Luquinhas - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Transfery

Luquinhas kuszony przez szejków. Możliwe odejście Kante i Wieteski

Woytek, źródło: przegladsportowy.pl - Wiadomość archiwalna

Przegląd Sportowy informuje, że od kilku tygodni arabscy szejkowie kuszą Luquinhasa. Determinacja ich jest tak duża, że są gotowi spełnić wszystkie warunki Brazylijczyka i zapłacić Legii kilka milionów euro. Kontrakt Luquinhasa z Legią obowiązuje jeszcze przez 2 lata.

Nie wiadomo jaka będzie najbliższa przyszłość Jose Kante. Piłkarz aktualnie leczy kontuzję i do dyspozycji trenera będzie w sierpniu, ale Dariusz Mioduski nie wykluczył w poniedziałek w programie "4-4-2" na TVP Sport, że Gwinejczyk może mieć jakieś inne plany: - Z Jose Kante mamy opcję przedłużenia kontraktu na kolejny sezon, ale nie ukrywam, że możemy mieć za niego oferty. Będzie też zależało od niego, co będzie chciał robić - powiedział prezes Legii. Kontrakt Kante obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku. Przegląd Sportowy dodaje, że frustracja zawodnika po doznaniu urazu mogła wynikać z tego, że wiedział, iż obserwuje go klub z Bliskiego Wschodu.

Z kolei Mateuszem Wieteską zainteresowane są kluby z silniejszych lig Europy. 23-letni stoper Legii obserwowany był przez przedstawicieli Middlesbrough i Arminii Bielefeld. "Wietes" ma jeszcze 3 lata kontraktu ze stołecznym klubem.

WYNIKI SONDYNa jakiej pozycji Legia potrzebuje wzmocnień?
SUMA GŁOSÓW: 7257
START: 01.07.2020 / KONIEC: 19.07.2020

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.