fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Mistrzowskie oprawy z Ł3

Mishka

Podczas meczu z Cracovią kibice Legii zaprezentowali na Żylecie dwie oprawy. Pierwsza składała się z rac w barwach i świec dymnych, a drugą była ogromna sektorówka z napisem M15TRZ podświetlona od góry pirotechniką. Zapraszamy do obejrzenia filmu.





REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
1988 - 12.07.2020 / 12:29, *.centertel.pl

Oooooo kończy się już noc ale je...c to

odpowiedz
Heh - 12.07.2020 / 11:39, *.chello.pl

M15TRZ to świetna oprawa, do tego design samej oprawy. Mega po prostu. Nawet nie ma co się rozpisywać.

Jednak pierwsza oprawa - co widać na załączonym nagraniu - dużo dymu i widoczne tylko te z przodu świece. Cała reszta piro zasłonięta dymem, więc równie dobrze mogłoby jej nie być. Część kibiców pewnie do tego ma do wywalenia koszulki, bo to tak wbija opiłki farby, że szkoda gadać. Koszulka po takim show już nie jest biała, tylko różowa/zielona lekko. Dużo dymu, a efekt nijaki w mojej subiektywnej opinii. Ale to od lat element opraw, który wyszedł tylko raz dobrze, tak serio dobrze, podczas HABEMUS CAMPIONE.

odpowiedz
Rytm - 12.07.2020 / 10:24, *.centertel.pl

Piękna oprawa. Jak zawsze NajlepSi!

odpowiedz
I don't know - 12.07.2020 / 10:22, *.kth.pl

tak z ciekawości - co symbolizuje baner na gnieździe ?

odpowiedz
Yaro - 12.07.2020 / 11:24, *.com.pl

@I don't know: Anty antifa.

odpowiedz
Adek - 12.07.2020 / 11:42, *.tpnet.pl

@I don't know: proszę https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Trzy_Strza%C5%82y

odpowiedz
I don't know - 13.07.2020 / 09:05, *.kth.pl

@Adek: dzięki za info :)

odpowiedz
Hmmm... - 12.07.2020 / 10:14, *.play-internet.pl

A to nie 14.MP...?

odpowiedz
Leo - 12.07.2020 / 11:24, *.centertel.pl

Hmmm...:
Mo patrz, wdocznie jeden przespałeś. Pozdro (L)

odpowiedz
GL - 12.07.2020 / 09:23, *.tpnet.pl

Super oprawa "MISTRZ" !!

odpowiedz
SF - 12.07.2020 / 09:22, *.tpnet.pl

Robi ogromne wrazenie "MISTRZ" !!!!

odpowiedz