fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

400 zdjęć + 2 filmy

Mistrzowska feta 2020!

Woytek

Po godzinie 21 piłkarze Legii wyruszyli na barce w rejs po Wiśle. Kibice rozstawili się na całej trasie na wysokości bulwarów wiślanych i wraz z drużyną odpalali race. Oficjalne świętowanie trwało ponad 2 godziny a zakończyło się na wysokości Centrum Nauki Kopernik.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z fety:

Fotoreportaż z mistrzowskiej fety - 41 zdjęć Woytka
Fotoreportaż z mistrzowskiej fety - 19 zdjęć Kamila Marciniaka
Fotoreportaż z mistrzowskiej fety - 97 zdjęć Hugollka
Fotoreportaż z meczu i fety - 103 zdjęcia Hagiego
Fotoreportaż z meczu i fety - 137 zdjęcia Michała Wyszyńskiego / SKLW





fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com

fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
Zlb82 - 19.07.2020 / 18:13, *.t-mobile.pl

Ale chyba na starówce będzie tak czy siak Nasza!!!!

odpowiedz
Obcy - 14.07.2020 / 06:37, *.t-mobile.pl

Fajna sprawa z tym statkiem. Ciekawe czy ktoś wcześniej wpadł na taki pomysł. Jesteśmy pionierami.

odpowiedz
Iwona - 21.07.2020 / 19:01, *.chello.pl

@Obcy: tak wracali do Splitu piłkarze Chorwacji po mistrzostwach

odpowiedz
Jimmy L - 13.07.2020 / 12:00, *.d1-online.com

Brawo Legia !!!!!!Brawo Polska!!!!!!

odpowiedz
Warszawiak - 13.07.2020 / 09:36, *.t-mobile.pl

Przynajmniej z tego można się dziś cieszyć.

odpowiedz
grzesiek - 13.07.2020 / 08:14, *.centertel.pl

mioduski jaka sympatie kiboli zyskał heu heu

odpowiedz
Pytanie do o redakcji - 12.07.2020 / 20:25, *.vectranet.pl

Czy jest myśl pomysł by powalczyć o zabrane nam kiedyś MP ,

odpowiedz
Kamień - 13.07.2020 / 07:09, *.chello.pl

@Pytanie do o redakcji:
już były takie starania... PZPN wniosek odrzucił i wtedy Legia stwierdziła, że nie będzie się już starać...

odpowiedz
Jano - 13.07.2020 / 07:09, *.orange.pl

@Pytanie do o redakcji: już były próby ale ci którzy kiedyś to mistrzostwo nam zabrali nie będą głosować teraz za oddaniem nam MP!Zresztą to jest paradoks że o zdjęciu posądzeń o korupcję z Legii decyduje tak naznaczony przez korupcję PZPN?!Z tego co wiem Prokuratura nie znalazła żadnych dowodów na sprzedanie tego meczu ale jak dziadki z PZPN mieli przeciw sobie zagłosować?I w świetle tego co teraz wiemy jakie mieli moralne prawo o tym decydować,nie wiem!

odpowiedz
urs - 12.07.2020 / 11:49, *.vectranet.pl

super fotki wiecej zdjec z imprezy

odpowiedz
Zgred - 12.07.2020 / 08:19, *.as9105.com

Mogli popłynąć dalej aż do Gdańska nawracać niewiernych

odpowiedz
... - 13.07.2020 / 09:47, *.t-mobile.pl

@Zgred: i nie wracać !!!

odpowiedz
KibicL - 12.07.2020 / 08:15, *.vectranet.pl

Wisełka i tak ledwo się utrzymała a oni jeszcze po niej płyną. Zero szacunku dla rywala!

odpowiedz
Zbycho(L) - 12.07.2020 / 05:34, *.chello.pl

Zastanawiam się co było powodem takiej zmiany w świętowaniu 15 Mistrzostwa i dochodzą do wniosku, że nie chodzi tu o zmianę tradycji tylko względy bezpieczeństwa (zachowania izolacji) drużyny przed kontaktem z osobami nieprzebadanymi czyli potencjalnym zakażeniem covid-19. Liga gra dalej, a obostrzenia obowiązują.

odpowiedz
kibolo - 12.07.2020 / 06:45, *.orange.pl

@Zbycho(L): Niesamowite. Jak na to wpadłeś?

odpowiedz
Korda - 12.07.2020 / 06:59, *.orange.pl

@Zbycho(L): no niestety ale obecną sytuacja na świecie nie pozwala na lepsze rozwiązania. To była najbardziej racjonalne rozwiązanie. Jeśli feta odbyła by się na starówce to dzisiaj by mówiono o Warszawie i kibicach Legii na całym świecie. Tylko że postawili by nas w złej opinii.

odpowiedz
Mrok - 12.07.2020 / 10:11, *.chello.pl

@Zbycho(L): szacun za wnioski, błysnąłeś

odpowiedz
pol - 12.07.2020 / 16:21, *.chello.pl

@kibolo:czego smrodzisz?................ mniej nienawiści

odpowiedz
filand - 12.07.2020 / 03:40, *.t-mobile.pl

Legia by Night .Legia Warsaw flows on the river at night....

odpowiedz
Artur - 13.07.2020 / 11:49, *.25.51

@filand: LW can't 'flow on the river' -kalka jezykowa. Pozdrawiam.

odpowiedz
bie/L/sko - 12.07.2020 / 02:35, *.master.pl

Zdjęcia super. LEGIA WARSZAWA MISTRZ POLSKI
15X

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 12.07.2020 / 00:49, *.play-internet.pl

Bylo duze rozproszenie ekipy na bulwarach...na Starowce byloby lepiej ;)

odpowiedz
Legiamistrz - 12.07.2020 / 05:34, *.33.92

@Czwarty Pasek Na Dresie: chyba o to chodziło żeby jak najmniejsze skupisko ludzi było w jednym miejscu, i tam było wiadome że dużo ludzi nie przyjdzie,tylko 25% pojemności stadionu itd,i wszystko to co się na. Świecie dzieje, wystarczy pomyśleć

odpowiedz
Trzoda - 12.07.2020 / 10:23, *.play-internet.pl

@Legiamistrz: masz rację Bracie



odpowiedz
grzes1912 - 12.07.2020 / 23:03, *.inetgo.pl

@Trzoda: w niedziele na starówke wbijamy

odpowiedz
Kamień - 13.07.2020 / 07:14, *.chello.pl

@Legiamistrz:
A Ty myślisz , że na bulwarach byli tylko ludzie co byli na stadionie?

odpowiedz