Aleksandar Vuković i Paweł Wszołek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Z Pogonią bez Wszołka

Woytek, źródło: Legionisci.com

W niedzielnym meczu z Pogonią nie wystąpi Paweł Wszołek. Trener zdecydował o tym, by dołączył do kilku innych zawodników, którzy otrzymali urlopy.

- Niektórzy dostaną szansę w większym wymiarze czasowym, inni w mniejszym, ale skład będzie zbliżony do tego z Gdańska. Jestem zadowolony ze spotkania z Lechią, bo nie można było się spodziewać nie wiadomo jakiego meczu z naszej strony, ale był to solidny i obiecujący występ.

- Spotkanie z Pogonią będzie dla nas tak samo przyjemne, jak mecz z Lechią. Będziemy mogli dać szansę ludziom, którzy w ciągu całego sezonu grali mniej. Będziemy mogli spojrzeć na naszą kadrę i ja ocenić. Ma to bardzo duże znaczenie w kontekście tego, co jest przed nami, bo dzięki temu będziemy mieli jasną wizję i obraz na kogo w jakiej mierze możemy liczyć w przyszłym sezonie.

Z Pogonią nie ma co liczyć na występ Williama Remy'ego od początku meczu. - Remy jest gotowy na maksymalnie 30 minut i to też trochę na wyrost. Gdybyśmy teraz grali mecz decydujący o mistrzostwie, to nie byłoby go nawet w dwudziestce meczowej. Na szczęście możemy te spotkania wykorzystać do tego, by Willy powoli zbliżał pełnej gotowości. W tej chwili występ od początku jest niemożliwy, za krótko był w pełnym treningu i groziłoby to powrotem urazu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
tyle - 18.07.2020 / 20:00, *.chello.pl

No to mecz w plecy niestety. Chyba że Pogoń też ten mecz oleje ale wątpie będą chcieli pewnie się pokazać jak zwykle na tle Mistrza. A piłkarzom szklankom typu Remy i Sanogo podziękować za grę w Legii bo nic już z ich "kariery" nie będzie.

odpowiedz
Fan Williama - 17.07.2020 / 22:33, *.plus.pl

Lubię tego Remy. Gość ma potencjał na najlepszego stopera ligi, ale te urazy...

odpowiedz
tekken (L) - 17.07.2020 / 13:41, *.230.92

Vuko daj szanse Warchołowi i Niskiemu. Oczywiście Włodarczyk niech gra i Slisz. Najbardziej brakowało w ostatnim meczu dograń do napastników.

odpowiedz
Tomek - 17.07.2020 / 10:30, *.haberenergia.pl

Trochę kiepsko - może być 3 porażka z Pogonią w sezonie ...

odpowiedz
Żmija - 17.07.2020 / 11:53, *.t-mobile.pl

@Tomek: i...?

odpowiedz
Prazanin - 17.07.2020 / 12:06, *.play-internet.pl

i z nikim nie przegralismy tyle razu z rzedu:)....to nie bylo zaczepne pytanie...takze ochlon....

odpowiedz
Tomek - 17.07.2020 / 16:33, *.chello.pl

@Prazanin: dokładnie. Trochę byłoby to niesprawiedliwe.

odpowiedz
Pab(L)o - 17.07.2020 / 10:21, *.lukman.pl

I bardzo dobrze. Fajnie będzie zobaczyć młodą ekipę, która będzie miała szansę wygrać mecz ligowy i się pokazać.

odpowiedz
KO - 17.07.2020 / 10:15, *.t-mobile.pl

Bez Wszołka... Szkoda dal widowiska olbrzymia. Ale OK, urlop mu się należy jak psu buda.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.