Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Vuković: Wynik nie był najistotniejszy

Woytek, źródło: Legionisci.com

Aleksandar Vuković (trener Legii): Mimo że wynik nie był dziś najistotniejszy, to nigdy porażka nie jest przyjemna. Nie chcemy przegrywać, nawet grając w innym zestawieniu. Trzeba to jednak zaakceptować, bo już jesteśmy w trakcie przygotowań do kolejnego sezonu.

Chcę podziękować całej drużynie, która dziś zagrała. Gratuluję wysiłku i zaangażowania, którego nie zabrakło. Przy tak dużej liczbie zmian oraz fakcie, że kilku zagrało pierwszy raz i to nie na swoich pozycjach, bardzo doceniam, że w wielu momentach graliśmy z dobrym przeciwnikiem wyrównane spotkanie.

Przy odrobinie szczęścia mogliśmy osiągnąć lepszy wynik. Ten mecz dał nam dużo informacji na to jak patrzeć na poszczególnych zawodników - zarówno na tych młodszych jak i tych starszych z nimi grających. Nie mamy czasu żeby ich sprawdzać kiedy indziej, wiec to był idealny mecz do tego. Bardzo cieszę się, że obyło się bez kontuzji i że nie musieliśmy ryzykować zdrowia innych zawodników.

SONDAJak oceniasz pracę Aleksandara Vukovicia na stanowisku trenera Legii?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

+dodaj komentarz
Dexter - 20.07.2020 / 17:51, *.centertel.pl

Co by trener zrobił gdyby musial z tymi zawodnikami walczyć o mistrzostwo do ostatniej kolejki...boje sie myśleć

odpowiedz
Olaf - 20.07.2020 / 15:12, *.vectranet.pl

Panowie, to nie tak.
1. To byli młodzi ale z 4 klasy rozgrywkowej więc wiadomo, ze niczego nie pokażą, bo ich umiejętności są słabe.
Powinni NAJPIERW grać w Radomiaku, Podbeskidziu, LKSie, a potem ew. próbować w Legii.
Wystawianie ich z punktu sportowego było bezsensem.

2. Ciekawe, ze nikt nie zauważył, że jedynym powodem wystawienia "na odstrzał" małolatów była chęć wygrania Pro Ligi System czyli otrzymania 4,5 czy 6 mln zł !!!

I to jest prawdziwy powód.

odpowiedz
Olaf - 20.07.2020 / 18:34, *.vectranet.pl

@Olaf: errata: chodziło chyba o 3 mln zł zamiast 2 mln za drugie miejsce - dla Lecha, wyprzedziliśmy go o 22 minuty : ))))

odpowiedz
-:) - 20.07.2020 / 13:42, *.play-internet.pl

No proste mało kontuzji mamy niech jeszcze jeden czy dwóch z podstawowego skladu by kontuzje złapało albo pogłębiały sie urazy a za chwilę mecze o stawkę i bieda a tak se mlodzi polatali z boiskiem się zapoznali i git

odpowiedz
Bardzo dobry ruch vuko - 20.07.2020 / 12:02, *.play-internet.pl

A co miał pekharta ze złamanym żebrem wystawić albo innego gvillie? Co mecz mieliśmy nowa kontuzje wiec vuko zrobił bardzo dobrze bo przy okazji sprawdził paru młodych.

odpowiedz
Kipkorir - 20.07.2020 / 11:50, *.plus.pl

"Trenerze na lata" - dałeś ciała z tym składem. Nie wymagaj szacunku od kibiców, skoro sam go dla nich nie masz. Zabieraj tą "utalentowaną młodzież" do rezerw!

odpowiedz
eri - 20.07.2020 / 12:22, *.play-internet.pl

@Kipkorir: Dał ciała ze składem?! Zrobił bardzo dobrze wystawiając młodych.

odpowiedz
Arek - 20.07.2020 / 11:03, *.master.pl

Ile to już dni Legia jest bez trenera?

odpowiedz
L - 20.07.2020 / 12:04, *.play-internet.pl

@Arek: nie możesz być zdrowy psychicznie skoro piszesz takie rzeczy.

odpowiedz
Quad74 - 20.07.2020 / 08:27, *.chello.pl

Przynajmniej wiadomo, że Mosór to spory talent i warto na niego stawiać.

odpowiedz
pol - 20.07.2020 / 07:27, *.chello.pl

PINOKIO..........trenerzyno........dla ciebie może wyniki nie są najistotniejsze...........dla nas LEGIONISTÓW od 50 lat są jak powietrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Łukasz - 20.07.2020 / 08:24, *.amazonaws.com

@pol: Wyluzuj :)

odpowiedz
-;) - 20.07.2020 / 06:57, *.play-internet.pl

Jeżeli ktoś po tym meczu płacze że legia przegrała to chyba jest chory psychicznie albo ma Max 12 lat hehe za miesiąc liga rusza puchary w pizde kontuzji niech odpoczywają ważne żeby za miesiąc byli w formie,a młodzież tesz musi pograc kiedy jak nie teraz kiedy już stawki nie było tyle

odpowiedz
Rafał - 20.07.2020 / 01:52, *.chello.pl

Bardzo dobrze, że Vuko wystawił młodzież. To jedyna okazja aby sprawdzić ich w meczu o stawkę.
A to że przegrali? No trudno! Na czymś muszą się przecież uczyć. Kibice którzy przychodzą na mecz powinni zdawać sobie sprawę z tej zależności, a nie biadolić na forach jak panienki.
Ja pretensji do nikogo z klubu nie mam. Porażki się zdarzają nawet Realowi czy Barcelonie.
:)

odpowiedz
Lukson - 20.07.2020 / 00:11, *.play-internet.pl

Dzieci dajcie spokój tylko płakać umiecie Legia Mistrz i już. Młodzież dała z siebie tyle ile mogła. To w dalszym ciągu są dzieci za 2 lata ciekawy jestem czy będziecie w stanie powtórzyć takie komentarze. Niech ogrywają się w lidze i na treningach przy kolegach z drużyny. A co ważniejsze oprócz mistrza mamy jeszcze 4 tytuły na koncie drużyny najlepszego pomocnika obrońcę młodzieżowca i trenera więc zacznijcie szanować decyzje Vuko i dajcie odpocząć tym co grali cały sezon tym bardziej że nie ma wiele czasu bo zaraz gramy znowu.

odpowiedz
Jacek L. - 19.07.2020 / 23:21, *.chello.pl

Wsryd Wstyg!! W Dupie Mam Takiego Mistrza! !

odpowiedz
....... - 20.07.2020 / 16:38, *.t-mobile.pl

@Jacek L. : Z Ciebie taki kibic Legi jak ................

odpowiedz
AAA - 19.07.2020 / 22:39, *.chello.pl

Rosołek totalna porażka,same straty.

odpowiedz
Hiszpan - 19.07.2020 / 22:18, *.play-internet.pl

Pokażcie 2 zespół w Europie ktory mając tytuł pokazuje kibicom.wała wystawiając samych juniorów i nieudaczników jak Stolarski i Wieteska.

odpowiedz
jared - 19.07.2020 / 22:34, *.klikom.net

@Hiszpan: w 100% zgadzam się! Bez jaj z takim składem

odpowiedz
MoonRock - 19.07.2020 / 22:36, *.t-mobile.pl

@Hiszpan: pokaż mi trenera w Europie, który mając tytuł, wystawia bezmyślnie przemęczonych i kontuzjowanych zawodników, żeby zadowolić jednostki (mam tu na myśli ciebie), o znikomym pojęciu o zawodowym sporcie.

odpowiedz
Hiszpan - 19.07.2020 / 22:40, *.play-internet.pl

@MoonRock : Czyli Klopp , Sarri i Flick to dyletanci i idioci na tle naszego Vuko. U panie nie wiem co bierzesz ale towar swiatowej klasy????????????????

odpowiedz
Arek - 19.07.2020 / 22:44, *.tpnet.pl

@MoonRock : w 100% zgadzam się. Jak nie grali młodzi to płacz, że im szans nie daje. Jak już pojawiła się taka szansa, to płacz, bo mecz przegrali.

odpowiedz
Hiszpan - 19.07.2020 / 23:05, *.play-internet.pl

@Arek: Nikt nie placze. Mozna zagrac 3-4 mlodymi i wtedy na tle lepszych zyskaja. Co daje takie wpuszczanie tylko młodych i słabych seniorów? Ktoś tu zyskuje dośeiadczenie? Nie wydaje mi się.

odpowiedz
DanieLo - 20.07.2020 / 00:09, *.myvzw.com

@Hiszpan: twoje widzi mi się wogole nie maja uzasadnienia. Szkoda ze przegrali ale bardzo dobrze ze dostali szanse pokazania się. A to, ze nie którym kompletnie nie wyszło, to już ich problem. Tu się dzieli ogórów od kocórow i jest kilku którzy zdołali się pokazać.

Przestan(my) płakać. Serio, nie da się nigdy wszystkich zadowolić wyborem 11ki. Jesteśmy i żyjemy w innych czasach, ale na dzień dzisiejszy mamy mistrza, mamy (mały) potencjał w kształcie 1-2 zawodników w wieku 17-18 (i nie chodzi mi o karbo) którzy pokazali ze mogą odpalić. Teraz wrócą do szeregu głośni gry. Będą musieli zapierdzielac teraz bardziej niż wcześniej. I o to chodzi

odpowiedz