Podbeskidzie na meczu z Legią w listopadzie 2015 r. - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Podbeskidzie awansowało do Ekstraklasy

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Podbeskidzie Bielsko-Biała jako pierwszy zespół zapewniło sobie awans do Ekstraklasy. Drużyna ze Śląska trafiła do najwyższej klasy rozgrywkowej po raz drugi. Podbeskidzie wywalczyło historyczny awans w 2011 roku i w Ekstraklasie występowało nieprzerwanie do sezonu 2015/2016, kiedy to zajęło ostatnie miejsce w tabeli.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
biaLy - 16.07.2020 / 19:03, *.chello.pl

Szkoda że znowu taka wiocha. Taka Termalica bis. Tylko mnie co inne ciekawi. Co na to BKS? ;)

odpowiedz
Lechu - 18.07.2020 / 13:22, *.centertel.pl

@biaLy: ja dla ciebie Bielsko biała to jest wiocha to gratuluję, pewnie same piątki masz z geografii

odpowiedz
Bielszczanin - 16.07.2020 / 18:26, *.cyfrowypolsat.pl

Nie "ze Śląska" tylko z Podbeskidzia.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 16.07.2020 / 12:06, *.202.83

Czekamy na Stal Mielec !!

odpowiedz
Haha - 16.07.2020 / 10:43, *.t-mobile.pl

sport.tvp.pl/2859766/byla-korupcja-jest-lider.. jak można sprzedać mecz za 700zl ?? :o

odpowiedz
Rado - 16.07.2020 / 09:13, *.play-internet.pl

Pierwsza kolejka nowego sezonu PBB - Legia 2:0

odpowiedz
..... - 16.07.2020 / 08:21, *.t-mobile.pl

" Podbeskidzie wywiesiło po raz pierwszy flagę "K.O.nfidenci" z hasłem "To my, Bielscy kibice Podbeskidzia "

odpowiedz
Mojo jojo - 16.07.2020 / 03:58, *.t-mobile.pl

szkoda ze takie ekipy spadaja arka łks korona a wchodzi coś tekiego :(

odpowiedz
Węgier - 16.07.2020 / 10:37, *.chello.pl

@Mojo jojo: Dokładnie Bracie.

odpowiedz
Haha - 16.07.2020 / 12:26, *.t-mobile.pl

@Mojo jojo: korona

odpowiedz
Mamut - 16.07.2020 / 14:09, *.t-mobile.pl

@Haha: tylko szkoda w kontekście awansu Radomiaka(czego oczywiście najbardziej życzę)

odpowiedz
Gepetto - 16.07.2020 / 02:36, *.chello.pl

Drużyna ze śląska... Błagam Was szacunku dla Zagłębia i BKSu... Nazwa sama wskazuje skąd są.

odpowiedz
Arek - 16.07.2020 / 00:12, *.tpnet.pl

Będzie folklor w lidze. Chociaż stadion nowy.

odpowiedz
... - 18.07.2020 / 08:32, *.t-mobile.pl

@Arek: tWOJE klimaty

odpowiedz
juhas - 15.07.2020 / 23:37, *.tpnet.pl

To co się dzieje w Bielsku to są jaja przecież tam ponad 80 procent kibiców idzie za BKS Stal ten stadion poza nielicznymi przypadkami będzie święcić pustkami juhas

odpowiedz
Wolfik - 16.07.2020 / 00:53, *.mm.pl

@juhas: Te 80% z 200-300 osób to liczba rzeczywiście powalająca. A tyle osób "idzie" na mecze owego BKS.

odpowiedz
Gepetto - 16.07.2020 / 02:39, *.chello.pl

@Wolfik: zobacz która liga BKS i zobacz u nas puste trybuny przed pandemia, u zespołu, który walczy o LM i MP. Nie ma co porównywać, u nas w tej lidze, zespół bez przyszłości to by było że dwa czy trzy tysie maks.
Podpi... Przejmie Bielsko jak dalej będą wyniki. Niestety

odpowiedz
Wolfik - 16.07.2020 / 09:29, *.mm.pl

@Gepetto: Wcale mnie to nie dziwi. Ludzie przeważnie chodzą tam, gdzie coś się dzieje. Można oglądać krowy na pastwisku w wolnych chwilach, ale ile wytrzymasz?

odpowiedz
Gepetto - 16.07.2020 / 16:16, *.chello.pl

@Wolfik: całe życie jak jesteś kibicem, a nie kibicem od wyników. Także dla mnie szacun dla BKS. Ten stadion co mecz by był wypełniony jakby BKS miał takie wyniki jak ten śmieszny klubik co awans zrobił. Tam coś musi być po cichu robione, bo nie wierzę, że cały czas są na topie na Podbeskidziu skoro garstka kibiców przychodzi, a czasem nawet dopingu nie ma garstki osób

odpowiedz
Wolfik - 15.07.2020 / 22:44, *.mm.pl

"....grajcie na Wawrzyniaka, on jest cienki" :).

odpowiedz
Arek - 16.07.2020 / 00:11, *.tpnet.pl

@Wolfik: i po kilku minutach bramkę zaj... A ja miałem taki sam ubaw, jak po tamtym tekście.

odpowiedz
Zdzicho - 15.07.2020 / 22:28, *.tpnet.pl

Idzie idzie podbeskidzie

odpowiedz
M.... - 15.07.2020 / 22:32, *.t-mobile.pl

@Zdzicho: i spier....ala Podbeskidzie Bielsko-Biała

odpowiedz
... - 15.07.2020 / 22:23, *.t-mobile.pl

Podpi...e jak zwykle kupuje

odpowiedz
Czaro - 15.07.2020 / 21:16, *.chello.pl

Czyli wiadomo gdzie stracimy pkt w nowym sezonie :-)

odpowiedz
Kruszankin do Cyzia cudowna akcja! - 15.07.2020 / 20:56, *.chello.pl

Zawsze ciężki przeciwnik dla naszej Legii, także złe wiadomości.

odpowiedz
student_L - 15.07.2020 / 20:37, *.amazonaws.com

Pierwsze skojarzenie ...będzie aut, będzie aut, będzie aut :) Wesołe dopingowanie w Bielsku B.

odpowiedz
Maro - 15.07.2020 / 20:30, *.chello.pl

Znowu będziemy się męczyć na wyjeździe. Obym się mylił.

odpowiedz