fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Mecz o Superpuchar Polski 8-10 sierpnia

Woytek

Prezes PZPN Zbigniew Boniek poinformował, że mecz o Superpuchar Polski odbędzie się 8, 9 lub 10 sierpnia. Termin jest do uzgodnienia. Legioniści po sobotnim wywalczeniu tytułu mistrza Polski będą gospodarzami tego spotkania. O tym kto będzie rywalem zdecyduje wynik finałowego meczu Pucharu Polski, w którym zagrają Cracovia i Lechia Gdańsk. Finał krajowego pucharu odbędzie się 24 lipca w Lublinie.

Nowy sezon Ekstraklasy wystartuje w weekend 21-23 sierpnia, a klika dni wcześniej "Wojskowi" rozpoczną eliminacje Ligi Mistrzów (18-19 sierpnia).


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Juri - 12.07.2020 / 14:35, *.inetia.pl

Na co ten superpuchar ?
Urlopy dla piłkarzy.

odpowiedz
FI(L)IP - 12.07.2020 / 13:05, *.amazonaws.com

Zaczniemy sezon od tradycyjnego występu w meczu o Superpuchar czy w końcu uda nam się wygrać?

odpowiedz
jared - 12.07.2020 / 14:31, *.108.1

@FI(L)IP: Trafne spostrzeżenie! Wielkość klubów budują trofea w gablotach! Nawet Real i Barca eksponują swoje wywalczone Superpuchary

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 13.07.2020 / 14:13, *.vectranet.pl

@FI(L)IP: na tyle występów w SP mamy porażająco mało zwycięstw, co znaczy, że Legia olewa to trofeum.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.