Twoją analizę do serca ;)

odpowiedz
xxc - 12.07.2020 / 18:03, *.vectranet.pl

@Ja: Rozumiem za to, ze ty jesteś ze sztabu szkoleniowego?
Po co od razu jakaś szydera? ktoś wyraził swoja opinie - do czego ma prawo. Możesz się z nim zgadzać lub nie, ale zamiast szydery zdecydowanie lepsza była by konwersacja, gdzie użyłbyś odpowiednich argumentów

odpowiedz
Lukasz2634 - 13.07.2020 / 08:20, *.cheeloo.net

@xxc: no niestety na tym forum jest wiele osób, który tylko potrafią krytykować, obrażać i wyzywać innych. Np. Można się nie zgadzać z tym, że Vuko jest trenerem, ale nie wyzywać go. Jakby nie spojrzeć na trenera to ma on w sercu L.

odpowiedz