Mateusz Żyro - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Wypożyczeni: Żyro blisko awansu do ekstraklasy

Fumen, źródło: Legionisci.com

Cezary Miszta powalczy ze swoim zespołem o ekstraklasę. Radomiak po remisie z Termaliką zapewnił sobie start w barażach. Z kolei Mateusz Żyro ma szansę na bezpośredni awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Obrońca Stali Mielec zagrał 90 minut w wygranym spotkaniu z Chrobrym Głogów. Dzięki temu "Stalówka" ma cztery punkty przewagi nad kolejnym zespołem na dwa mecze do końca. W I lidze pełne spotkania zaliczyli również Mateusz Bondarenko oraz Konrad Matuszewski.

Ekstraklasa
Mateusz Hołownia (Wisła Kraków) - nie grał w przegranym 1-3 meczu z Zagłębiem Lubin
Mikołaj Kwietniewski (Wisła Płock) - nie grał w wygranym 3-1 meczu z Koroną Kielce

I liga
Mateusz Bondarenko (Stomil Olsztyn) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Puszczą Niepołomice. Ukarany żółtą kartką.
Kacper Kostorz (Miedź Legnica) - do 75. minuty w wygranym 3-0 meczu z GKS Bełchatów
Konrad Matuszewski (Wigry Suwałki) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Sandecją Nowy Sącz. Ukarany żółtą kartką.
Tomasz Nawotka (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w wygranym 3-1 meczu z Chojniczanką Chojnice
Maksymilian Sitek (Puszcza Niepołomice) - do 89. minuty w zremisowanym 0-0 meczu ze Stomilem Olsztyn
Mateusz Żyro (Stal Mielec) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Chrobrym Głogów. Ukarany żółtą kartką.

Radomiak Radom
Cezary Miszta - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Termaliką Nieciecza
Kacper Pietrzyk - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Termaliką Nieciecza

II liga
Bartłomiej Ciepiela (Stal Stalowa Wola) - od 67. minuty w przegranym 0-3 meczu z Widzewem Łódź

Grecja
Dominik Nagy (Panathinaikos Ateny) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Arisem Saloniki

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
MIODUSKI OUT !!!!! - 17.07.2020 / 20:11, *.btcentralplus.com

Stal Mielec w Ekstraklasie .BRAWO !! Wszyscy gratuluja....tylko nie Legia....

odpowiedz
wawerr - 17.07.2020 / 13:31, *.tpnet.pl

ciekawe gdzie będzie grał Michał Żiru tzn Żyro w przyszłym sezonie, czy będzie siedział na ławce w pierwszoligowej Koronie Kielce bo znowu stwierdzą że to drewno i się nie nadaje do gry czy będzie grał w pierwszym składzie w Ekstraklapowej Stali Mielec...

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 17.07.2020 / 20:50, *.plus.pl

@wawerr: dziś 2 brameczki, i asysta od poprzeczki - drugiego stopnia ;). Ja bym go zostawił jeszcze rok w Mielcu.

odpowiedz
Dawid Famecky - 17.07.2020 / 10:13, *.wdm.pl

Proszę nie pisać bzdur na nasz temat. Stal Mielec to nie żadna "Stalówka"!!! Stal to Stal. Stalówka to Stalowa Wola i jak jakiś mielczanin słyszy te herezje to raczej nie jest zadowolony, że ktoś nas myli z naszymi stadionowymi wrogami.

odpowiedz
Hautausmaa - 17.07.2020 / 12:08, *.mm.pl

@Dawid Famecky: Sorki Stalówka. Cieszcie się, że nie Amica.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 17.07.2020 / 20:13, *.btcentralplus.com

@Dawid Famecky: Dawid, Uspokuj sie czlowieku. Jestescie w Ekstraklapie po 24 dlugich lat !!!!!! Idz do sklepu, kup wiadro wodki i......ZABAWA !!!!!

odpowiedz
eLo - 17.07.2020 / 21:40, *.play-internet.pl

@Dawid Famecky: Nie posraj się buraku

odpowiedz
eLo - 18.07.2020 / 08:17, *.centertel.pl

@Dawid Famecky:
ale to właśnie stalówce Ielec wsadzimy w ...... widelec! :D

odpowiedz
Juzeeeek - 17.07.2020 / 08:07, *.chello.pl

A Miłosz Kozak już nie jest zawodnikiem Legii?
Aktualnie to najlepszy skrzydłowy w 1 lidze.

odpowiedz
Daniel1916 - 17.07.2020 / 13:22, *.tpnet.pl

@Juzeeeek: Miłosz Kozak przeszedł za darmo do Podbeskidzia i został wypożyczony w tym sezonie do Chrobrego. W przyszłym sezonie pewnie będzie solidnym wzmocnieniem Podbeskidzia w ekstraklasie.

odpowiedz
Wolfik - 17.07.2020 / 13:34, *.mm.pl

@Juzeeeek: Z tego co mi wiadomo jest zawodnikiem Podbeskidzia obecnie wypożyczonym do Głogowa. Czy Legia ma zapewnioną opcję pierwokupu ( a raczej ponownego zakupu) tego nie wiem - swojego czasu były przepychanki na linii Warszawa-Bielsko odnośnie kwoty ekwiwalentu, która miała być zmniejszono w zamian za takowy zapis.

odpowiedz