Piotr Stokowiec - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Stokowiec: Jestem zadowolony

Woytek, źródło: Legionisci.com

Piotr Stokowiec (trener Lechii): Zrobiliśmy wiele, by to spotkanie wygrać. Mieliśmy sporo składnych akcji i wszystko układało się po naszej myśli. Przejmowaliśmy inicjatywę i szukaliśmy bramki. Zabrakło jednak konkretnych sytuacji z przodu, nawet gdy graliśmy dwójką napastników.

Cieszę się, że wpuściliśmy na boisko trochę naszego zaplecza. Pokazaliśmy kibicom młodych zawodników, z którymi długo pracujemy i szykujemy ich do częstszej gry. Pokazali dziś serce i dużo jakości. Jestem zadowolony. Szkoda, że nie zakończyło się to zwycięstwem. Wiem, że jest niedosyt, ale trzeba być cierpliwym i konsekwentnym.

Legia potrafiła być groźna, odgryzała się. Widać, że w tej drużynie jest dużo jakości. Gratulowałem już im zdobycia mistrzostwa, zasłużenie wygrali ligę. Szkoda, że nie udało się nam dziś pokonać Legii, ale generalnie jestem zadowolony z tego, jak graliśmy.

Zagraliśmy w nieco innym ustawieniu, ponieważ uważam, że powinniśmy mieć alternatywy przed finałem Pucharu Polski. Czwarte miejsce w lidze jest nadal możliwe, zadecyduje ostatni mecz. Musimy wygrać we Wrocławiu i zrealizować cel.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Prazanin - 17.07.2020 / 09:45, *.play-internet.pl

Nikt nikomu krzywdy nie zrobil....zycze Lechii zdobycia Pucharu Polski!!!

odpowiedz
Legia mistrz !!!! - 16.07.2020 / 22:09, *.centertel.pl

Życzę Lechii ????

odpowiedz
Rafix - 17.07.2020 / 23:11, *.centertel.pl

@Legia mistrz !!!!: Lechia ???? kropka

odpowiedz
Ka - 16.07.2020 / 14:24, *.chello.pl

Vukovic zadowolony, Stokowiec zadowolony. Tylko ja jestem niezadowolony. Co ze mną nie tak?

odpowiedz
SF - 16.07.2020 / 09:22, *.tpnet.pl

Na 100% nie graliscie a byliscie myslami przy finale PP takze LEGIA mogla wygrac ten mecz !!

odpowiedz
Szmu(L)ki - 16.07.2020 / 00:48, *.chello.pl

Rudy w innym świecie. Przy lepszej skuteczności lekką ręką 0-2 by dostał od drugiego składu Legii, a on komentuje jakby to jego pajacyki kontrolowały mecz.

odpowiedz
Thor - 16.07.2020 / 07:40, *.centertel.pl

A Ty myślisz ze Lechia na 100% grała?? Ogarnij się chłopie

odpowiedz
Korek - 16.07.2020 / 00:07, *.chello.pl

Trzymam kciuki za Wrocław!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.