Luis Rocha - fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com
REKLAMA

Luis Rocha z szansą na nowy kontrakt

Woytek, źródło: przegladsportowy.pl

Portugalczyk Luis Rocha jest jedynym piłkarzem z obecnego składu, któremu latem kończy się kontrakt z Legią. Prezes Dariusz Mioduski przyznał, że klub nie planował przedłużania umowy z lewym obrońcą, ale w obecnej sytuacji - po kontuzji Marko Vesovicia - przy Łazienkowskiej zastanawiają się nad zaproponowaniem nowej rocznej umowy zawodnikowi.

Luis Rocha podpisał przed 1 lipca aneks do umowy ze stołecznym klubem i obecnie wygasa ona wraz z końcem sezonu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (35)

+dodaj komentarz
Zenek, nie Martyniuk - 14.07.2020 / 21:49, *.orange.pl

Jak już chcą zatrudnić takiego cieniasa to widać w jakim kierunku będą szły transfery...Zobaczcie jakie on ma statystyki? Ile asyst? Ile bramek? Ogór jakich mało, na dodatek zawalił nam najważniejszy mecz w tym roku - z Rangersami w Glasgow. Jak ktoś się nim zachwyca, to chyba ogląda mecze Legii nie dłużej niż miesiąc...

odpowiedz
Arek - 13.07.2020 / 23:35, *.tpnet.pl

Grać pewnie będzie Mladenović, ale do rotacji w sumie może być. Karbownik pewnie pójdzie na prawą stronę za Veso. Oczywiście, o ile zostanie w Legii.

odpowiedz
xxc - 15.07.2020 / 00:06, *.vectranet.pl

@Arek: Dlatego do rotacji wolałbym kogoś z pary Grudziński, Matuszewski - po pierwsze nasi, po drugie mogą już być tylko lepsi, ale trzeba dać im szanse

odpowiedz
Mateusz z Gór - 13.07.2020 / 18:14, *.orange.pl

Przeciętny piłkarz, który zagrał tylko kilka spotkań, w których nie był albo zupełnie niewidoczny lub bezproduktywny w ataku, czy omylny w obronie. I te kilka meczy, często nawet nie 90 minut, ale jakieś tam kwadranse, dają mu nowy kontrakt. Serio?

odpowiedz
Grzesiek do VuKovicia - 13.07.2020 / 16:50, *.centertel.pl

Pozbadz sie tego portugalczyka on sie nie nadaje do wielkiej Legii. Typ pilkarza pokroju kucharczyka . Zaczyna grać jak mu sie kontrakt kończy. Pozegnac bez smutku. Legia to maja byc wojownicy a nie jakies siusiumajtki bez ambicji

odpowiedz
3333 - 15.07.2020 / 18:52, *.com.pl

@Grzesiek do VuKovicia : Gdzie ty byłeś jak ludzie myśleli

odpowiedz
tekken (L) - 13.07.2020 / 16:11, *.chello.pl

Na tak. Zapchaj dziura, ale może być.

odpowiedz
Ruis Locha - 13.07.2020 / 15:42, *.centertel.pl

Jak najbardziej przedłużyć kontrakt,moim zdaniem będzie jeszcze z niego pożytek.

odpowiedz
Wilanow - 13.07.2020 / 15:38, *.tpnet.pl

Jeśli za rozsądne pieniądze to niech zostanie.

odpowiedz
xxc - 15.07.2020 / 00:12, *.vectranet.pl

@Wilanow: Nie ma takiej potrzeby! Za rozsądne pieniądze są młodzi z dwójki. Pierwsze skrzypce ma grać Mladenović. Na ogrywanie niech będzie Grudziński i Matuszewski. W ostateczności niech gra Jędza!

odpowiedz
Kibic Lecha - 13.07.2020 / 14:43, *.supermedia.pl

A ja myślę że zostawmy ocenę Rocha Vuko to On tworzy drużynę i wie kogo mu potrzeba.

odpowiedz
Darek - 13.07.2020 / 13:28, *.t-ipconnect.de

Półtora roku nic nie grał.Wszedł na koniec sezonu na 2 mecze tylko dlatego,że w drużynie było sporo kontuzji.I po 2 meczach czytam,że dobry żeby przedłużyć z nim kontakt.Ręce opadają.

odpowiedz
grzesiek - 13.07.2020 / 14:13, *.centertel.pl

@Darek : dokladnie. Vuko na pewno by go odstrzelil a Miodek to najwiekszego pokrake zostawi zeby tylko srebrniki sie zgadzaly. Boze myslalem ze bogaci ludzie to mądrzy ludzie ale jak patrze na niektorych to zal.pl

odpowiedz
Old_fan - 13.07.2020 / 13:20, *.tkchopin.pl

Drewno absolutne! Jedyna akcja Cracovii po jedgo podwójnym kiksie. To, że ze stojącej trafił raz w słupek (przy drugim wolnym juz padaka) nie obliguje Go do gry w L. Panowie z czym do ludzi?!!

odpowiedz
Gepetto - 13.07.2020 / 12:57, *.chello.pl

Pozbywają się młodych, bo za mało chcieli zarabiać. Zostawia zagranicznych co zarabiają dużo więcej i to w ojro. Gość jest przeciętny (nie patrzę na ostatnie dwa mecze, które i tak moim zdaniem mianują go na ławkę w razie kontuzji czy kartek). Odpadniemy zaraz z pucharów i będą komentarze po co on nam, tyle zarabia, zamiast takich dwóch to lepiej jednego porządnego ... Mają przykład z Praszelika i Karbownika, gdzie co się opłaca. Dać szansę młodemu może akurat wypali jak Karbo chociaż w połowie. Przykład młodych w naszej lidze pokazuję, że lepiej swoich wystawiać niż wkład do koszulek zagraniczny. No chyba, że pod względem rezerw patrzymy na awans to rozumiem Astiz, Rocha w razie czego.

odpowiedz
xxc - 15.07.2020 / 00:19, *.vectranet.pl

@Gepetto: Dokładnie! Pierwsze skrzypce ma grać Mladenović. Na ogrywanie niech będzie Grudziński i Matuszewski (który całkiem fajnie wyglądał na wypożyczeniu). W ostateczności niech gra Jędza!
Co do Karbownika to widać jak leży legijna myśl szkoleniowa - przed sezonem miał trafić do Radomiaka. Tylko przypadek sprawił, że został. To jest chore, że takich mamy znaFFców

odpowiedz
Sebo(L) - 13.07.2020 / 12:39, *.master.pl

Bardzo dobry mecz z Cracovią.Rocha od jakiegoś czasu gra naprwdę przyzwoicie i jest wartościowym zawodnikiem.Przedłużyć umowę jak najbardziej.

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 13.07.2020 / 12:22, *.play-internet.pl

Jak najbardziej przedłużyć kontrakt, tym bardziej żepotrzebujemy zawodników do rotacji, a przecież chcemy grać co 3 dni jesienią.

odpowiedz
WETERAN - 13.07.2020 / 12:13, *.chello.pl

Potwierdzają się słowa Vukovica: zawodniczy, których wszyscy skreślali okazują się dobrymi i przydatnymi piłkarzami, tworzą drużynę. Warto mieć takiego zawodnika.

odpowiedz
xxc - 15.07.2020 / 00:26, *.vectranet.pl

@WETERAN: Nawet jego krajan nie mógł do niego trafić. 2 ostanie mecze gdzie nie było presji oki, ale reszta? Facet się spala... gra do najbliższego; na alibi; jest bardzo elektryczny, zestresowany...
Niestety gra w Legii to ciągły stres, a on nie daje sobie z tym rady.
Może Vuko widzi coś więcej niż ja.. i pewnie tak jest, ale... w moim odczuciu pierwsze skrzypce ma grać Mladenović. Na ogrywanie niech będzie Grudziński i Matuszewski. W ostateczności niech gra Jędza!

odpowiedz
Maszkin - 13.07.2020 / 11:29, *.chello.pl

JAKI SENS JEST PRZEDŁUŻANIE KONTRAKTU Z TAKIM DREWNEM??

odpowiedz
Po(L)ubiony - 13.07.2020 / 10:58, *.chello.pl

Wygląda jak don Kijote, ale ostatnie mecze pokazały, że to dobry gracz. Przedłużenie umowy, to w obecnej sytuacji - obowiązek.

odpowiedz
Lebaid - 13.07.2020 / 10:56, *.80.28

A moim zdaniem temat zdecydowanie do przemyślenia.
Wcześniej grał piach, albo nic, a teraz jak się kończy kontrakt to nagle super forma?
Taki szczegół, ale może wiele mówiący: zwróćcie uwagę na piłkarzy na boisku po powitaniu, w trakcie losowania kapitanów, mówię oczywiście o meczu z Craxą. Cała drużyna razem, a jeden rozgrzewa się obok ...

odpowiedz
Es. - 13.07.2020 / 11:57, *.plus.pl

@Lebaid: zdradzisz o kim mowa? Nie uchwyciłem tego

odpowiedz
Stary - 13.07.2020 / 10:44, *.com.pl

Zostawić tylko jedna prosta sprawa skoro facet lepiej atakuje niż broni niech na lewej stronie tworzy duet z Mladenowicem.

odpowiedz
Błażej - 13.07.2020 / 10:06, *.mt.com

Bardzo słaby w defensywie, przyzwoity w ofensywie. Nie rozumiem sensu przedłużania umowy.

odpowiedz
xyz - 13.07.2020 / 09:36, *.tpnet.pl

Przedłużyć - ostatnie 2 mecze - z amicą (po wejściu) i craxą, na plus - oby to tylko nie był case Kuchego, który zawsze jak mu się kończył kontrakt włączał opcję ,,Maradona" na 2-3 mecze, a później wracał do normalnego poziomu ;)

odpowiedz
Pawciu - 13.07.2020 / 09:31, *.net.pl

Jak na wielu pr,ecietnych zeby nie npisac slabych pilkarzy to uwazam ze akurat Rocha jest calkiem niezly. Czyli co? Nie chca go ale z laski zostawia??

odpowiedz
WarszawskaOchota - 13.07.2020 / 09:26, *.orange.pl

Powiem szczerze, że od samego początku byłem przeciwny jego obecności w Legii, i liczyłem że po sezonie odejdzie.
Ale patrząc na jego ostatnie występy muszę zwrócić honor, zaprezentował się bardzo dobrze !
Może zależy mu na nowym kontrakcie i dlatego się tak starał ? Ale wychodzi na to, że facet potrafi grać w piłkę.
Myślę że warto go zostawić , przynajmniej jako zmiennika dla Mladenovicia.

odpowiedz
Autor - 13.07.2020 / 09:20, *.135.90

Co to za rozkmina.... haaa. Rocha normalnie powinien zostac przeciez on ma papiery na granie!

odpowiedz
mareczek - 13.07.2020 / 09:17, *.vectranet.pl

Powinien zostać.Ma naprawdę obiecujące uderzenie z wolnego.Jako mocny rezerwowy bardzo pożyteczny.Myślę,że może również wywalczyć pierwszy skład.Szkoda byłoby gdyby odszedł

odpowiedz
xxc - 15.07.2020 / 00:32, *.vectranet.pl

@mareczek: Bardzo elektryczny. A co do uderzenia to może zacznijmy rozpatrywać transfer Forsella z korony - w końcu jednak ma uderzenie! - taki żart, oczywiście - gdyby ktoś nie zrozumiał sarkazmu ;)

odpowiedz
maniek78 - 13.07.2020 / 08:59, *.centertel.pl

Moim zdaniem przedłużyć.Dostawał za mało szans nieźle czuje się w grze kombinacyjnej potrafi zejść do środka i rozegrać nie biega tylko tylko przy linii od pola karnego do pola karnego na pewno niezła alternatywa.Jak odejdzie Karbo zostanie tylko Mladenović.

odpowiedz
xxc - 15.07.2020 / 00:29, *.vectranet.pl

@maniek78: Szansy dostał więcej niż nie jeden Polak. Nawet jego krajan nie mógł do niego trafić. 2 ostanie mecze gdzie nie było presji oki, ale reszta? Facet się spala... gra do najbliższego; na alibi; jest bardzo elektryczny, zestresowany...
Niestety gra w Legii to ciągły stres, a on nie daje sobie z tym rady.
Może Vuko widzi coś więcej niż ja... i pewnie tak jest, ale... w moim odczuciu pierwsze skrzypce ma grać Mladenović. Na ogrywanie niech będzie Grudziński i Matuszewski. W ostateczności niech gra Jędza!

odpowiedz