fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Debiut flagi Nienawidzimy wszystkich

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Na meczu Legii z Cracovią, na Żylecie zadebiutowała nowa legijna flaga "Nienawidzimy wszystkich", na której oprócz herbu Legii znajduje się logo z hasłem "Ultras Fans Warsaw". Czcionka głównego hasła na fladze jest wzorowana na tej, która wykorzystana została do oprawy "Nienawidzimy wszystkich" - ta zaprezentowana została na meczu ze Spartakiem Moskwa w sierpniu 2011 roku.
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (30)

+dodaj komentarz
jkp - 14.07.2020 / 23:15, *.vectranet.pl

Jedna z najlepszych flag w ostatnich latach, plus zahebiste haslo. Swietny pomysl i wykonanie, brawo

odpowiedz
biały - 14.07.2020 / 15:23, *.tpnet.pl

Jeśli już o wartościach to pozwólcie na taką refleksję. Otóż warto te wielkie wartości i charakterne zasady stosować, oraz kultywować. Wtedy jesteśmy nimi spójni i nimi mocni. Ja tak byłem wychowywany w rodzinie, a charakterności uczyłem się od ludzi z Powiśla, woli, Pragi. Jestem na Legii od początku ruchu kibicowskiego. Powiem może coś dla wielu niezrozumiałego. Dawniej bluzg coś znaczył, był używany rzadko. Miał znaczenie poważne, w charakternej mowie. Nikt z fasonem i kulturką warszawską nie operował takim słowem bez pokrycia, tak sobie. Skakańcem by go uznano. Teraz tak spowszedniał w mowie potocznej i tak jest nadużywany,że stracił moc, a niepotrzebnie nieraz obrzydza. I kaleczy uszy dziewczyn, czy kobiet z klasą, a także dzieci. To po pierwsze. Po drugie trzeba wiedzieć , że chamski język(a więc bluzg bez potrzeby, bez zasady wprowadzili do polskiego języka bolszewicy, komuniści gdy po II wojnie nas opanowali(zobaczcie i posłuchajcie ich nowo-mowy jak odnosili się do polskich patriotów na przesłuchaniach, lub między sobą) . Widzę, że taka mowa chamska opanowała wszystkich. Gdybyśmy gatkę prowadzili bardziej z zasadami, to gdybyśmy ryknęli mocą trybun i bluzgu(gdy trzeba) rzadziej, a celnie miało toby większe znaczenie i wyrazistość. No i odróżniałoby nas od innych polskich trybun, gdzie właściwie pod tym względem jest tak samo po chamsku, że aż nudno. Namawiam więc do zasad i wartości co byłoby znakiem legijnym i warszawskim. Mistrzem Polski jest ukochana ma! Legia Warszawa to nasza duma i sława!

odpowiedz
Olaf - 14.07.2020 / 14:52, *.vectranet.pl

nareszcie jakaś konkretna flaga bez więziennych bajek...

odpowiedz
biały - 14.07.2020 / 10:07, *.tpnet.pl

To najgłupsza flaga na Legii Warszawa. Bo My z miłości i patriotyzmu powstaliśmy. Nienawiść jest zła i niszczy, oraz osłabia moc ducha. Męstwo, wierność, walka z wrogiem, mądrość no i miłość, one dają prawdziwą moc! I są trwałe! Być legionistą to honor i to zobowiązuje to wspaniałych wartości!

odpowiedz
Ja - 14.07.2020 / 09:17, *.orange.pl

A dlaczego "Warsaw" a nie "Warszawa"? Hasło jest po polsku...

odpowiedz
wert - 14.07.2020 / 08:44, *.com.pl

słabe

odpowiedz
Mojo jojo - 14.07.2020 / 04:32, *.t-mobile.pl

Super Flaga !

odpowiedz
Kaczynski - 14.07.2020 / 01:15, *.vectranet.pl

Róbcie taki szalik!

odpowiedz
Leśna Baba - 13.07.2020 / 22:37, *.t-mobile.pl

To że wszyscy nienawidzą nas wiadomo nie od dziś, ale odpowiedź w taki sposób bo ... nawiązanie do oprawy ze spartaka ? Słabe jak nigdy wcześniej. Słabe jak widzew w trzeciej lidze.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 13.07.2020 / 20:55, *.play-internet.pl

Flaga........fajna,tylko nie bardzo na czasie.Był taki okres,że byliśmy "sami przeciwko wszystkim"-a na trybunach się śpiewało "Wojna z całą Polską".A teraz,gdy mamy dobre zgody,wyskakujemy z hasłem Nienawidzimy wszystkich?.Ale może się niepotrzebnie czepiam.

odpowiedz
U - 13.07.2020 / 17:53, *.chello.pl

Zajebista flaga!

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 13.07.2020 / 17:49, *.197.168

A moze flaga z napisem 'No one likes us, we don't care' (Millwall). Po Polsku oczywiscie.

odpowiedz
Zdzicho - 14.07.2020 / 06:41, *.tpnet.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!: czasy gdy czerpało się z sngoli minęly. Teraz to oni zachwycają sie naszym klimatem

odpowiedz
Groszek - 13.07.2020 / 17:25, *.plus.pl

A dla mnie flaga super
Pamiętam szaliki NIENAWIDZIMY WSZYSTKICH grupy CHARMANT CRASH CAR
Ktoś wie co u nich bo szaliki były dawno temu w barze na Ząbkowskiej.
Tylko Legia w Żyrardowie
widzew ludzie humoru

odpowiedz
U - 13.07.2020 / 19:57, *.virginm.net

@Groszek : ta flaga juz ze 20lat nie wisiala na Ł3, to nie byla grupa a poprostu kilku kolegow ktorzy mieli wypadek Daihatsu Charmant w drodze na mecz

odpowiedz
Robert - 13.07.2020 / 23:42, *.centertel.pl

@U: Wg definicji, grupa to zbiór co najmniej 3 osób. Także chyba jednak grupa :)

odpowiedz
Groszek - 14.07.2020 / 07:40, *.plus.pl

@U:Dzięki za info.Pozdrawiam.

odpowiedz
ZNP - 14.07.2020 / 09:24, *.centertel.pl

Z tego co pamietam ,to ta flaga została stracona . Ale jeśli ktoś wie co się z ta flaga stało ,to niech mnie poprawi ..
Pozdro Ludzie

odpowiedz
Witkacy - 14.07.2020 / 12:41, *.centertel.pl

@U: jest kilka grup oddanych (L) ludzi, którzy w dobie kryzysów wszelakich robili flagi. LEGIOHOLICY własne szale (2 wersje) i Flaga z dobrym przekazem na środku L w kółku i tekst "To jest święty Legii znak". Wielokrotnie wisiała na starej Żylecie najpierw na ogrodzeniu za sektorem G, potem na banerach siłki York. Godzinę zajmowało zawieszenie flagi przez zabawę z karabińczykami. (Pzdr Szczęsny i MOK z górnej G). Wiele osób ma swej produkcji flagi, ale ich nie bierze na mecze ze sobą, aby nie przepadły zarekwirowane w magazynie...

odpowiedz
Kamień - 13.07.2020 / 13:37, *.chello.pl

Dla mnie trochę nie za bardzo OK. To hasło z koszulek, które powstały w czasach gdy nie mieliśmy żadnej zgody, wtedy było w porządku...

odpowiedz
Trog(L)odyta - 13.07.2020 / 22:50, *.chello.pl

@Kamień: A kiedyż to "nie mieliśmy żadnej zgody" ?

odpowiedz
Brainer - 13.07.2020 / 13:34, *.chello.pl

kiedyś na starym Leszku (80/90 lata) była taka płachta
"Alone Against All" - teraz jej nie widać

odpowiedz
R - 13.07.2020 / 19:59, *.virginm.net

@Brainer: zastapili ja nowym plotnem Home Alone 2 Lost in Poznan

odpowiedz
Alan - 13.07.2020 / 12:02, *.t-mobile.pl

Tęsknie za czasami gdy na Legii powstawały flagi typu Warriors, LegioKochamy Cie czy nawet, a melanż trwa, co mamy obecnie złodzieje i pijacy czy nienawidzimy wszystkich....takie trochę pompowanie na sile jak dla Mnie.

odpowiedz
Większej głupoty nie widziałem - 13.07.2020 / 14:00, *.vectranet.pl

@Alan: haaaa

odpowiedz
Węgier - 13.07.2020 / 15:14, *.e-plan.pl

@Alan: Zlodzieje i pijacy, to taka NaSza przyśpiewka z lat 80tych jeszcze... Jeśli chodzi o „Nienawidzimy wszystkich” to zgadzam się z Toba ziomuś.

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 13.07.2020 / 21:38, *.2.112

@Alan: ja też! Zdecydowanie fajniej jak koncentracja jest na wychwalaniu Legii czy szyderce z jajem z innych, a nie takie drętwe przesłania. Zreszta niemające wiele z rzeczywistością
Nienawidzą ludzie z kompleksami - My jesteśmy LEGIA! Nie mamy kompleksów
Pozdro :-)

odpowiedz
Heniek - 13.07.2020 / 22:54, *.chello.pl

@Węgier: Dokładnie tak Bracie ;-) końcówka 80 ty był maks wyjazdowy. Wszystkiego wiadomo, już się nie pamięta ale np. wyjazd na GKS prze pomyłkę dzień za wcześnie i dymy na hanysowie i Nasza Flaga na Spodku. Ech, ogień. Co mnie teraz wkur...? Te kołysanki a nie śpiewy.

odpowiedz
cLa - 13.07.2020 / 10:53, *.net.pl

SZTOSSS

odpowiedz
Artur - 13.07.2020 / 10:49, *.25.51

Fajna flaga: kolorystycznie, estetycznie I z prostym przekazem.

odpowiedz