fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
Zlb82 - 15.07.2020 / 22:37, *.t-mobile.pl

No i gra gitara. Na luzie, remis i jest dobrze!!!

odpowiedz
sraczkovic - 15.07.2020 / 22:16, *.orange.pl

Wlodarczyk - piszczelszczal w kierunku ksiezyca - i to by bylo na tyle z "wielkiego talentu" :-D

odpowiedz
Stokolec - 15.07.2020 / 22:23, *.plus.pl

@sraczkovic: nie zrob w gacie radochy .... ups zapomnialelm ze pampersy noisz

odpowiedz
Filip - 15.07.2020 / 22:39, *.111.202

@sraczkovic atmosferic. Ty jestes pampersovic, szajsovic, ..ujovic lechovic. Pozdro od Legii Warszawa dla debilovcia

odpowiedz
Pusia - 15.07.2020 / 22:10, *.vectranet.pl

Ten Włodarczyk to syn słynnego Wlodara? Jeśli tak to nie dziwi mnie spartolona setka...

odpowiedz
Krzeszczu - 15.07.2020 / 22:09, *.bredband2.com

Ale kiks z 5 metrow! no ja py**dole, takie mamy talenty? Nie wiem czy zobaczyl Statek Matke i w niego celowal, ale zeby w pilke nie trafic na tym poziomie, to masakra. Mialem tyle nadziei przed meczem co do naszej mlodziezy, ale serio, z czym do europy?

odpowiedz
Wolfik - 15.07.2020 / 22:46, *.mm.pl

@Krzeszczu: Wyrobią się :). Po Bartku Sliszu widać, że już trochę ex powąchał.

odpowiedz
gdanskia pipa - 15.07.2020 / 22:06, *.plus.pl

lechia szajs a hejter z gdanska ktory tu wchodzi paroowa

odpowiedz
atmosferic - 15.07.2020 / 22:05, *.orange.pl

Ale pazdziez - ciezko sie to oglada. Taka mamy w Polsce "zdolna" mlodziez...

odpowiedz
Krzeszczu - 15.07.2020 / 21:29, *.bredband2.com

Malo gry, duzo szarpaniny....

odpowiedz
Krzeszczu - 15.07.2020 / 20:43, *.bredband2.com

W bramce jagiellonii 16-latek! A u nas 21-latek za mlody....

odpowiedz
Antyberg - 15.07.2020 / 23:09, *.centertel.pl

@Krzeszczu: No i co z tego? Jak Ci się tak podoba jagiellonia to możesz jej kibicowac! bo ma w bramce 16 latka..ale fajnie! Dziś Cierzniak u nas mega pewny w bramce, należą mu się jak psu buda te minuty na boisku!

odpowiedz
Krzeszczu - 15.07.2020 / 20:37, *.bredband2.com

...a eksperci od siedmiu bolesci juz piernicza o (pseudo)napastniku z rumunii. Pewnie tym ktory strzelil 4 bramki od kiedy w anglii wynaleziono pilke nozna.

odpowiedz
Krzeszczu - 15.07.2020 / 20:34, *.bredband2.com

Widze ze wszystkie zespoly dzisiaj mocno odmlodzone. Nasz zespol rozpoczal z przytupem. Trzymajmy za mlodych kciuki.

odpowiedz
Darek - 15.07.2020 / 20:33, *.t-mobile.pl

link!!!!!!!!!!

odpowiedz
Maniek - 15.07.2020 / 20:28, *.chello.pl

Dajcie link do meczu

odpowiedz
Grzegorz - 15.07.2020 / 20:28, *.cyfrowypolsat.pl

Macie jakiś link do meczu??????????

odpowiedz
srakovic - 15.07.2020 / 20:23, *.orange.pl

3-0

odpowiedz
Radomiak - 15.07.2020 / 20:16, *.vectranet.pl

lechia - Legia 4:0
ale uj z wynikami

odpowiedz
Gclw - 15.07.2020 / 20:57, *.play-internet.pl

@Radomiak: Bruk-Bet - Radomiak 5:0

odpowiedz
Sajnon - 15.07.2020 / 21:19, *.kompex.pl

@Gclw: Bruk-Bet - Biedronka 0-3

odpowiedz
Janek - 15.07.2020 / 20:04, *.plus.pl

Dajcie linka do meczu

odpowiedz
Maniek - 15.07.2020 / 20:02, *.chello.pl

Mozna obejrzec gdzies transmisje w necie?

odpowiedz
Kaktus - 15.07.2020 / 19:58, *.tpnet.pl

Oceny zawodników...

Włodarczyk za wysoko :):):):):)

odpowiedz
Władeczek - 15.07.2020 / 19:52, *.play-internet.pl

Myślę faken, ze Warchlak wejdzie z ławki i strzeli bramkę, kiedy bede maciore przechylał faken.

odpowiedz
Lol - 15.07.2020 / 19:31, *.telkab.pl

Fajnie...zobaczymy jak młodzi zagrają...powodzenia

odpowiedz