REKLAMA

Dorian Kowalczyk nowym siatkarzem Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Nowym graczem sekcji siatkówki Legii Warszawa został Dorian Kowalczyk, grający jako libero. W minionym sezonie nowy nabytek naszego klubu występował w Olimpijczyku Drawsko-Pomorskie. Wcześniej zaś grał w MOS-ie Wola, UKS-ie OPP Powiat Kołobrzeski oraz Jokerze Piła. Kowalczyk w barwach Legii występować będzie z numerem 16 i ma pomóc legionistom w walce o awans do I ligi.

Kontrakt z Legią na kolejny sezon przedłużył Tomasz Obuchowicz - środkowy będzie występował w naszym klubie w trzecim kolejnym sezonie.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.