Mateusz Wieteska w wyskoku podczas meczu z Lechią - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Statystyki meczu z Lechią

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa

Mecz z Lechią był czwartym w tym sezonie Ekstraklasy, w którym legioniści zanotowali bezbramkowy remis. Przemeblowany skład "Wojskowych" poradził sobie całkiem nieźle, choć zabrakło pomysłów i jakości w by wykończyć akcje. Najaktywniejszy na prawym skrzydle był Paweł Wszołek (najszybszy na boisku), a najwięcej przebiegł Bartosz Slisz. Legia była w posiadaniu piłki w tym meczu tylko 40% czasu gry.

Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.