fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Legia - Pogoń

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Legia Warszawa - Pogoń Szczecin przeprowadzi stacja Canal+ Premium. Początek spotkania o godzinie 17:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

WYNIKI SONDYOcena Legii za sezon 2019/20 to:
SUMA GŁOSÓW: 4315
START: 15.07.2020 / KONIEC: 25.07.2020

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (42)

+dodaj komentarz
Won - 19.07.2020 / 19:30, *.virginm.net

Wietrska i Stolarski do wyj...a z klubu w trybie natychmiastowym,to jacyś parodysci.

odpowiedz
speed - 19.07.2020 / 19:29, *.play-internet.pl

Marność nad marnościami.

odpowiedz
DNO - 19.07.2020 / 19:28, *.master.pl

Hahaha... z czym do LE :D

odpowiedz
atmosferic - 19.07.2020 / 19:28, *.orange.pl

Udalo sie te 70 goli wykrecic - co ciekawe taki sam bilans bramkowy jak kuchenkorz 70-35(+35)

odpowiedz
meter - 19.07.2020 / 19:24, *.t-mobile.pl

Cholewiak to nawet nie wkur.....On wywołuje litość.I Nie mówicie mi że walczy czy biega...w piłkę to sie umie grać albo i nie..

odpowiedz
Mamamija - 19.07.2020 / 19:23, *.virginm.net

Przydałby się nam taki bramkarz i przede wszystkim taki trener jakiego mają w Szczecinie

odpowiedz
biaLy - 19.07.2020 / 19:22, *.chello.pl

Co za żenada. Kto odda kibicom za bilety? Wygrali mistrza słabością innych gdyby Piast grał tak jak rok temu znowu byliby mistrzem

odpowiedz
FerreroRocha - 19.07.2020 / 19:19, *.t-mobile.pl

pytanko: Janusz Gol znowu do Legii - to dobra opcja ? bo tak sie zastanawiam

odpowiedz
Antypis - 19.07.2020 / 19:19, *.chello.pl

Wstyd gnoje i tyle w temacie

odpowiedz
lolo - 19.07.2020 / 19:19, *.tpnet.pl

Parodia ekstraklasy i Vuko szczęśliwy że ma zdolną młodzież! A tu lipa, są ale parodyści!

odpowiedz
Arek - 19.07.2020 / 19:22, *.t-mobile.pl

@lolo: tacy sami jak ten trenerzyna

odpowiedz
pawel - 19.07.2020 / 19:18, *.mm.pl

I wchodzi małolat z Pogoni i kręci Stolarskiego jak barana. I jakoś nie miał presji. Grudziński jak trampkarz ustawienie przy bramce za plecami Frączaka. Na siłę chcą udowodnić że mamy tylu zdolnych młodych. A mamy dosłownie kilku i taka prawda. I poki co te mecze pokazują Nasze szkolenie w Akademii. Smutne ale prawdziwe.

odpowiedz
Kipkorir - 19.07.2020 / 19:15, *.plus.pl

Ale skład, co to ma być? Kpina z kibiców! Z tą paralityczną młodzieżą to pomysł Vuko, czy może pierwszej jedenastce nie chce się już grać?

odpowiedz
Damian - 19.07.2020 / 19:14, *.multiplay.pl

Najlepszy transfer lata to będzie nowy trener.

odpowiedz
atmosferic - 19.07.2020 / 19:05, *.orange.pl

Vuko sie uparl i nie ma mocnych - musza zagrac mlodzi "zdolni" a tak naprawde kaleki. No nic trzeba sie z tym pogodzic ze te miernoty zagraja, choc nie zasluzyli, bo na gre w pierwszej Legii sie powinno zasluzyc, a nie ze trzeba miec za ojca bylego pilkarza Legii... Moze Vuko ma jakis dlug u Wlodarczyka seniora... kto wie. JEdno jest pewne ci zawodnicy nie powinni wyjsc na murawe ekstraklasy.

odpowiedz
pawel - 19.07.2020 / 19:13, *.mm.pl

@atmosferic:
Zgadzam sie w 100%
Wchodzi Warchoł i w 2 minuty zrobił więcej niż Włodarczyk. Widać że chce. A ta młoda gwiazda ani szybkości ani techniki ani chęci. Zupełnie obiektywnie takich młodzieżowców są setki. Jeżeli na siłę będziemy z takich miernot zrobić piłkarzy wierząc że wiecznie młody i zdolny będzie to tylko ze stratą dla drużyny. Powtórzę w piłkę albo umiesz grać albo nie. Jeżeli dostajesz minuty pokaż cokolwiek.

odpowiedz
Kipkorir - 19.07.2020 / 19:17, *.plus.pl

@atmosferic:
Dokładnie tak! Te pseudo talenty zasługują max na grę w rezerwach.

odpowiedz
Andrzej - 19.07.2020 / 19:31, *.plus.pl

@atmosferic:
Nie uparł się tylko chcial dac odpocząć przed pucharami podstawowym zawodnikom o czym było wiadomo dawno.
Na co liczyles miernoto kibicu że zobaczysz poezję gry, zagrali sami młodzi i trzeba być nie wiem kim aby ich oceniać. Jakby zagrał podstawowy skład a wśród nich Mosor i Włodarczyk to zapewne zebrali by dobre noty, a Ty byś się podniecal jaka mamy młodzież

odpowiedz
lolo - 19.07.2020 / 19:03, *.tpnet.pl

A Slisz znowu kaleczy! Gdzie tu widać transfer najlepszy? Za półtora banki? Chyba kogoś poniosło! Takich zawodników jest na pęczki i wcale nie trzeba przepłacać!

odpowiedz
Koncert - 19.07.2020 / 19:17, *.t-mobile.pl

@lolo: Chłopak potrzebuje trochę więcej wiary w siebie i więcej minut w Legii, w Zagłębiu grał wszystko i robił różnicę

odpowiedz
Farme(L) - 19.07.2020 / 18:53, *.virginm.net

Z całym szacunkiem, ale młody Włodarczyk już biega jak Ronaldo truchtem po boisku, chociaż ten drugi jak trzeba przycisnąć to potrafi... od tak młodego zawodnika powinno się wymagać jednak trochę więcej zapier.... a nie gwiazdorzenia! Mam jednak, że zrobi akcje życia...
Za to na plus młody Mosór...

odpowiedz
pawel - 19.07.2020 / 18:43, *.mm.pl

Nie zgodzę się z Tobą. Zobacz w innych klubach też wchodzą młodzi i coś tam się dzieje. Nawet w takiej koronie akcja bramkowa małolatów. Wchodzi młody raz lepiej raz gorzej ale coś tam próbują. Wymień mi proszę jedno! jedno udane zagranie Włodarczyka. Strzał z lechią to nie była trema tylko brak umiejętności. Jakoś Mosór wychodzi i potrafi i nie przeszkadza mu brak ogrania.

odpowiedz
M@c - 19.07.2020 / 18:37, *.chello.pl

Nasi młodzi piłkarze mają dopiero 17-18 lat. To jest dla nich szansa, aby spróbować poważnej piłki. Oby ten mecz dał im motywację do dalszego rozwoju i ciężkiej pracy. Ocenimy ich za 3-4 lata;)

odpowiedz
pawel - 19.07.2020 / 18:31, *.mm.pl

Mosór bardzo pizytywnie. Rosół coś tam próbuje. Tyle że tym składem nie jesteśmy absolutnie w stanie zrobić krzywdyvPogoni

odpowiedz
Hiszpan - 19.07.2020 / 18:31, *.play-internet.pl

A bilety po ile na ten mecz? Na lige juniorów max po 5 zł?

odpowiedz
pawel - 19.07.2020 / 18:26, *.mm.pl

Kto by nie grał Wieteska zawsze najsłabszy i z babolem. Tyle już gra i takie krycie na radar w polu karnym. Za słaby niestety na Legię. Cholewiak zgadzam się z poprzednikami parodia piłkarza kolejny mecz piłka odbija się jak od ściany. Może sobie walczyć co z tego jak w piłkę grać nie umie. Włodarczyk niech poczyta co to spalony. Dawać młodych mówicie....ja rozumiem że nieopierzeni i ze za dużo nie ma co wymagać ale gołym okiem widać że dla niektórych Legia to zawsze będą za wysokie progi i sto lat treningu tego nie zmieni. Bez spiny i trolowania. Takie moje zdanie. Legia Mistrz

odpowiedz
Zamenhof - 19.07.2020 / 18:43, *.t-mobile.pl

@pawel: Swiete slowa, wypchnac Wieteske za kilka milionów bo nic z niego dobrego w Legii na wyniknie. Cholewiak to taka słabsza wersja Grosickiego, czlowiek jednego rajdu. Rosołek taki se, do zobaczenia w przyszłości moze odpali

odpowiedz
Klex - 19.07.2020 / 18:22, *.master.pl

Dresik pełny

odpowiedz
M@c - 19.07.2020 / 18:19, *.chello.pl

Wieteska cieniutko

odpowiedz
atmosferic - 19.07.2020 / 18:15, *.orange.pl

Jak zobaczylem pierwsze 10 minut to zbojkotowalem ten mecz - nie dobrego tam nie bedzie. kuchenkorz lepiej gra juz 4-0 do przerwy. Za rok beda mistrzem niestety...

odpowiedz
Arek - 19.07.2020 / 18:14, *.t-mobile.pl

Kolejna porażka trenerzyny

odpowiedz
lolo - 19.07.2020 / 18:02, *.tpnet.pl

Oj cieniutko z tą naszą młodzieżą! Cholewiak kołek, Wieteska arogancko. W A klasie podobnie grają!

odpowiedz
Bartek - 19.07.2020 / 17:49, *.centertel.pl

3 vs 0 dla pogoni?

odpowiedz
Vuko WON - 19.07.2020 / 17:31, *.vectranet.pl

Legia - pogoń 0:3

odpowiedz
atmosferic - 19.07.2020 / 17:29, *.orange.pl

Legia kontra FC Porto.

odpowiedz
Luk - 19.07.2020 / 17:17, *.unitymediagroup.de

Ma ktoś link?

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 19.07.2020 / 17:23, *.247.196

@Luk: http://strims.world/LegiaWarszawaPogonSzczecin.php

odpowiedz
M@c - 19.07.2020 / 17:10, *.chello.pl

Czwórka bo:
Odpadli wcześnie w eliminacjach LE.
Odpadli z pucharu.
Zdobyli Mistrzostwo :)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.07.2020 / 16:46, *.centertel.pl

Do boju chlopaki. Niech Moc Wielkiej Legii da Wam sile do walki o 3 punkty.

odpowiedz
Andrzej - 19.07.2020 / 16:28, *.plus.pl

Młody skład, Mosor I Włodarczyk w pierwszym składzie. A Pogoń podstawową jedenastkę wystawiła

odpowiedz
Piotr - 19.07.2020 / 16:31, *.orange.pl

@Andrzej : pogoń nie ma drugiego składu , my wstawiliśmy 3

odpowiedz
Portowiec - 19.07.2020 / 22:15, *.mm.pl

@Piotr: Pogoń z dużej litery.

odpowiedz