REKLAMA

Koszulki cegiełki na wsparcie futsalowej Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sekcyjni Fanatycy przygotowali koszulki-cegiełki z hasłem używanym przez futsalową Legię od początku istnienia - "Legia to Legia". Projekt koszulek wykonał Furiat, a cały zysk z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na wsparcie sekcji futsalu Legii, która w sezonie 2020/21 ma walczyć o awans do futsalowej ekstraklasy. Cena koszulki to 50 zł. Zapisy prowadzone są na forum kibiców do 31 lipca włącznie. Obowiązuje przedpłata na konto.

Przypominamy o trwającej zbiórce pieniędzy dla sekcji futsalu - każdy z Was może zostać sponsorem legijnej sekcji, jednocześnie otrzymując, w zależności od wysokości wsparcia, dyplom lub sekcyjne pamiątki. Do tej pory zebrano 26 439 złotych.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.